Šiuo metu yra daug interjero dizaino variantų. Indijoje žmonės teikia pirmenybę etniniam interjero dizainui. Dažniausiai šie dizainai yra pagrįsti asmens pasirinkimu ir yra skirtingi skirtingo tipo namams. Taigi, šiame straipsnyje aš apžvelgiau keletą geriausių namų interjero dizaino nuotraukų.

Naujausi namų interjero dizainai Indijoje:

Naudojant šiltas ryškias spalvas ir išsamų dizainą, Indijos įspūdis nėra visiškai užbaigtas, todėl reikia nepamiršti, kad yra graži linija kuriant spalvingą jaukų lizdą ir pernelyg užpildytą erdvę.

1. Svetainės interjero dizainas:

namų interjero dizainas

į vidų įdėkite įprasto dizaino raudonų, kaštoninių kilimų, brūkšneliu geltonų, žemiškų tonų. Mesti pagalvėles su spalvingu siuvinėjimu ir veidrodžiu, kad būtų galima įnešti žvilgesio į interjerą. Naudokite šiltą apšvietimą ir sumaišykite užuolaidas šviesesniame ir šiltesniame šešėlyje.

2. Valgomojo interjero dizainas:

Namų interjero dizainas indija2

Kalbant apie etninio dekoro idėją šioje griežtoje erdvėje, papildomas dėmesys yra žinomas stalui ir sėdynėms. Kėdžių galinė atrama gali būti žinoma kaip posūkis, pridedant spalvingų audinių. Vis dėlto, stalviršiui gali būti suteikta gyvybinga išvaizda, naudojant ryškių šiltų spalvų stalviršius ir kilimėlius. Norėdami suteikti erdvei papildomo indiško prisilietimo, įprasti indiški grindų šviestuvai, bronzinės švytuoklinės lempos, terakotos vazos ir auksas suteikia turtingą išvaizdą. Pakabinkite didelę liustra tiesiai ant valgomojo stalo viršūnės. Tai ne tik suteiks jūsų svečiams privalomą prislopintą šviesą valgio metu, bet ir puikiai pašalins nepageidaujamą tiesioginės šviesos akinimą.

3. Miegamojo kambario interjero dizainas:

Namų interjero dizainas indija3

Venecijos žaliuzė, mediniai baldai, šviesi pagalvėlė šviesiame fone čia sukuria jaukią šiltą aurą! Pusiausvyrai naudokite bent 2 žvakides. Įtraukite dekoratyvines pagalves, nes šios pagalvės suteikia kambariui tekstūros ir rašto. Puikus užuolaidų ir užuolaidų asortimentas bet kuriai patalpai suteikia grakštumo ir stiliaus, taip pat užtikrina privatumą.

4. Vonios kambario interjero dizainas:

Namų interjero dizainas indija4

Priešingu atveju rinkitės sienų spalvą, o ne vonią, nuspręskite atvirkštines spalvas, priešingu atveju kontrastuokite tokias spalvas, kokios jums patinka. Pasirinkite spalvų lapą ir išsiaiškinkite keletą geriausių spalvų derinių plytelėms, baldams ir sienoms. Palenkite medines kopėčias šalia vonios sienos ir padėkite rankšluosčius virš laiptelio.

5. Grindų interjero dizainas:

Namų interjero dizainas indija5

Elegantiškos betoninės grindys puikiai tinka šiuolaikiškam, madingam Indijos interjerui. Marmuras, plytelės, granito grindys paprastai randamos Indijos namuose, taip pat galite naudoti tamsiai beicuotas medines grindis.

6. Dažykite sieną:

Namų interjero dizainas indija6

Nuspalvinkite vieną sieną savo mėgstama spalva ir sukurkite jos centrą. Uždenkite įdomų meną ant sienos ir judėkite ten gražią baldų dalį. Spinduliuojančios spalvos ir geras apšvietimo darbas kartu sukuria tiesioginę laimę.

7. Figūrėlių kolekcija:

Namų interjero dizainas indija7

Taip pat pridėkite savo mėgstamą porcelianinę lėlę. Paaiškinkite savo asmenybę. Atraskite rodymo sritį ir kartu sugrupuotus sujungtus objektus, įterpdami tris, kitaip penkis. Bandymas plius skiriasi formomis. Kai kuri akį traukianti statula, kitaip figūrėlė sukurs nuostabų reportažą ir pokalbio kūrinį.

8. Paimkite augalus:

Namų interjero dizainas indija8

medžiai visam laikui į kambarį įtraukia šviežio oro gurkšnį. Esant sąlygai, neturite žalio nykščio, pabandykite šilko augalų ir medžių. Pranašumas yra toks geras, kad sunku juos atskirti nuo tikro.

9. Baldų pertvarkymas:

Namų interjero dizainas indija9

Vilkite savo baldus be sienų. Pabandykite pastatyti jį patraukliais kampais. Išdėstykite sofą įstrižai į siaurą svetainę, kuri sukuria kambarį platesnį ir suteikia šiltą, patrauklų išdėstymą. Venkite netvarkos. Padėkite vertikalioje erdvėje prie lentynų, kitaip knygų spintos spintose ar kitoje vietoje, kad sumažintumėte netvarką tiek, kiek tikėtina.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.