Ar žinojote, kad jūsų turto vertė priklauso nuo erdvės aukščio dizaino? Taip! Paprastai nubrėžti pagal mastelį, baigti namų matavimai tiesiogiai atitinka architektūrinių brėžinių ilgį ir storį. Naudodami šiuos aukščio dizainus surinksite informaciją apie tai, kaip jūsų namai atrodys konkrečiais kampais.

Prieš susitikdami su architektu, žinokite, ko tikėtis iš savo gražių namų, naudodami šiame straipsnyje minimus namų aukščio projektus.

Geriausi namų aukščio dizainai su nuotraukomis:

Šiame straipsnyje pateikiami aukščio projektai iš skirtingų kampų, suteikiantys idėją apie namo išvaizdą. Pažiūrėkime.

1. Namo priekinio aukščio dizainas vienam aukštui:

Namo priekinio aukščio dizainas vienam aukštui

Vienas iš bet kurio namo aukščio dizaino yra priekinis aukštis. Šis namo priekinio aukščio dizainas suteikia jums puikų vaizdą į jūsų namus nuo pradinio lygio kartu su pagrindiniais vartais, langais, įėjimu ir tt Nebent strategiškai pastatytas ar išsikišęs iš jūsų namų, priekinis vaizdas nerodo šoninių sienų. 3D pastato pakilimai jį puošia elegantiškai.

2. Namo priekinio aukščio konstrukcijos dvigubam aukštui:

Namo priekinio aukščio dizainas dviguboms grindims

Dviejų aukštų pastato priekinis aukštis yra gana panašus į paprastą namą, išskyrus papildomą aukštą. Tai dar vienas priekinio pakėlimo pavyzdys, kuriame unikaliai ir tobulai rodomos visos šio dviejų aukštų pastato išsikišusios savybės. Maža automobilių stovėjimo aikštelė priešais namą yra balkonas pirmame aukšte su stilingais sienų raštais.

3. Trijų aukštų pastato aukščio dizainas:

Trijų aukštų pastato aukščio dizainas

Trijų aukštų pastatai yra įprastas vaizdas daugelyje vietų. Šiuos namus stato žmonės, kurie nelabai domisi butų kultūra, tačiau vis tiek nori įtraukti kai kuriuos elementus. Šis pastato aukščio dizainas suteikia jums aiškų trijų aukštų konstrukcijos vaizdą iš priekio. Nors tai galutinis vaizdas, visada galite atlikti pakeitimus pagal savo poreikius.

4. 3D aukščio dizainas:

3D aukščio dizainas

Jei norite sukurti savo linijos ypatybių pakilimą, 3D aukštis gali būti puikus pasirinkimas. Ryšys tarp pastato modelio ir aukščio yra gana akivaizdus. Kadangi aukštis yra pasirengimas prieš pradedant statybą, visada galite atnaujinti projektiniuose planuose nurodytą informaciją pagal savo poreikius.

5. Namų sudėtinių sienų aukštis:

Namų sudėtinių sienų aukštis

Sudėtinė siena yra būtinas kiekvieno namo priedas, kuris apsaugo jūsų pastatą ir suteikia grožio žiūrovui. Viena plokščia sekcija apima visą erdvę ir atrodo gražiai bei patraukliai. Galite nustatyti sudėtinės sienos aukštį pagal savo poreikius. Taip pat aiškiai matomas terasos įėjimas ir vaizdas iš priekio.

6. Vasarnamio aukštis:

Vasarnamio aukštis

Paprastai vasarnamis yra vieno aukšto arba iš dalies antras su vasarnamio stiliumi. Gražus šio vasarnamio aukštis turi plokščią stogą su išsikišusia kamino struktūra. Galite peržiūrėti visus dizainus neapdorota forma, suteikdami jums supratimą apie tai, ką gaunate. Kai kurios pastatų dalys atrodo kaip blokuose, sukuriančios unikalų dizainą.

7. Dviejų aukštų namo aukštis:

Dviejų aukštų namo aukštis

Tai paprastas namo aukštis, kuris populiarėja kiekvieną dieną. Šio pastato apgalvotas ir paprastas dizainas kartu su neutraliomis pilkomis spalvomis puikiai veikia, gražiai suriša visus elementus. Priešais namą yra paprasta automobilių stovėjimo aikštelė, kurią galima keisti pagal jūsų asmeninius poreikius.

8. Nepriklausomas namo aukštis:

Nepriklausomas namo aukštis

Nepriklausomi namai yra statiniai, kurie populiarėja, ypač priemiesčiuose. Tačiau priemiesčiai nereiškia, kad negalite visapusiškai planuoti ir projektuoti savo namų. Tai taip pat geriausiai tinka žmonėms, norintiems stilingos išvaizdos, nesukeliant per didelio triukšmo.

9. Itin modernus namo aukštis:

Itin modernus namo aukštis

Stiklo pakėlimo dizainas yra keletas variantų, kuriuos renkasi daugelis žmonių, norinčių suteikti jūsų namui stilingą ir turtingą išvaizdą. Šis dizainas yra ne tik itin modernus, bet ir dar labiau išryškintas, suteikiant patrauklų apšvietimą. Šis aukštis sujungia stiliaus koeficientą su natūraliais elementais, elegantiškai juos surišančiais. Kitas grožis, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra priekinės zonos pridėjimas.

10. Buto aukščio dizainas:

Buto aukščio dizainas

Butų kultūra sparčiai dauginasi tiek mieste, tiek kaime dėl visų jos teikiamų pranašumų. Tai yra vienas geriausių aukščio dizaino, kuris leidžia jums pamatyti, kaip atrodo jūsų butas. Ne visada, tačiau kai kuriuose daugiabučiuose namuose yra komercinės prekybos vietos pirmame aukšte, o tai dar labiau padidina erdvę. Kiekvieno aukšto dizainas yra gana panašus, tačiau atrodo gražiai.

11. Vilos aukščio dizainas:

Vilos aukščio dizainas

Turėti vilą daugeliui yra svajonė, o norint įgyvendinti šią svajonę reikia daug finansinių investicijų. Turėdami tobulą aukščio planą, susidarysite idėją prieš galutinį pasirinkimą. Šis gražus namo aukštis sujungia jūsų namo išvaizdą priekyje ir šone. Puikiai matysite savo stovėjimo vietą, kiemą ir sodo teritoriją.

12. Šiuolaikiniai aukščio modeliai:

Šiuolaikiniai aukščio modeliai

Jei ieškote būdų, kaip suderinti šiuolaikinius ir šiuolaikinius stilius su savo namų išvaizda, tai yra vienas iš geriausių ir naujausių aukščio dizaino, kurį galite pasirinkti. Nors gyvenamajam tikslui yra tik vienas aukštas, terasa yra vyšnia viršuje. Turite pastato šoninį ir priekinį vaizdą, suteikiantį gana gerą idėją apie tai, kaip atrodo konstrukcija.

13. Medinis priekinis aukštis:

Medinis priekinis aukštis

Tai dar vienas priekinio namo aukščio dizainas, geriausiai tinkantis žmonėms, norintiems į jūsų namų išorę įtraukti medieną. Šis dviejų aukštų pastatas turi plokščią stogą su durimis ir dekoruotas iš medžio. Pridėtas stiklo turėklas yra papildomas privalumas. Kiekviename aukšte galite pakeisti naudojamas medžiagas pagal savo asmeninį pasirinkimą.

14. Mažo namo aukščio dizainas:

Mažo namo aukščio dizainas

Turėti namą yra svajonė daugeliui, nepriklausomai nuo dydžio. Naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis, jums nereikia aklas, ypač kai norite pastatyti nedidelį namą. Šis gražus nedidelio namo aukštis gali būti puikus namo grožio pavyzdys, turintis architektūrinių elementų ir stilingos apdailos.

15. Biuro aukščio dizainas:

Biuro aukščio dizainas

Jūsų biuro dizaino pakilimas visiškai skiriasi nuo gyvenamojo pastato, nes jame pagrindinis dėmesys skiriamas madingam ir patraukliam jausmui, o ne sutelkiamas į namų jausmą. Kaimiškas ir rafinuotas dizainas ne tik skatina jus dirbti labai entuziastingai. Tokiose zonose darbuotojams visada yra numatyta atskira automobilių stovėjimo aikštelė.

Mes visi svajojame gyventi gražiame name. Aukščio dizainas suteikia jums idėją apie tai, ko tikėtis jūsų namuose ir už jų ribų. Atlikite namų darbus prieš susitikdami su savo architektu, pasitelkę keletą gražių namų aukščio dizaino iš priekio, šono, galo ir padaliję, padėdami be jokių abejonių padaryti galutinį pasirinkimą. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!