Žodis „Shanti“ reiškia taiką; todėl terminas „Shanti joga“ daugiausia reiškia jogos rūšį, kuri daugiausia sukelia ramybę protui, kūnui ir sielai. Tai padeda atrasti tą gyvenimo dalį, kuri taip ilgai liko nežinoma. Ji neturi jokių apribojimų ar sąlygų. Jis panaikina visas tradicijas ir ritualus; tai šiai jogos rūšiai suteikia naują dimensiją.

Kas yra Šanti joga ir kokia jos reikšmė

Tai padeda organizmui atsikratyti kasdienio streso, skausmo ir nuovargio. Tai taip pat leidžia organizmui atsikratyti antinksčių streso ir nedidelių negalavimų. Pagrindinis šios jogos vaidmuo yra tai, kad ji padeda susidoroti su emocijomis ir suteikia jėgų jas patogiai valdyti. Ši joga taip pat apima meditaciją, kuri savo ruožtu padeda organizmui įsisavinti daug deguonies, todėl kūnas automatiškai jaučiasi lengvas ir gaivus.

Jame yra asanų, kurios padeda stiprinti kūno sąnarius. Jis gydo nugaros ir klubo kaulus, kelius ir kulkšnis. Pranajama arba meditacija padeda protui susikaupti ir apgalvoti problemas, kurios sukėlė susijaudinimą. Ši jogos rūšis neapima plačios fizinės veiklos rūšių, o gydo kūną iš vidaus ir daro žmogų psichiškai stipresnį. Ši terapija taip pat atsižvelgia į ajurvedos principus. Tai reiškia, kad natūraliai perdirbtas maistas ir ekologiškos terapijos yra naudojamos žmonėms gydyti. Vengiama perdirbto ir konservuoto maisto.

Ši terapija padeda žmogui atsikratyti visų savo suvokimų ir pradeda suvokti naujas ir reformų idėjas. Pradedama geriau analizuoti tuos pačius dalykus ir pateikiami geresni sprendimai. Ego ir dogmos apvalkalas nutrūksta, todėl žmogus tampa lengvesnis ir padidėja pasitikėjimo lygis.

Kaip minėta anksčiau, šanti joga tikrai nereiškia fizinio krūvio. Tai reiškia laisvai mąstyti ir gyventi. Svarbiausia yra leisti kūnui ir protui išgydyti ir suprasti, kad yra daug daugiau nei materialistinis pasaulis. Tiesos esmei reikia suteikti svarbą.

Mažas pasivaikščiojimas sode ar knygos skaitymas, galintis nušviesti protą, paveikslo piešimas ar paprastas maisto gaminimas taip pat gali būti naudingas.

Atsiduoti mėgstamai veiklai gali būti labai naudinga. Tai padeda protui ir kūnui atsipalaiduoti, taip pat gali padėti rasti geresnių gyvenimo problemų sprendimų. Giedojimas ar išvykimas į šventas keliones taip pat yra būdas gydyti save.

Susitikimas su mylimais žmonėmis, atsipalaidavimas, geras maistas ir paprastas pasivaikščiojimas taip pat gali pasirodyti efektyvus. Gali būti naudinga žiūrėti filmus ir diskutuoti grupėje. Kalbėdamasis su žmogumi, turinčiu tą patį psichinį lygį, ar išmušęs širdį draugams gali jaustis geriau.

Jei nuspręsite pasirinkti kitą būdą, įprastos jogos pozos, galūnių tempimas, teisingi kvėpavimo būdai, laikysenos korekcija ir meditacija gali būti idealūs žmogui. Geriausia šios jogos rūšis yra ta, kad ją galima keisti pagal savo norą.

Net instruktoriai yra gana liberalūs, kalbėdami apie šią jogą. Svarbiausia, kad pacientas jaustųsi patogiai ir be streso. Jei klientas primygtinai reikalauja nevykdyti tam tikros veiklos, instruktorius paprastai eina kartu ir bando patraukti kliento palūkanų taškus.

Ši joga yra geriausias būdas atsipalaiduoti ir nuraminti protą. Tai leidžia žmogui suprasti, kad yra daug geresnė vieta, nei mes visi žinome, todėl judėjimas į priekį siekiant tikslo bus geriausias pasirinkimas. Žmogus automatiškai pradės patirti skirtumą po kelių šios jogos sesijų. Tai daugiausia skatina užsiimti veikla, kuri daro sielą laimingą ir apšviečia protą.