Sveikinu su svarbiu etapu! Smagi šventės dalis yra šios mažos dovanėlės, kurias galite įteikti vienas kitam. Nustebimo elementas visada išlieka, nes šios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos yra ne tik apie meilę, bet ir apie tai, kaip jūs puoselėjote ir puoselėjote supratimą, kuriuo šiandien dalinatės kaip pora. Jei ketinate tai švęsti, tai jums. Straipsnis suteiks daug idėjų, ką padovanoti žmonai, vyrui, tėvams ir kitoms poroms. Pažvelkite žemiau.

trisdešimties vestuvių metinių dovanų idėjos

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 30 -mečio dovana?

Tradiciškai 30 -mečio dovana yra perlas. Šiais laikais dėmesys buvo perkeltas į deimantą, kuris yra gražus savaip.

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams:

Štai keletas geriausių dalykų, kuriuos galite padovanoti tėvams D dieną.

1. Perlų mygtuko rėmas:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 1

Tai unikalus perlų motinos rėmas, pagamintas iš perlamutro sagų. Tai labiau panašu į įvairių rūšių ir tekstūrų perlų kolekciją, kuri yra gražiai pritaikyto pranešimo fone.

2. Satino perlų pagalvė:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 2

Ši puošni satino perlų pagalvė yra tokia minkšta ir šilkinė, kad ją puoselės jūsų tėvai. Tai suteikia papildomą patogumą jų patalynei, taip pat patogus naudoti.

3. Perlų pyragas:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 3

Girdėjote apie tai? Padovanokite tėvams gražų pyragą su perlamutriniu glajumi. Taip pat galite paprašyti, kad tortas taptų tikroviškesnis, kaip į perlą panašus darbas.

4. Perlų apyrankė:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 4

Ši individualizuota perlų apyrankė atrodo gaivi. Jame yra pakabintas gražus pakabukas, kurį taip pat galima pritaikyti. Kiekvieną iš jų galite padovanoti vienam iš tėvų.

5. 30 -mečio kortelė:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 5

Dovanų kortelės visada yra nepakankamai įvertintos. Tačiau mes manome, kad jie turi galią perteikti tai, ko tiksliai norite. Juos galima pritaikyti pridedant perlų ant kortelės.

6. Deimantų ir perlų pakabukas:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 6

Deimantai yra šiuolaikinė 30 metų jubiliejaus dovanos tema. Taigi šis puikus deimantinis pakabukas kartu su dideliu perlu centre yra tinkamas. Pasirinkite brangius deimantus kartu su gėlo vandens perlu, kad gautumėte išskirtinę dovaną savo žmonai; ji tikrai nustebins jūsų dovaną.

7. Plaukiojančių perlų žvakidė:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 7

Ši unikali 30 metų vestuvių metinių dovana yra vazos užpildas su plaukiojančiais perlais. Tai atrodo stulbinančiai, drąsiai ir įspūdingai. Šios žvakidės centre yra viena balta žvakė. Perlai vazos viduje plūduriuoja, kad suteiktų siurrealistinį efektą. Tai suteikia unikalią išvaizdą ir protingai atkreipia dėmesį į šią dovaną.

8. Perlų laikrodis:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 8

Jūsų motinai tai patiks. Perlų laikrodis yra nuostabus ir visiškai padengtas perlais. Tai bus unikali mintis.

9. Suasmenintas kalbėjimas:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 9

Čia yra nuostabi asmeninė atminimo dovanėlė, kurią galite padovanoti savo tėvams. Širdies formos keramikos gaminys išgraviruotas su palinkėjimais porai. Padarykite tai 30 vestuvių metinių idėją, kurią jiems patiks turėti namuose. Taip pat galite padaryti šiek tiek patrauklų, įtraukdami savo tėvų nuotraukas, kitaip tai tikrai gera idėja išreikšti savo norus.

10. Viena diena:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 10

Nieko panašaus į jų rėmimą visai dienai. Padovanokite jiems atostogų kuponą, kurį jie gali panaudoti tam tikrą laiką. Šis laikas bus idealus jiems prisiminti ir pasidalyti savo prisiminimais.

30 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui ir žmonai:

Čia yra sąrašas dalykų, kuriuos galite dovanoti vienas kitam.

1. Gėrimų aušintuvas:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 11

Tai bus puiki 30 -ųjų vestuvių metinių dovana vyrui. Gėrimų aušintuvas yra medinis, taip pat tinkamo dydžio, kad būtų galima laikyti bet kurį mėgstamą gėrimą.

2. Pinigų spaustukai:

Geriausios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos tėvams 12

Pinigų segtukai yra naudingi, ypač jei jūsų vyras mėgsta rinkti valiutas. Šis turi unikalų atspaudą ir yra įvairių spalvų. Pinigų segtukas yra labai reta dovana.

3. Belaidės ausinės:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 13

Jūsų vyrui tai gali tiesiog patikti! Gaukite jam belaides ir dailias ausines. Leiskite jam visą dieną klausytis savo mėgstamos dainos ir leiskite jam gerai jaustis.

4. Prijungimo stotis:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 14

O kaip suasmeninta prijungimo stotelė, kaip 30 -ųjų vestuvių metinių dovanų pasiūlymas? Jūsų vyras įsimylės šią idėją. Tai reiškia, kad palengvinate tvarkingą ir netvarkingą stalą.

5. Odinė piniginė:

Geriausios 30 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams 15

Tai niekada nemiršta ir neišeina iš mados! Odinės piniginės tarnaus visam gyvenimui ir visada yra pageidaujamas dovanų pasirinkimas vyrams. Galite padovanoti jam didesnę, kurioje tilps daug jo būtinų kortelių ir rašiklių.

6. Sienų menas:

Kartais menas gali daug kalbėti. Paprastas sienų menas, labiau individualizuotas, gali būti neįtikėtinas būdas pasakyti vyrui, ką jis tau reiškia ir kokia buvo kelionė su juo iki šiol.

7. Medinis laikrodžių dėklas:

Jei jūsų vyro kolekcijoje yra daug laikrodžių, tai bus puiki trisdešimties vestuvių metinių dovanų idėja.

8. Cigaro kolba:

Cigarinė kolba yra labai madinga dovana jūsų vyrui. Šis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir atsargiai laikys cigarą.

9. Mobilusis ir kortelių dėklas:

Šiais laikais mobilusis ir kortelių dėklas susideda tik tam, kad palengvintų gyvenimą! Išbandykite šią dovaną savo vyrui.

10. Nešiojamasis kompiuteris:

Tikriausiai atėjo laikas padovanoti ar pakeisti jo nešiojamąjį kompiuterį, jei tai nebuvo padaryta ilgą laiką. Atsižvelgdami į jo poreikius, išsirinkite jam gerą nešiojamąjį kompiuterį.

11. Perlų rinkinys:

Štai gražios 30 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos žmonai. Perlų rinkinyje yra auskaras ir apyrankė. Išsirinkite iš daugybės galimų perlų variantų.

12. Perlų laikrodis:

Kaip ir ta, kuri padovanos jūsų mamai, jūsų žmonai taip pat patiks gražus perlų laikrodis, visiškai padengtas perlais. Šie perlai būna įvairių spalvų.

13. Kvapų difuzorius:

Tai labai klasikinė ir ypatinga dovana jūsų žmonai. Šis kvapų difuzorius yra labai kompaktiškas, kurį galima naudoti namuose. Taip pat galite nusipirkti aromatinių aliejų ir žvakių, kurios bus laikomos jo viduje.

14. Juvelyrinių dirbinių organizatorius:

Čia yra prašmatnios odos papuošalų organizatoriaus piniginė. Jis yra kompaktiškas ir padės jums tvarkyti savo daiktus.

15. Juvelyriniai dirbiniai:

Tai gali būti puikus jūsų žmonos deimantų papuošalas. Išimkite ją ir leiskite jai pasirinkti savo pasirinkimą.

16. Rankinė:

Bet kuriuo savo gyvenimo momentu jai patiks papildomas rankinių kolekcijos produktas. Pasirinkite labai elegantišką odą ar bet kokį kitą audinį, kuris jai gali patikti.

17. Individualus SPA:

Padovanokite jai individualiai pritaikytą SPA, kuriame yra viskas-nuo drėkinamojo kremo iki kompaktiškų ir raminančių kūno losjonų.

18. Rankų darbo muilas:

Rankų darbo muilas yra labai ypatingas. Tiesą sakant, jūs netgi galite tai padaryti savo žmonai namuose. Pasirinkite iš daugybės muilo skonių. Jie praturtinti eteriniais aliejais ir kitomis odos valymo priemonėmis.

19. Fotoaparatas:

Fotoaparatas bus apgalvota dovana jūsų žmonai. Pats laikas pradėti spustelėti paveikslėlius, kad švęstumėte geriausias savo gyvenimo dienas.

20. Patogus audinys:

Patogus patalynės audinys yra puikus pasirinkimas bet kokiai progai. Išsirinkite geriausią loto medvilnę, kad pajustumėte skirtumą. Tai bus tikrai madingos 30 -ųjų vestuvių metinių dovanos mamai ir tėčiui.

30 -mečio dovanų idėjos jam ir jai:

1. Individualizuota dovanų dėžutė:

Tai labai apgalvota dovana, kurią kai kurie būtiniausi daiktai bus supakuoti kaip dovana jai. Tai bus puiki dovana jai.

2. Lenktyninės pirštinės:

Jei esate ypatingas vaikinas, lenktyniaujantis, tai jam bus geras pasirinkimas. Išsirinkite madingas medžiagines pirštines.

3. Pavadinkite žvaigždę:

Šis yra labai romantiškas. Daugelis agentų tai daro už jus. Jo vardu galite pavadinti žvaigždę.

4. Odiniai dirželiai:

Dirželiai visada yra stilingi. O kaip odinis dirželis jūsų ypatingai moteriai? Jai tai patiks!

5. Individualus puodelis:

Šis suasmenintas puodelis yra labai išgalvotas, kuris gali švytėti ir ant jo atspausdinti specialias nuotraukas.

30 -mečio dovanos draugams:

Štai keletas pasiūlymų, kuriuos galite padovanoti savo draugams.

1. Asmeninis vardo ženklas:

Galite padovanoti savo draugui vardinę lentą, pagamintą iš medžio, ant kurios yra poros vardas. Jiems tai tikrai patiks!

2. Kvapiosios žvakės:

Štai vienas skleidžia gerą kvapą, kaip ir geras pozityvumas. Tai unikali dovanėlė, turinti poros vardą.

3. Odinis nuotraukų albumas:

Kitas stilingas būdas priminti kiekvienam jų gerą laiką. Šį kartą sandariai pritvirtintas odiniame albume ir įrištas.

4. Namų teatras:

Jei esate tikrai arti žmonių, namų kino teatras bus geras pasirinkimas. Jie gali tai naudoti norėdami atsisėsti ir atsipalaiduoti.

5. Sūrio lenta:

Komplekte yra medinė lenta ir įvairaus tikslumo peiliai sūriui pjaustyti.

Kaip švęsti 30 -ąsias vestuvių metines ir kaip pristatyti?

Mes raginame surengti prabangų vakarėlį viešbutyje ar teminį vakarėlį. Keiskite prekes visų akivaizdoje ir praneškite jiems, ką jūs, vaikinai, gyvenote.

Ką daryti šį kartą?

  • Kartkartėmis kepkite vienas kitam.
  • Išeikite kas savaitę ir ramiai praleiskite laiką.
  • Daryk tai, ką visada norėjai padaryti. Atėjo laikas tai išbraukti iš savo kibirų sąrašo.

Meilė tęsiasi visą gyvenimą! Jūs, vaikinai, esate to liudytojas. 30 metų vedusių dovanų idėjų yra daug. Tačiau tai, kas nėra įtraukta į mūsų sąrašą, yra laikas. Nepamirškite skirti laiko vienas kitam ir būti kiekvienos kitos emocijos dalimi. Galbūt tai bus didžiausia dovana.