Šiais metais sveikinimo žinutės bus įtrauktos į sąrašą, o kartu su jomis dabar esate poros tikslų daugeliui jaunuolių. Be to, čia yra keletas 35 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjų, kurias galite sugalvoti padovanoti vieni kitiems ar visiems, švenčiantiems 35 santuokos metus. Esame tikri, kad jie įvertins jūsų pasirinkimą.

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 35 -mečio dovana?

Tradicinis dovanų variantas 35 -ųjų vestuvių metinių proga buvo koralas. Koralai dažniausiai randami jūros dugne. Paprastai koralai formuojasi daugelį metų, taigi tai reiškia sąjungą, kurią sukūrėte laikui bėgant ir atlaikėte daugybę potvynių. Koralas yra poliruotas ir išformuotas iki tobulumo.

Šiuolaikinė dovanų parinktis buvo nefritas. Jade turi labai ryškią žalią spalvą. Tai reiškia likimą ir išmintį – tai, ką sukūrėte laikui bėgant.

35 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui ir žmonai:

Štai keletas 35 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjų vyrui ir žmonai pasiūlymų.

1. „Jade“ sąsagos:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 1

Šios nuostabios žalios nefrito sąsagos yra geras pasirinkimas jūsų vyrui 35 -ųjų vestuvių metinių proga. Žalia spalva užtikrina, kad ji puikiai dera su švarkais ir kitais tamsios spalvos marškinėliais ar marškinėliais.

2. Koralų žiedas:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 2

Šis nuostabus koralų ir deimantų žiedas ant piršto atrodys pritrenkiančiai. Padovanokite žmonai koralų žiedą kaip 35 metų vestuvių metinę. Ji tikrai turės laimingą ir nepamirštamą jubiliejų. Tai unikali dovana, kurią ji kada nors būtų gavusi.

3. Jubiliejaus slapukai:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 3

Jubiliejiniai sausainiai yra kitokia laimė. Jie mieli ir spalvingi. Jie būna įvairių formų ir ant jų užrašyti laimingi dalykai. Padovanokite dėžutę kaip 35 -ųjų vestuvių metinių dovaną vyrui.

4. Koralų auskarai:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 4

Koraliniai auskarai bus naujas jos kolekcijos priedas. Sužinokite šaltą spalvą ir gražų auskarų rinkinį, atitinkantį jos odos atspalvį.

5. Koralų žiedai:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 5

Šie puošnūs vario viela apvynioti raudono akmens žiedai šiandien yra populiarūs rinkoje. Yra daugybė akmenų, jie taip pat yra įmantriose pakuotėse. Laikas padovanoti šią dovaną žmonai kaip 35 -ąsias vestuvių metines.

6. Kokosų maišelis:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 6

Krepšiai ne visada turi būti susiję su oda. Šį kartą gaukite jai prašmatnų, lengvą ir tuo pat metu naudingą krepšį. Kokosų maišelis taip pat yra draugiškas aplinkai.

7. Džiuto maišeliai:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 7

Jei nesate patenkinti kokoso pluošto ar odiniais maišeliais, raginame jus patikrinti džiuto maišelius. Džiuto maišeliai yra protingi ir prašmatnūs, todėl kiekvienas gali juos įsimylėti. Jis yra labai patogus ir yra įvairių dydžių ir spalvų.

8. Medžio inicialai Sienų menas:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 8

Tai labai romantiškas sienų menas, padovanojantis jūsų žmonai. Galite įklijuoti medį į sieną ir įklijuoti inicialus į tam skirtą vietą. Šie inicialai taip pat gali apimti jūsų vaikų ir anūkų inicialus. Tokiu būdu namuose turite pilną giminės medį.

9. Tada ir dabar nuotraukų rėmelis:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 9

Galite padovanoti savo žmonai gražų nuotraukų rėmelį, kuriame bus jos jaunesnės savęs nuotrauka ir jos nuotrauka.

10. Momento langelis:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 10

Tai klasikinis būdas liepti jai saugoti visus dalykus, kuriuos ji surinko apie jus, vaikinus ir praeitį. Leisk jai įdėti juos į šią dėžutę ir atsukti į praeitį.

11. Eteriniai aliejai:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 11

Kartais tereikia atsipalaiduoti vonioje ir raminančios muzikos. Galite padovanoti savo žmonai šaunių eterinių aliejų, kad jie atitiktų nuotaiką.

12. Odos sienų dailė:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 12

Čia yra graži 35 -ųjų vestuvių metinių dovana vyrui. Šis odos sienų menas turės jūsų šeimos narių paveikslėlį/inicialus ir taip pat atlaikys laiko išbandymą.

13. Jubiliejinė nuotraukų drobė:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 13

Šis romantiškas jūsų vyrui. Galite padovanoti individualų nuotraukų rėmelį, kuriame bus visi įvykiai, įvykę gyvenime nuo to laiko, kai jūs, vaikinai, pasakėte „aš“.

14. Drobės menas:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 14

Tai bus klasikinis romantiškas dovanojimas jūsų vyrui. Padovanokite jam gražų drobės meną, tokį, kuriame yra romantiškas paveikslas.

15. Kelionės tikslo žemėlapis:

35 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 15

Turite omenyje kelionės tikslą? Štai vienas, kuris jam tai nuolat primins. Atėjo laikas sudaryti visų šių dalykų kontrolinį sąrašą ir iš tikrųjų juos pasiekti.

16. Alaus puodeliai:

Šie niekada neišeina iš mados. Alaus puodeliai yra gražus dovanų dalykas. Jie būna įvairių dydžių išgalvotų formų.

17. Siuvinėti kūriniai:

Savo vyrui galite atlikti visiškai individualų siuvinėjimo darbą. Galite jam duoti sofos paklodę ar net nosinę. Bet kuris iš jų turės asmeninį prisilietimą.

18. Susuktos žvakių lazdelės:

Tai romantiška dovana jūsų vyrui. Šis žvakių stovas ir kvepianti žvakė apšvies pradžią daugeliui romantiškesnių vakarų.

19. Širdies sodo akmuo:

Tai dar vienas romantiškas pradžia. Ant šio akmens bus išgraviruoti vardai ar inicialai. Galite įdėti juos į savo namų sodą, kad suteiktumėte asmeniškesnį prisilietimą.

20. Odinė striukė:

Odinė striukė visada yra klasikinė dovana! Peržiūrėkite klasikinės odinės striukės kolekciją.

35 -mečio dovanų idėjos jam ir jai:

Štai keletas dalykų, kuriuos galite nusipirkti savo ypatingam asmeniui, sąrašas.

1. Šiaudų krepšiai:

Ne visada reikia galvoti apie odinius krepšius. Šiaudų krepšiai yra vienodai prašmatnūs ir elegantiški. Jie yra ekologiški. Tai gali būti šaunios 35 -mečio dovanų idėjos jai.

2. Kortelės:

Internete yra daugybė parduotuvių, kurios leidžia jums susikurti savo kortelę pagal jos asmenybę. Jie suteikia jums visas temas ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti pasirinkimą ir jį išdėstyti!

3. Universalus maišelis:

Šis universalus maišelis daugeliu atvejų bus labai naudingas. Jame gali tilpti visi būtiniausi dalykai, o kai kurie iš jų yra tokie dideli, kad juose yra ir „iPad“.

4. Kvapnios žvakės:

Šios kvepiančios žvakės yra būtinos ir tikriausiai labai paprasta ir madinga dovana. Kvapnios žvakės naudojamos jau seniai.

5. Šampanas:

Turbūt geriausias būdas švęsti ir pakelti skrebučius! Šampanai yra įvairių kainų, ir jūs galite pasirinkti savo, kad švęstumėte šią progą.

6. Savaitgalio krepšys:

Tai bus; tarnauti dideliam tikslui. Visoms šioms nedidelėms kelionėms šis odinis krepšys bus išgelbėtojas.

7. Nešiojamasis kavos virimo aparatas:

Jei jūsų ypatingas žmogus mėgsta kavą, bet yra per daug užsiėmęs, norėdamas ją pasiimti, čia yra labai naudingas nešiojamasis kavos virimo aparatas. Jam patiks šios 35 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos.

8. Virtualus asistentas:

Virtualus asistentas dabar yra visų mėgstamiausias. Padovanok jam gerą VA, kurį jis gali branginti visą savo gyvenimą.

9. Atspalviai:

Šauniai atrodantis atspalvis, arba „wayfarer“, arba klasikinis įprastas, bus geras pasirinkimas. Paimkite jį išbandyti.

10. Kvepalai:

Egzotiškoje kolekcijoje galima išbandyti daugybę kvepalų. Pagal jo skonį galite pasirinkti lengvą ar stiprų.

35 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos tėvams:

1. Koralų širdies rėmas:

35 -osios vestuvių metinės

Padovanokite šį žavingą koralų širdies rėmelį savo tėvams 35 -mečio proga. Šis nuostabus rėmas gali būti pagamintas suklijuojant mažus širdies formos koralus. Širdies apačioje galite užrašyti palinkėjimus porai. Tai primena jūsų praeities laimingas akimirkas, kurias kartu praleidžiate gyvenime.

2. Koralų pyragas:

Girdėjote apie tai? Koralų pyragas yra įvairių spalvų ir formų. Taip pat galite paprašyti konkretaus torto dizaino. Ant jo yra valgomas koralų rifas. Galite padovanoti savo vyrui nuostabų koralų pyragą, kad parodytumėte savo pyragą.

3. Koralų akmens laikrodis:

Šis puikus centras yra pagamintas iš koralų akmenų, kurie yra supjaustyti į gabalus. Išlenktas viršus puikiai atrodo kartu su blizgančiu kraštu. Centre esantis laikrodis yra kvarcinis laikrodis, kuris naudoja baterijas. Tai puikiai atrodys kaip 35 metų jubiliejaus dovana. Tai simbolizuoja jūsų gyvenimo meilę.

4. Koralų sienų menas:

Ši 4 keraminių kvadratų kolekcija su įklijuotais koralais yra akį traukianti 35-ųjų vestuvių metinių dovana. Sienų meną galima sudėti iš eilės arba meniškai. Graži balta koralų išvaizda daro kambarį šviesų. Padovanokite jai šią dovaną, kad vestuvių metinių dieną jūsų miegamasis būtų gražus.

5. Patogi kėdė:

Patogi medinė ar odinė kėdė yra tai, kas jūsų tėvams visada patiks. Padovanokite kažką, kas jiems bus patogu!

6. Mėgstamiausi:

Tai turbūt geriausias laikas padovanoti jiems tai, ko jie jau seniai norėjo. Suplanuokite staigmeną ir nustebinkite juos dar labiau. Leiskite jiems žinoti, kad rūpinatės jais. Tai būtų gera dovana jūsų tėvams ir mėgstamiausiems žmonėms.

7. Paveikslų albumas:

Jūsų tėvams ir jūsų porai patiks romantiška jų nuotrauka. Tinkinkite dydį pagal savo mėgstamą dydį ir dizainą.

8. „Bluetooth“ garsiakalbis:

Kita gera dovana – leisti jam pasigirti pagal jo muzikos skonį. „Bluetooth“ garsiakalbis bus klasikinis jo įtaisų kolekcijos priedas.

9. Virtuvės reikmenys:

Jei jie mėgsta gaminti maistą, pats laikas padovanoti jiems ar savo tėvams geriausius geriausius indus. Išsirinkite pasirinktą spalvą.

Tradicinės ir šiuolaikinės nefrito dovanos:

Štai keletas dalykų, kurie atitinka jubiliejaus temą.

1. Koralų nuotraukų rėmelis:

Tai bus gera dovana koralų pagrindu, kurią gali padovanoti bet kas. Jie būna įvairių dydžių, dizaino ir formų.

2. Pakabukas:

Nefrito pakabukas yra klasikinė dovana jūsų mylimam žmogui. Mėlyna spalva, esanti tarp aukso žiedo, bus gražus derinys.

3. Koralų dubuo:

Koralų dubenys būna įvairių formų. Galite juos nusipirkti daugybe spalvų arba palikti šviesti taip, kaip yra.

4. Nefrito ąsotis:

Nefrito ąsotis yra labai apgalvota dovana. Puodas atrodo žalias, gražiai išpuoštas iki tobulumo. Tai graži 35 -ųjų vestuvių metinių dovana.

5. Nefrito gėlių vazonai:

Jade gėlių vazonai yra šaunūs ir reti. Tai papildys jūsų nuostabią sodo daiktų kolekciją.

Kaip švęsti trisdešimt penkerių metų vestuvių metines ir kaip pristatyti?

Geriausias būdas švęsti 35 -ąsias vestuvių metines būtų auditorijoje. Pakvieskite visus žmones, kuriuos pažįstate ar kurį laiką susisiekėte. Pasikeiskite patirtimi ir pasikalbėkite apie savo partnerį. Padovanokite juos scenoje ir stebėkite dovanų džiaugsmą jų veiduose.

Ką veikti per 35 -ąsias vestuvių metines?

  • Priimkite našlaitį ir prisiimkite atsakomybę už jo studijas ir ateitį.
  • Pažadėkite apsilankyti vaikų namuose ir juos pamaitinti.
  • Apsilankykite senelių namuose ir praleiskite laiką su žmonėmis.

35 metų jubiliejaus dovanos yra brangūs daiktai, kurie atneša porai meilę ir klestėjimą. Jade ir Coral daiktai tam puikiai atrodo. Šiais metais daugiau nei dovanojimas yra dalijimasis patirtimi ir pasakojimas, kokia ir kaip kelionė buvo iki šiol. Esame tikri, kad bus verta klausytis.