45 metų vestuvės iš tiesų yra metas švęsti. Praėję metai yra jūsų meilės, rūpesčio ir rūpesčio, kurį jūs abu įtraukėte į santykius, liudijimas. Tai sakant, jei norite švęsti šią maloningą progą, čia yra keletas labai apgalvotų 45 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjų, kurias galbūt norėsite apsvarstyti.

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 45 metų jubiliejaus dovana?

Kiekvieni jubiliejaus metai turi savo temą. Šiais metais tradicinė dovana yra safyras. Šiais metais net šiuolaikinė dovanų tema yra safyras. Tai ypač naudinga, nes tai leis jums įtraukti akmenį į daugybę papuošalų ir mados.

45 -osios vestuvių metinių dovanų idėjos žmonai:

Investuokite į šias geriausias dovanas savo žmonai 45 -ųjų vestuvių metinių proga.

1. Safyro mygtuko širdis:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 1

Ši safyro sagos širdis yra labai graži ir madinga. Mygtukai yra širdies formos. Mėlyna safyro spalva skleidžia ryškią spalvą. Poros vardai gali būti parašyti po širdimi ir įrėminti klasikiniu stiklo rėmu.

2. Popierinė burinė kortelė:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 2

Argi tai ne gražu? Šioje popierinėje burinėje valtyje yra safyro, ją taip pat galima pritaikyti žodžiais, kurie tiksliai išreikš tai, ką jaučiate vienas kitam. Šios 45 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos žmonai tikrai įdomios.

3. Safyro jubiliejaus pagalvėlė:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 3

Ne bet koks minkštas linas, bet ir patogus! Išsiuvinėtas darbas ant baltos pagalvėlės išsiskiria ryškiai. Galite padaryti paprastą filigraninį darbą pagalvę, kad ji taptų 45 metų jubiliejaus dovana. Atėjo laikas atsipalaiduoti, tada gaukite šią dovaną, kad praleistumėte laiką su savo mylimuoju.

4. Safyro pakabukas:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 4

Kas gali to nemylėti? Puošnus pakabukas jūsų žmonai yra kažkas, ką ji ketina branginti ilgą laiką. Galite tinkinti dėžutę ir taip pat išsiųsti gražią žinutę. Ji tikrai mylės šį!

5. Rankų darbo safyro apyrankė:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 5

Štai dar viena įdomi 45 -ųjų vestuvių metinių dovana jūsų brangiai žmonai. Rankų darbo apyrankė yra nesenstanti investicija ir truks ilgai.

6. Nuotraukų kolekcija:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 6

O kaip nustebinti ją jūsų abiejų nuotraukų galerijoje? Ši galerija bus ypatingas geriausių jūsų praleistų metų prisiminimas. Išsirinkite spalvingų rėmelių rinkinį, kuris derėtų prie sienos spalvos.

7. Auskarai:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 7

Meilė žinoti auskarai dabar yra mada. Tam nereikia skinti safyro. galite pasirinkti gražius sidabro meilės mazgo auskarus, kurie atrodys stilingai.

8. Kvepalai:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 8

Geras kvapas yra kažkas, kas patinka visiems. Padovanokite savo panelei puikų kvepalų prekės ženklą. Pasirinkite švelnų, tuo pačiu metu labai gerą kvapą, kuris paliks įspūdį!

9. Kosmetikos rinkinys:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 9

Kosmetikos rinkinys yra labai geras pasirinkimas. Išsirinkite klasikinės kosmetikos dėžutę. Jei žinote jos kosmetikos prekių ženklų pasirinkimą, viskas bus tikrai paprasta!

10. Rankų darbo muilas:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 10

Kaip investuoti šiek tiek laiko jai ką nors sukurti? Rankų darbo muilas yra labai apgalvotas, taip pat yra įvairių kvapų ir formų.

45 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui:

Štai keletas dalykų, kuriuos galite pasirinkti savo vyrui.

1. Dėžutė smulkmenų:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 11

Iki šiol jūs žinote, ar jūsų vyras yra organizuotas. Jei jis yra ir tvarko savo daiktus, pradedant sąsagomis ir baigiant kitais smulkiais priedais, ši dėžutė bus labai naudinga jūsų vyrui, jis tikrai tai įvertins.

2. Praeities kolekcija:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 12

Kaip sukurti laikraštį, panašų į vaizdus ir dalykus, nutikusius nuo jūsų vestuvių. Užrašykite juos pagal datą ir padėkite jai nuotrauką. Kad jis atrodytų kaip tikras laikraštis.

3. Alkoholio dekanteris:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 13

Jam patiks šis dekanteris. Jūs neturite iš tikrųjų keliauti po pasaulį, kad išgertumėte taurę puikaus viskio. Tiesiog užsisakykite ir leiskite jam atsisėsti ir mėgautis juo iš žemės rutulio.

4. Sidabrinis žiedas:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 14

Kas sakė, kad tik moterys mėgsta papuošalus. Padovanok vyrui ploną sidabro žiedą, kurį jis įsimylės.

5. Safyro žiedas:

45 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 15

Čia yra gražios 45 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos vyrui. Šiame gražiame žiede bus išgraviruotas puikus safyro akmuo, kuris suteiks blizgesio ir grožio.

6. Dovanų krepšelis:

Dovanų krepšelis bus labai apgalvotas, kuriame bus viskas, kas jam patinka. Išsirinkite jo mėgstamus šokoladus, kvepalus ir alkoholinius gėrimus, kad pridėtumėte krepšelio grožį.

7. Žiūrėti:

Jei jūsų vyras mėgsta laikrodžius, čia yra dar vienas jo laikrodžių kolekcijos papildymas. Išsirinkite klasikinį prekės ženklą, kuris gali papildyti dienos blizgesį. Tai bus geriausios 45 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos vyrui.

8. Tualeto reikmenų dėžutė:

Kaip apie skalbinių dėžutę ir kai kuriuos rankų darbo muilus kartu su atpalaiduojančiais ir eteriniais aliejais? Išsirinkite ir gerų vonios druskų, kad atitiktų nuotaiką. Tualeto reikmenų dėžutė bus puiki dovana vyrui.

9. Žoliapjovė ir skutimosi rinkinys:

Žoliapjovės ir skutimosi rinkinys yra būtina kiekvieno žmogaus prekė. Padovanokite jam dėžutę stilizuotų būtiniausių daiktų, kurių jam gali prireikti.

10. Odinė striukė:

Odinė striukė yra klasikinė dovana bet kuriuo gyvenimo momentu. Išsirinkite jam klasikinį švarko ir pirštinių komplektą. Tai ypač pravers, jei gyvenate šaltoje šalyje.

45 -osios vestuvių metinių dovanų idėjos tėvams:

Pažvelkite į keletą naudingų ir mielų dovanų idėjų tėvams.

1. „Gnome“ figūrėlės:

Argi jie nėra geras pasirodymas? Pono ir ponios Gnome figūrėlės pagamintos iš mėlynos spalvos ir atrodo visada žavingai. Šias 45 -ąsias vestuvių metines dovanas galite gauti ir tėvams. Ši dovanėlė pateikiama kaip minkšta dovana, tačiau įprasmina jūsų meilės prisirišimą prie tėvų.

2. Safyro akrilo ornamentas:

Čia yra dar vienas atminimo ženklas. Mėlynos tematikos akrilo plokštė iš išorės atspausdinta sudėtingais gėlių darbais. Centras išspausdintas su poros pavardėmis. Tai tikrai yra šaunios 45 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos tėvams.

3. Sapphire vaza:

Safyro vaza tiesiog nuostabi žiūrėti! Graži vaza pagaminta iš stiklo, o jūs galite padovanoti tėvams, pasilikę šviežią kvepiančių ar malonių gėlių rinkinį. Esame tikri, kad jiems tai patiks.

4. Kristalų apyrankė:

Kristalinė apyrankė yra mėgstamas papuošalas tiek vyrams, tiek moterims. Ši safyro vestuvių metinių dovanų idėja jūsų tėvams yra gana šauni ir madinga!

5. Juvelyriniai dirbiniai iš safyro:

Žaisk šiek tiek čia! Peržiūrėkite šauniausius safyro papuošalus vyrams ir moterims. Galite rasti visų būtinų rinkinių kolekciją. Jūsų tėvai jausis daug labiau mylimi.

45 -mečio dovanų idėjos jam ir jai:

Pažvelkite į keletą nuostabiausių dovanų variantų, skirtų jam ir jai.

1. Nuotraukų knyga:

nuotraukų knyga yra geriausių nuotraukų kolekcija, kuri dažniausiai atitinka geriausias žmogaus gyvenimo akimirkas. Pasirinkite porą brangių nuotraukų ir iškelkite gražų albumą, kuris sugrąžins jį į praeitį.

2. Vyno rinkinys:

Vaikinui, mėgstančiam savo senovinį vyną, štai ką dovanoti! Vyno rinkinyje yra viskas, ko reikia gerai nuotaikai. Skirkite šiek tiek laiko, kad išsirinktumėte geriausią.

3. Brangakmenis:

Kitas puikus būdas išreikšti savo meilę yra gauti žmogaus pasirinktą brangakmenį. Jie ne tik spalvingi, bet ir dažnai laikomi laimingais akmenimis.

4. Fotoaparatas:

Fotografijų mėgėjams fotoaparatas, be abejo, bus geriausias pasirinkimas. Su pagalba išsirinkite tinkamą fotoaparatą ir būkite tikri, kad jam ši idėja patiks.

5. Sumaišykite juostą:

Senos mokyklos idėja, bet vis tiek klasiškiausia yra miksas. Šis turės visas pasirinktas dainas, todėl jis bus laimingesnis nei bet kada. Skirkite šiek tiek laiko, kad ištrauktumėte keletą jo mėgstamiausių ir sutvarkytumėte tai į mišrią juostą. Čia taip pat yra žmonių, kurie jums padės.

6. Individualizuota apyrankė:

Pasirinktinė apyrankė yra su mažais pakabinimais nuotraukų pavidalu. Jie yra mieli ir paprastai yra labai mieli. Arba, jei atrodo, kad tai sunku rasti, galite tiesiog įspausti juos ant apyrankės kūno.

7. Mažos pastabos:

Jai tai patiks! Pabandykite parašyti keletą mielų istorijų apie savo praeitį ar net keletą įsimintinų gyvenimo akimirkų. Įsitikinkite, kad jis parašytas ranka, ir jei ant jo galite nupiešti greitus logotipus, nieko panašaus!

8. Stiklo auskarai:

Jie yra ne tik gražūs, bet ir baisūs. Pasirinkite auskarui šaltą ir švelnią spalvą ir nustebinkite ją savo kūrybingu mąstymu!

9. Pagalvė:

Įdomu, kuo ypatinga pagalvė? Na, jūs galite padaryti jį ypatingą, pritaikydami jį savo dviejų nuotraukoms. Pasirinkite patogų ir elegantišką audinį bei spalvą, kuri derės prie sofos ir lovos.

10. Individualus kavos staliukas:

Šis yra juokingai kūrybingas! Atneškite visas savo brangias akimirkas nuotraukų pavidalu. Tai tikrai ne apie nuotraukas, bet perteikia jų jausmus kiekvieną kartą, kai ji pamato.

Jiems skirtos 45 -mečio dovanų idėjos:

45 -mečio proga pateikiame keletą dovanų idėjų, kurias galite padovanoti jiems, savo draugams ar mėgstamai porai.

1. Sofos komplektas:

Nieko negali būti patogiau už gerą sofos komplektą. Išsirinkite jaukiausią sofos komplektą savo mėgstamai porai ir pamatykite, kaip jie mėgaujasi jo šiluma.

2. Virtuvės stalo įrankiai:

Ar nemanote, kad jiems gali būti laikas atnaujinti virtuvės stalo įrankius ir indus? Tada tai gali būti ideali dovana pagalvoti.

3. Padovanokite atostogas:

Daugelis iš mūsų dažnai pamiršta išvykti po šalį ar tiesiog mieste. Čia yra šventinis dovanų kuponas jūsų porai, kad jie galėtų smagiai praleisti dieną, kurie visada yra užsiėmę savo kasdienybe.

4. Pasimatymų naktis:

Norėdami atgaivinti prisiminimus ir vėl pasijusti jauni, čia yra idėja, kad jie jaustųsi ypatingi. Padovanokite jiems gerą vakarienę kartu su SPA, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti dieną. Jiems tai patiks.

5. Namų šventė:

Kaip pakviesti juos į naminį maistą? Padarykite jiems viską, ką jie galbūt myli. Įpilkite vyno taurę į stalą ir sutrenkite taures visus metus ir daugelį metų.

Kaip švęsti keturiasdešimt penkerių metų vestuvių metines ir kaip įteikti dovanas?

Geriausias ir šauniausias būdas tai padaryti yra tai padaryti kaip didelio masto renginys. Užsisakykite viešbutį ar net paskirties vakarėlį, jei viskas gerai su didesniu biudžetu. Pakvieskite žmones, artimus ir brangius. Laikykitės lūpų gurkšnojančio maisto ir alkoholio.

Pateikite dovanas tėvams ar mėgstamai porai, suplanuodami tai kaip staigmeną. Pakvieskite šventės planuotojus padaryti šį netikėtumą už jus. Būtinai palikite juos apstulbusius ir tikrai nustebintus.

Dovanojimas visada yra individualus dalykas, ypač tokioms svarbioms dienoms. Tačiau kai kurios mūsų safyro 45 -ųjų vestuvių metinių dovanos yra labiausiai apgalvotos. Patikrinkite juos ir nepamirškite įtraukti kai kurių jiems pritaikytų ar pritaikytų pastabų.