6 -osios vestuvių metinės dovanos puikiai tinka, nes yra saldžios kaip saldainiai ir stiprios kaip metalas. Dovaną galite pasirinkti pagal savo sutuoktinio panašumą.

6 metų vestuvių metinių dovanos nebūtinai turi būti iš dėžutės, nes tai gali būti paprasta, tačiau apgalvota. Šeštieji metai yra jūsų ryšio tvirtumo ir darnos liudijimas. Tokiu būdu jūsų dovana turi tai atspindėti.

dovana šeštosioms vestuvių metinėms

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni šeštojo jubiliejaus dovana?

Šiemet kalbama apie grįžimą į praeitį. Įprasta šiuolaikinė ir tradicinė jubiliejinė dovana šešeriems metams yra keramika. Tai apima molinius drabužius gaminant maistą, dekoruojant ir tt. Tai simbolizuoja gamtą ir paprastumą. Modernus priedas yra oda, kuri reiškia ilgaamžiškumą.

Čia yra straipsnis, kuris padės jums sutvarkyti dovanas.

6 -mečio dovanų idėjos jam:

Kaip apie dovanų idėjas savo vaikinui?

1. Muzikos įrašymas:

Jubiliejui galite įrašyti jo mėgstamos dainos kolekciją. Tai tikrai padarys jį laimingą.

2. Ausinės:

Ausinės su gera muzika puikiai tinka! Išsirinkite gerą įmonės ausinę, kuri siūlo daug funkcijų, ir padovanokite jam tai. Jam patiks tas derinys!

3. Namų vynas:

O kaip nueiti papildomą mylią už 6 -mečio dovanas jam? Na, pabandykite savo rankas suvalgyti naminio vyno. Tai gali užtrukti ir gali pasirodyti ne taip puiku, bet visada svarbi mintis!

4. Diržas:

O kaip odinis diržas? Oda visada yra miesto šnekos ir pats mėgstamiausias audinys! Išsirinkite madingą odinį diržą savo vaikinui!

5. Namų skanėstai:

Kartais tokios smulkmenos, kaip jo mėgstamo patiekalo gaminimas, taip pat gali būti labai naudingos. Kaip apie tai kaip 6 -mečio dovana?

6 -mečio dovanų idėjos jai:

1. Perlas:

Galite duoti jai bet ką perlų ir ji tiesiog mylės. Perlas yra paprastas ir taip pat madingas.

2. Odinės rankinės:

Kaip jau minėjome, oda visada yra miesto kalba! Odiniai rankiniai yra beprotiški ir skiriasi viena nuo kitos. Jie suteikia stilių ir madą tuo pačiu metu.

3. Kulkšnys:

Kulkšnelės yra mieli smulkmenos, kurias reikia dėvėti. Tai bus gera dovana šešerių metų jubiliejui jūsų merginai. jie yra aukso, sidabro ir deimantų.

4. Kepimo rinkinys:

Jei jūsų mergina mėgsta kepti, tai gali būti jai. Kepimo rinkiniuose yra daugybė padėklų, dekoratyvinių detalių ir gerų konditerijos gaminių.

5. Meškiukas:

Teddy tiesiog nenustoja tapti merginų mėgstamiausiu. Padovanok jai didelį meškiuką, mėgstamiausios spalvos.

6 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos jiems:

Ieškai dovanų poroms? Štai keletas pasiūlymų.

1. Kinijos rinkinys:

O kaip gražus ir spalvingas kiniškų indų rinkinys jūsų mėgstamai porai? Jie nėra paprasti, jie yra sudėtingai atlikti su daugybe dizaino ir daugybe spalvų.

2. Antikvariniai daiktai:

Taip pat galite jiems padovanoti antikvarinių daiktų, įskaitant laikrodžius ir gramofonus. Jie padidina namų klasiškumą ir visada yra mėgstami žmonių.

3. Sofa:

Gera sofa neprilygsta komfortui. Padovanokite jiems gerą kušetę, pagamintą iš gero audinio ar odos, kaip dovaną 6 -mečiui. Jiems tai tiesiog patiks.

4. Vakarienės rinkinys:

Kiekvienas namas karts nuo karto perka naują vakarienės komplektą. Šį kartą galite padėti padovanodami jiems pasirinktą vakarienės komplektą.

5. Keramikos arbatos rinkinys:

Kaip apie labai elegantišką ir paprastą keramikos rinkinį jūsų porai? Štai vienas, kurį tikrai mylėjome.

6 -ojo jubiliejaus dabarties idėjos:

Štai keletas šiuolaikinių ir tradicinių idėjų.

1. Centrinė lentelė:

Kaip apie puošnų, bet tvirtą centrinį stalą jūsų namams? Centrinis stalas yra priešais sofą ir idealiai tinka laikyti laikraščius, padėkliukus ar kitus lengvus daiktus.

2. Palto stovas:

Palto stovas yra stovas, skirtas drabužiams pakabinti. Paprastai dėvėti drabužiai čia pakabinami vėlesniam naudojimui. Jie pagaminti iš bambuko arba geležies.

3. Dievybės:

Taip pat galite galvoti apie dievybes, Budą, Krišną ir kt. Jie prideda jūsų namams klasiškumo jausmo ir taip pat bus užtikrinti, kad jūsų partneris myli tam tikrą pozityvumą kitokia forma.

4. Virtualus asistentas:

Kaip apie virtualų asistentą, tokį kaip Alexa, dovanų 6 -mečiui? Na, „Alexa“ yra rekomenduojamas pasirinkimas. Virtualūs asistentai dirba per dirbtinį intelektą ir yra geras pasirinkimas.

5. Keramikos menas:

Mes tikrai norime, kad jūs apie tai pagalvotumėte! Keramikos menas yra tikras grožis ir puikus žmogaus sugebėjimų atskleidimas. Padovanokite savo vyrui klasikinį keramikos meną, kurį jis mėgsta.

6. Išvykimo diena:

Dovanokite vienas kitam dieną iš savo miesto. Suplanuokite idealią vietą ir tiesiog pasinerkite į gamtos malonumus.

7. Varinė kolba:

Tai skirta visiems tiems žmonėms, kurie yra labai sveiki. Kaip dovanoti varinę kolbą? Manoma, kad gėrimas iš varinių indų gali būti naudingas kūno organams.

8. Rankomis sukaltos skulptūros:

Jie pagaminti iš geležies, todėl ilgai bus tvirti. Tai bus tinkama dovana 6 -mečiui. Tai taip pat atspindi jūsų ryšio stiprumą. Galite išsirinkti norimą skulptūrą, pritaikyti labai personalizuotą ar reguliariai renkamas skulptūras.

9. Papuošalų dėžutė:

Iki šiol brangakmenių kolekcija taip pat būtų padidėjusi, todėl puošni juvelyrinių dirbinių dėžutė iš geležies bus puiki dovanos idėja. Dėžutė turės estetikos jausmą ir taip pat bus tradicinė. Geležinė dovana 6 -osioms vestuvių metinėms bus geras pasirinkimas.

10. Šilko dangteliai:

O kaip šilkinės 6 -mečio dovanos jūsų mėgstamiausiems žmonėms? Galite pasirinkti daugybę šilko audinių kolekcijų, pradedant nuo sarees ir baigiant lovos užtiesalais.

Geriausios šešerių metų vestuvių metinių idėjos:

Pažiūrėkime 45 geriausias 6 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjas, kaip nustebinti vyrą ar žmoną.

1. Saldainių kortelė:

6 -osios vestuvių metinės

Argi tai ne mielas? Saldainių kortelę galima suasmeninti pridedant geriausių šokoladinių saldainių ir jos mėgstamiausių. Taip pat galite parašyti savo širdį. Tai 6 metų jubiliejaus dovana jai.

2. Geležinė širdis:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 2

Tai jam viena gera šeštojo jubiliejaus dovana, geležinis širdies formos stovas. Šis geležinis stovas yra išgraviruotas poros vardų ar inicialų. Taip pat apačioje galite pridėti savo jubiliejaus datą. Taip pat galite pridėti savo nuotraukų su savo sutuoktiniu, išbandykite šią dovanos idėją mūsų mylimam žmogui.

3. Romantiškos figūrėlės:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 3

Šios mielos geležinės figūrėlės sukurtos kaip puiki dovana 6 -mečiui. Jie gali būti padovanoti kaip vitrina ar net kaip komplektas su kitais naudingais daiktais. Poros pozos šiose figūrėlėse yra nuostabios, o įmantrios detalės – tiesiog nuostabios. Paprasta ir madinga? Tai geriausia 6 -osios vestuvių metinių dovana vyrui!

4. Metalinės žymės:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 4

Jei jūsų žmona mėgsta skaityti, tai bus gera 6 -mečio dovana žmonai. Metalinėje žymėje taip pat bus parašytos romantiškos citatos, kad būtų galima ją pritaikyti.

5. Žemės drabužiai:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 5

Moliniuose puoduose virti patiekalai turi ypatingą skonį ir yra visiškai be chemijos. Tai laikas, kuris sugrąžins jus į senas geras močiutės dienas, kai maistas yra skonio, su žiupsneliu tradicijų.

6. Odiniai marškinėliai:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 6

Odiniai batai yra naujas dalykas. Jie yra seksualūs ir tikrai patrauklūs. Tai bus labai madingas ir modernus jūsų vyro 6 -metis.

7. Raktų pakabukas arba pakabukas:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 7

Tai tikrai paprastos, tačiau elegantiškos 6 -mečio dovanų idėjos jai. Galite naudoti savo inicialus ar bet kurį kitą dalyką, kuris jums gali patikti!

8. Ametisto žiedai:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 8

Iš brangakmenių, kurie gali būti naudojami 6 metų jubiliejaus dovanai, yra ametistas. Šis gražus violetinės spalvos akmuo yra tiesiog egzotiškas. Žiedai, pagaminti iš metalo ir inkrustuoti mažais brangakmeniais, yra nuostabūs. Geras žmonai!

9. Širdies saldainiai:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 9

Šie puikūs širdies formos saldainiai yra būtent tai, ko jums reikia kaip 6 -osios vestuvių metinių dovanų idėjos jai. Galite supakuoti dėžutę, pilną šių mažų saldainių. Kiekvienas saldainis yra išspausdintas su mažomis pastabomis, todėl juos valgyti dar smagiau. Skamba gerai? Tai tikras jūsų mielai žmonai.

10. Savarankiškai pagamintas pyragas:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 10

O kaip pyragas, kurį galite kepti? Paprastas pyragas su glajumi gali būti ypatingas. Išbandykite šį jubiliejų. Esame tikri, kad tai bus hitas. Šis yra skirtas jūsų vyrui.

11. Keramikos puodelis:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 11

Paskatinkite savo vyrą į puodelį, pagamintą iš keramikos, supilti taurę vyno ar net vandens. Jie taip pat naudingi sveikatai.

12. SPA:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 12

Padovanok savo vyrui pilną SPA. SPA padės jam atsipalaiduoti ir taip pat atjaunėti. Leisk jam pasinerti į jokios įtampos baseiną. Tai bus gera 6 -osios vestuvių metinių dovana vyrui.

13. Automobilių žaislai:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 13

Vyrų manija automobiliams ir dviračiams niekada nemiršta. Jūs gaunate vieną tikrai brangų automobilio žaislą ir nustebsite pamatę, kaip jis vis dar su juo žaidžia. Galimi įvairūs variantai, taip pat įvairių tipų automobiliai.

14. Kaklaraištis:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 14

Kaklaraiščiai yra įvairių audinių ir spalvų. Jie yra labai profesionalūs ir madingi. Išsirinkite jam tinkamiausius ir įsitikinkite, ar jis atitinka jo marškinėlių kolekciją.

15. „Bluetooth“:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 15

Kaip apie „Bluetooth“? Jei jis yra verslininkas ir dažnai turi būti budintis, tai jam bus naudinga ir naudinga. Yra tikimybė, kad jis jau turėtų vieną. Nepaisant to, įsigykite tobulesnį ir kokybiškesnį. Jis mylės tavo dovaną.

16. „Walkman“:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 16

Ar mes visi nemėgstame atsipalaiduoti ir tiesiog klausytis muzikos? Čia yra šaunus variantas. Padovanokite žmonai šaunų „Walkman“ su visomis jos mėgstamomis dainomis. Ji tikrai jausis pakili dėl jūsų pasirinkimo.

17. Dulkių siurblys:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 17

Įsigykite jai labai patogų ir lengvai naudojamą dulkių siurblį, kad po biuro tikrai nereikėtų atlikti viso sunkaus darbo. Tokiu būdu jūs taip pat galite padėti jai valyti!

18. Vynas:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 18

Kaip apie vyną nuotaikai? Gaukite tvirtą ir seną vyną kaip 6 metų jubiliejaus dovaną žmonai. Pakelk jai skrebučius ir ji tai pamėgs.

19. Virtuvės komplektas:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 19

O kaip virtuvės komplektas? Virtuvės komplektą sudarys daug naudingų indų, gražių indų ir stalo įrankių, taip pat smulkių stalų virtuvės skalbinių su prijuoste. Padaryti visada yra gerai!

20. „Kindle“:

Geriausios 6 -osios vestuvių metinės dovanos 20

Ar ji mėgsta skaityti? Na, užsidegti yra jai! „Kindle“ leidžia skaityti savo tempu. Ji jaučiasi kaip tikra knyga, todėl jai yra geras laiko praleidimas.

Kaip švęsti 6 -metį ir kaip įteikti dovanas?

Geriausias būdas švęsti 6 -ąsias metines yra išvežti mėgstamus žmones į kurortą prie paplūdimio ar baseino. Jei pritrūksta biudžeto, taip pat galite surengti vakarėlį namuose su pagamintu maistu. Tai bus puikus būdas priversti juos jaustis ypatingais ir galėsite gaminti kartu.

Šeštosios metinės dovaną galite įteikti tiesiog atspėję, kieno tai galėjo būti. Padarykite tai smagia veikla, ir tai gali pasirodyti labai įdomu.

Ką veikti 6 -osioms vestuvių metinėms:

  • Mes norėtume, kad šią jubiliejų daug keliautumėte. Nėra geresnio laiko kalbėtis ir linksmintis.
  • Tapkite našlaičio rėmėju ir pasirūpinkite visais jo poreikiais.
  • Kasmet pradėkite sodinti bent vieną medį ir darykite įžadą tai padaryti.

6 metų dovana vestuvių metinių proga labiau primena praeitį ir atgaivina ją su draugais. Jūsų draugai šiuo metu gali būti kitokie, tačiau įvykis primins jums, kaip viskas prasidėjo, ir laikus, kai viskas buvo nauja. Pakelkite skrebučius iki penkerių ilgų metų!