Diwali festivalinin arifesinin her yıl herkes için özel olmasına şaşmamalı. O günkü gibi özel kıyafetleri giymek olağanüstü ve dikkat çekici bir şey olmalı. İşte diwali’de erkekler için en iyi ve trend olan kurta modelleri.

Hindistan’daki Beyler İçin En İyi ve Şık Diwali Kurta Tasarımları:

İşte Diwali için en önemli 9 erkek kurta koleksiyonu.

1. Düğün İpek Erkek Kurta:

Diwali için Düğün İpek Erkek Kurta

Deniz mavisi güzel bir gölgede erkekler için bu Diwali özel kurtasını gözden kaçırmak için nefesinizi tutun. Bu, görünümünü tamamlamak için eşleşen şal ve pijama ile baldır uzunluğunda bir Kurta. Yaka tipi boyun ile göğsünde çekici işlemeler vardır. Bu tür ipek nakışlı Kurta kıyafetleriyle festivalin tadını çıkarın.

2. Pencap İpek Kurta Pijama:

Diwali için Pencap İpek Kurta Pijama

Düz kesimli Jakar malzemeli erkekler için krem ​​gölgeli kurtayı keşfedin. Boynunda ve ayrıca bu Kurta’nın öne çıkan kollarında dikey çizgi işlemesi vardır. Erkeklerin çoğuna uyacak her boyutta mevcuttur ve özel bir etkinlikte giymeyi uygun kılan olağanüstü bir görünüme sahiptir..

3. Turuncu Etnik Giyim Kurta:

Diwali için Turuncu Etnik Giyim Kurta

Diwali Kurta’nın erkekler için bu ham ipek brokar kumaşına bir göz atın. Bu turuncu renkli kıyafet o kadar eksantrik ve göz alıcı ki, Diwali gibi özel bir etkinlik için ideal seçim. Ve elbette bir tür etnik giyim.

4. Kraliyet Mavi Dupion İpek Kurta:

Diwali için Kraliyet Mavi Dupion İpek Kurta

İşte erkekler için bir başka sansasyonel diwali Kurta bornozu geliyor. Tam kraliyet mavisi rengindedir ve kolları tamdır ve boynunda ve kollarında kalın altın rengi bir dantel vardır. Seçilen kumaş yine çoğunlukla erkek kurtalarına uygun bir Dupion Silk malzemesidir. Bu aynı zamanda değişken boyutlarda gelir.

5. Hint Günlük Giyim Kurta:

Diwali için Hint Günlük Giyim Kurta

Mükemmel gündelik giyim olan bu kestane rengi gölgeli kısa Kurtafor erkeklerine bir göz atın. Normal pijama veya resimde görüldüğü gibi Patiala tipi ile uyumsuz olabilen erkekler için yine Diwali özel kurta olarak tercih edilmektedir. Süslü kıyafetleri tercih etmeyenler için tam rahatlık ve cezbedici bir görünüm sağlar..

6. Diwali Festivalleri için Geleneksel Kurta:

Diwali Festivalleri için Geleneksel Kurta

Tamamen sade bir görünüme sahip bu zengin krem ​​​​gölgeli kurtaya göz atın. Erkekler için bu diwali Kurta, uzun Kurta tipidir ve düğün gibi özel bir gün için de giyilebilir. Saf ipek pamuklu kumaş kullanılarak dokunmuştur ve göğsünde beyaz ipek iplikten harika bir işleme vardır..

7. En Son Etnik Tasarımcı Kurta:

Diwali için Son Etnik Tasarımcı Kurta

Jakarlı malzeme kullanılarak yapılan erkekler için basit ve sade temel tasarım Kurta’dır. Dörtte üç tam kollu ve yaka tipi boyunlu altın turuncu bir gölge ile güzel bir şekilde desenlenmiştir. Bu Kurta, onu giyen rahatlığı hissettiren DiwaliKurta olarak en iyi mükemmel seçim olarak kabul edilir..

8. Trendy Bordo Kurta:

Diwali için Trendy Maroon Kurta

Şimdi aynı pijama tonuyla uyumsuz olan bu eşsiz kestane rengi Kurta’yı seçin. Kontrast görünümleri tercih etmeyen insanlar içindir. Erkekler için bu diwali Kurta, ham pamuklu ipek malzemeden yapılmıştır ve ayrıca göğüs tarafında çarpıcı işlemelerle oyulmuştur..

9. Şık Yeşil Kurta Pijama:

Diwali için Şık Yeşil Kurta Pijama

Açık yeşil tonlu Kurta tamamen Jakarlı malzeme kullanılarak dokunmuştur. Kolları tamdır ve yaka yakasında ve kol bordüründe vurgulu desen tasarımına sahiptir. Bu uzun Diwali Kurta, mükemmel Hint etnik giyimi için ideal seçimdir..

Erkeklerin Diwali özel kurtaları için yeni seçim serilerinden birini alın. En sevdiğiniz rengi ve seçiminize uygun malzemeyi seçebilirsiniz. Her çeşit kendi türünde özeldir ve çeşitli renk tonlarının kendine özgü bir kombinasyonuna sahiptir. Özel bir festival sezonu için kıyafet talebini mükemmel bir şekilde karşılıyorlar..