Amerikos papuošalai iš deimantų yra labai paplitę ir labai madingi. Kadangi jis turi deimantų pavadinimą, tačiau jie nėra tikri deimantai, tai yra sintezuotas deimantų pakaitalas. Išvaizda panaši į tikrų deimantų, tačiau jie nėra tikri.

Amerikos deimantų papuošalai

Kadangi deimantai yra labai brangūs ir brangūs, tačiau amerikietiški deimantai yra nebrangūs ir kiekvienas gali turėti gražių brangakmenių. Amerikos deimantų papuošalai gali būti įspausti ant bet kokių metalų, tokių kaip auksas, sidabras, plienas ar varis, ir jūs galite sukurti gražius papuošalus.

Įvairių tipų juvelyriniai dirbiniai su Amerikos deimantais:

Pažiūrėkime keletą gražių juvelyrinių dirbinių, pagamintų iš Amerikos deimantų.

1. Sidabro pagrindu pagamintas Amerikos deimantų karoliai:

Sidabro spalvos Amerikos deimantų karoliai

Kadangi Amerikos deimantai gali būti dygliuoti ant bet kokio metalo, galite gauti gražų karolį, pagamintą iš sidabro. Kadangi šis karoliai atrodo sunkiai, jie suteikia jums karališką ir elegantišką išvaizdą. Šio tipo amerikietiškų juvelyrinių dirbinių karoliai yra puikus pasirinkimas vestuvėms, taip pat geras pasirinkimas vakarėliams, taip pat atrodysite elegantiškai ir išskirtinai.

2. Amerikos deimantiniai auskarai mergaitėms:

Amerikos deimantiniai auskarai mergaitėms

Auskarai yra dažniausiai naudojamas moterų papuošalas, taip pat nešiojamas kasdien. Amerikietiški deimantai gali būti puikus auskarų pasirinkimas, nes jo blizgesys atrodo patraukliai kiekvienai akiai. Amerikos deimantų auskarus galima įsigyti įvairių rūšių, tokių kaip smeigės, pakabučiai ir tt, ir jūs galite pasirinkti pagal savo stilių.

3. Sunkūs amerikietiški deimantiniai karoliai rubinu ir perlais:

Sunkus amerikietiškas deimantinis karoliai iš rubino ir perlų

Čia ateina neįprastas amerikietiškas deimantų karoliai su rubinu ir perlais, todėl karoliai atrodo patrauklesni ir išskirtinesni. Tiesiog dėvint šį nuostabų kūrinį, nereikia dėvėti daugiau skruzdėlių. Išvaizda yra fantastiška ir pilna.

4. Amerikos deimantiniai žiedai moterims:

Amerikos deimantiniai žiedai moterims

Čia ateina neįprastas juodų ir baltų deimantų derinys, kurio žiedas yra sukurtas. Šio žiedo dizainas yra išskirtinis ir unikalus, todėl nešiojančių pirštai suteikia karališką ir elegantišką išvaizdą. Puikus būdas pasipuikuoti manikiūruotais dažytais pirštais moterims.

5. Sidabrinės rodžio apyrankės su Amerikos deimantais:

Sidabrinės rodžio apyrankės su Amerikos deimantais

Apyrankės atrodo labai stilingai ant riešo ir suteikia žmogui madingą išvaizdą. Šios rūšies apyrankės gali būti dėvimos kasdien ir taip pat yra geras oficialus drabužis. Tai atrodo protingai prie bet kokios aprangos ir suteikia papildomo pranašumo jūsų madai ir stiliui.

6. Dizainerių apyrankės Amerikos deimantuose:

Dizainerių apyrankės Amerikos deimantais

Apyrankė yra svarbiausia patelė iš papuošalų dėžutės. Taigi moterys labai supranta apyrankių dizainą ir modelį, nes jis turėtų atitikti jų aprangą ir stilių. Taigi šie dizaineriai amerikietiški apyrankės yra tobuli, nes jie gali būti derinami su bet kokia apranga ir proga, taip suteikiant išskirtinę išvaizdą rankoms.

7. Paprastas Amerikos deimantų dizainerių rinkinys:

Paprastas Amerikos deimantų dizainerių rinkinys

Paprasti rinkiniai taip pat atrodo fantastiškai, jei jie dėvimi su tobula apranga, vieta. Paprasta išvaizda visada yra labai žavi ir maloni. Nors šie amerikietiški deimantų rinkiniai atrodo paprasti, tačiau suteikia jums visapusišką išvaizdą, todėl jūs minioje atrodote kitaip.

8. „American Diamonds Manglasutra“ dizainas:

Amerikos deimantų „Manglasutra“ dizainas

Remiantis Indijos induistų kultūra, Mangalsutra yra ornamentas, kurį ištekėjusi moteris privalo dėvėti, nes tai simbolizuoja, kad patelė yra ištekėjusi. Šis palankus karoliai yra pagaminti iš baltų ir auksinių karoliukų. Kartu su tuo pridedamas gražus amerikietiškas deimantinis pakabukas, todėl karoliai atrodo išskirtiniai.

9. Amerikos deimantiniai žiedai vyrams:

Amerikos deimantiniai žiedai vyrams

Vyrai labai nerimauja dėl savo išvaizdos ir dievina nešioti brangakmenius, todėl jie atrodo šaunūs ir madingi. Taigi amerikietiški juvelyriniai žiedai su juodais žiedais jiems yra tobulas žiedas, nes jie atrodo paprastai ir atrodytų stilingai bei madingai. Žiedai taip pat yra įvairių dizainų ir modelių.

10. Abėcėlės meilės medalionas su Amerikos deimantais:

Abėcėlės mėgsta medalioną su Amerikos deimantais

Kai kurios jaunos merginos mėgsta dėvėti pakabukus, kuriuose yra pirmoji jų vardo raidė. Šis pakabukas yra puikus pasirinkimas jauniems žmonėms, nes abėcėlės ID, užrašytas geltonu auksu, ir amerikietiški deimantai yra nusagstyti pakabuko kraštuose. Jauni gali juos dėvėti kasdien ir gali sukurti įspūdį prieš savo draugus.

11. Erelio formos Amerikos deimantų papuošalų pakabukas vyrams:

Erelio formos Amerikos deimantų papuošalų pakabukas vyrams

Kadangi erelis simbolizuoja apsaugą, vyriškumą, galią, panašias savybes, kurias slopina patinas. Taigi erelio amerikietiški deimantų pakabučiai yra labiausiai paplitęs ir mėgstamiausias ornamentas. Šiame pakabuke erelio korpusas pagamintas iš aukso, o sparnuose – amerikietiški deimantai, todėl pakabukas atrodo įspūdingai..

12. Tradicinis povo stiliaus Amerikos deimantų rinkinys:

Tradicinis povo stiliaus Amerikos deimantų rinkinys

Rinkinį sudaro kaklo papuošalas ir auskarų pora, suteikianti jums visapusišką išvaizdą. Povo formos rinkiniai yra tradicinis rinkinys, dėvimas dešimtmečius. Šiais laikais povų rinkinys vis dar yra paklausus tarp amžiaus grupių, nes tai suteikia jums tradicinę ir modernią išvaizdą.

13. Paprastas amerikietiškas deimantinis karoliai mergaitėms:

Paprastas amerikietiškas deimantinis karoliai mergaitėms

Kaip paprasta visada yra elegantiška, putojantys Amerikos deimantų spinduliai gali būti užfiksuoti šiame paprastame karoliuose. Kaklo papuošalas atrodo labai paprastas, bet labai gražus. Karoliai gali būti dėvimi atliekant mažas funkcijas, taip pat gali būti dėvimi oficialiuose susitikimuose, taip suteikiant jums paprastą, bet elegantišką išvaizdą.

14. Amerikos deimantinė apyrankė vyrams su Rudraksha:

Amerikos deimantinė apyrankė vyrams su Rudraksha

Čia yra apyrankė vyrams, pagaminta iš amerikietiškų deimantų, o centre „OM“ – reljefas, suteikiantis išskirtinį vyrų riešo vaizdą. Rudrakša, galingi perlai yra pritvirtinti apyrankės šone ir gali būti dėvimi prie bet kokios aprangos, kad būtų patogu.

15. Ganesha pakabukai su Amerikos deimantais:

Ganesha pakabukai su Amerikos deimantais

Ganesha stiliaus pakabučiai yra labai paplitę ir gražūs. Tai išskirtinis pakabukas, pagamintas iš amerikietiškų deimantų, kurį gali pakabinti ir vyrai, ir moterys. Jis yra įvairių modelių ir dydžių, ir jūs galite jį pasirinkti pagal savo tikėjimą.

Amerikos deimantų papuošalų dizainas yra labai gražus ir patrauklus, ir jūs galite įsimylėti tuos brangakmenius. Kadangi šie papuošalai nėra brangūs, kiekvienas turi turėti savo kolekciją, nes tai netgi suteikia putojančią, elegantišką išvaizdą. Galite gauti skirtingų formų ir dizaino amerikietiškų deimantų ornamentų, galite pasirinkti pagal savo pasirinkimą ir pažymėti įspūdį savo draugų ir kolegų akivaizdoje.

Vaizdų šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.