Blizgučių viršūnių žavesys yra ne tik dinamiškas putojantis, bet ir žavinga išvaizda tiesiog užfiksuoja laiką. Žvaigždėta blizgučių viršūnių išvaizda puikiai tinka jūsų išvaizdai suteikti žvilgesio. Putojanti blizgučių išvaizda viršuje mirksi net dienos šviesoje, kaip ji blizga naktį. Gaivios blizgančios žvaigždės viršūnėse glosto jūsų asmenybę.

Blizgučių viršūnės mergaitėms

Tobulas blizgučių viršūnių šleifas turi būti tinkamai parinktas. Prie jos priderintas sijonas su blizgučiais arba paprasti apatiniai atrodo puikiai, tačiau daugiausia priklauso nuo dėvinčio asmens ir vakarėlio, kuriame ji dalyvauja. Be jokios abejonės, toks žavus žvilgsnis turi būti padarytas vakarėliuose.

Gražūs ir stulbinantys blizgučių viršūnių dizainai moterims:

Čia yra 9 naujausi moteriškų madų blizgučiai su skirtingais kaklo stiliais.

1. „Cap Sleeve Crunchy Sequin Top“:

„Cap Sleeve Crunchy Sequin Top“

Blizgučių viršūnės nėra paprastas darbas, kurį galima dėvėti bet kur ir su pora. Svarbu rasti tobulą atitikmenį su traškia blizgučių viršutine dalimi. Blizgus sidabrinis traškus blizgučių viršus gali atrodyti fantastiškai ant balto trumpo sijono.

2. Blizgučiai puošti Split Sleeve Top:

blizgučių viršūnės

Blizgučių skiltis su rankovėmis yra viena iš spalvingų viršūnių, kurią galima pasirinkti nakčiai. Moterys, turinčios plius dydžio figūrą, taip pat gali atrodyti nuostabiai palaidomis moteriškomis blizgučių viršutinėmis dalimis. Skirtingai nuo išvaizdos kaip disko kamuolys, galima derinti su paprastomis šviesiomis kelnėmis su viršutine dalimi.

3. „Sequin Crop Top“:

„Sequin Crop Top“

Blizgučių viršūnių spalvos taip pat turi didelę reikšmę. Metalinė pilka blizgučių kirpimo viršutinė dalis yra būtent tai, ką panele nori kloti grindys. Išsiplėtęs trumpas sijonas ir blizgantys aukštakulniai batai puikiai tinka vakarėliui.

4. Dizainerių drugelių blizgučių viršus:

Drugelių blizgučių viršus

Blizgučiai moterims, kurių įvaizdis sukurtas viršuje, yra vienas žaviausių dizainerių viršūnių. Drugelis turi daugybę nuostabių spalvų. Šikšnosparnio viršūnė puikiai atrodo kaip drugelio sparnai, o viršuje su blizgučiais drugelis yra tik panele, kuria nori žavėtis.

5. Blizgučių tinklelio viršus:

Blizgučių tinklelis

Tinklinis viršus su blizgučiais, papuoštas šydo dizainu, yra subtilios išvaizdos ir turtingo dizaino. Moteriška blizgučių palaidinė ilgomis rankovėmis puikiai tinka pasimatymui su mylimuoju. Puikiai dera su paprastomis kelnėmis ir tikrai nereikia papuošalų su dizainerio viršumi.

6. Nešiojamas blizgučių pasėlių viršus:

Blizgučiai iš peties

Juoda ir auksinė blizgučių viršutinė dalis atrodo viliojanti ant ryškios odos. Viršus nuo peties su blizgučiais juodomis puošmenomis atrodo žaviai. Aptemptas sijonas su juodos spalvos blizgučiu ant peties bus nuostabus.

7. Dramblio kaulo ir blizgučių puoštas viršus:

Dramblio kaulo ir blizgučių puoštas viršus

Dramblio kaulas ir blizgučiai atrodo nuostabiai, kai yra papuošti baltu tinkleliu. Palaidas baltas blizgučių viršus moterims atrodo putojantis, kai dėvimas ant ilgų sijonų su putojančiais ilgais auskarais.

8: Spalvotas blizgučių vėžlio kaklo viršus:

Spalvotas blizgučių vėžlio kaklo viršus 8

Spalvų blizgučiai yra naujas ir dinamiškas dizainas, kuris šiais laikais madingas daugeliui moterų. Vėžlio kaklo spalvos blizgučių viršutinė dalis atrodo tiesiog elegantiška ir turtinga net darbo metu.

9. Klasikinės blizgios rankovės su apvaliu kaklu:

Klasikinis blizgučiais rankovėmis apvalus kaklas

Padorų turtingą išvaizdą taip pat galima atnešti su manžetės blizgučiais. Auksinis rankogalis ant ypač ilgų rankovių. Puošnus manžetės poveikis bus fantastiškas.

Blizgučių viršūnės ne tik nuostabiai atrodo mėnulio naktimis. Tačiau ponios taip pat gali dėvėti blizgučius viršūnes darbo valandomis, suteikdamos tarp darbų blizgesį. Ilgas blizgučio viršus ant džinsinio audinio gali būti tobulas dienos šviesoje. Nors švarkas ar striukė viršuje atrodo nuostabiai.

Šortai pėdkelnės ar kelnės taip pat puikiai tinka. Su blizgučiais pasėlių viršūnėms nereikia makiažo ant veido, žvilgantis viršus viską daro už jus. Sportbačiai ar kulniukai gali būti puiki avalynė su blizgučiais. Būkite tikri su priedais, nes išvaizda gali būti tobula, kai išvaizda yra vienodai nuostabi ir puikiai dera su viskuo, kas dėvima.