Mes visi turime bent vieną dieną per savaitę, kai esame tingūs kirpti plaukus arba mūsų plaukai nesilaiko tinkamai. Dabar nesijaudinkite dėl to !! Naujausia karšta plaukų aksesuarų tendencija yra skara. Tai vienas iš paprasčiausių ir greičiausių šukuosenos būdų.

Geriausi galvos šaliko stiliai moterims ir vyrams:

Štai keletas greitų ir paprastų būdų, kaip sukurti gražius galvos šalikus, kurie praturtins jūsų dieną.

1. Susuktas turbanas:

Susuktas turbanas

Šis susuktas turbanas suteiks jums visišką miesto vaizdą. Uždėkite šaliką kaklo gale, o galus laikykite priekyje. Tada sukryžiuokite du galus, vieną ant kito ir dar kartą pasukite, kad galas, nuo kurio pradėjote, patektų į tą pačią ranką. Tvirtai ir įtempkite juos ties pakaušiu.

2. „Bouffant Beauty“:

„Bouffant Beauty“

Karšta galvos šaliko stilių tendencija – Bouffant grožis. Tai yra tipiškas stilius tiems, kurie mėgsta dėvėti plaukus šukuosenoje ar bandelėje. Sulenkite skarelę į trečdalius. Kaklaraištis yra aplink jūsų bandelę ar apipavidalinimą. Taip visi jūsų slenkantys plaukai bus surišti ir gerai tvarkomi.

3. Retro sukimas:

Retro sukimas

Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų susieti skarelę. Jis gali būti surištas ant bandelės ar net arklio uodegos. Ši skarelė su galvos apdangalu yra pageidautina trumpesnio ilgio, kad būtų gražesnė. Tiesiog dėvėkite geriausius atspalvius ir vasarą esate pasiruošę atrodyti šauniai.

4. Vyrų turbaninė skara:

Turbaninė skara vyrams

Kas sakė, kad šalikai skirti tik moterims. Ši vyrų galvos skarelė yra universali apvyniojimo rūšis. Jį labai lengva nešioti ir galima dėvėti kaip turbaną ar gaubtą. Dviratininkai gali dėvėti jį kaip greitą apvyniojimą aplink galvą ir veidą, kad padengtų veidą nuo vėjo. Medžiaga yra minkšta ir lengva, pagaminta iš viskozės medžiagos. Taip pat patogu nešioti visą dieną.

5. Vintage galvos skara:

Vintage galvos skara

Vienas iš tradiciškiausių galvos šaliko įvyniojimo būdų. Kvadratinis šalikas yra sulankstytas į trikampį. Tada jis apvyniojamas virš viršutinės galvos taip, kad smailus galas būtų gale. Kiti du galai yra surišti žemiau smakro.

6. Nuotakos galvos skara:

Nuotakos galvos skara

Kiekviena nuotaka svajoja atrodyti geriausiai ir savo vestuvėms renkasi labai pasirinktinai. Ši vestuvinė galvos skarelė yra iš tinklinės medžiagos ir labai išsiuvinėta kristalais, karoliukais ir perlais. Jis turi gėlių dizainą. Dėl to nuotaka jos D dieną atrodo subtiliai ir kaip angelas.

7. Musulmonų vestuvių šydo galvos suknelė:

Musulmonų vestuvinė šydo suknelė

Ši skara yra gražiai pagaminta iš karoliukų ir blizgučių. Jis yra dvisluoksnis, o raudona spalva išryškina nuotakos skaistalus. Naudota medžiaga yra šilkas, todėl ji yra minkšta ir nuotakos valdoma.

8. Galvos skarelė dykumai:

Galvos skarelė „Dykumai“

Tai yra populiariausias vyrų skara dykumoje, nes ji apsaugo jus nuo stiprių dulkių ir stiprių saulės spindulių. Paimkite vieną stačiakampio galvos šaliko galą ir apvyniokite jį aplink galvą, o kitu galu uždenkite ausis, nosį ir burną ir smeigkite arba užmaukite

9. Sikh galvos skara:

Sikh galvos skara

Sikhų religinėse knygose teigiama, kad vyrai neturėtų kirpti plaukų ir dėvėti skarelės, vadinamos turbanu. Sikh turbano rišimo stilius skiriasi nuo kitų turbanų stilių. Sikh turbano stiliai yra skirtingi – „Patka“, „Basic turban“ ir „Fortress“ turbanas.

10. Radžastano galvos skara:

Radžastano galvos skara

Tipiška Radžastano galvos skara taip pat žinoma kaip Pagari. „Pagari“ skara yra suvyniota aplink galvą. Yra įvairių pavadinimų ir būdų susieti „Pagari“. Radžastane yra skirtingas būdas susieti „Pagari“ kas 10–15 km. Yra skirtingų turbanų skirtingiems sezonams – „Pancharanga“ derliaus nuėmimo sezono metu, „Falgunia“ per „Holi“, „Black Chunari Turban“ per „Diwali“ ir „Mothara“ per „Raksha Bandhan“.

11. Milžiniškas Afrikos lankas:

Milžiniškas Afrikos lankas

Nuostabi moteriška galvos skarelė. Surinkite visus plaukus ir suriškite juos į viršų. Užmaukite galvos apvyniojimą galvos gale taip, kad jis būtų žemesnis iki pakaušio. Ištraukę laisvus galus į priekį, suriškite juos į mazgą ir sulenkite, kad padarytumėte didžiulį lanką. Sulenkite galus į lankų atvartus.

12. Žydų drugelio galvos skara:

Žydų drugelio galvos skara

Šis drugelio stiliaus galvos šalikas moterims yra labai populiarus Jeruzalėje. Moterys sujungia dvi skirtingų spalvų skaras, kad suteiktų ryškų efektą. Abi kaklaskarės yra kvadrato formos ir paprastai yra tik su pakraščiais, o kitos nėra. Kraštuotas šalikas pririšamas prie tos, kuri nėra kutais.

13. „Dupatta“ tipo galvos apdengimo stilius:

„Dupatta“ tipo galvos apdangalo stilius

Tai vienas iš tipiškiausių tradicinių būdų, kaip apklijuoti stačiakampę ilgos galvos skarelę „dupatta“. Dupatta pasukta, galva uždengta gale. Kiti du galai nukrenta ant pečių, o viena pusė yra uždengta ant kitos. Tai įprastas stilius vestuvių ir religinių renginių metu.

14. Kašmyro galvos skara:

Kašmyro galvos skara

Žavingiausi ir dizaineriaus galvos apdangalai yra Kašmyro. Paprastai aplink galvą surišami du skirtingi šalikai, paliekant galus gale. Viršutinę skarelę puošia papuošalai, dengiantys kaktą ir ausis.

15. Nugaros bandelės galvos skara:

Nugaros bandelės galvos skara

Tai yra tipiškos gražios galvos skarelės Afrikos tautų moterims. Jų plaukai paprastai yra labai stori, garbanoti ir nevaldomi. Jų plaukai slenka. Šis stilius padengia plaukus ir suteikia labai padorų ir rafinuotą išvaizdą. Ilgas šalikas dengia visą galvą, o laisvi galai surišami į bandelę gale.

Taigi ko tu lauki ?? Tiesiog papuoškite gražią skarelę ir dėvėkite naują išvaizdą, kad nustebintumėte visus. Jums nereikia eiti ir nusipirkti naują šaliką; naudokite bet kokį išmetamą audinio gabalėlį ir suteikite jam naują išvaizdą. Galvos skarelė yra vienas iš puikių aksesuarų tiek vyrams, tiek moterims, ir jūs galite padaryti nuostabų mados pareiškimą, kad ir kur eitumėte.