Šaliko yra daug rūšių, tačiau tas su pashmina yra elegantiškesnis. Jis yra žinomas dėl savo prieinamos elegancijos. „Pashmina“ skara yra graži, švelni ir švelni, patogi visiems sezonams. Puikiai tinka dėvėti ir vakarėliuose. Šiandien jis yra žinomas kaip geriausias žiemos vilnos prekės ženklas. Tai tikra ir autentiška šaliko rūšis.

Geriausia „Pashmin“ skarelių kolekcija moterims:

Yra įvairių rūšių šalikų, kurių dydžiai skiriasi nuo šaliko iki apvyniojimo ar pavogimo iki viso dydžio skara,

1. Mėlyna siuvinėta skara:

Mėlynos spalvos siuvinėta skara

Tai mėlyna Pashmina skara su siuvinėtu Kašmyro Sozni Kari per sieną. Šaltą žiemos dieną galite nešioti kaip rankomis aprištą ant pečių, taip pat nešioti ant kaklo kaip šaliką.

2. Juodos spalvos kašmyro siuvinėta Pashmina skara:

Juodos spalvos siuvinėta Pashmina skara

Tai juoda pashmina skara su siuvinėjimais aplink kraštą. Jame buvo zari, ką mes vadinome aplink sienas. Šis šalikas su „Tilla“ daro jį elegantišku gabalu, kurį galima dėvėti vakarėliuose. Jį gali dėvėti merginos su džinsais ir viršūne.

3. Violetinė „Bootidar Cashmere Pashmina“ skara:

Violetinė „Bootidar“ skara

Tai graži violetinė pashmina skara, unikali austa Kani pynimu. Šalikas yra austas rankomis jausmingiausiu būdu. Jis yra violetinės spalvos ir puikiai užbaigia jūsų žiemos drabužius. Jis turi gražų gėlių „Bootidar“ pynimą.

4. Raudona kieta Pashmina skara:

Raudona kieta Pashmina skara

Ši raudona „Pashmina“ skara yra austa rankomis ir leidžia apvynioti pečius. Šį amatą gamina meistras iš Kašmyro, kuris bando padaryti šedevrą. Tai geriausias šalikas žiemos sezono metu ir mergaitėms.

5. Mėlyna-pilka apverčiama Pashmina skara:

Mėlyna-pilka apverčiama Pashmina skara

Šis pilkos spalvos šalikas yra rankų darbo „Do Rukha“ modelio ir yra dėvimas dviejų skirtingų spalvų – mėlynos ir pilkos, todėl yra geriausias pasirinkimas moterims. Ši skara gali būti derinama su įvairių rūšių suknelėmis kaip mados piktograma. Spalvų derinys žavi.

6. Mėlyna blizganti rožinė apverčiama skara:

Mėlyna žvilganti rožinė apverčiama skara

Tai nuostabus dviejų atspalvių apverčiamas šalikas, kuris tiks prie jūsų klasikinio stiliaus. Tai graži rožinė pashmina skara, kurios vienoje pusėje yra rožiniai zari siūlai, įkvepiantys žvilgesį tradicinėje pakuotėje. Tai puikus šalikas, kurį galima dėvėti prie įvairių suknelių.

7. Kani geltona Pashmina skara:

Kani geltona Pashmina skara

Tai geltonos spalvos graži skarelė, austa amatininkų Kašmyre. Šis amatas yra austas ryškiai raudonos, žalios ir rožinės spalvos visame jo paviršiuje, todėl jis atrodo gražiai. Jis gali būti apsirengęs ant kaklo kaip skara, o aplink pečius – kaip skara.

8. Šilko Pashminos skara:

Šilko Pashminos skara

Tai pashmina šilko skara, kuri yra unikalus ir originalus stiliaus ir spalvos šedevras. Jie yra minkšti ir šilkiniai liesti ir turi unikalią pashminą, kurią jūs branginsite. Tai bus puikus pasirinkimas, jei planuojate išvykos ​​laiką, tai tikrai tinka jūsų aprangai.

9. Daisy balta rankų darbo siuvinėta Pashmina skara:

Daisy balta rankų darbo siuvinėta Pashmina skara

Ši gryna balta pashmina skara yra austa kvalifikuotų amatininkų kaip prabangi medžiaga. Vienoje pusėje yra siuvinėjimas ir galima dėvėti ant skirtingų suknelių. Jis taip pat gali būti dėvimas vakarėliuose.

Taigi tai buvo skirtingi pashmina šalikai, kuriuos gali dėvėti merginos ir ponios. Moterims yra daug daugiau šalikų rūšių. Taigi matote, kad „Pashmina“ šalikai yra tokie geri, kad jie yra austi sunkiu darbu ir reikalauja puikaus kvalifikuoto žmogaus.