Madingas paneles iš viso pasaulio sieja vienas bendras interesas – noras pademonstruoti savo asmeninį stilių. Musulmonės turi savo indėlį kurdamos išskirtinius damų hijab šaliko stilius, kuriuos galima pakeisti pagal individualius pageidavimus. Tikimasi, kad madingi hidžabo stiliai ir toliau vystysis keičiantis apsirengimo tendencijoms.

Geriausia skirtingų stilių „Hijab“ šalikų kolekcija:

Čia yra 9 geriausios „hijab“ šalikai moterims,

1. „Gossamer Hijab“ skara:

„Gossamer Hijab“ skara

Šifonas yra skaidrus, lengvas ir erdvus ir naudojamas šifono šalikams sukurti. Puikiai apsivynioja, atrodo puošniai, lengvai valdo raukšles ir patogiai suvynioja. Jis tiekiamas vientisomis spalvomis/ deriniais. Kadangi audinys yra lengvas, būtina nešioti apatinį dangtelį, kad jis būtų tvirtai pritvirtintas. Dažniausiai renkasi protingos, madingos damos.

2. Aksominės spausdintos hidžabinės kaklaskarės:

Aksominė „Hijab“ skara

Šilkas yra lygus, minkštos tekstūros ir ilgaamžis audinys. Dėl blizgesio ir apipjaustymo pirmenybė teikiama naudoti kuriant šilko šaliką „hijab“. Jis dažnai naudojamas įvairiuose spalvų deriniuose ir raštuose. Abstrakčius/ gėlių rašto šilko hidžabus lengva ir patogu nešioti. Tai puikus pasirinkimas moteriai oficialiems vakarėliams.

3. Poliesterio „Hijab“ skara:

Poliesterio „Hijab“ skara

Poliesterio audinio hidžabai traukia akį, yra lengvai prižiūrimi, tačiau prakaito lygio sugėrimas yra šio audinio apribojimas. Moteriška hijab skara, pagaminta iš poliesterio Georgette, yra patvari, patogi dėvėti visais metų laikais ir lengvai valdoma. Galite priderinti ją prie viršūnių ir nuolat atnaujinti savo išvaizdą kiekvieną kartą, kai ją dėvite.

4. Džersio „Hijab“ skara:

Džersio „Hijab“ skara

Šiuos universalius hidžabus galima dėvėti įvairiais būdais. Pagamintas iš tampraus, lengvo audinio, kuris išlaiko formą be kaiščių. Džersis ir megztas hidžabas atrodo grakščiai ir yra patvarūs, kad apsaugotų nuo šalto oro. Šios „hijab“ skarelės puikiai tinka puošti bet kokią aprangą.

5. Tradicinė ilga juoda „Hijab“ skara:

Tradicinė ilga hidžabo skara

Ilgus hidžabo šalikus lengva nešioti. Pagamintas iš aukštos kokybės tampraus medvilninio audinio, jis pasiekia maždaug alkūnės ilgį. Lengva dėvėti, akimirksniu užsisega galvos skarelę, nereikia kaiščių. Šios tradicinės medvilninės „hijab“ skarelės yra kuklios ir madingos, skirtos moterims, kurios nori paprasto, praktiško stiliaus ir turi tradicinį požiūrį

6. „Active Wear Hijab“ skara:

„Active Wear Hijab“ skara

Sportinės ponios „hijab“ šalikai yra pagaminti iš itin lengvos vėsios technologijos audinio. Anksčiau kliūtis dalyvauti sporto renginiuose buvo apranga dėl kultūrinių ir religinių priežasčių. Ši aukštos kokybės, lengva, kvėpuojanti medžiaga yra patogi ir naudinga profesionalioms sporto mėgėjoms ir mėgėjoms, kurios jaučia savo dalyvavimą tarptautinėse varžybose.

7. Glammering Viscose Hijab skara:

Blizganti viskozės „Hijab“ skara

Paprastos viskozės maxi Long hijab šalikai yra būtini hijabi. Jie puikiai tinka dėvėti kasdien. Jie yra pagaminti iš minkštos ir lengvos viskozės, puikiai tinka dideliems stiliams. Atrodykite elegantiškai ir moteriškai, kai priderinsite prie suknelių ir viršūnių. Jie yra pakankamai ilgi, kad juos būtų galima suformuoti aplink kaklą, kad būtų sukurtas puikus tekantis stilius.

8. Nėriniai Hijab skara:

Nėrinių Hijab skara

Nėriniai šaliko hijabas yra modernus madingas stilius. Merginos musulmonės gali papildyti savo oficialią/neoficialią aprangą šiais spalvingais, lengvais šalikais. Jis yra derinamas su medvilniniu dangteliu, nes yra matomas. Jie gali būti papuošti kaip sluoksniavimo stilius/ šoninis valymas arba tiesiog dupatta stilius. Pasigrožėkite įmantria išvaizda vakaro ansamblyje.

9. Kašmyro galvos skara:

Kašmyro galvos skara

Kašmyras yra naujausias hijabo audinys. Šis lengvas tamprus, minkštas ir šilkinis šalikas hidžabas sujungia daugybę audinio elementų į vieną hidžabą. Dėl skaidrumo rekomenduojamas tos pačios spalvos hidžabinis apatinis skara. Šie elegantiški galvos apdangalai nešioja vėsiai ir prašmatniai ir yra mėgstami musulmonų socialiniuose sluoksniuose.

Iš kokios medžiagos yra paplitusi hijabio užklausa prieš pasirenkant hidžabo šaliko stilius? Skirtingi audinių tipai padeda išskirtinai atrodyti kiekvienam šaliko hidžabo kūriniui. Tai sparčiai auganti pramonė, kurioje musulmonės nedvejodamos eksperimentuoja su stiliumi ir audiniu, kad būtų pranašesnės už vakarietiškas kolegas..