Šalikas yra audinio gabalas, nešiojamas aplink kaklą. Anksčiau jį dėvėjo užsienio šalis, bet ne nuo šiol, net ir tada, kai indai tai naudoja. Pradžioje jis buvo naudojamas apsisaugoti nuo šaltos ir karštos atmosferos, taršos ir dulkių. Bet dabar tai visiškai virsta mada su plataus tipo atspausdinta skara. Atspausdintas šalikas gali pakeisti išvaizdą į nuostabų ir gražesnį.

Geriausia spausdintų šalikų kolekcija moterims:

Žemiau trumpai aprašomi kai kurie labiausiai mėgstamų ponių atspausdintų šalikų modeliai,

1. Madinga atsitiktinio spausdinimo skara:

Madingas kasdienis atspausdintas šalikas

Kiekvienas turi teisę padaryti jį nuostabų ar gražų. Šis šalikas yra vienas iš tų, kurie padės būti madingi. Skirtingoms madoms yra įvairių tipų atspausdintų šalikų.

2. Žiemos drabužių spausdinimo skara:

Žiemos drabužių spausdinta skara

Šis šalikas skirtas ne tik madai, net ir žiemos sezonui yra naudingiau jį išgelbėti nuo „taršos“ ir „rūko“. Šią skarelę taip pat galime naudoti kaip „prakaito šluostę“. Tačiau žiemos sezonui turėtume naudoti storus šalikus. Šiam sezonui patogios ir vilnonės šaliko rūšys. Šią šaliką galime dėvėti ir žiemą derindami striukės spalvą.

3. Spausdinta šilko skara:

Spausdinta šilko skara

Šalikas yra ne tik tam tikram sezonui, net ir mes galime jį naudoti kiekvieną dieną kiekvieną sezoną. Tačiau sezoniškai galime naudoti įvairių tipų šalikus. Geriausias laikas naudoti spausdintą šilko skarelę yra vasara, ypač todėl, kad ji yra lengva ir patogesnė išvykai. Šalikas neišgelbės mūsų tik nuo saulės ar dulkių; net ir mes galime juo nuvalyti prakaitą nuo veido ir kaklo karštu oru.

4. Genties spausdinta skara jaunoms mergaitėms:

Tribal Spausdinta skara jaunoms merginoms

Jaunas amžius yra mados ikona. Genties rašto skara su marškinėliais padarys ją pernelyg seksualią. Paprastai merginos gali tai panaudoti derindamos suknelę ir spalvų derinį. Taip pat jie gali naudoti šią skarelę su savo tradicine suknele. Keliauti taip pat patogu.

5. Spausdinkite šaliką kaip uniformą:

Spausdinta skara kaip uniformos

Kaip visi žinome, kad atspausdintas šalikas skirtas ne tik madai ar atsitiktiniam apsirengimui, šiandien karinės kovos ekipažai, naikintuvų pilotai, uždaros kabinos pilotai naudoja šį šaliką savo gerbiamam vyresniajam. Pasaulyje yra nemažai mokyklų, kuriose mokinių prašoma dėvėti šalikus kaip uniformą. Paprastai jie yra paprastos tekstūros su mokyklos simboliu ar etikete.

6. Spausdinta religinė galvos skarelė:

Spausdinta religinės galvos skara

Čia yra du atspausdinti šalikai, vienas yra leopardo rašto skara. Galvos apdangalas dažniausiai naudojamas dėl praktinių, kultūrinių ar religinių priežasčių. „Sikh religijos“ pasekėjai naudoja atspausdintą galvos šaliką. Daugelis „musulmonų“ moterų nešioja atspausdintą skarelę, dažnai vadinamą „hidžabu“. „Krikščioniškoje“ religijoje moterys ir mažos mergaitės, eidamos į bažnyčią, vis tiek užsidengia galvas skarele. „Judaizme“ ištekėjusios moterys privalo uždengti galvą šalikais.

7. Spausdinkite šaliką sporte:

Spausdinta skara sporte

Ši skara labiausiai žinoma sporte. Šios skarelės yra įvairių dydžių ir pagamintos iš tam tikrų klubo spalvų. Sporto srityje tam tikro klubo atspausdinta skara rodo ir rėmėjus. Netgi labai svarbu nešiotis šią skarelę, kad galėtumėte mėgautis eidami pamatyti rungtynių.

8. Gėlių spausdinimo skara:

Gėlių atspausdinta skara

Spausdintoje skarelėje yra platus raštas ar dizainas, nedaug atspaudų yra moterims, mažai dizaino – mergaitėms ir nedaug – kūdikiams. Tačiau gėlių rašto skara yra patogi bet kokio amžiaus. Gėlių rašto skara gali derėti su visų tipų suknelėmis ir spalvomis. Ir taip pat tinka įvairių tipų vakarėliams.

9. Šalikas su gyvūnų atspaudais:

Gyvūnų spausdinta skara

Čia yra dvi skarelės su gyvūnais, iš kurių viena yra tigro spaudos skara, o kita – zebrinis skara. Šios skarelės gali padaryti jūsų išvaizdą gražią. Tai taip pat yra patogumas dėvėti ir madingai. Kasdieniniam naudojimui geriausia naudoti gyvūnų šaliką. Jis taip pat puikiai tinka progoms ir šeimos šventėms.

Madingi spausdintos skarelės drabužiai neturi amžiaus apribojimų. Su šia skara galime atrodyti šviežiai ir puikiai tikti bet kokiai šventinei aprangai. Spausdintas šalikas niekada nenuobodus vartotojams. Išbandykite tokio tipo šaliką, kad patraukliai atrodytų jūsų džinsų apranga.