Kombinezonlar kadınlar için kolsuz giysilerdir. Pamuk, naylon, saten, viskon vb. kumaşlardan üretilmiştir. Vücuda güzel bir uyum sağlar. Bu kombinezonlar tek başına kot pantolon üzerine giyilebilir veya kurtalarınız veya blazerlerinizin içine de giyilebilir. Her boyutta mevcutturlar. Kombinelerde birçok tasarım mevcuttur. Uzun kaşkorse elbiseler çok moda ve kot pantolon üzerine giyilebilir. Kullanılan malzeme cilt üzerinde yumuşaktır.

Kadınlar İçin En İyi Uzun Kaşkorse Elbiseler:

İşte en iyi 9 Uzun Kaşkorse üstleri, aralarından seçim yapın,

1. Beyaz Uzun Kaşkorse:

Beyaz Uzun Kaşkorse

Bu uzun beyaz kaşkorse saf penye pamuktan yapılmıştır. Bu elbise, rahatlık ve rahatlık sağlayan yan yırtmaçlara sahiptir. Etiketsizdir ve gün boyu rahat etmenizi sağlar. Salwar kameez, kurta ve Kurtis’inizin içine giyilebilir..

2. Siyah Dantel Uzun Kaşkorse:

Bu hoş bir siyah uzun dantel kaşkorse. Naylon karışımından yapılmıştır. Bu uzun siyah kaşkorse ayarlanabilir askılara sahiptir. Bu bir çift kot pantolon için idealdir. Kumaş cilt üzerinde pürüzsüzdür. Çok rahattır ve her beden mevcuttur.

3. Longline Cami Pembe Üst:

Uzun çizgi Cami Pembe Üst

Bu güzel bir pembe parakete cami üstü. Polyesterden yapılmıştır. Cilde rahatlık ve rahatlık katar. Cami çift ince askı özelliğine sahiptir. Her boyutta mevcuttur. Kumaş incedir ve gün boyu rahat etmenizi sağlar.

4. Kadın Dantelli Atlet Kaşkorse:

Kadın Dantel Atlet Kaşkorse

Bu güzel uzun kaşkorse atletler %95 pamuk ve %5 elastandan yapılmıştır. Kaşkorseyi tek başına giyin veya bir kazak veya blazerin altına giyebilirsiniz. Ayarlanabilir spagetti kayışları vardır. Şeffaf dantel kaşkorse zarafet katıyor. Birden fazla boyutta mevcuttur.

5. V Yaka Wrap Cami Üstleri:

V Yaka Şallı Cami Üstü

Bu büyük beden uzun cami üstleri şifondan yapılmıştır. Bu üst, cilde rahatlık ve sıcaklık verir. Ayarlanabilir askıları vardır ve kot pantolon üzerine rahatlıkla giyilebilir. Şık bir şal deseni vardır. Güzel uzun siyah cami her mevsim için idealdir. Sizi gün boyu zinde tutar.

6. Bordo Baskılı Kaşkorse:

Bordo Baskılı Kaşkorse

Bu kaşkorse %95 pamuk ve %5 elastandan yapılmıştır. Çok hoş bir bordo ve bej baskılı kaşkorse. Vücuda güzel bir uyum sağlayan ayarlanabilir kayışlara sahiptir. Omuz askıları ona yuvarlak bir boyun verir. Çok şık duruyor kot pantolon ile giyilebilir.

7. Turkuaz Kaşkorse Üst:

Turkuaz Kaşkorse Üst

Bu güzel kaşkorse %95 viskoz ve %5 elastandan yapılmıştır. Vücuda güzel bir uyum sağlamak için ayarlanabilir kayışlara sahiptir. Kolsuz ve yuvarlak yakalıdır. Malzeme çok yumuşaktır ve gün boyunca sizi taze tutar..

8. Düz Uzun Mor Kaşkorse:

Düz Uzun Mor Kaşkorse

Bu sevimli bir mor kaşkorse üst. Ayarlanabilir spagetti kayışları vardır. Mükemmel uzunluğa sahiptir ve kot pantolon giyerken hantal görünmeden sıkıştırması kolaydır. Uzunluğu harika ve tek başına yoga pantolonları ve tozluklarla kolayca giyilebilir..

9. Talko Uzun Kaşkorse:

Talko Uzun Kaşkorse

Bu güzel kaşkorse %92 viskoz ve %8 elastandan yapılmıştır. Saten ayarlanabilir askıları vardır. Daha uzun uzunluk katmanlamaya yardımcı olur. Tek başına giyilebilir. Yuvarlak yakalı ve gömme sutyen desteklidir. Kumaş cilt üzerinde yumuşak ve rahattır.

Bunlar, kadınlar için çok hoş uzun kombinezonlar. Boyutlarına ve tasarımlarına bağlı olarak, bu kombinezonlardan herhangi birini farklı markalardan seçebilirsiniz. Modaya uygun görünür ve cilde rahatlık verir. Sevgilinizle gününüzü kutlamak için rahat uzun kaşkorse alın.