Camisole yra laisvas moteriškas apatinis trikotažas be rankovių, kuris dengia viršutinę kūno dalį. Šiuolaikiniais atvejais jis yra išplėstas iki juosmens, tačiau kartais jis yra apkarpomas, kad būtų parodyta vidurio srities sritis, apimanti visą dubens sritį. Maždaug po 2000 m. Šie „Camisoles“ drabužiai buvo naudojami ne tik kaip apatiniai drabužiai, bet ir buvo plačiai naudojami kaip viršutiniai drabužiai. Tai suporuota su išorine striuke, todėl ji tampa madinga ir šauni apranga. Kamzoliai pagaminti iš lengvų medžiagų, dažniausiai pagamintų iš tokių audinių kaip medvilnė, satinas, šilkas ar nailonas.

Geriausios juodos kamštienos viršūnės moterims:

Čia aptarsime tam tikro atspalvio juodos spalvos kamuoliuko viršūnes, kurios taip pat gali būti naudojamos kaip viršutiniai drabužiai.

1. Vėsus juodas kamzolo viršus:

Šaunus juodas kamštienos viršus

Čia yra juodas trikotažo viršus, kuris yra gražiai suporuotas su mėlynu džinsiu, todėl tai yra tobula madinga apranga. Šis juodas trikotažas pagamintas iš grynos medvilnės medžiagos, kuri visiškai ištempiama iki norimos formos. Jei reikia, jis taip pat gali būti naudojamas kaip apatinis drabužis vėsiomis žiemos dienomis.

2. Blizgučiai blizgantys juodos spalvos kamzolo viršus:

Blizgučiai, blizgus juodas kamšolinis viršus

Pridėkite savo garderobą papildomo grožio, įsigydami šį gražiai papuoštą juodą kamštienos viršūnę. Jis pagamintas iš juodos aksomo medžiagos. Kartu su juo viršutinė dalis yra papuošta kai kuriomis juodomis ir dekoratyvinėmis medžiagomis, todėl ji tampa blizgi ir puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Jį galima drąsiai dėvėti su juodomis tampriomis kelnėmis, todėl šiam drabužiui nereikia jokių papildomų priedų.

3. Gėlių nėrinių juodos spalvos kamzolo viršus:Gėlių nėrinių juodos spalvos Camisole viršus

Akinamai pažvelkite į šį platų juodą nėrinių kamštelį. Jis yra grioveliais su plonu ištempiamu dirželiu, kuris suteiktų visą komfortą. Taip pat juodi raišteliai yra pakankamai platūs, kad suteiktų jam tobulą karališką apatinį trikotažą. Mes galime pasirinkti bet kokį tamsaus atspalvio drabužį, kuris bus dėvimas su šia juoda „Cami“ viršutine dalimi kaip tinkamas apatinis trikotažas.

4. Trendy Black Camisole Top:

Madingas juodos spalvos trikotažo viršus

Atraskite šią naują juodos spalvos kamuoliukų kolekciją, kuri naudojama kaip puiki apranga, suteikianti jums papildomo komforto. Šis juodasis kamštis turi įpjovimus ir išlinkimus kaip įprasti marškiniai, o su juo yra neištempiamas dirželis, kuris suteikia paprastą ir elegantišką išvaizdą. Šis ilgas juodas „Cami“ viršus taip pat gali būti derinamas su bet kuriomis tamsiai tamsiomis kelnėmis, kurios jums gali būti patogios.

5. Netted Black Camisole Top:

Tinklelis su juodos spalvos trikotažo viršumi

Jei esate mados Diva ir norite pasirinkti unikalią juodos kamštienos kolekciją, tuomet galite rinktis tokius ilgus juodus kamštelius. Šis kamštelis yra gražiai suprojektuotas, pagamintas iš tinklinės medžiagos. Šio drabužio nuopelnas visiškai priklauso nuo pasirinktos medžiagos, kuri suteikia jai akinančią ir putojančią išvaizdą. Tai pakankamai ilgai, kad jie netgi galėtų dėvėti kaip vieną apatinį trikotažą.

6. Satin Black Camisole Top:

Juodas satininis trikotažas

Išsaugokite savo drabužių spintos kolekciją, kuri tikrai padidintų jūsų tikrąjį grožį. Taip, ši juoda nėrinių kamšalo viršutinė dalis leidžia jaustis ypatingai savo ypatingu darbu, kuris užbaigtas naudojant juodus gėlių nėrinius. Čia naudojamas audinys yra lengvos ir blizgios šilko medžiagos, todėl atrodo nuostabiai, kaip juodos šilko kamštienos kolekcija.

7. Puošta juoda kamzolo viršutinė dalis:

Papuoštas juodas kamzolo viršus

Dabar pažvelk į šį nuostabų asortimentą juodų kamšalų, kurie yra papuošti lopinėliais ir ant jo įspaustas blizgančių aksominių nėrinių gabalas. Ši juoda šilkinė trikotažo viršutinė dalis yra per gera dėvėti ir atrodo puikiai madinga. Šio išgalvoto modelio akcentas yra baltas kratinys ir audinys, leidžiantis jaustis patogiai.

8. Tank Top Designed Black Camisole:

Tank Top Designed Black Camisole

Tai dar vienas gražių kamštelių kolekcijos asortimentas, kuris tikrai taptų mūsų mados pamišimo dalimi. Šis juodas satino kamštelis būtų mūsų mėgstamiausias, kai jį dėvėsime pirmą kartą. Tai, žinoma, trumpo tipo modelis ir visur spausdintas dizainas. Visas juodos spalvos satino „Cami“ modelio tipas vadinamas blizgančiu šilkiniu Satino medžiaga.

9. Unikalus pjaustytas juodas kamzolo viršus:

Unikalaus kirpimo juodas kamšolinis viršus

Pažvelkite į šį nuostabų juodos spalvos marškinėlių asortimentą, pagamintą iš unikalaus rašto. Jo apatinėje eilutėje yra išgraviruotas aksominis šukutės apačioje išsiuvinėtas dizainas, o visoje – atspaudai, kad jis atrodytų madingai ir šauniai.

Nauja tokių gražių kamštelių tendencija naudojama kaip šiuolaikiniai drabužiai, kurie gali būti naudojami kaip stilingi ir nuostabūs drabužiai. Jie gali būti derinami su kietomis džinsinėmis striukėmis ir taip pat stilingomis kelnėmis. Taigi jie suteikia mums visišką išvaizdą su didžiausiu patogumu.