Nesvarbu, ar norite savo naktiniams drabužiams suteikti jausmingą išvaizdą, ar norite drąsios išvaizdos bet kokiame drebančiame vakarėlyje, be petnešėlių moteriška moteriška apranga. Pagaminta iš plonos ir tamprios medžiagos, tamprios moterys gali suteikti ploną ir patrauklią išvaizdą moterims su įvairiais dizainais.

Geriausi moterų be petnešėlių kamuoliuko viršūnės:

Čia yra maldingų be petnešėlių kamuoliukų viršutinių dalių kolekcija, kuri vienu vaizdu atimtų jūsų dėmesį,

1. Paprastas trumpas kamzolis:

Paprasta trumpa kamštelė

Norite tobulai atrodyti eidami link lovos! Juodos spalvos petnešėlės jums padės. Kamštelio liemens ilgis ir apatinis raštas suteikia krūtinei tą tobulą išvaizdą, kokios visada norėjote turėti.

2. Reaguojantis kamzolis:

Jautri kamzolė

Balta be petnešėlių suknelė su klubų juosmeniu dažniausiai priimama merginų, kad galėtų mėgautis naktiniais vakarėliais. Dėl petnešėlių dizaino viršutinė dalis pagaminta iš kabliukų, palaikančių krūties judėjimą, su odos lupimo medžiaga ir tvirtinimu.

3. Plisuota kamzolė:

Plisuota kamzolė

Ieškote puikaus vakarėlio įvaizdžio! Juodos spalvos be petnešėlių plisuotas dizainas yra ideali paieška. „Cami“ yra laisvai prigludęs prie horizontalių sluoksnių, vadinamų užrašais nuo pradžios krašto iki paskutinio. Su džinsais ar šortais užtenka ką nors nualpti.

4. Gėlių spausdinimo kamštiena:

Kamšolė su gėlių raštais

„Cami“ be petnešėlių su įmontuota liemenėle įgauna įžūlų vaizdą, o jo viduje sumontuota apatinė liemenėlė. Juodam vidiniam kamšteliui taip pat suteikiami reljefiniai gėlių atspaudai, suteikiantys jam naują ir spindinčią išvaizdą. Padengusi klubus, ji suteikia norimą ploną išvaizdą.

5. Apkarpytas kamzolis:

Apkarpytas kamzolis

„Cami“ viršelis be petnešėlių, puikiai tinkantis vasarai ar paplūdimiui, yra sutrumpintas „camisole“ dizainas. Pagaminta iš šifoninės medžiagos, tamsa yra trumpo ilgio, kuris parodo pilvą, kad provokuojančiai atrodytų su šortais.

6. Peplum Camisole:

Peplum Camisole

„Peplum“ be petnešėlių išklotų kamuoliukų kolekcija vakarėliams ir datoms suteikė naują išvaizdą. Kamštinukui suteiktas auksinio metalo diržas, po kuriuo jis yra nepriekaištingos išvaizdos, puikiai tinka prie bet kokių „Capri“ ar džinsų.

7. „Leopard Velvet Camisole“:

Aksominis leopardo kamštis

Ši liemenėlė be petnešėlių suteikia puikią išvaizdą, kai ji atliekama per žiemos išvykas. Cami yra pagamintas iš aksomo ir suteikia juodos leopardo odos išvaizdą, ištemptą iki juosmens. Kartu su juodais džinsais ir odiniu apsiaustu jis puikiai tinka dėvėti žiemą.

8. „Camisole Bralette“ liemenėlė:

„Camisole Bralette“ liemenėlė

Norite savo vidinei kolekcijai suteikti kitokį skonį! Stulbinančios išvaizdos liemenėlė be petnešėlių yra tai, ką reikia nešiotis. Šilko liemenėlė be petnešėlių yra padengta gifliuoto šifono medžiaga virš liemenėlės. Kamštelio ilgis nurodomas iki juosmens linijos, o tai taip pat yra madinga atrama.

9. Pižamos trikotažo dizainas:

Pižamos kamuoliuko dizainas

Plati juostelė iš šilko yra geriausia, kad bet kurią naktį taptų romantiška. Juodasis kamštelis yra prarastas su plonais ir plačiais dirželiais, kurių viršuje yra šifonas. „Cami“ taip pat atliekama su pižama, kaip šilko šortai, kad puikiai tiktų.

Džemperis be petnešėlių buvo gana populiari dėl to, kad jis tinka dėvėtojui. Kamštelis dažniausiai pagamintas iš prarastos medžiagos, kuri puikiai tinka ir moterims, ieškančioms laisvo dydžio.