Aukso trokšta kiekviena moteris, kai kalbama apie karolius iš aukso. Kad palengvintumėte savo darbą ir padėtumėte geriau pasirinkti tarp rastų karolių. Pateikėme 15 geriausių auksu padengtų karolių sąrašą, kurie leis jums atrodyti nuostabiai kaip niekada.

Tradiciniai ir gražūs karoliai su auksu padengtoms moterims:

Čia yra geriausi aukso karoliai.

1. Puikus proginis dėvėti auksu dengtas karoliai:

Puikus proginis dėvėti auksu dengtas karoliai

Paauksuotas karoliai yra gražiai suprojektuoti su daugybe grandinių formos auksinių plokščių abiejose pusėse. Viduryje pritvirtinta didesnė tos pačios formos plokštė. Tai gražus ir stilingas drabužis jūsų vestuvių vakarėliams ir bet kokiai didelei progai. Tai suteiks jums geriausią išvaizdą kartu su jūsų etnine suknele, todėl ją būtina nusipirkti!

2. Smaragdo įterptas aukso karoliai:

Smaragdinis karoliai su auksu

Dvigubo grandininio ilgio karoliai su gėlių formose įterptais kristalais atrodo ryškiai. Ant kaklo karolių kampų yra dygliuotų smaragdų. Gražus atrodo ir vienas didelis smaragdo akmuo apvalios medaliono viduryje. Geras pasirinkimas jūsų ryškiems drabužiams, karoliai turėtų būti įsigyti jūs.

3. Plonas patrauklus auksu dengtas karoliai:

Plonas patrauklus auksu dengtas karoliai

Kaklo papuošalas su plonais aukso spalvos karoliukų papuošalais linijiškai pritvirtintas prie grandinės iš abiejų pusių. Medalio širdis yra aukso spalvos, o viršuje – gražiai išlenkti dizainai. Ne tik tai, bet ir skirtingų spalvų dizaino brangenybės prisidėjo prie kūrybinio karolių dizaino. Karoliai yra geras pirkinys jūsų blaiviai išvaizdai vakarėliuose.

4. Auksiniai karoliukai, padengti auksu:

Auksiniai karoliukai su auksu

Auksinis karoliai turi ploną grandinėlę, prie kurios linijiškai pritvirtintos auksinės apvalios brangenybės. Grandinėje yra smulkių raudonų karoliukų, išmargintų visur. Kaklo papuošalas yra trumpas, puikiai priglundantis prie kaklo ir pritraukiantis akį. Tai tikrai geras pirkinys jūsų spintai!

5. Povas suprojektuotas auksu karoliai:

Povas suprojektuotas paauksuotas karoliai

Kaklo papuošalas turi akmenis, suprojektuotus į povo konstrukciją, pritvirtintus iš abiejų pusių, taip pat turi porą auskarų. Nuostabus kaklo papuošalas su smeigėmis ir dizainu bei dideliais auskarais, karolių rinkinys puikiai tinka dėvėti vestuvėms ir vakarėliams.

6. Lankstinukas suprojektuotas auksu karoliai:

Lankstinukas suprojektuotas auksu karoliai

Lankstinukų dizaino karoliai yra įmantrus ornamentas. Dėl lanksčios ir plonos grandinėlės lankstinuko dizainas atrodo elegantiškai. Žiedlapiai turi matinę rausvą spalvą ir atrodo kaip bet kas. Paauksuotas karoliai yra puikus pirkinys jūsų šiuolaikiniams vakarėliams!

7. Monetos auksu dengtas karoliai:

Monetos auksu dengtas karoliai

Kaklo papuošalas sudarytas iš auksinių monetų, sudarytų iš karolių, šiek tiek išdėstytų vienas virš kito, kad susidarytų ilga kreivė. Kaklo papuošalas neturi kito dizaino, tik suteikia jam paprastą ir kūrybingą išvaizdą. Ne tik su tradiciniais drabužiais, bet ir lengvai derinama su vakarietiškais drabužiais. Geras pasirinkimas visiems jūsų tikslams, karolius turėtumėte nusipirkti jūs.

8. Ilgas atsitiktinis auksu dengtas karoliai:

Ilgas papuošalas, padengtas auksu

Ilgas grandininis karoliai su ilgu medalionu yra puikus vakarietiškas karoliai, kuriuos galima dėvėti prie bet kokios suknelės. Paprastas aukso spalvos karoliai, kuriuos reikia dėvėti, galite nusipirkti, kad galėtumėte dėvėti kasdien ir atrodyti gerai.

9. „Fauna Locketed Gold“ karoliai:

„Fauna“ su auksu padengtas karoliai

Kaklo papuošalas turi plonas ilgas auksines grandines su faunos atspaudu ant medaliono, novatoriškai suprojektuotoje su tigro atspaudu ant medaliono ir su tvirta auksine grandine, karūnos atspaudu ant medalio. Auksinė grandinė turi laukinį vaizdą ir yra geras pasirinkimas mergaitėms, turinčioms panašius pomėgius. Pirkite tai sau ir atrodykite puikiai su grandine.

10. Aukso lydinio auksu dengtas karoliai:

Aukso lydinio auksu dengtas karoliai

Kaklo papuošalas kartu su auskarų pora yra pagamintas iš aukso lydinio su mažais perlais, pritvirtintais prie krūvos. Ant auskarų taip pat yra vienas didelis perlas. Kaklo papuošalas atrodo atvirai dėl sunkaus dizaino ir yra puikus pasirinkimas jūsų progoms dėvėti su savo sarees ir kostiumais.

11. Sunkiai suprojektuoti aukso karoliai:

Sunkus aukso spalvos karoliai

Stipriai suprojektuotas karoliai yra tinkami jūsų vestuvėms ir progoms. Visiškai paauksuotas karoliai su auskarų pora yra geriausias jūsų pietų Indijos vestuvėms, kad atrodytų dar prabangiau. Taigi nusipirkite tai savo vestuvėms.

12. Sukkhi aukso karoliai:

Sukkhi aukso karoliai

Auksu padengtas karoliai su aukso karoliukais, formuojantys karolius, turi akmeninius piešinius, pritvirtintus prie kabančių perlų. Dizainas viduryje yra gražus su pakabinamomis auksinėmis apvaliomis brangenybėmis, suvyniotomis į auksinį audinį. Kaklo papuošalas yra gražus ir dėl spalvotų akmeninių gėlių. Pirkite tai už gerą išvaizdą!

13. Dieviškas auksu dengtas karoliai:

Dieviškas auksu dengtas karoliai

Kaklo papuošalas turi medalioną, o rankos susilieja ir simbolizuoja socialinę priežastį. Simbolis turi baltus kristalus, išmargintus ant rankų, o grandinė turi susuktą auksinę grandinę, suteikiančią kūrybingą išvaizdą. Taigi nusipirkite tai sau!

14. Individualus aukso karoliai:

Individualizuotas aukso spalvos karoliai

Auksinė grandinėlė su plokščia auksine plokštele su personalizuotu pavadinimu. Labai atsitiktinis ir šaunus, kurį galite dėvėti, karoliai yra nuostabus pirkinys jums!

15. Apvalus auksu dengtas karoliai:

Apvalus aukso karoliai

Auksinis apvalus karoliai, tinkantys ant kaklo, yra patrauklus ir turi plačią struktūrą. Labai aiškiai suprojektuotas, turintis elegantišką išvaizdą, karoliai su paprastomis linijomis, karoliai yra geras pasirinkimas jūsų susibūrimui ir kačiukų vakarėliams.

Sąrašas turi begalę variantų, todėl jūs taip pat turėsite begalę pasirinkimų, nes jame yra įvairių variantų. Pasirinkite geriausią, kuris jums tinka.