Pasikeitus mados pramonei, juvelyrinių dirbinių rinkoje taip pat pasikeitė karoliai. Sunkūs auksiniai karoliai dabar pakeisti šviesiais ilgais karoliais, kurie puošia dizainerių sukneles. Medžiaga, iš kurios jie pagaminti, yra auksas arba sidabras arba papuošalai, tokie kaip karoliukai, grandinėlės, lydiniai, perlai ir kt..

paprasti ir tradiciniai ilgi karoliai

Labai įkvėptas karališkųjų maharadžų karolių, ilgas karoliai turi savo žavesio. Jie puošia moterų kaklą, suteikdami jiems moterišką ir subtilią išvaizdą.

Juvelyrinių dirbinių su ilgais karoliais dizainas:

Pažvelkime į keletą gražių ir naujausių ilgų karolių dizaino su grandinėmis mergaitėms ir moterims.

1. „Arrow Design“ ilgų karolių grandinė:

„Arrow Design“ ilgų karolių grandinėlė

Ilgas karoliai su rodyklės dizainu atrodo stulbinančiai, kad kovotojas pažvelgtų į savo priešus. Grandinė pagaminta iš paprasto lydinio, o rodyklės pakabukas pagamintas iš sidabro spalvos metalo. Rodyklės dizainas simbolizuoja apsaugą ir kovą prieš blogį ar neigiamą. Tai taip pat atspindi kryptį. Suteikia stulbinantį vaizdą kasdieniams vakarėliams.

2. Ilgas karoliai su pakabukais:

Ilgas karoliai su pakabukais

Ilgas kaklo papuošalas su keliais pakabukais suteikia nepakartojamą vaizdą kasdieniam gyvenimui. Grandinė pagaminta iš bronzos, o lydinio apskritimai ir ovalai suteikia riešutams grožio. Dideli karoliukai taip pat suteikia statinį vaizdą. Ruda ilgų karolių spalva puikiai atrodo ir prie ilgų sijonų. Toks karolių dizainas simbolizuoja taiką, turtus ir ištikimybę.

3. Aukso ir perlų ilgio karoliai:

Aukso ir perlų karoliai

Perlų ilgio kaklo papuošalas su gėle, pagamintu iš auksinio tinklo, atrodo nuostabiai ir yra etninio drabužio ar dizainerio suknelės tendencija. Kaklo papuošalas pagamintas iš penkių jūros perlų sruogų, pritvirtintų auksine blizgančia gėle. Dizainas reiškia dosnumą, grynumą, lojalumą ir vientisumą. Jis plačiai atlieka funkcijas, šventines ir religines funkcijas.

4. Ilgas sidabro karoliai su lanku:

Ilgas sidabro karoliai su lanku

Dizainerio, bet jausmingas ilga karoliai, pagaminti iš sidabro, šiais laikais yra gana madingi. Keletas sidabrinių grandinių yra pritvirtintos viena prie kitos su spyruokle ir grandine. Vidinė grandinė taip pat yra nusagstyta sidabro perlais. Kad būtų maloniau, prie grandinių pritvirtinamas mažas sidabrinis lankas. Karoliai suteikia jūsų asmenybei kitokią ir madingą išvaizdą vakarėliuose ar net diskotekose ir naktiniuose renginiuose.

5. Paprastas širdies ilgas karoliai sidabras:

Paprastas širdies ilgio karoliai sidabrinis

Ilgas pakabukas karoliai leidžia jums atrodyti nuostabiai ir drąsiai kasdieniame gyvenime, pavyzdžiui, džinsuose, kapriuose ir pan. Plieniniai sidabro karoliai pagaminti iš sidabrinių karoliukų ir galiausiai pritvirtinti dideliu apvaliu karoliuku. Pagaliau sidabrinis širdies pakabukas su krištolo baltumo akmeniu, pritvirtintu grandinėje, kad būtų patrauklesnis. Dizainas simbolizuoja gilią meilę, tyrumą ir tiesą.

6. Dizainerio gyvatės dizaino ilga karoliai auksu:

Dizainerio gyvatės dizaino ilgi karoliai auksu

Nori nešioti kažką lengvo aukso! Auksinis ilgas, kitokio dizaino karoliai atrodo elegantiškai ant dizainerių suknelių, ypač plazo. Auksinė grandinėlė pagaminta iš spyruoklės ir sujungta su pakabuku, pagamintu iš gyvatės. Tai atrodo kaip gyvatė, lipanti ant medžio šakos. Dizainas reiškia atgimimą, vaisingumą, amoralumą, transformaciją ir gydomąją galią.

7. Povo grandinės ilgas karoliai paaugliams:

Povas grandininis ilgas karoliai paaugliams

Ilgas grandininis karoliai yra spalvoti ir žavūs naudojant povo pakabuką. Ilga grandinė pagaminta iš sidabro, o prie jos pritvirtintas povo pakabukas, nusagstytas spalvotais smaragdais. Norėdami pridėti grožio pakabukas plunksnos yra pritvirtintos prie jo. Dizainas simbolizuoja karališkumą, viziją, apsaugą ir nurodymus.

8. Auksiniai ir sidabriniai sparnų ilgi karoliai moterims:

Auksiniai ir sidabriniai sparnų ilgi karoliai moterims

Ieškote kažko prasmingo, kurį galėtumėte dėvėti reguliariai! Ilgas grandininis karoliai su sparnų pakabuku suteikia dievišką išvaizdą. Paprasta sidabro grandinė pritvirtinta prie dviejų sparnų. Vieną sudaro auksas, o kitą – sidabras. Pakabukas suteikia angelų sparnų išvaizdą. Vienas apibūdina gėrį, kitas – blogį. Dizainas parodo dvi žmogaus puses. Geri ir blogi. Toks dizainas yra skirtas reguliariai dėvėti, taip pat tam tikroms dienos išvykoms ir biurams.

9. Perlų ir ilgų kristalų karoliukų karoliai:

Perlų ir ilgų kristalų karoliukų karoliai

Ieškote, ką apsirengti baruose, diskotekose, biuruose ar vakare! Maloniai atrodykite, pažiūrėkite į baltus karolius su baltais karoliukais. Kaklo virvelė užpildyta jūros perlais ir baltos spalvos krištolo karoliukais. Norėdami pridėti nuostabų dizainą, pridedami ovalo formos balti pakabukai. Dizainas atrodo nuostabus atsitiktiniuose ir formaliuose. Dizainas simbolizuoja tyrumą, tiesą, taiką ir ramybę.

10. Karoliukų ilgo karolių dizainas mergaitėms:

Karoliukų ilgo karolių dizainas mergaitėms

Paprasta, bet madinga asmenybė lengvai randama, kai dėvimi ilgi karoliukai. Kaklo papuošalas pagamintas iš dangaus mėlynos spalvos vidutinio dydžio karoliukų iš dviejų siūlų. Dizainas atrodo nuostabiai prie atsitiktinių, tokių kaip džinsai, kapri ir ilgi sijonai. Tai puikiai tinka paplūdimio vakarėliams ar atostogoms paplūdimiuose. Tai simbolizuoja taiką, laimę, moteriškumą ir kt.

11. Sidabrinis ilgų grandinių karoliai:

Sidabrinis ilgų grandinių karoliai

Norite įmantraus vakarėlių ar teminių iškylų ​​įvaizdžio! Dizainas sudarytas iš trijų sidabrinių grandinių ir galiausiai sujungtas su trimis didelėmis užrakto grandinėmis. Tai suteikia jūreivio išvaizdą, nes tai ilgas grandininis karoliai. Dizainas simbolizuoja laisvę, išraišką ir išsilaisvinimą.

12. Ilgų auksinių karolių rinkinys vestuvėms:

Ilgų auksinių karolių rinkinys vestuvėms

Norite tradicinio festivalių ir santuokos funkcijų įvaizdžio! Išbandykite aukso ilgio karolių rinkinį su mango žavesio dizainu, pridėtu prie grandinės. Kaklo papuošalas turi penkias auksines sruogas, kurios toliau pritvirtintos prie mango dizaino, nusagstyto smaragdais. Jis turi du derančius auskarus rinkiniui sukurti. Tai atrodo patraukliai dizainerių sarees ir dizainerių lehengas.

13. Užraktas ir raktas sidabro ilgi karoliai:

Užraktas ir raktas Sidabrinis ilgas karoliai

Norite elegantiškos vakarėlių ar įprastos aprangos išvaizdos! Nerangus užraktas ir ilgas „Key“ karoliai yra ritmas, kurį galite dėvėti. Dizainas pagamintas iš ilgos sidabro grandinės ir rakto su širdies užraktu su dideliu juodu deimantu. Tai simbolizuoja meilę, jausmingumą, rūpestį ir apsaugą. Tai gali būti geriausia dovana jūsų mylimam žmogui ypatingomis dienomis išreikšti savo gilią meilę.

14. Koralų ilgų karolių dizainas:

Koralų ilgų karolių dizainas

Norisi vasarą nešioti kažką unikalaus. Išbandykite ilgą karoliukų karolį, pagamintą iš koralų karoliukų ir galų gale suteiktą kutą, kad suteiktumėte žavingą išvaizdą. Naudojant jūros mėlyną koralų karoliuką, jį žavinga nešioti paplūdimiuose ir reguliariai dėvėti. Dizainas yra nuostabus atsitiktiniams. Dizainas yra galios ir prestižo simbolis.

15. Antikvariniai ilgi drugelių karoliai:

Antikvariniai ilgi drugelių karoliai

Įmantrus, bet madingas kalnų krištolo dizainas su drugelio pakabuku atrodo širdį graužiantis dėl etninės aprangos ir dizainerio drabužių. Ilgam pakabuko karoliui suteikiama spalvinga tekstūra su drugelio pakabuku, nusagstytu spalvingais akmenimis. Kaklo papuošalas suteikia dėvėtojui etninę išvaizdą, vaizduojančią jo jausmus, tokius kaip laisvė, pokyčiai, džiaugsmas, atgimimas ir kt.

16. Raidžių ilgas karoliai rožinis auksas:

Rožinis aukso spalvos karoliai

Norite padovanoti ką nors asmeniško ar išreikšti savo meilei! Išbandykite auksinį karolį su pavadinimu ar raidėmis. Kaklo papuošalas pagamintas iš aukso, o pakabukas suprojektuotas su kreivėmis, sudarančiomis pavadinimą ar jausmą. Dizainas gali būti jausminga dovana kažkam ypatingam, skirtam reguliariai dėvėti, ar vakarėliams ar ofisams.

17. Bangų pakabuko ilgas karoliai auksu:

Banginis pakabukas su ilgais auksiniais karoliais

Populiarus ir madingas dizainas yra trijų bangų pakabuko dizainas. Auksinis ilgas pakabukas karoliai suprojektuoti su jūros žaliu akmeniu centre, apsuptu deimantų siūlu ir galiausiai auksine. Tai suteikia nuostabų vaizdą virš džinsų ir ilgų sijonų kelionėms jūros pakrantėse, paplūdimiuose ir vakarėliuose. Dizainas atspindi jėgą, jėgą, žaismingumą, grynumą ir ištikimybę.

18. „Disney“ teminis ilgas karoliai:

„Disney“ teminiai ilgi karoliai

Norite padovanoti dukrai dovaną, susijusią su „Disney“ personažais! Padovanok jai ilgą pakabuką su karoliukais su „Disney“ personažu, tarkim, Barbė, undinė, pelenė ir tt Grandinė sudaryta iš sidabro ir prie jos pritvirtintas medalio pakabukas su simboliais. Tai suteikia gremėzdišką išvaizdą virš Barbės suknelių, skirtų teminiams vakarėliams, vaikų gimtadieniui ar kitoms funkcijoms. Dizainus taip pat atlieka kolegijos paaugliai.

19. Pietų Indijos šventyklos ilgų karolių dizainas:

Pietų Indijos šventyklos ilgų karolių dizainas

Senovinė išvaizda pastebima, kai auksiniai ilgi karoliai yra dėvimi įkvėpti Pietų Indijos juvelyrinių dirbinių. Ilgas karoliai pagaminti iš auksinių karoliukų, aukso monetų dizaino ir pakabuko su deivės Lakšmi ir raudonų bei žalių smaragdų įspaustu atvaizdu. Tai geriausiai tinka santuokoms ar tradicinėms religinėms funkcijoms. Jis atrodo stilingas, kai nešiojamas ant sunkiųjų Kanjivaram sarees.

20. Mažas ir paprastas trikampis ilgas karoliai:

Mažas ir paprastas trikampis ilgas karoliai

Paprastą, bet sudėtingą klasės išvaizdą galima pritaikyti, kai dėvite ilgą karolį su paprastu trikampiu pakabuku. Dizainas pagamintas iš auksinės, sidabrinės arba metalinės grandinės, o prie jo pritvirtintas trikampio formos juodas pakabukas. Jis puikiai tinka kasdieniams drabužiams, biurams, vakarėliams ir pan. Dizainas reiškia sūnaus, tėvo ir šventosios dvasios Trejybę. Tai simbolizuoja grynumą, tiesą ir pozityvumą.

Ilgi karoliai dėvėtojui dažnai suteikė unikalią mados piktogramą. Dabar dizainai dažniausiai matomi ne tik Amerikoje ir Anglijoje, bet ir Azijos šalyse. Tai madinga ne tik merginoms ir moterims, bet ir berniukams, kurie nori turėti unikalią ir drąsią išvaizdą.