Sunkūs kaklo karoliai dabar pakeisti paprastomis grandinėmis ir subtiliais papuošalais, kuriuos puošia nuostabūs pakabukai. Įvairių formų pakabukai, tokie kaip mango, ašarų lašas, akių forma, apskritimas ir kt., Paprastos grandinėlės taip pat užėmė savo vietą moterų širdyse. Tarp jų geriausiai pasirinkti širdies karoliai.

Naujausi ir stilingi širdies kaklo papuošalų modeliai moterims:

Čia yra keletas nuostabių širdies karolių dizaino, kuriuos moterys atrinko, kad įspaustų savo išvaizdą.

1. Begalinis širdies karoliai:

Begalinis širdies karoliai

Sidabrinis širdies karolių dizainas, kuriame taip pat yra begalinis simbolis, yra plačiai pasirinktas besąlygiškai meilei išreikšti. Sidabriniam dizainui suteiktos dvi širdys, kurios tarpusavio ryšiu sudaro begalybės simbolį. Karoliai simbolizuoja amžinybę, amžiną meilę ir įgalinimą.

2. Širdies raktų karoliai:

Širdies rakto karoliai

Širdis ir pagrindiniai dizainai yra gana populiarūs tarp mėgėjų. Deimantinės širdies karoliai čia yra su rakteliu. Paprasta šio dizaino dovanojimo jūsų meilei prasmė reiškia, kad ji yra jūsų širdies raktas. Tai taip pat reiškia išsilaisvinimą ir laisvę.

3. Deimantinio aukso širdies karoliai:

Deimantinio aukso širdies karoliai

Auksinis širdies karoliai, išmarginti deimantais, suteikia dėvėtojui elegantišką išvaizdą. Paprastam širdies dizainui suteikiamos išlenktos galūnės, suteikiančios dosnią išvaizdą. Šis dizainas tiesiog reiškia meilę, tyrumą, nekaltumą, ištikimybę ir turtingumą, kurių reikia bet kokiems santykiams, kad jie taptų stiprūs.

4. Individualus suskaidytos širdies karoliai:

Individualus suskaidytos širdies karoliai

Skaldytos širdies karoliai yra gana populiarūs tarp mėgėjų. Tačiau personalizuoti širdies pakabukų karoliai yra daug labiau mėgstami nei bet kuris kitas. Pakabukas yra padalintas į dvi dalis, o abiejose pusėse – pavadinimai. Jei norite, taip pat galite persiųsti asmeninį pranešimą.

5. Simbolis Velnio širdies karoliai:

Simbolis Velnio širdies karoliai

Širdies formos karoliai, parinkti pagal jūsų asmenybę, suteikia jums geriausią vaizdą. Panašus dizainas čia priimtas suteikiant širdies pakabukui velnišką išvaizdą. Širdies pakabukas yra nusagstytas deimantais su dviem ragais ir pritvirtinta aukso uodega. Tai rodo blogąją dėvėtojo pusę

6. Žiedo pakabuko širdies karoliai:

Žiedinis pakabinamas širdies karoliai

Šis rožinio aukso širdies karoliai vizualizuoja unikalų ir gana įdomų dizainą. Kaklo papuošalas pagamintas naudojant žiedą, ant kurio yra įspausta keletas širdelių, ir širdies formos volelį, išmargintą deimantais. Dizainas yra palankus nešiotis siūlydamas savo meilę.

7. Paprastas prisilietimo širdies karoliai:

Paprastas prisilietimo širdies karoliai

Paprasti širdies deimantiniai karoliai yra gana emociškai prisirišę prie motinos ir vaikų santykių. Kaklo papuošalas gauna pakabuką, kuriam įteikiamas motinos, laikančios savo vaiko ranką, stabas, rodantis motinos meilę. Širdis taip pat nusėta deimantais, kad ji taptų gyvesnė.

8. Rožinio brangakmenio širdies karoliai:

Rožinis brangakmenio širdies karoliai

Meilės širdies karoliai čia suteikia nuostabių žavesių, kad būtų priimtinesni. Širdis yra nusagstyta rožinės spalvos brangakmeniu, o širdžiai taip pat suteikiami sparnai, o tai reiškia kampą. Vėrinys yra paprastas atsidavimas jūsų gyvenimo kampui su sparnais kaip maža žinutė, kurioje minima meilė.

9. Kasdieniai dėvimi širdies karoliai:

Kasdieniai dėvimi širdies karoliai

Medalio pakabukai buvo geriausi bet kokiai progai. Čia yra panašus širdies medaliono karolių dizainas, kuriame yra mėlynos ir rožinės spalvos drugelio atspaudai. Šis medalionas leidžia išsaugoti dviejų labiausiai mylimų žmonių atvaizdus.

Nesvarbu, ar padovanotas kažkam ypatingam, ar nešiotas tik dėl supaprastintos išvaizdos, širdies karolių papuošalai visada laimėjo milijonų juvelyrikos mėgėjų širdis. Jie visuotinai simbolizuoja užuojautą, meilę, vienybę ir meilę. Taigi, ko jūs laukiate, rinkitės geriausią dizainą ir padidinkite žavesį savo karolių su širdies formos vėriniais formos kolekcijoje.