Su auksu susijusi spalva yra geltona. Jis yra blizgus ir ryškus. Šis geltonai blizgantis metalas tapo nuobodus. Dabar žmonės maišo auksą su kitais lydiniais, kad sukurtų naują metalą papuošalams. Rožinis auksas yra vienas iš tokių lydinių. Tai aukso ir bronzos mišinys. Tai suteikia rausvą atspalvį ir labai mažai geltonos spalvos. Dėl savo spalvos jis yra žinomas kaip rožinis auksas. Rožinis auksas naudojamas visų papuošalų gamybai. Jis mylimas karoliuose. Rožinio aukso karoliai yra visų dizainų.

Naujausi ir stilingi rožinio aukso karoliai moterims madoje:

Pažvelkime į 9 geriausius rožinio aukso karolių dizainus.

1. „Charm Rose Gold“ karoliai:

„Charm Rose Gold“ karoliai

Visi karoliai turi tam tikrą dizainą centre. „Charm“ karoliai turi vieną ar kelis pakabukus, pritvirtintus vienodu atstumu. Žavesio karoliai nuostabiai atrodo iš rožinio aukso metalo. Jie jūsų išvaizdai suteikia papildomo žavesio. Jis puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai. Galite dėvėti jį be pečių.

2. „Infinity Rose Gold“ karoliai:

Begalybės rožinio aukso karoliai

„Infinity Rose Gold“ karoliai turi begalybės žiedą centre. Tai yra bendras dizainas. Jis gali būti dėvimas oficialiems susitikimams. Dažniausiai jis yra trumpas. Jis taip pat naudojamas dovanoti, nes begalybė turi parodyti nesibaigiančią.

3. Sluoksniuotas širdies rožių aukso karoliai:

Sluoksniuotas širdies rožių aukso karoliai

Sluoksniuotas karoliai yra labai seno stiliaus karoliai. Sluoksniuotas širdies rožių aukso karoliai yra grandinėlės sluoksniai su širdimi kaip pakabukas. Tai myli visi. Tai labai madinga ir stilinga. Puikiai tinka dėvėti su gilia kaklo apranga.

4. Rožių aukso vestuvių karoliai:

Rožinio aukso vestuvių karoliai

Sidabras, platina ir auksas nebėra nuotakos pasirinkimas papuošaluose. Rožinį auksą labiau mėgsta nuotakos. Rožinio aukso vestuvių karoliai yra su deimantais. Jie yra super mergaitiški ir labai madingi. Dažniausiai tai yra jaunų nuotakų pasirinkimas.

5. „Choker Rose Gold“ karoliai:

„Choker“ rožinio aukso karoliai

Vienas iš labiausiai paplitusių kaklo papuošalų stilių. Jis tvirtai nešiojamas aplink kaklą. Chokeris nuobodžiauja su įprastu juvelyriniu metalu. Rožinio aukso kaklelis yra naujas stilius karoliuose. Jis yra subtilus ir labai elegantiškas. Jis gali būti dėvimas vakarėliams. Suknelė su valtelės kaklu tam puikiai tinka. Tai geriausias rožinio aukso karolių pasirinkimas merginai.

6. Plunksnų rožių aukso karoliai:

Plunksnų rožių aukso karoliai

Pirkti dabar

„Feather Rose Gold“ karoliai turi plunksnų pakabuką. Šio tipo karolius nešioja jaunos merginos, mėgstančios išlaikyti paprastumą. Galite dėvėti su kokteilinėmis suknelėmis ir džinsais. Jis gali būti dėvimas kasdieniam naudojimui. Tai paprasta, bet labai madinga.

7. „Multi-Cord Rose Gold“ karoliai:

Daugiagyslis rožinio aukso karoliai

Kelių virvelių rožinio aukso karoliai turi keletą susietų akordų. Tai vienas iš savo karolių rūšių. Jį galite dėvėti vakarėliuose ir renginiuose. Tai tikrai sulauks teisingo dėmesio. Tai šauni tendencija ir būtina jaunoms merginoms.

8. Rožių aukso karoliukų karoliai:

Rožinio aukso karoliukų karoliai

Nė vienas karoliai neapsieina be karoliukų. Rožinio aukso karoliai su karoliukais turi nuo penkių iki septynių karoliukų. Jis yra šiek tiek didelių gabaritų, bet labai kietas. Jis gali būti dėvimas vakarėliams. Tai taip pat tinka oficialioms vakarienėms. Galite juos maišyti su suknelėmis.

9. Individualus rožinio aukso karoliai:

Individualizuotas rožinio aukso karoliai

Artėja nauja tendencija vardinių plokštelių karoliuose. Plokštelės rožinio aukso karoliai turi savininko vardą centre. Jį dėvi daugelis įžymybių ir aktorių. Jis priklauso daugiausia visoms moterims. Tai atsitiktinis stilius. Jį gali dėvėti visi bet kokiai progai.

Rožinio aukso karoliai tapo nauja tendencija. Jis gali būti dėvimas beveik progomis. Turėtumėte pasirūpinti karoliais ir vengti aštrių chemikalų, tokių kaip muilas ir kvepalai. Tai labai mergaitiška ir nuostabi tendencija.