Smaragdas yra akmuo, kuris yra gerai žinomas kaip akmuo ir žmonės, kur jiems sekasi meilėje, o šis akmuo netgi puoselėja širdį, suteikia dvasiai gaivumo ir gyvybingumo. Šis akmuo yra žalios spalvos ir yra tiesos ieškotojas. Šį brangakmenį netgi dievino daugelis karalių ir karališkųjų šeimų, o šis brangakmenis buvo net jų karūnos dalis. Mados ir juvelyrikos pasaulyje jis yra labai vertinamas dėl savo blizgios išvaizdos ir patrauklios spalvos.

smaragdo karoliai

Įvairių rūšių smaragdiniai karoliai Indijos papuošalai:

Smaragdo karoliai yra dievinami visame pasaulyje, nes šis brangakmenis atrodo nuostabiai ir gali būti maišomas ir derinamas su bet kokiu metalu. Dabar pažvelkime į įvairius „Emerald“ karolių dizainus.

1. Tradicinis aukso smaragdo karolių rinkinys:

Tradicinis auksinių smaragdinių karolių rinkinys

Auksas laikomas palankiu metalu ir, jei ant jo yra smeigtukai smaragdais, nieko gražesnio negali būti kaip šis karoliai. Vėrinys pagamintas varpų pavidalu, o kraštuose smaragdiniai brangakmeniai sustiprina karolių grožį. Tai vienas iš tradicinių karolių rūšių ir gali būti dėvimas vestuvėse, taip pat bet kokia proga, todėl atrodysite gražiai ir žaviai.

2. Smaragdo karoliukų karolių dizainas:

Smaragdinių karoliukų karolių dizainas

Šis karoliai yra pagaminti iš smaragdų, karoliukų į karolius. Tai atrodo labai madingai ir gali būti derinama su autentiškais drabužiais, taip pat su kasdieniais drabužiais, todėl atrodysite karštai ir žaviai. Kadangi smaragdinis brangakmenis yra žalios spalvos, jis puikiai dera ir su kitų spalvų drabužiais.

3. Rubino, smaragdo ir vieno gramo aukso karoliai:

Rubino, smaragdo ir vieno gramo aukso karoliai

Sujungus rubiną ir smaragdą, sukuriamas nuostabus vėrinys, todėl minioje atrodote karališkai ir nepakartojamai. Smaragdas yra dygliuotas kaklo papuošalo centre, taip pagerinant viso komplekto išvaizdą. Šio tipo karoliai taip pat gali būti pagaminti iš vieno gramo aukso, todėl jie yra ekonomiški ir taip pat neblogai kiša kišenes.

4. Perlų ir smaragdo karolių rinkinys:

Perlų ir smaragdo karolių rinkinys

Perlas visada suteikia jums nepakartojamą išvaizdą, tačiau kai perlas sumaišomas su smaragdu, jo grožis padidina daugybę raukšlių, todėl karoliai atrodo nuostabiai. Komplekte esantis perlas yra 22 karatų. Visas karoliai yra išraižyti žiedlapių pavidalu, o kraštuose įspausti perlai išryškina karolius ir jūsų iškirptę.

5. Širdies formos smaragdo karoliai su deimantais:

Širdies formos smaragdo karoliai su deimantais

Kaip smaragdas rodo meilę, ir šis brangakmenis padeda išlyginti santykius. Širdies formos karoliai yra teisingos formos, kur smaragdai gali būti dygliuoti, nes visi santykiai yra susiję su viršutine širdimi. Kaklo papuošalas atrodo nuostabiai, nes pusė pagaminta iš aukso, o kita pusė – deimantas, kuriame smaragdai yra dygliuoti, todėl jis atrodo žvilgantis.

6. „Crystal Emerald Birth Stone“ karoliai:

„Crystal Emerald Birth“ akmens karoliai

Smaragdas gali būti naudojamas dviem būdais, vienas kaip žavingas karoliai. Žmonės, kurių gimimo akmuo yra smaragdas, gali jį naudoti kaip karolius, taip pat jie gali stilingai dėvėti savo gimimo akmenį. Jūs netgi galite pakabinti jį ant kristalų grandinės, taip pagerindami karolių matymą ir atrodydami nuostabiai.

7. Stilingas aukso ir deimantinio smaragdo karolių rinkinys:

Stilingas aukso ir deimantinio smaragdo karolių rinkinys

Čia yra stilingas ir madingas smaragdo rinkinys mergaitėms, taip pat vidutinio amžiaus moterims. Smaragdas yra išraižytas lapo formos deimantais, o kampe įbrėžti deimantai, taip suteikiantys stilingą ir patrauklią išvaizdą. Šio tipo karoliai gali būti dėvimi bet kokiomis progomis, taip pat tinka net ir vėsiam „Hangout“.

8. 18 centų deimantas su geltono aukso smaragdo rinkiniu:

18 centų deimantas su geltono aukso smaragdo rinkiniu

Šiuose karoliuose smaragdai yra įspausti tarp brangiųjų deimantų. Šiam karoliui iškirpti naudojami du brangūs brangakmeniai. Koks grožis? Deimantai yra įspausti kitokiu raštu, todėl visas karoliai atrodys nuostabiai ir tokio tipo karolius galite dėvėti kaip vestuvinius drabužius ar bet kokiomis palankiomis progomis..

9. Gražus senovinis smaragdo karolių dizainas:

Gražus senovinio smaragdo karolių dizainas

Pavadinimas perteikia vintažinį, šis smaragdinis karoliai perduodami kartoms ir gali būti vyresniųjų palaiminimų forma. Kaklo papuošalų meistriškumas yra nekalbus, todėl jis atrodo nuostabiai, suteikia karališką prisilietimą ir atrodo nepakartojamai elegantiškai.

Kaklo papuošalą dėvi merginos ir moterys, nes tai pagerina jų grožį ir atrodo žaviai. Jei kaklo papuošalas pagamintas iš smaragdo, tada ką pasakyti! Tai padidina daugelio raukšlių išvaizdą ir atrodo taip pat puikiai, kaip ir iškirptė. Negalite sustoti, kad atrodytumėte gerai, ir galite susikurti savo madą bei sukurti įvaizdį savo draugų, kolegų akivaizdoje.