Vienas iš patvariausių vyrų aksesuarų tipų, vyrų karoliai per pastaruosius kelerius metus padarė didelę pažangą. Kaklo papuošalai vyrams yra idealus aksesuaras „nuo darbo“, nes jį galima lengvai pakišti po marškiniais ar marškinėliais. Kaip ir kitų tipų vyriški papuošalai, vyrų karoliai dažniausiai matomi iš šiuolaikinių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, titanas ir volframo karbidas. Platinos grandinės yra didelis populiarumas tarp šiandienos madingų vyrų.

platinos karoliai

Gražūs platinos karoliai su vaizdais:

Dėvėkite vieną iš šių platinos karolių su tinkama apranga ir būsite visų traukos centras. Čia yra 9 populiariausi platinos karolių ir grandinių tipai, kurie jūsų išvaizdą pakels į naują aukštumą.

1. Platinos tinklelio karoliai:

Platinos tinklelio karoliai

Grandinė, sudaryta iš kelių mažų laidų, sujungtų virvele ar grandine, vadinama tinkline grandine. Grandinė suteikia spyruoklės ar vielos tipo išvaizdą, kad jūsų atsitiktiniai žmonės atrodytų žaibiškai. Šio tipo platinos karoliai gali būti dėvimi skirtingo ilgio, priklausomai nuo norimos išvaizdos.

2. Pergalingas platinos karoliai su deimantais:

Pergalingas platinos karoliai su deimantais

Šis grakštus platinos „Evara“ karoliai yra kažkas, kas jūsų gyvenime teikia palaiminimą dėl savo elektrinio dizaino, kurį sudaro apie 93 deimantai ir jokių spalvų akmenų, o platinos svoris yra 34,454. Šis pergalingas karoliai yra gabalas, kurio kiekviena moteris nori savo drabužių spintoje.

3. „Platinum Royal Bloom“ karoliai:

„Platinum Royal Bloom“ karoliai

Šis apvalus kaklo papuošalas yra pagamintas taip, kad dėvimas su tradiciniu kaklu atrodo nuostabiai. Šie platinos karoliai yra labai populiarūs, universalūs ir lengvi. „Royal Bloom“ karoliai suteikia dėvėtojui prašmatnią išvaizdą, nepridedant jokio svorio.

4. Platinos briaunotas klasterio karoliai:

Platininis briaunotas klasterio karoliai

Šis poliruotas karoliai susideda iš briaunotų karoliukų, kurie yra tarpusavyje sujungti su mažų poliruotų karoliukų grupėmis, kad būtų patrauklus akiai dizainas. Kaklo dalis yra plačiai dėvima kasdieniame gyvenime, tinkamoje oficialioms funkcijoms ar mažiems renginiams. Tai pirmasis karališkųjų moterų pasirinkimas dėl paprastos išvaizdos.

5. Platininio kryžiaus pakabuko grandinės karoliai:

Platininio kryžiaus pakabukas grandininis karoliai

Ieškote ikoniškos išvaizdos bet kuriame teminiame vakarėlyje ar tokiomis progomis kaip Kalėdos, gimtadienis ir pan. Išbandykite kryžminį pakabinamą platinos karolį vyrams. Kaklo papuošalą sudaro kabelių grandinė ir kryžminis pakabukas, kabantis nuo šios gražios platinos grandinės. Kreivas dizainas papildo jo unikalumą. Išbandykite jį atsitiktiniuose, kad atrodytumėte šokiruojantis.

6. Platininis Venecijos karoliai:

Platininis Venecijos karoliai

Patinka dėvėti geometrines figūras kaip ornamentą! Paimkite dizainą, pagamintą iš kvadrato formos karoliukų. Vienintelis atplaiša atrodo nuostabiai tiems, kurie nori vieningai ieškoti atsitiktinių vakarėlių, įmonių renginių, santuokų ir pan..

7. Platinos begalybės žiedo karoliai:

„Platinum Infinity Ring“ karoliai

Ieškote elegantiškos išvaizdos bet kokiai funkcijai, renginiui ar įprastam dėvėjimui! Įsigykite begalybės žiedų karolius, suprojektuotus su dviem poliruotais žiedais, sujungtais vienas su kitu. Grandinė nešiojančiajai suteikia nuostabią išvaizdą tiek kasdieniuose, tiek oficialiuose. Jį labai atrenka jaunos poros, šokėjai, žiedų mėgėjai ir kt.

8. Platininiai pakabukai:

Platininiai pakabukai

Platinos pakabukai yra maži dirbiniai, uždedami ant grandinės. Šiuose karoliuose naudojami pakabučiai yra nedideli, skirtingai nei tie, kurie naudojami moteriškuose papuošaluose. Šie platinos grandininiai karoliai paprastai dėvimi taip, kad pakabukas remiasi į krūties kaulą ir nėra matomas, nebent planuojate nusivilkti marškinius.

9. Platinos religinių emblemų karoliai:

Platinos religinių emblemų karoliai

Šie karoliai naudoja religinius simbolius ir emblemas pakabučiams. Indų dievai, tokie kaip Šiva, Ganešas ir kiti simboliai, tokie kaip kryžiai, yra gerai žinomi kaip naudojami tokiuose karoliuose. Šiuos platinos pakabukus dėvi žmonės visame pasaulyje dėl įvairių religinių įsitikinimų.

Moterys ir vyrai dėvi karolius ar grandines, kad papildytų savo išvaizdą. Tokie karoliai ir grandinėlės suteikia dėvėtojui labai karališką išvaizdą. Platinos grandinės nėra pernelyg prašmatnios, tačiau tuo pačiu suteikia jums kitokios elegancijos. Dėvėkite savo papuošalus atsargiai, nes tai daug pasako apie jus ir jūsų stilių.