Šventyklos papuošalus iš esmės įkvėpė Indijos kultūros Dievas ir deivė. Šalia esantys gražūs senoviniai dizainai suteikia jiems senovinę išvaizdą. Tokius papuošalus plačiai perka pietinė Indijos dalis. Tačiau šio tipo sunkiasvorių papuošalų dabar galima įsigyti ir iš paprastų šventyklos karolių.

šventyklos papuošalų karoliai

Šventyklos karolių dizainas:

Pažvelkime į keletą gražių šventyklos papuošalų karolių, kurie tikrai užkariaus jūsų širdis.

1. Karališkasis Kundan Haar:

šventyklos papuošalai-karoliai-dizainas-karališkasis-kundan-haar

Šis nuostabus dizainas tikrai užkariaus jūsų širdį, kai tik jūsų akys pažvelgs į jį. Pagaminta iš kundano ir nusėta raudonais deimantais, suteikia karališką jausmą. Tai suteiks jums naują klasikinę išvaizdą ir eleganciją dėvint ant etninių dizainerių sarees.

2. „Ruby Lalitha“ karoliai:

šventyklos papuošalai-karoliai-dizaino-rubino-lalitha-karoliai

Norite blaiviai atrodyti su sunkiais karoliais! Tada pasirinkite įvairių dizainų „Lalitha“ šventyklos dizaino aukso karolius. Deivės Lakšmi pakabukas su įvairiais raudonais rubinais suteikia paprastą ir rafinuotą išvaizdą. Toks karoliai suteiks jums diva santuokos išvaizdą ir kitas tokias mažas religines funkcijas sarees ar lehengas.

3. „Pearl Temple“ papuošalų rinkinys:

perlų šventyklos papuošalų rinkinys

Šiuose šventyklos dizaino karolių rinkiniuose yra gražūs auskarai ir mang tikka. Komplekte yra keletas deivės Lakšmi dizaino, kurio gale pakabintas jūros perlas. Šis paprastas rinkinys atrodo nuostabiai su paprastu etniniu drabužiu. Tokie paprasti, tačiau madingi rinkiniai šį sezoną tapo madingi tarp paauglių.

4. Rožinis deimantinis dygliuotas karoliai:

šventyklos papuošalai-karoliai-dizainas-rožinis-deimantas-dygliuotas karoliai

Šis šventyklos karolių dizaino rinkinys pagamintas iš nuostabių rožinės spalvos standžių rubinų, auksinio deivės Lakšmi dizaino, perlų ir rožinių karoliukų, kad būtų gražiai užbaigta. Atrodo, kad vidutinio dydžio auskarai papildo jūsų elegantišką išvaizdą su „Kanjivaram sarees“.

5. Rubino karoliai su Jhumar:

šventyklos papuošalai-karoliai-dizaino-rubino-karoliai-su-jhumar

Tokie šventyklos dizaino karolių rinkiniai ne tik suteikia jums senovinę išvaizdą, bet ir suteikia klasikinį stilių, kai jie dėvimi ant etninių ar dizainerių drabužių. Vėriniui suteikiamos trys juostelės. Pirmasis ir paskutinis yra išmarginti auksiniais rutuliais, o vidurinis nešioja Kemp rubinus. Deivės Lakšmi pakabukas suprojektuotas su nuostabiais jūros perlais.

6. Viešpaties Ganesha Nakshi karoliai:

lord-ganesha-nakshi-karoliai

Šventyklos juvelyrinių dirbinių karolių dizainas, turintis nuostabų Viešpaties Ganešos pakabuką, su povais iš abiejų pusių ir su dideliais smaragdo karoliukais, deimantais, rubinais ir perlais, yra patrauklus akiai. Tai trumpas karoliai, specialiai dėvimi festivaliuose, susijusiuose su Ganapati. Tai suteikia žvilgsnį į senovinį papuošalų dizainą ir mažą naksi kūrinį, suteikiantį žavingą dizainą.

7. Maharani Haar:

the-maharani-haar

Dabar nuotakos dėvi tokius ilgus vėrinius, populiariai žinomus kaip haar. Tai suteikia žavingą išvaizdą nuotakoms. Tai ryklys, kuris buvo labai matomas ant Radžvados karalienių kaklo. Kaklo papuošalas turi du pakabukus. Viena iš deivės Lakshmi ir kita iš mango dizaino su bundi Mala vietoj grandinės.

8. Spalvotas povo ir mango karolių dizainas:

spalvingo-povo ir mango-karolių dizainas

Šis nuostabus karoliai papildys jūsų grožį, kai jį uždėsite ant dizainerio sarees ar lehengas. Tai taip pat vestuvių karolių vėrinys, skirtas mažoms funkcijoms. Kaklo papuošalas yra nusagstytas spalvingais rubinais, smaragdu ir naksi, su povo ir mango dizainu.

9. Antikvariniai Haramo šventyklos karoliai:

šventyklos papuošalai-karoliai-dizaino-antikvariniai-haramo-šventyklos-karoliai

Tai tikras tradicinio naksi darbo, haramo dizaino ir šventyklos dizaino derinys. Pakabukas žvilgčioja į Viešpatį Šivą su savo šeima, deive Parvati, Ganeša ir Kartikey. Karoliai yra įspausti keliais rubinais, smaragdu ir kundanu.

Šventyklos papuošalų karoliai tapo madingesni, kad suteiktų religinį vaizdą festivaliuose. Dizainų įvairovė ir pakabinami dizainai sekundei palieka dilemą, ką pasirinkti, o ko ne. Taigi išbandykite vieną tokį šventyklos dizainą, kad suteiktumėte moterišką ir diva išvaizdą.