Kaklo papuošalai visada buvo žmogaus aprangos dalis. Pastaruoju metu karoliai buvo tik moterų drabužių spintos dalis. Vyrai taip pat nešioja karolius, dar vadinamus kaklo grandinėmis. Senovėje vyrams buvo įteikti karoliai, siekiantys parodyti pagarbą ar pagerbti savo postą. Vyrų karoliai nėra skirti papildyti jų aprangą. Vietoj to vyriški karoliai naudojami papildyti ir neužgožti jų išvaizdos.

vyriški karoliai

Paprasti ir naujausi vyrų karolių dizainai:

Šiandien mes pateiksime 9 geriausius vyriškus karolius, kurie yra vertingas vyrų drabužių spintos priedas.

1. Sidabrinės šunų žymės karoliai vyrams:

Sidabrinės šunų žymės Karoliai vyrams

Šunų žymės naudojamos kariuomenėje. Funkciniu požiūriu tai tik pakabukai, kuriuose yra jį nešiojančio asmens vardas ir kita informacija. Sidabrinio karoliuko karoliai turi dvigubą pakabuką su juodais kraštais, todėl gatvės berniukams ir kolegoms labiau tikėtina, kad jie atrodys stilingai.

2. Vyriški karoliai sidabru:

Vyriški karoliai sidabro spalvos

Paprasti ir nepagražinti karoliai yra didžiulis vyrų mados hitas. Priklausomai nuo išvaizdos, ilgio ir naudojamos medžiagos, vyrų karoliai gali būti pritaikyti pagal jūsų išvaizdą. Paprasta sidabrinė grandinė suteikia paprastesnę išvaizdą net oficialioje formoje, todėl taip pat nešiojama oficialiems vakarėliams ir reguliariai dėvėti.

3. Sidabriniai vyrų pakabukų karoliai:

Vyriški pakabukų karoliai sidabriniai

Pakabukų karoliai vyrams dažniausiai yra pagaminti iš ilgos paprastos arba spyruoklinės grandinėlės su paprastu ir subtiliu žavesiu. Tokio tipo karoliai yra labai lengvai pastebimi, naudojant atsitiktinius penkių iš dešimties vyrų aprangos kodus. Vyrai, mėgstantys senovinius monetų simbolius, paprastai ieško tokių karolių, kad padidintų savo stiliaus piktogramą, arba piratų.

4. Religinės emblemos:

Religinės emblemos

Šie karoliai yra kaip pakabinami karoliai. Tačiau šių karolių pakabukai skirti ne tik stilingai išvaizdai. Daugeliu atvejų šie karoliai nešiojami po iškirpte. Religiniai simboliai paprastai dėvimi dvasiniam žvilgsniui ar apsaugai nuo blogio. Kai kurios populiarios religinės emblemos yra Jėzaus kryžiai, Dovydo žvaigždės, senovės simboliai, induizmo simboliai ir kt.

5. „Chokers“ karoliai vyrams:

„Chokers“ karoliai vyrams

Chokers yra pakabučių karolių priešingybė. Chokeriai yra dėvimi aplink kaklą ir jie nekabina. Ne tik moterys, bet ir vyrai taip pat traukia dizainą ir drąsią išvaizdą, kurią suteikia „choker“ dizainas. Juodos spalvos siūlai, suteikiantys sidabro karoliukų dizainą, atrodo puošnūs kasdieniame ir oficialiame drabužyje. Paprastai renkasi kolegijos klaidos ir roko žvaigždės, jis plačiai dėvimas Amerikoje, Anglijoje ir Afrikoje.

6. Vyrų karoliukai su karoliukais:

Vyriški karoliukai su karoliukais

Karoliai iš karoliukų yra didžiulis vyrų aksesuarų hitas. Šio tipo karoliai gaminami naudojant vienos ar kelių spalvų karoliukus. Galite eksperimentuoti su šių vėrinių ilgiu, kad gautumėte nepriekaištingą išvaizdą. Jie gali būti dėvimi prie bet kokios aprangos, kad būtų suteikta paprasta ir charizmatiška asmenybė.

7. Plunksnų vyrų karoliai:

Plunksnų vyrų karoliai

Plunksnų karoliai suteikia labai menišką išvaizdą juos nešiojančiam asmeniui. Šie karoliai vietoj pakabukų naudoja plunksnas. Plunksnos gali būti natūralios arba net pagamintos iš metalų. Skirtingai nuo plunksnų karolių, kuriuos dėvi moterys, kurios naudoja didelio dydžio plunksnas, šie karoliai turi mažo dydžio plunksnas, papildančias išvaizdą.

8. Auksiniai karoliai vyrams:

Auksiniai karoliai vyrams

Auksiniai karoliai ar karoliai yra amžinai žalia vyro drabužių spintos dalis. Nuo seniausių laikų vyrai nešioja auksinius karolius. Vyriški auksiniai karoliai neturi jokio ypatingo pakabuko ar dizaino. Jie yra paprasti ir dėvimi po iškirpte.

9. Tradiciniai karoliai vyrams:

Tradiciniai karoliai vyrams

Genties vyrai yra įpratę puošti įvairių rūšių karolius. Šie karoliai yra pagaminti iš natūraliai prieinamų išteklių. Dauguma šių karolių yra pagaminti iš dramblio kaulo, akmens ar gyvūnų dantų. Tokie karoliai dėvėtojui suteikia tvirtą aurą, nebūdami pernelyg prašmatnūs.

Nuo šiol ne tik moterys, bet ir vyrai tampa įmantrūs su skirtingo dizaino aksesuarais. Didelio ilgio karoliai tapo gana populiarūs tarp vyrų, ypač prisirišusių prie meno pasaulio. Todėl kiekvienas, dėvintis tokius papuošalus, turėtų pasirūpinti, kad papuošalai derėtų prie aprangos, kad susidarytų teisingas įspūdis.