Grynas sidabro metalas yra minkštas ir lankstus, nes dizaineriai pristatė papuošalus, pagamintus iš sidabro su lydinio deriniu, kuris paprastai yra varis, vadinamas sidabru, kurio sidabro kiekis yra 92,55, o lydinio procentas – 7,5, todėl buvo lengviau lieti sidabrą į karolių dizainą. Čia yra 9 geriausi sidabro karolių dizainai, kurie įgijo žmonių žvilgsnius per savo nuostabų dizainą Vaikinams, kurie planuoja įteikti jai staigmeną, kuri atitiks jūsų piniginės storį, tai tikrai sidabrinis karoliai!!

Naujausi ir tradiciniai madingo dizaino sidabro karolių modeliai mergaitėms:

Pažvelkime į geriausius sidabro karolių dizainus.

1. Trijų eilių sidabro karoliukų karoliai:

Trijų eilių sidabro karoliukų karoliai

Trijų eilių karoliai visada prideda grožio ir malonės, kai derinami su vakarietiškais vakarėliais. Merginos labiau nei vyrai mėgsta demonstruoti savo papuošalus, todėl dizaineriai sukūrė trijų eilių sidabrinių karoliukų karolius su kiekvienos sruogos perlais.

2. Singapūro dizaino sidabro grandinė:

Singapūro dizaino sidabro grandinė

Singapūro dizainas yra garsus grandinės pjūvis, kuris grandinei suteikia blizgesio ir blizgesio. Šios susuktos ilgos grandinės dažniausiai dėvi tiek vyrai, tiek moterys.

3. Graduotas karoliukų sidabro karoliai:

Sidabrinis karoliukų karoliai

Graduoti sidabro karoliukai kalba apie save nuostabiu dizainu ir struktūra. Karoliukai seka gradaciją, pradedant nuo storo karoliuko rutulio nuo centro, baigiant mažiausia sidabro karoliuku su kabliu ar virvele. Sidabras gali būti blizgus arba nuobodus.

4. Kabineto dizaino sidabro karoliai:

„Curb Design“ sidabro karoliai

Krašto dizainas dažniausiai naudojamas papuošalų dizainui grandinėms, apyrankėms ir kulkšnims gaminti. Populiariausias tarp vyrų yra pažaboto dizaino karolių modelis su kabliuko tvirtinimu. Grandinė pagaminta sujungiant plokščią identišką suprojektuotą jungtį. Šis karolių modelis yra storas ir stiprus.

5. Pusmėnulio pakabukas iš sidabro trumpo kaklo papuošalo:

„Half Moon“ pakabukas iš sidabrinio trumpo kaklo papuošalo

Šio tipo karoliai pakabukas eina kartu su grandine, o ne kabantis pakabukas. Pusmėnulio dizainui suteikiama storesnė forma nei grandinei, todėl ji yra išskirtinė ir patraukli. Šio tipo papuošalai yra trumpo karolių modelio.

6. Kaltas sidabrinis apykaklės karoliai:

Kaltas sidabrinis apykaklės karoliai

Kaltas sidabras suteikia nuobodų paviršių ir įpjovimus ant kaklo, kurį sukelia plaktukas. Šis plakimo metodas sustiprina metalą. Šio tipo apykaklės karoliai pateikiami kaip savaime reguliuojamas brangakmenis, kuris yra nešiojamas aplink kaklą kaip apykaklės karoliai.

7. Matinio apdailos ašarų pakabukas iš sidabro karolių:

Matinis apdaila su ašaromis pakabukas iš sidabro karolių

Matinio apdailos pakabukas tapo įprasta ir madinga šiais laikais, o ne dėvėti matinę apdailos grandinę su blizgiu apdailos pakabuku. Šis pakabukas pagamintas iš tvirto vientiso metalo be jokių tuščiavidurių, todėl jis tampa tvirtesnis.

8. „Vintage Design Locket“ pakabukas iš sidabrinės ilgos grandinės:

Vintage Design medaliono pakabukas iš sidabrinės ilgos grandinės

Vintažiniai medalionai taip pat išlaikė savo poziciją mados industrijoje dėl savo unikalios išvaizdos. Priekinė medaliono dalis gali būti suprojektuota į geometrinį modelį arba gėlių modelį, kurio oksiduoto sidabro metalo vaizdas. Šio tipo medaliono pakabukas puikiai dera su paprasta ilga sidabro grandine.

9. Dangling Heart Linked Rolo Sterling Silver karoliai:

Dangling Heart Linked Rolo Sterling Silver karoliai

Sidabrinio širdies karolių vėrinys, kuris gali būti pilnos formos sidabrinis pakabukas arba vidurinės tuščiavidurės širdies pakabukai, pažymėti rolo sukurta grandine centre, suteikia jaukų vaizdą, kurį jaunos merginos ir ponios yra didžiuliai gerbėjai. Nuorodų skaičius paprastai yra didesnis nei 15, o tai suteikia vynuogių dizaino krūvą.

Sidabriniai papuošalai visada buvo labiausiai parduodami brangakmeniai nei kiti taurieji metalai dėl savo kainos ir lengvo išgalvoto dizaino. Šie du veiksniai turi ir padarys sidabro papuošalus geriausiu mados pasaulyje. Išbandyti naują karolį iš sidabro yra praktiškiau nei auksinius papuošalus.