Kazaklar çeşitli stil ve renklerde gelir. Balıkçı yaka, klasik ve birçok kişi tarafından giyilen böyle bir stildir. Rulo yaka, kalın veya normal yünden yapılabilir ve yine de en iyi sonuçları verir..

Görüntülü Kadın Balıkçı Yaka Kazakların Şık Tasarımları:

Burada listelenen bu harika balıkçı yaka kazakları deneyin,

1. Tıknaz Balıkçı Yaka Kazak:

Kalın Kaplumbağa Yaka Kazak

İşte tıknaz yünden yapılmış çarpıcı bir kazak. Kazak, kalın yün türüyle harika çalışan nervürlü bir örgü dikişe sahiptir. Kazakların uzun kolları da bol duruyor. Burada balıkçı yaka geniş ve kıvrılmış.

2. Kablo Örgü Balıkçı Yaka Kazak:

Kablo Örgü Balıkçı Yaka Kazak

Bu göz kamaştırıcı gri süveter kadın giyimini deneyin ve içinde seksi görünün. Kazak, ön ve düz kollarda klasik kablo örgülü dikişe sahiptir. Yan yırtmaç, süveterin gerçekten şık görünmesini sağlar. Burada balıkçı yaka geniş ve gevşektir ve bu nedenle çok tıknazdır..

3. Sıkı Siyah Balıkçı Yaka Kazak:

Dar Balıkçı Yaka Kazak

Bu siyah kazağı kazak üstü olarak seçebilirsiniz. Bu dar kesim kazak, kıvrımlarınızı göstermek için mükemmeldir. Bu kot pantolon ve eteklerle iyi gider. Bu dar kazaklar için mevcut olan çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Siyah her zaman favoridir.

4. Kaşmir Beyaz Balıkçı Yaka Kazak:

Kaşmir Balıkçı Yaka Kazak

Kaşmir, kazaklar için harika olan harika bir yündür. Hindistan’ın Keşmir bölgesinden geliyorlar ve yumuşaklar. Kaşmir yünlü beyaz kazak lüks ve her zaman için mükemmel. Zengin ve sofistike görünmenizi sağlar. Bu beyaz kazak her türlü alt giyim ile harika gider.

5. Balıkçı Yaka Kazak Elbise:

Balıkçı Yaka Kazak Elbise

Güzel bir kolsuz kazak elbiseye sahip olmak harika bir fikir. Kazak formundaki bu uzun elbise olduğu gibi mükemmel. Aksesuarlarla süsleyebilir ve sade tutabilirsiniz. Bu kazak elbise, aynı anda hem sıcak tutmak hem de şık görünmek için harika bir yoldur..

6. Nervürlü Balıkçı Yaka Kazak:

Nervürlü Balıkçı Yaka Kazak

Modası asla geçmeyen klasik kazak modelini deneyin. Bu nervürlü kazak, ona uzun çizgili bir görünüm veren hoş bir dikişe sahiptir. Balıkçı yaka aynı zamanda rahat bir kazak türüdür. Bu, kış günleri ve geceleri sizi sıcak tutmanıza yardımcı olur..

7. Büyük Boy Balıkçı Yaka Kazak:

Büyük Boy Balıkçı Yaka Kazak

İşte akıcı bir görünüme sahip harika görünümlü büyük boy gri bir kazak. Buradaki balıkçı yaka püsküllü kenarlara sahiptir ve standart balıkçı yakaya göre daha serbesttir. Bu, süveterin oldukça şık ve sofistike görünmesini sağlar..

8. Geniş Kaburga Yeşil Balıkçı Yaka Kazak:

Geniş Ribanalı Balıkçı Yaka Kazak

Bu, geniş bir kaburgaya sahip, çarpıcı bir yeşil balıkçı yaka kadın süveteri. Bu süveteri kaşındırmayan yünden alabilirsiniz, böylece daha uzun süre giyebilirsiniz. Kazak sıkı oturuyor, bu yüzden kaşınmıyorsa harika. Bu şekilde tüm gün boyunca figürlü süveter giyebilirsiniz..

9. Bulanık Turuncu Balıkçı Yaka Kazak:

Bulanık Balıkçı Yaka Kazak

Gösteri durdurucu olarak harika bir el örgüsü tüylü yün turuncu süveter tercih edin. Bu el örgüsü kazak, sizi sıcak ve rahat tutacak saf yünden yapılmıştır. Yünün turuncu rengi çok parlak ve kesinlikle içinde çarpıcı görüneceksiniz. Tam bir görünüm için mavi kot pantolonla eşleştirin.

Balıkçı yaka kazaklar şık görünmenin ve aynı zamanda sizi sıcak ve rahat tutmanın harika bir yoludur. Bu, erkekler ve kadınlar tarafından kullanılan klasik bir stildir. Kazaklar nervürlü dikiş veya kablo örgü dikişi ile yapılabilir. Kalın yün veya ince yünlü balıkçı yaka kazakların hepsi harika görünüyor.