Kazaklar kış aylarında sizi rahat ve rahat ettirir. Bunlar hem evde hem de dışarıda giymek için mükemmeldir. Kazaklardaki çeşitli desenler yapmak için iyi bir seçimdir. Çeşitli renk ve tonlarda kazaklara sahip olabilirsiniz. Size çok renkli kazaklar almak için alacalı iplikler de bulacaksınız. Gri kazaklar, hem resmi hem de gündelik giyim için giyilebilecek çok yönlü bir giysidir. Gri renk hem erkekler hem de kadınlar için harikadır. Gri tonları açık veya koyu olabilir.

Görüntülü En İyi Gri Kazak:

Bu listeden istediğiniz en iyi gri kazağı seçebilirsiniz.,

1. Balıkçı Yaka Kazak:

Uzun boğazlı kazak

Kaplumbağa yakalı kazaklar, sizi çok sıcak ve rahat tutan harika bir kış kıyafetidir. Kaplumbağa yaka desenli bu gri kazak, erkekler veya kadınlar için doğru. Bu süveterin yan yırtmaçları da bir stil ifadesidir. Bu balıkçı yaka için kalın yün veya ince yün seçebilirsiniz..

2. Kırpma Kazak:

kırpma kazak

Kadınlar bu kırpılmış süveterin gardıroplarına harika bir ek olduğunu görecekler. Gri süveter kadın giyimi, nervürlü dikişli kırpılmış bir süveterdir. Süveterin V yakası da harika bir fikir. Bu süveterin kolları ekstra uzun ve kıvrılabilirler..

3. Kablo Kazak:

Kablo Kazak

Tıknaz ve şık görünen bu uzun gri kablo örgülü kazağı seçin. Bu uzun gri kazağı yuvarlak yakalı olarak da alabilirsiniz. Kablo örgü dikişi klasik bir örgü dikişidir ve burada süveterin her yerinde yapılır. Kazak için uzunluk ekler.

4. Büyük Boy Kazak:

Büyük Boy Kazak

Nervürlü bir desene sahip bu büyük boy gri V yakalı süveteri deneyin. Bu büyük boy gri süveterin gevşek kolları, hareket etmeniz için yeterli alan sağladığı için havalı. Kazak, her türlü alt giyim için harika olan gündelik bir giyimdir. Bununla birlikte skinny jean pantolon veya pantolon giyebilir, hatta uzun olan bol eteklerde dikilebilirsin..

5. Hırka Kazak:

Hırka Kazak

Önü açık tasarıma sahip bu ultra şık gri örgü kazağı seçin. Hırka kazak resmi giyim için de giyilebilir. Her yaş için harika çalışan sokak akıllı bir tasarımdır. Önü açık gri hırka süveterin önünde cepleri var. Uzun yakası da oldukça şık görünüyor.

6. Kazak Elbise:

Kazak Elbise

İşte sofistike ve büyüleyici bir açık gri kazak elbise. Bu elbiseyi olduğu gibi giyebilirsiniz ve herhangi bir aksesuara da ihtiyacı yoktur. Bu elbisenin balıkçı yakası harika ve büyük. Elbisenin kolları dar.

7. Kazak Yelek:

Kazak Yelek

Erkekler için koyu gri bir kazak yelek, her türlü giysi ile kolayca giyilebileceği için iyi bir seçimdir. Koyu gri renk tüm erkekler için uygundur ve aynı zamanda oldukça resmi bir renktir. Bunları açık tonlardaki gömleklerle kombinleyebilir ve içlerinde şık görünebilirsiniz..

8. Tıknaz Rey Kazak:

Tıknaz Rey Kazak

Kalın yün, kalın örgü bir kazak elde etmenin harika bir yoludur. Bu tıknaz gri süveter, gündelik bir giyim olarak sahip olmanız için mükemmeldir. Kazak, büyük boy tasarıma da yapılabilir. Kalın yün, rahat ve sıcak tutan bir kazak elde etmenin güzel bir yoludur..

9. İnci Örgü Kazak:

İncili Triko Kazak

Süslü bir görünüm için her zaman üzerinde incili seksi görünümlü bir kazak alabilirsiniz. Bu sevimli gri kazak inci boncuklarla dikilmiştir. Boncuklar bu süveteri parti giyimi için de harika kılıyor. İnciler bu süveter için harika bir dokunuş katıyor ve onu basit olandan süslü olana dönüştürüyor.

Gri kazaklar balıkçı yaka, V yaka ve hatta yuvarlak yaka gibi farklı tarzlarda gelir. Uzun veya kısa olabilirler veya bir elbiseye de dönüştürülebilirler. Açıktan koyuya renkleri seçin ve onunla zıt altlar giyin.