Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan kazaklar farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Bu kazakların çoğunun yakaları, stilde iyi bir rol oynamaktadır. Bisiklet yaka, bize rahat bir kullanım sağlayan yuvarlak yakalı bir modeldir. Bisiklet yaka modeli klasik olduğu için çok iyi ve şık görünmenizi sağlıyor. Kesim her tür insan için mükemmeldir. Boyun kısmı ince bir yakaya sahip olduğu için bunları çeşitli renklerde ve hatta kombinlerde kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda size kalın ve ince yakalara sahip olma seçeneği sunar..

Resimlerle En İyi Mürettebat Boyun Kazak:

En iyi 9 bisiklet yaka kazağına bakalım,

1. Pamuklu Kaşmir Mürettebat Boyun Kazak:

Pamuklu Kaşmir Sıfır Yaka Kazak

Klasik bir bisiklet yaka kazak erkekler için mükemmeldir. Bu lacivert kazak, tam kollu ve basit bir boyun tasarımına sahiptir. Klasik görünüm, resmi ve hatta gündelik ofis giyimi için mükemmeldir. Altına yakalı gömlek giyebilir ve yakayı dışarıdan gösterebilirsiniz..

2. Renkli Kenarlı Mürettebat Boyun Kazak:

Renkli Kenarlı Bisiklet Yaka Kazak

Basit bisiklet yaka erkek kazakları, sadece bir renk kenarı eklenerek şık bir şeye dönüştürülebilir. Bu tebeşir renkli süveterin yakasında ve kol uçlarında hoş bir ince siyah şerit vardır. Bu basit ekleme burada tüm farkı yaratıyor.

3. Baskılı Mürettebat Yaka Kazak:

Baskılı Bisiklet Yaka Kazak

Baskılı beyaz bir kazak da erkekler ve kadınlar için iyi bir seçimdir. Süveterin önünde baskılı bir çizgi vardır. Bu beğeninize göre özelleştirilebilir. Bir süveter üzerine çiçek baskıları veya yazılar yaptırmak da bir seçenektir..

4. Polar Astarlı Bisiklet Yaka Kazak:

Polar Astarlı Bisiklet Yaka Kazak

Oldukça şık görünen bu polar astarlı mürettebat süveterini deneyin. Bu süveteri diğerlerinden ayıran şey, omuzdaki polar malzemedir. Bu erkeksi bir kazak ve iyi yapılı erkeklerde harika görünüyor. Polar, tabanla eşleşen herhangi bir renkte olabilir.

5. Raglan Mürettebat Boyun Kazak:

Raglan Bisiklet Yaka Kazak

Bir raglan kazak, klasik bir kazak tarzıdır. Bu gri süveter reglan kola sahiptir. Tam kollu kazak sizi sıcak ve rahat tutacağından emin. Bu klasik kazakların modası geçmez ve bu nedenle koleksiyonunuzda bir tane olması her zaman harikadır..

6. Çizgili Mürettebat Boyun Kazak:

Çizgili Bisiklet Yaka Kazak

Kendinize herhangi bir pantolonun üzerine giyebileceğiniz harika bir çizgili kazak alın. Bu siyah bisiklet yaka kazak ve hatta pembe bisiklet yaka kazak arasında bir seçim olabilir. Çizgili süveterin renkleri normalde koyu ve parlaktır. Kadınlar için de pastel tonlarda kullanabilirsiniz..

7. Kablo Örgü Mürettebat Yaka Kazak:

Kablo Örgü Bisiklet Yaka Kazak

İşte göz alıcı görünmenizi sağlayan şık ve şık beyaz bir kazak. Bu kablo örgülü kazak dar kesimdir ve yanda bir yırtmaç vardır. Çekici bir etki veren kazaklar için kullanılan klasik örgü dikişlerinden biri de kablo örgüdür. Bu harika süveteri resmi bir kıyafet olarak deneyin.

8. Renk Bloklu Mürettebat Boyun Kazak:

Blok Renkli Bisiklet Yaka Kazak

Renk bloğu, giysilerde kullanılan harika bir tekniktir. Bu kırmızı kazak aslında kırmızı bir yama ile çizgili beyaz ve siyah renkli bloklardır. Bu, kazağa harika bir görünüm kazandırır. Ortadaki kırmızı, kazağa stil katmanın harika bir yoludur..

9. Fair Isle Mürettebat Boyun Kazak:

Fair Isle Mürettebat Yaka Kazak

Erkekler için de klasik olan bu Fair Isle’ı deneyin. Fair Isle tasarımı karmaşıktır ve bisiklet yakalı bir kazak modeliyle çalışır. Sarı kazak Fair Isle deseninde de kullanılabilen bir renktir..

Bisiklet yaka kazak bayan giyim veya erkek giyim güzel, şık ve klasik bir kazak modelidir. Bisiklet yakası yuvarlaktır ve kolayca çekilebilen rahat bir kazak oluşturur. Kazaklarınıza kablo örgü tasarımı, Fair Isle tasarımı veya sadece renkli blok tasarımı yaptırabilirsiniz..