Kolsuz kazaklar, kendinizi örtmeniz gerekmediğinde ılıman kışlar için mükemmel şekilde çalışır. Kazaklar size sıcaklık verir ve göğsünüzü dondurucu havalardan korur. Bu nedenle kışların başlangıcında ve havanın esintili olduğu zamanlarda kolsuz bir kazak giymek her zaman iyi bir fikirdir..

Resimlerle En İyi Kolsuz Kazak Koleksiyonu:

Bu en iyi 9 kolsuz kazağı alın,

1. Açık Örgü Kolsuz Kazak:

Açık Örgü Kolsuz Kazak

Kolsuz bir kazak, ılıman kışlarda sıcak kalmanın güzel bir yoludur. Burada süveter, ağ görünümü veren açık örgü bir desene sahiptir. Bu, boyun ve etek için geniş bordürlü şık bir kazak. Kazak yeleği biraz uzun ve kot pantolon üzerine harika görünüyor.

2. Balıkçı Yaka Kolsuz Kazak:

Balıkçı Yaka Kolsuz Kazak

Bir balıkçı yaka kazak, çoğu kadının sahip olması gereken klasik bir modeldir. Bayanlar için tasarlanan bu kazak, kıvrık yaka ile mükemmeldir. Yaka oldukça geniştir ve bu ona düşen bir etki verir. Kolsuz balıkçı yaka süveterlere gri, siyah, mavi gibi farklı renklerde sahip olabilirsiniz..

3. V Yaka Kolsuz Kazak:

V Yaka Kolsuz Kazak

Erkekler için harika bir kazak yeleğine sahip olmak kışlık giyimin olmazsa olmazlarındandır. Bu kazak erkek giyimi, yelek modellerinin en ünlüsüdür. V yaka tasarımına sahiptir ve boyun çevresinde küçük şeritler, kol delikleri ve etek boyu olabilir. Erkekler için bu kazak yelek resmi giyim için harika.

4. Kaşmir Kolsuz Kazak:

Kaşmir Kolsuz Kazak

Kaşmir kazak ile hem rahat hem de lüks hissedebilirsiniz. Bu harika giysi, kadınların her durum için giymesi için mükemmeldir. Bayan kolsuz kazak yeleği de güzel bir kablo örgü dikişine sahiptir. Bunu hem gündelik hem de resmi giyim için giyebilirsiniz..

5. Asimetrik Etek Boyu Kazak:

Asimetrik Etek Boyu Kazak

Asimetrik etek ucuna sahip bu modaya uygun kazak hırkasını deneyin. Bu şimdi oldukça öfkeli ve kadınlar bunu herhangi bir giysinin üzerine giyiyor. Önü açık hırka o ılıman kış için ve üzerini örtmek için mükemmeldir. Onları çeşitli renk seçenekleriyle deneyin ve seksi hissedin.

6. Cep Kolsuz Kazak:

Cepli Kolsuz Kazak

İşte önünde cepleri olan harika görünümlü bir kadın kazağı. Büyük boy cepler bol ve şıktır. Bu süveterin şal yakası bir başka büyük cazibe merkezidir. Bunu bej veya krem ​​gibi harika bir açık renkte alın ve kesinlikle bir rüya gibi görüneceksiniz..

7. Püsküllü Kolsuz Kazak:

Püsküllü Kolsuz Kazak

Sonunda püsküllü bu gösterişli uzun kolsuz süveterde bohem görünün. Uzun püsküller de kazağa uzunluk katıyor. Önden açılan hırka tasarımında bunlara sahip olabilirsiniz. Kazak gündelik giyim için giyilebilir ve bu harika parçada partiye gidebilirsiniz..

8. Yan Düğme Kolsuz Kazak:

Yan Düğme Kolsuz Kazak

Bu yan düğme ilavesi, süveter üzerine şık bir tasarım katar. Beyaz kolsuz süveterin yanlarında harika büyük siyah düğmeler var. Açık taraflar düğmeli ve oldukça çarpıcı görünüyor. Bu tasarım öğesi çok etkileyici ve kendini oldukça iyi ifade ediyor.

9. Nervürlü Kolsuz Kazak:

Nervürlü Kolsuz Kazak

Bu karışık nervürlü kolsuz süveteri alacalı bir iplikle alın. Kolsuz örgü kazak mükemmel bir kış giyim unsurudur. Kazak el örgüsü veya makine örgüsü olabilir. Nervürlü tasarım çok şık ve alacalı iplikle birlikte sonuç nefes kesici. Bu süveteri her türlü örgü dikişi ile şekillendirebilirsiniz. Bir kablo örgüsü bile üzerinde harika görünecek.

Kolsuz kazaklar V yakalı, yuvarlak yakalı, şal yakalı, balıkçı yakalı vb. gibi çeşitli tarzlarda gelir. Erkekler ve kadınlar için mükemmeldirler ve aynı zamanda kazak yelekleri olabilirler. Bunları hırka veya kazak olarak da giyebilirsiniz..