Giyim, gençliğinden yaşlılık günlerine kadar her kadının hayatının son derece önemli bir parçasıdır. Kadınlar, satın alacakları kıyafetleri seçme konusunda çok titiz davranıyorlar. Kıyafet alışverişini kalplerine yakın olan birkaç değerli şeyden biri olarak görürler. Bu nedenle, mükemmel kumaşı bulmak, her bayan için uzun ve yoğun bir çalışmadır. Bu süreçte çok fazla zaman ve çaba harcaması gerekiyor ve ayrıca seçim şans eseri yanlışsa, o zaman yürek parçalayıcı bir para israfı hissi olabilir..

Tüm bunlardan kaçınmak ve kıyafet alışverişi sürecini basitleştirmek için günümüzde kadın giyim sektörü büyük ölçüde gelişti ve Bayan giyim bölümünde birçok farklı çeşit sunuyor. Giyim kıyafetlerinin çeşitliliği hedef yaş grubuna, kullanım amacına ve amacına, müşterilerin tercihine, trend modaya, ünlülerin tavsiyelerine, batı etkisine, son modalara vb. dayanmaktadır. Tüm bu faktörlerin temelinde, birçok kazaklar, sariler, kurtalar, önlükler ve daha birçok çeşit gibi kadınlar için giyinme seçenekleri. Tüm bu çeşitlerden kadın kazakları uzun süredir moda. Çok amaçlı yapıları nedeniyle son derece popülerdirler, yani rahatlık için olduğu kadar stil için de giyilirler..

Bayan Modasında Son ve Rahat Kazak Modelleri:

Kadınlar için en iyi 50 şık kazak tasarımı türü şunlardır:

1. Kırpılmış Hırka Bayan Kazak:

Kırpılmış Hırka Bayan Kazak

Cropped Cardigan Sweater Design, 1990’lı yıllardaki kadınların çoğunun bir moda ifadesi olarak giydiği asırlık hırka kazak tasarımının modernize edilmiş bir şeklidir. Ancak temelde önden bağlamalı bir süveter tarzı olan Hırka süveter tarzı, artık oldukça basit bir tarz haline geldi ve bu nedenle yenilenmeye ihtiyacı vardı. Böylece Cropped Cardigan kadın süveterinde ihtiyaç duyulan yenilemeyi buldu. Bir Kırpılmış Hırka kazak, bu nedenle normal hırka süveterin kısaltılmış bir boyutudur ve herhangi bir Uzun T-Shirt elbise veya gömlek elbise ile mükemmel uyum sağlar..

2. Sweatshirt Tarzı Kadın Triko:

Sweatshirt-Tarzı Bayan Kazak

Modern zindelik ve sağlık çağında, her yaştan kadın sağlığı, zindeliği ve figürü konusunda oldukça bilinçlidir. Bunun için düzenli olarak koşu, koşu veya yürüyüş gibi açık hava egzersizleri için dışarı çıkmaları gerekir. Bu amaçla kadınlar, teri emmek ve sizi hafif ve aktif hissettirmek için özel olarak tasarlanmış Sweatshirt olarak bilinen giysiler giyerler. koşma. Bununla birlikte, birçok kadın, özellikle kış aylarında, dışarıdaki iklim soğuk olduğunda bir sorunla karşı karşıya kalmaktadır. Böyle zor durumlar için bu, kadınlar için mükemmel bir kazak seçeneğidir..

3. Kadın Hırka Ceket Kazak:

Kadın Hırka Ceket Kazak

Kazakların en temel şekli yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hırka tarzı kazaklardır. Genellikle önden düğmelerle bağlanan kazak olarak bilinir. Ama yine de bildiğiniz gibi Hırka tarzı artık oldukça demode oldu ve modern versiyonları giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Hırka Kadın Kazaklarının böyle modern bir biçimi, Hırka Ceketli Kazaktır. Adından da anlaşılacağı gibi, temelde bir ceket gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır ancak kazak kumaşlarından yapılmıştır. Kışın gezileri kutlamak için en iyi seçenek.

4. Panço Kadın Kazak:

Panço Bayan Kazak

Panço kumaşı, temel olarak, kökenini Güney Amerika’dan izleyen kalın bir yünlü kumaştır. Kalın kıvamı, onu soğuk havalarda son derece uygun hale getirir. Bununla birlikte, ironik olarak, bu malzeme yoğun kıvamına kıyasla ağır değildir. Sonuç olarak, kadın kıyafetleri için mükemmel bir seçenek olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle, Panço Kadın Kazak tüm kadınlar arasında çok popülerlik kazandı..

5. Kadın Pamuklu Kazak Kazak:

Kadın Pamuklu Kazak Kazak

Bir Kazak Kazak temelde süveterin tıpkı bir tişört gibi başınızın üzerine giyilebileceği anlamına gelir. Bu Kazak tarzı bir süredir sektörde ama yine de birçok kadın arasında oldukça favori. Herhangi bir gündelik dış mekan buluşması için ideal bir seçenektir. Herhangi bir açık hava etkinliği için de giyilebilir. Ve özellikle her zaman meşgul olan kadınlar için bu kazak kullanışlı çünkü düğme veya fermuar bağlamaya gerek kalmadan başınızın üzerinden çekerek neredeyse anında giyilebilir..

6. Kapüşonlu Kadın Kazak:

Kapüşonlu Kadın Kazak

Kadınlar için Havalı Kazaklar aramak istiyorsanız, bu sizin ideal seçiminiz olabilir. Başlık, süveterinizin başınızı örten bir uzantısıdır. Temel olarak, rakiplerin bir moda ifadesi olarak giydiği ön Boks ekipmanından kaynaklandı. Başlık size modern ve havalı bir görünüm verir ve bu nedenle birçok kişi tarafından uzun süredir bilinmesine rağmen, bu tarz hala oldukça trend. Açık havada koşmak istiyorsanız çok kullanışlıdır ancak güneş ışığı çok sıcak ve parlaktır. Ayrıca başlık, soğuk havalarda kulaklarınız için güvenli bir seçenek olabilir..

7. Balıkçı Yaka Kadın Kazak:

Balıkçı Yaka Kadın Kazak

Balıkçı yaka kazak, başınızı kabuğundan çıkmış bir kaplumbağa kafası gibi göstermek için özel olarak tasarlanmış bir boyun tasarımından oluşur. Konsept bizim için nispeten yenidir ve batı modasından türetilmiştir. Balıkçı yaka tasarımı büyük ölçüde erkek giyimde de görülmektedir. Balıkçı yaka tasarımı son derece güzel ve size diğer kadınlara göre bir moda avantajı sağlıyor..

8. Baskılı Kadın Kazak:

Baskılı Kadın Kazak

Baskılar her zaman herhangi bir giyim eşyasının görünümünü yükseltir. Erkek veya Kadın giyim giyim olsun. Kadınlar tarafından en çok beğenilen baskılar arasında çiçek baskıları, sevimli hayvan baskıları, akılda kalıcı alıntılar, ünlü ünlüler, çekici figürler vb. sayılabilir. Baskılı kadın süveteri, genç ve orta yaşlı kadınlar arasında oldukça ünlüdür. Kızlar ve bayanlar, yaşlarına göre benzersiz giyinmeyi sevdikleri için baskılı kazakları severler..

9. Kadın Kaşmir Kazak:

Kadın Kaşmir Kazak

Yumuşak & pürüzsüz dokulu Keşmir yünü, dünya çapında “Kaşmir” yünü olarak bilinir ve Hint nüfusunun gurur kaynağıdır. Keşmir yününden üretildiği için Hindistan’da hala o kadar ünlü değil, ancak Batı Ülkeleri arasında daha popüler. Bu kazakların ana cazibe merkezi, içlerinde kullanılan malzemenin sağladığı zengin histir..

10. Kadın Jakarlı Kazak:

Kadın Jakarlı Kazak

Günümüzde, modaya uygun moda kazak üretiminin yoğun talep nedeniyle toplu olarak yapılması gerekmektedir. Birçok kız ve bayan çekici tasarımlar, desenler, logolar vb. ile daha şık kazaklar talep ediyor. Sonuç olarak, giyim endüstrisindeki rekabet şiddetli. Bir avantaj elde etmek için birçok üretici, giysilerini üretmek için ileri teknolojiyi benimsiyor. İleri teknoloji giysilerin böyle bir örneği Jakarlı giysi üretimidir. Burada, Giysi üretiminde kullanılan makineler, giysilere belirli tasarımları tekrarlayan bir şekilde basmak için önceden programlanmıştır. Böylece yeniliklerle yapılan Jakarlı Kazaklar da popülerlik kazanıyor..

11. V yaka Kadın Kazak:

V yaka Kadın Kazak

Boyun tasarımı, herhangi bir kadın giyim giysisinde en çok yönlü özelliklerden biridir. Bu nedenle Balıkçı Yaka, Bisiklet Yaka, V yaka vb. gibi birçok Boyun tasarımı türü vardır. Bunlardan kadınların çok benzersiz ve çekici bulduğu tek boyun tasarımı V yaka tasarımıdır. Sonuç olarak, V Yaka Kadın Kazakları da Balıkçı yaka kadın kazaklarıyla birlikte oldukça popüler hale geliyor..

12. Kadınlar için Sentetik Kazak Kazak:

Kadın Sentetik Kazak

Kadın kazaklarının yapımında kullanılan malzemelerin hemen hemen tamamı kalın ve teri emici niteliktedir. Bu özelliklerin her ikisi de bir açık hava etkinliği için iyi olsa da, prestijli bir etkinlikteyseniz çok arzu edilmez. Bu nedenle, bir süveterin yüksek profilli parti giyiminiz olarak işlev görmesini istiyorsanız, sentetik malzemeden bir kadın süveterine gidebilirsiniz. Sentetik malzeme ne çok kalın ne de ter emicidir. Böylece prestijli etkinlikte ıslak ve ıslak hissetmeyeceksiniz..

13. Fermuar Tarzı Kadın Kazak:

Fermuar Tarzı Kadın Kazak

Kazak tasarımında modern bölümün başlangıcı, oldukça fazla önemli kazak modeli üretti. Kapşonlu kazaklardan bahsetmişken, örneğin fermuarlı kazak gibi birçok modern kazak türü de var. Adından da anlaşılacağı gibi, bu kazak türü önden bir fermuar yardımıyla bağlanabiliyor ve bu da size çok havalı modern bir görünüm kazandırıyor..

14. Kadın Boyalı Kazak:

Kadın Boyalı Kazak

Birçok kadın giyim ürünlerini en sevdikleri renk kombinasyonlarına ve renk seçimlerine göre seçer. Sonuç olarak, en sevdikleri renkteki süveteri de seçerler. Bir süveterin rengindeki renk kombinasyonlarının ve tonlarının güzelliğini birleştiren bu tür kadın kazakları, boyalı bir kazak olarak bilinir. Bir Kazak, çekici renklerde kalıcı boyalar kullanılarak boyanır. Kadınlar genellikle pembe, turuncu, kırmızı gibi renklerle boyanmış kazakları severler..

15. Kadın Uzun Kollu Kazak:

Kadın Uzun Kollu Kazak

Bir süveterin kolları, sıcaklık oranının yanı sıra stilinde çok önemli bir rol oynar. Kollar kısa ise, kazak bir rahatlık seçeneğinden daha çok bir stil seçeneği olacaktır. Bu nedenle, kadınların çoğu hem stil hem de moda seçeneği olarak hizmet veren uzun kollu bir süveter tercih ediyor. Uzun kollu bayan kazakları soğuk havalarda çok kullanışlıdır..

16. Kadınlar için Termal Kazak:

Kadın Termal Kazak

Stil yönünden daha çok içinizi ısıtacak bir kazak arıyorsanız, Thermal Bayan Kazak her zaman en iyi kazak. Soğuk havaların vücudunuza temas etmesini engelleyen termal kumaştan özel olarak yapılmıştır. Termal bayan kazak bu nedenle soğuk kışlarda son derece kullanışlıdır ve bu nedenle kış sezonunda satışı yüksektir..

17. Kadın Yuvarlak Yaka Kazak:

Kadın Yuvarlak Yaka Kazak

Yuvarlak yakalı tasarım, elbise, kuris vb. gibi birçok kadın giyiminde geleneksel bir boyun tasarımı modelidir. Ancak Kadın Kazakları asla Yuvarlak Yaka modeliyle tasarlanmamıştır. Bu nedenle, bu Kadın giyiminde oldukça yenilikçi bir kazak tasarımıdır. Sonuç olarak, bu kazak tasarımı kadınlar arasında çok popülerlik kazandı..

18. İşlemeli Kadın Kazak:

Nakışlı Kadın Kazak

Nakış, neredeyse tüm kadın aksesuarlarının görünümünü güzelleştirir. Tepeden tırnağa, işlemeler kadınlar tarafından her zaman sevilmiştir. Bu nedenle kadın kazaklarında işlemeli bir kavram vardı. Nakışlı bayan kazaklarının üzerine zarif şekiller, çizgiler, çiçekler, figürler vb. çeşitli desenler dokunmaktadır. Kadınlar, üstün iplik kalitesiyle dokunan kıyafetlerinde narin işlemeleri severler, bu nedenle İşlemeli Kazaklar oldukça ünlüdür..

19. Hımbıl Açık Ön Drapeli Kadın Kazak:

Hımbıl Açık Önü Drapeli Kadın Kazak

Batı kültürünü giyinme modamıza dahil eden, dökümlü bir formda, yani uzun bir örtü gibi görünen hımbıl açık ön kazak, elbise tasarımının mükemmel bir sanatsal örneğidir. Kazak herhangi bir bağlama aksesuarı olmadan önü açık olacak şekilde tasarlanmıştır ve görünümü sarkıktır, bu da ona zarif bir görünüm kazandırır..

20. Çan Kol Kadın Kazak:

Çan Kol Bayan Kazak

Bu kazak stilinin kollarının şekli bir çan şekli gibidir. Bu çan şeklindeki kol, giydiğinizde size asil bir görünüm verir. Bu kazak, parti ve kutlama etkinlikleri de dahil olmak üzere birçok etkinlik için uygundur. Modern kazak tasarımlarından bir başka örnek.

21. Kadın Jumper Tarzı Kazak:

Kadın Kazak Tarzı Kazak

Bir jumper, erkekler ve kadınlar için ortak olan bir üst vücut aşınmasıdır. Ya bir ceket gibi ya da tam kollu bir tişört gibi. Bu yüzden kazak tasarımında jumper kavramını tanıtmak için Jumper tarzı kazak üretildi. Jumper tarzı kazak, şu anda kadın giyim endüstrisinde çok sıcak bir trend giyim giyimidir..

22. Tığ İşi Kadın Kazak:

Tığ Işi Kadın Kazak

Kroşe, yalnızca son ilmeği kapatan geleneksel örgüden farklı olarak, bir sonrakine başlamadan önce her bir dikişin kapatılmasını içeren benzersiz bir örgü stilidir. Bu benzersiz örgü şekli, her Tığ işi giysiye farklı bir görünüm kazandırır ve bu nedenle Tığ Kazak, kadınlar arasında oldukça popülerdir. Çoğunlukla yaşlı kadınlar arasında popüler.

23. Kadın Çizgili Kazak:

Kadın Çizgili Kazak

Çizgili tasarım genç kızlar ve erkekler arasında son derece popülerdir. Erkek ya da kız olsun, görünüşte çok çekici ve giyim için en güvenli tasarım seçeneği. Bu nedenle, çizgili desen Kazak tasarımlarına da dahil edildi ve daha sonra popülerlik kazandı. Şu an itibariyle çizgili bayan kazakları bayan kazak seçenekleri arasında en çok talep görenlerden biri..

24. Fair Isle Kadın Kazak:

Fair Isle Kadın Kazak

Boyama, giysilere örüldükten sonra boyaların uygulanmasını içerir, nakış, giysilerinize ayrı bir desenin dokunmasını içerir, baskı, kumaş ipliklerinize desenlerin basılmasını içerir, ancak Fair Isle tekniği bunların hepsinden farklıdır. Temel olarak, kumaşın kendisini örmek için renkli iplikler kullanan bir tekniktir. Bu nedenle, bir Fair Isle Triko, herhangi bir boyama veya baskı olmaksızın renkli ipliklerden örülür. Bu teknik oldukça nadirdir ve bu nedenle son derece değerlidir..

25. Kadın Elbise Tarzı Kazak:

Kadın Elbise Tarzı Kazak

Avrupa ve Batı ülkelerinden gelen bu modern kentleşmiş moda çağında, hemen hemen her giyim aksesuarında kentsel bir etki var. Bu nedenle kazaklar da bir Kazak elbisesi olmak için daha da gelişti. Bir Kazak elbise bu nedenle elbise gibi görünecek şekilde uzatılmış bir kazaktır ve bu nedenle farklı durumlar için uygundur..

26. İnce Nervürlü Kadın Kazak:

İnce Ribanalı Bayan Kazak

Günümüzde kızların çoğu, kalori bilinçli diyet ve gün boyunca aktiflik ile Sıfır rakam hedefine doğru. Tüm bu hevesler nedeniyle, kızlar ve genç bayanlar ince ve ince bir figüre sahipler ve bu nedenle zindeliklerini sergileme ve bununla gurur duyma eğilimindeler. Onların bu ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek olan kazak ise gövde kısmı oldukça ince olan İnce Ribanalı Bayan Kazaktır..

27. Kadın Duster Triko:

Kadın Duster Kazak

Bir Duster tarzı Kazak, temel olarak, Pelerin tarzı Kazak için uzunluğun bir uzantısıdır. Ancak tüm üst bedeninizi kaplayan Pelerin tarzı süveterin aksine, Duster Sweater’ın ön tarafı açıktır ve bu sayede süveterle uyumlu bir şeyler giymeniz için size yaratıcı bir alan sunar..

28. Kadınlar için Twinset Kazak:

Kadınlar için Twinset Kazak

Twinset Sweater, aynı renkteki iç giyim ve dış süveterin birleşimidir. Erkek giyimindeki iki parçalı takım elbise ile görünüm olarak birebir aynıdır. Tek fark, iki parçanın zıt renklerden oluşması, Twinset’in hem iç hem de dış kumaşı aynı renkte olmasıdır..

29. Kadın Tunik Kazak:

Kadın Tunik Kazak

Tunik, kadınlar arasında çok popüler bir kıyafettir. Bir nesli yönetti ve hala birçok kadın tarafından seviliyor. Böylece, kadın kazağı üretiminde efsanevi Tunik tasarımının başlangıcı, elde edilen Tunik Kazak’ın yüksek profilli bayanlar ve kadınlar için büyük bir hit haline gelmesiyle sansasyonel bir başarı olduğunu kanıtladı..

30. Yelek Tarzı Kadın Kazak:

Yelek Tarzı Bayan Kazak

Bayan kazaklarının çoğu uzun kollu veya biraz genişleyen kollu desenle karakterize edilirken, kolsuz oldukça yeni bir kavramdır ve giderek önem kazanmaktadır. Ancak bir yelek, on yıllardır erkekler arasında her zaman popüler olmuştur. Bu nedenle, bu erkek modasını Kadın Trikolarına dahil etmek artık olumlu bir yanıt aldı ve kadınlar, içlerinde tam bir gömlek veya T-shirt ile büyük ölçekte giyiyor..

31. Açık Örgü Kadın Kazak:

Açık Örgü Kadın Kazak

Kadın giyiminde modernliğin bir örneği olan açık örgü süveter, geleneksel süveterden daha az, durağan bir tasarıma sahip bir kız çocuğudur. Örgü oldukça geniş yapılır ve görünüm yarı saydamdır ve çok çekici bir görünüm sağlar..

32. Kesikli Kadın Kazak:

Kesikli Bayan Kazak

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, günümüzde kadınlar kıyafetlerine bir tutam şehirli lezzeti sevmektedir. Bu nedenle, örneğin son moda kesim kazak modası gibi hafif teşhir kıyafetleri tercih ediyorlar. Cutout Kadın Kazak, omuzlarda veya bele yakın küçük bir oval kesim içerir. Bu kadınlar arasında çok moda bir giyim.

33. Şişirilmiş Kol Kadın Kazak:

Şişirilmiş Kol Bayan Kazak

Kabarık Kol kazak, birkaç sevimli kadın kazak stilinden biridir. Şirinlik, herhangi bir kızın ince figürüyle birleştiğinde çok şık ve çekici görünen kollardaki kabarıklıkta yatıyor. Bu nedenle, kabarık kollu bayan kazakları bugünlerde zayıf bayanlar arasında da oldukça popülerdir. Bu tarz çan kollu kazak ile karıştırılmamalıdır; fark hakkında daha iyi bir fikir için yukarıdaki resme bir göz atabilirsiniz.

34. İşlemeli Kadın Kazak:

İşlemeli Kadın Kazak

Bu kazak Nakış, boncuklar, renkler ve dantellerin birleşimidir. Süslenmiş Kazak, çok güzel ve akılda kalıcı bir görünüm için temel olarak yukarıdaki tüm bileşenlerle süslenmiştir. Güzel nakışların boncuklar ve renklerle birleşimi kazağa çok güzel bir görünüm kazandırıyor..

35. Kadın Ekstra Uzun Kollu Kazak:

Kadın Ekstra Uzun Kollu Kazak

Uzun kollu süveter, hala oldukça talep görse de oldukça yaygındır, ancak ekstra uzun kollu Kadın Triko, bu geleneksel uzun kollu tasarımın bir uzantısıdır ve ekstra uzunluk, ona gereken tüm çekici bölümü verir. Özellikle kızın eli küçük ve kolları ellerinden uzunsa.

36. Fırfırlı Kadın Kazak:

Fırfırlı Kadın Kazak

Bir süveterin kumaşına fırfırlı veya fırfırlı bir kıvam verildiğinde, süveter kuş tüyü gibi görünür yani süveter fırfırlı bir süveter gibi görünür. Böyle Ruffled Triko şaşırtıcı derecede çekici bir görünüme sahiptir ve küçük ve genç kızlar arasında son derece popülerdir. Ayrıca, bazı bayanlar Ruffled Sweater’ın daha sofistike bir versiyonunu tercih ediyor..

37. Gerdanlık Tarzı Kadın Kazak:

Gerdanlık Stili Bayan Kazak

Gerdanlık, giyinmenin olağan unsurlarıyla birlikte giyilen, kadınların tamamlayıcı bir giyinme aksesuarıdır. Boynuna takılır ve boğucu bir şerit gibi görünür ama yine de boynunuza hoş ve zarif bir görünüm verir. Böyle bir gerdanlık, bir süveterin yakasına doğal olarak dahil edildiğinde, buna Gerdanlık tarzı Kadın Kazak denir ve bu kazak, mevcut neslin tüm hanımları tarafından sevilir..

38. Cape Style Kadın Triko:

Pelerin Stili Kadın Kazak

Duster Kadın Kazak’ın daha kısa bir versiyonu olan Cape tarzı Kadın Kazak, nispeten daha az popüler olan kadın kazaklarıdır. Sadece pelvik bölgeye kadar uzanır ve tüm üst bedeninizi kaplar. Aynı zamanda bir pelerin gibi yatay olarak uzanır.

39. Bağcıklı Stil Kadın Kazak:

Bağcıklı Stil Kadın Kazak

Bazı kazakların önü açıkken, diğerlerinin fermuarlı, düğmeli veya başka bir şeyle bağlama seçeneği vardır. Süveteri aynı zamanda klas bir görünüm veren böyle yenilikçi bağlama seçeneklerinden biri de bağcıklı bağlama tarzıdır. Süveterin ön tarafında, bir tarafında birkaç bağcık ve diğer tarafında bağcıkları birbirine dolamak ve düğümlemek için oval halkalar bulunur..

40. Kablo Örgü Kadın Kazak:

Kablo Örgü Kadın Kazak

Nakış gibi, ana örgü işlemi bittikten sonra bir süveter üzerine daha birçok unsur dokunabilir. Böyle bir unsur, düz temel kazak yapıldıktan sonra Kazakların üzerine örülen düz ve çapraz görünümlü kablolardır. Bu düğümler süveterinize çok yaratıcı bir görünüm verir..

41. Kadın Tüylü Kazak:

Kadın Tüylü Kazak

Bulanık Kazak, temel olarak yün ve kadife kombinasyonu olan bir kumaştan yapılmış bir kazaktır. Ortaya çıkan malzeme çok yumuşak ve rahattır ve içinden çıkan kürk topları gibi görünür. Bu nedenle, bir Bulanık Kazak çok zengin ve pürüzsüz bir his ve görünüşte çekici.

42. Seksi Ön Düğüm Kadın Kazak:

Seksi Ön Düğümlü Kadın Kazak

Batı giyim endüstrisinin bir başka ürünü olan Sexy Front Knot Sweater, size buharlı bir görünüm veren ve süveterin oldukça çekici görünmesini sağlayan bir süveterin sadece ön tarafında tek bir dağınık düğümle bağlanmasını içerir..

43. Kolsuz Kadın Kazak:

Kolsuz Kadın Kazak

Kazak Yelek gibi görünse de Kolsuz Kazak ondan biraz farklıdır. Kol kesimi, Yeleğin düz kesimine kıyasla biraz içe ve yuvarlaktır. Ayrıca, Kolsuz Kazak birçok kez yalnızca kadınlar tarafından, beraberindeki T-Shirt Elbise veya Üst gibi iç giysileri olmayan kadınlar tarafından giyilir. Bu, aynı zamanda bir üst gibi davrandığı anlamına gelir..

44. Kadın Mürettebat Yaka Günlük Kazak:

Kadın Bisiklet Yaka Günlük Kazak

Kadın Kazaklarının en temel şekli, Cutout veya seksi ön düğüm kazaklar gibi diğer modern Kazak stillerini nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız, her zaman güvenli bir seçenek olan eski moda Mürettebat Boyunlu kazaktır. Boyun, Erkek Tişörtününki gibi basit yuvarlak bir şekle sahiptir ve görünüm de aşağı yukarı benzerdir..

45. Kenarları Püsküllü Kadın Triko:

Kenarları Püsküllü Örme Kadın Kazak

Kadın Kazak Segmentindeki bir diğer yenilikçi konsept ise süveterin kenarlarında örülen püsküllü uçlardır. Saçak, temel olarak, yanında iyi görünümlü bir tasarımla birlikte önemli sayıda örüldüğünde süveterinize çok akılda kalıcı bir görünüm veren fırfırlı bir unsurdur..

46. ​​Üç Çeyrek Kol Kadın Kazak:

Üç Çeyrek Kol Bayan Kazak

Herhangi bir Kadın süveterinin Kol uzunluğu, hepinizin bildiği gibi, önemli bir belirleyici faktördür. Uzun ve ekstra uzun kolu gördünüz ve kolsuz modeli de gördünüz, ancak en yaygın olarak tercih edilen kol varyasyonu üç çeyrek kol uzunluğudur, çünkü bu sadece süveterinizi birkaç durum için son derece uygun hale getirir..

47. Kafes Boyunlu Kadın Kazak:

Kafes Yakalı Bayan Kazak

Kollar gibi, boyun da süveterinizin ana bileşenidir ve bu nedenle görünüşü kişiliğinizin genel görünümünde oldukça belirleyicidir. Kafes Boyunlu bir kazak son derece çekici ve çekicidir ve gardırobunuza şehirli bir görünüm kazandırır..

48. Bükülmüş Sırtlı Kadın Kazak:

Bükülmüş Sırtlı Kadın Kazak

Bu kadın süveter tarzı, seksi ön düğüm stilinin bir arka varyasyonudur. Bükümlü sırtlı kadın kazağı, yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, arkada sadece tek bir dağınık düğüm ile çok minimal bir bağlama seçeneğine sahiptir..

49. Omuz Kapalı Kadın Kazak:

Kadın Kapalı Omuz Kazak

Kesik kadın kazak stilini gördünüz ve kazak tasarımınızda omuzlarınızın yanında veya belinizin yanında oval kesikler içeriyor. Ancak Off the Shoulder tasarımı bu tarzdan farklıdır. Tasarımının kendi içinde omuzlarınıza herhangi bir eki yok yani omuzlarınız çıplak kalıyor ki bu da şu sıralar oldukça trend bir kadın giyim seçeneği..

50. Kadın Çift Taraflı Ters Çevirilebilir Kazak:

Kadın Çift Taraflı Ters Çevirilebilir Kazak

İki süveter tasarımı içeren benzersiz bir giyinme konsepti ile herkesi şaşırtmak istediğiniz bir partiye gidiyorsanız, bu aynı anda tek bir süveterle sunulabilir. Böyle bir süveter Tersinir süveter olarak adlandırılır ve her iki tarafa da giyilebilir..

Böylece Bayan Triko modelleri konseptine oldukça aşina oldunuz ve artık Triko alışverişine çıkmakta zorlanmayacaksınız. Tek yapmanız gereken yukarıdaki bilgilere göre istediğiniz süveteri seçmek, örneğin modern ve çekici bir tasarım arıyorsanız Sexy Front Knot Kadın Triko modelini tercih edebilir, daha sade bir seçenek istiyorsanız tercihinizi yapabilirsiniz. eski moda Mürettebat Boyun Günlük Kadın Triko için gidebilir.