Pavadinti savo vaiką pagal savo paprotį ir kalbą yra visiškai kitoks jausmas. Tai suteikia jausmą, kad visada esate įsišaknijęs pagal savo papročius ir tradicijas. Nors dauguma jūsų gali būti labai pavargę net pagalvoti apie vardą po didelio gimdymo, mes manėme, kad galime pasiūlyti keletą naujagimių vardų telugų kalba. Taip pat paminėtos tų vardų reikšmės. Pažiūrėkite, ką jie taip pat reiškia.

kūdikių vardai telugu kalba

Populiariausios berniukų telugu kalbos kūdikių vardai:

1. Amodas:

Amod reiškia „malonumas“. Tai gana populiarus vardas ir iš tikrųjų yra vienas garsiausių telugų berniukų vardų. Pavadinimas tinka beveik kiekvienam berniukui, o tėvai taip pat norėtų pavadinimo, ypač dėl šio vardo reikšmės. „Amod“ yra tikrai ypatingas vardas, ir kai tik išgirsite šį vardą, jausitės gerai.

2. Aalokas:

Čia mes turime dar vieną gražų vardą. Pavadinimas siejamas su Visagaliu. Vardo Aalok reikšmė yra „žaibas, Šiva ir kt.“. Tai labai geras Telugu berniukų vardas. Atvirkščiai, galima sakyti, kad tai yra vienas iš labiausiai praktikuojamų telugų vardų berniukams Pietų Indijos valstijose.

3. Balamurali:

Balamurali reiškia „mažoji Krišna“. Tai Krišna, žinoma, grojanti fleita. Šis vardas tikriausiai gali patikti jums, jei esate nuoširdus Viešpaties Krišnos tikėtojas ir dažnai yra telugų vardų sąraše.

4. Bhaigrath:

Pavadinimas Bhaigrath taip pat turi stiprų religinį ryšį. Bhaigratas yra karalius, kuris atvedė deivę Gangą į Žemę. Jis buvo akredituotas, kad atnešė ją upės pavidalu. Tai gali būti geras vardas jūsų berniukui.

5. Bhalendra:

Kitas labai žinomas jūsų berniuko vardas galėtų būti Bhalendra. Pavadinimas reiškia „šviesos valdovas“.

6. Bhasvanas:

Vėlgi pavadinimas, susijęs su šviesa, yra Bhasvanas. Pavadinimas reiškia „pilnas ryškumo“ ir taikliai reiškia, kad berniukas bus šviesus jo tėvų kelias.

7. Bhishma:

Tai labai religingas vardas. Pavadinimas yra labai svarbus ir datuojamas Mahabharatos laikais. Bhisma reiškia Mahabharatos seniūną. Vardas bus puikus vaikui, norinčiam vieną dieną užaugti puikiu vyru. Vardas liks su juo ir tik dėl vardo primins jo įvaizdį, savastį ir pan. Tai akivaizdžiai vienas geriausių vaikų vardų telugų kalba.

8. Bhumanas:

Bhuman reiškia „žemė“. Pavadinimas apibūdina dominuojančią ir stiprią asmenybę. Pavadinti berniuką šiuo vardu būtų puikus sprendimas. Vardas liks su juo amžinai, ir tai tikrai privers jį suvokti, kad jam pasisekė turėti tokį nuostabų vardą. Galima sakyti, kad tai vienas geriausių telugų vaiko (berniuko) vardų.

9. Bhupalis:

Čia yra gana aristokratiškas vardas. Pavadinimas Bhupal reiškia „karalius“. Vaikas užaugs tokiu vardu ir visą gyvenimą dėkos savo mamai ir tėčiui už tai, kad jį pavadino tokiu gražiu vardu, kuris atneša jam neribotą meilę ir pagarbą iš kitų.

10. Chaitanas:

Chaitanas reiškia „žmogus, pripildytas sąmonės“. Jei ieškote dvasinio sūnaus vardo, šis šiuolaikinis telugų kūdikio vardas tikrai jus sudomins.

11. Chanakya:

Kas nežino garsiosios Chanakya? Chankya buvo karaliaus Chandragupta Maurya mentorius. Jis vis dar laikomas vienu protingiausių žmonių. Jei ieškote vardo, kuris iš tikrųjų atspindėtų mūsų Indijos kultūros išmintį, tuomet šį vardą tikrai turėtumėte išbandyti.

12. Chidhatma:

Pavadinimas yra labai unikalus ir reiškia „pranašesnis“. Tai bus geras naujas kūdikio vardas telugų kalba, kurį galėtumėte išbandyti.

13. Daarshik:

Ką apie šiuolaikinį naujagimio vardą Telugu? Daarshik reiškia „suvokėjas“. Tai galite susiaurinti, jei ieškote ko nors modernaus ir paprasto savo berniukui.

14. Damianas:

Damianas reiškia „sutramdyti“. Tai tikrai unikalus ir negirdėtas vardas.

15. Deepankar:

Jei norite savo vaiką pavadinti Deepankaru, štai ką tai reiškia. „Deepankar“ reiškia „tas, kuris uždega lempą“. Šis kūdikio vardas telugu kalba su reikšme suteiks jums supratimą, kokia yra vardo tema.

16. Eeshanas:

Eeshan taip pat yra telugų slapyvardis. Egaiarasu buvo telugų karalius, žinomas dėl savo labdaros. Jo vardas reiškė „teisusis“, todėl buvo sukurta trumpa vardo forma Eeshan.

17. Ekadantas:

Ekadantas turi stiprią religinę prasmę. Šis vardas telugų kalba yra skirtas visiems tiems tėvams, kurie yra stipriai tikintys Viešpačiu Ganešu.

18. Ekagrah:

Ekagrah yra gražus jūsų berniuko vardas. Pavadinimas reiškia „susikaupęs“ ir yra geras kūdikio vardo pasirinkimas telugų kalba.

19. Gahanas:

Vardas Gahanas turėtų būti gana negirdėtas vardas. Gahanas reiškia „turintis gylį“ ir nurodo asmens žinias. Vardas yra geras pasirinkimas jūsų berniukui.

20. Hansalas:

Hansal reiškia „Dievas yra maloningas“. Tai gali būti vienas iš būdų parodyti savo meilę ir dėkingumą Dievui, jei manote, kad jūsų kūdikis yra Visagalio dovana.

21. Hariaksa:

Hariaksa yra Viešpaties Šivos vardo variantas. Šis vardas telugų vardų sąraše yra ne tik tradicinis, bet ir labai unikalus.

23. Hansraj:

„Hansraj“ reiškia „gulbių karalius“. Jei esate gamtos įkvėptas žmogus, šis vardas jums ir jūsų berniukui yra tikras.

24. Idhajanas:

Idhayan reiškia „širdies džiaugsmą“. Ar jūsų berniukas nėra tikras džiaugsmas jūsų širdžiai? Tai galėtų būti idealus būdas pranešti jam ir pasauliui.

24. Ihit:

Tai reiškia „prizas“ arba „garbė“. Pavadinimas yra labai modernus ir trumpas.

25. Jainarayanas:

Pavadinimas reiškia „pergalė“. Nors vardas gali atrodyti labai stiprus ir galingas, jis taip pat turi žaismingą ir lengvesnę pusę, kaip bus akivaizdu iš jūsų sūnaus.

26. Kailas:

Kailas yra geras kūdikio vardas telugų kalba. Vardas reiškia „tas, kuris dovanoja ramybę“, taip pat yra Viešpaties Šivos vardas.

27. Mantas:

Jei ieškote kūdikių vardų telugų kalba, tai šis yra gana nuostabus. Pavadinimo reikšmė yra „mintis“. Jis tiks kūdikiams, kurie nuo labai švelnaus amžiaus pasiklydo savo pasaulyje.

28. Mohalas:

Mohal reiškia „patrauklus“. Tai apibūdins berniuko asmenybę. Vardas yra tikrai gražus ir turi keletą kitų gerų reikšmių, pavyzdžiui, saldus, protingas, mylimas, beribis, draugas ir tt Tai galima pasakyti apie vieną geriausių telugų berniukų vardų.

29. Modakas:

Tikriausiai jau girdėjote šį pavadinimą. Pavadinimas buvo naudojamas daugelyje Indijos karikatūrų. Modakas iš tikrųjų reiškia „patrauklus“. Jis apibūdina tą, kuris yra patrauklus. Modakas yra tikrai geras vardas vaikams. Pavadinimas tinka beveik bet kuriam vaikui ir ateityje bus įspūdingas žmonėms.

30. Mohulas:

Šis vardas taip pat gali būti jums tikrai pažįstamas dėl jo reikšmės. Mohul iš esmės reiškia „patrauklus“. Tai tiks kūdikiui, kuris yra patrauklus nuo mažens. Šiuo vardu galima pavadinti kūdikį, kuris sugeba atkreipti į jį dėmesį.

31. Nadish:

Nadish reiškia „upė“. Pavadinimas reiškia žmogų, kuris taip pat yra energingas ir kupinas gyvenimo. Šis naujagimio vardas telugu kalba atspindi jūsų sūnaus dvasią.

32. Paawan:

Paawan reiškia „pamaldus“. Tiems tėvams, kurie ieško religinio vardo, tai būtų gera idėja.

33. Padmabandhu:

Padhmabandhu reiškia „bičių lotoso draugas“. Pavadinimas taip pat reiškia „saulė“. Tai bus geras tradicinis jūsų sūnaus vardas.

34. Palaksh:

Palaksh yra dar vienas Viešpaties Višnu vardas. Vardas yra ne tik unikalus, bet ir egzotiškas šiuolaikinis telugų kūdikio vardas.

35. Rana:

Tai skamba kaip bengalų vardas berniukams, bet iš tikrųjų tai yra telugų vardas berniukams. Žodžio Rana reikšmė yra „brangakmenis“. Tai reiškia, kad vaikas lyginamas su brangakmeniu. Yra ir daug kitų gražių šio vardo reikšmių, tokių kaip džiaugsmas, karalius, karys ir kt.

36. Ratulis:

Tai nepaprastai patrauklus vardas telugų berniukams. Galima sakyti, kad šis vardas išties populiarus Telugu valstijose. Pavadinimas yra toks kietas, o jo reikšmė yra tokia tinkama ir gera, kad kiekvienas lengvai įsimylės šį vardą. Žodžio Ratul reikšmė yra „saldus“. Tai taip pat reiškia meilę.

37. Ramoji:

Vardas Ramoji reiškia Viešpatį Ramą. Tai vienas iš tradicinių vaikų vardų telugų kalba. Beveik visi lengvai atpažins šį vardą, nes jis yra gana populiarus tarp šios valstijos žmonių. Pavadinimas padės ugdyti vaiko charakterį augančiais metais.

38. Ritesh:

Tai skamba kaip maratų vardas. Tiesą sakant, tai taip pat yra telugų vardas ir gana populiarus. Pavadinimas eina koja kojon su protingu ir gražiai atrodančiu vaiku nuo mažų dienų.

39. Suresh:

Labai dažnai girdimas vardas yra Suresh. Suresh yra dar vienas Viešpaties Višnu vardas ir taip pat geras telugų augintinio vardas.

40. Saathvik:

Saathvik reiškia „ramus“. Pavadinimas gali atspindėti jūsų ramų berniuką.

41. Taarush:

Taarsuh yra dar vienas šiuolaikinis telugų kūdikio vardas jūsų berniukui. Pavadinimas reiškia „užkariautojas“.

42. Tahaan:

Tahaan yra dar vienas modernus kūdikio vardas telugų kalba. Pavadinimas reiškia „gailestingas“. Būtų gerai pavadinti savo vaiką šio gero poelgio vardu.

43. Urijitas:

„Urijit“ yra populiarus šiuolaikinis kūdikio vardas telugų kalba. Pavadinimas reiškia „galingas ir energingas“ ir gali būti geras pasirinkimas jūsų kūdikiui, kuris yra aktyvus ir neklaužada.

44. Jašvanas:

Vardas reiškia „nugalėtojas“ ir yra geras jūsų vaiko vardas, laiminantis jį būti nugalėtoju visame, ką jis daro.

Telugų kūdikių vardai mergaitėms:

1. Anshu:

Čia mes turime puikų telugų merginų vardą. Vardo Anshu reikšmė yra „saulės spinduliai“. Tai puikus vardas mergaitėms, gimusioms telugų šeimose. Pavadinimas kažkaip papildo vaiko asmenybę ir prigimtį. Tai puikus vardas mergaitėms, o vardo reikšmė tikrai privers merginą didžiuotis savimi ir savo vardu.

2. Aniva:

Žodžio Aniva reikšmė yra „žinios“. Būtų tinkama šiuo vardu pavadinti mergaitę, kuri nuo vaikystės rodo netikėtus išminties ženklus. Tai iš tikrųjų yra vienas geriausių telugų mergaičių vardų.

3. Atula:

Žodis „Atula“ rodo unikalumą. Tinkama žodžio reikšmė yra „nepalyginama“. Tai reiškia, kad šiuo vardu pavadintos mergaitės negalima lyginti su niekuo. Ji yra unikali ir skiriasi nuo kitų. Vardas toks gražus, kad kiekvienas lengvai įsimylės šį vardą. Tai neabejotinai privers mergaitę didžiuotis savo tėvais ir šeimos nariais, pavadinusiais ją Atula.

4. Aarchi:

Aarchi reiškia „saulėtekis“. Žodis „Aarchi“ yra tikrai gražus. Tai apibūdina moteriškos rūšies grožį. Jie yra kaip saulėtekis šiai žemei. Jie kiekvieną dieną atneša kažką naujo, kaip ir saulėtekis kiekvieną dieną mums atneša kažką naujo.

5. Aashni:

Pavadinimas apibūdina nuožmią ir piktą patelių pusę. Šio vardo reikšmė yra „žaibas“. Tai tikrai gražus vardas, kurį taip pat bus lengva prisiminti. Pavadinimas išskiria jus iš kitų. Vardas yra gana unikalus ir yra vienas geriausių telugų kūdikių vardų mergaitėms.

6. Balamani:

Balamani reiškia „mažas brangakmenis“. Tai turbūt geras rodiklis, kad dukra yra neįkainojama tėvams.

7. Babita:

Babita reiškia „maža mergaitė“. Šis vardas taip pat bus geras telugų augintinio vardas jūsų gražiai dukrai.

8. Bairavi:

Bairavi yra stiprus vardas, susijęs su muzika. Tai taip pat reiškia deivę Durgą. Tiems iš jūsų, kurie mėgsta meną ir muziką, „Bariavi“ gali būti geras vardas jūsų dukrai.

9. Bandita:

Bandita reiškia „palaimintas“. Jei tikrai manote, kad jūsų dukra yra palaima jums ir jūsų šeimai, tada jos vardas tikrai turėtų būti „Bandita“.

10. Chaarvi:

Chaarvi reiškia „graži mergina“. Šis vardas gali būti tikras jūsų kūdikio atspindys. Chaarvi yra daug mergaičių telugų vardų sąraše.

11. Chhaya:

„Chhaya“ reiškia „šešėlis ar atspindys“. Pavadinimas yra tinkamas mergaitei, kuri tikriausiai tiksliai atspindi jos tėvus.

12. Chandini:

Chandini yra gana įprastas ir įprastas vardas. Tai reiškia „mėnulio šviesa“. Tai reiškia, kad be mėnulio pasaulis iš tikrųjų bus tamsesnė vieta.

13. Charita:

Charita reiškia „sumanus“. Vardas yra populiarus šiuolaikinis telugų kūdikio vardas.

14. Diena:

Daya reiškia „gerumas ir gailestingumas“. Tačiau šis vardas šiandien nėra labai populiarus, bet kažkada buvo labai klasikinis mergaičių vardas telugų kalba.

15. Dhaishta:

Dhanishta reiškia „žvaigždė“. Jūsų mergaitei, kuri spindės kaip žvaigždė, šis vardas bus tinkamas pasirinkimas.

16. Dhanyata:

Tai gana neįprastas vardas. Pavadinimas reiškia „sėkmė ir išsipildymas“. Kaip ir prasmė, jūsų kūdikis bus palaimintas visa sėkme ir išsipildymu.

17. Eša:

Eesha reiškia „grynumas“ ir yra populiarus vardas beveik visomis kalbomis.

18. Faloni:

Faloni reiškia „atsakingas“. Tai reiškia, kad ji bus galinga ir ves minią į gerumą.

19. Firaki:

Tai gali būti dar vienas neįprastas vaikų vardas telugų kalba. Pavadinimas reiškia „pripildytas kvapo“, o tai reiškia, kaip ji skleis pozityvumą aplink save.

20. Ganika:

Ganika reiškia „gėlė“. Tai dar vienas populiarus telugų vardas, kuris buvo naudojamas ilgą laiką.

21. Gayatri:

Gayatri yra vardas, turintis didelę dvasinę reikšmę. Tai yra svarbus Indijos kultūros aspektas ir todėl gali būti geras pasirinkimas tėvams, ieškantiems tvirtų dvasiškai susijusių dukters vardų..

22. Geetandžali:

Amžinas klasikinis ir modernus vardas „Geetanjali“ yra tiesiog Rabindranath Tagore eilėraščių rinkinys.

23. Haasita:

Haasita reiškia „laimingas ar kupinas juoko“. Jūsų dukrai, kuri visada linksma ir juokiasi, tai gali būti geras vardas.

24. Hamsa:

Hamsa reiškia „gulbė“ ir simbolizuoja karališkumą ir grožį.

25. Harshini:

Harshini reiškia „kupinas laimės“. Jūsų burbuliuojančiai mažai laimingai mergaitei Harshini galėtų būti geras vardo pasiūlymas.

26. Hema:

Hema reiškia „auksinis“. Tai labai populiarus Pietų Indijos vardas. Tai vardas, kuris niekada neišeina iš mados ir kurį vis dar renkasi daugelis tėvų savo mergaitei.

27. Idha:

Idha gali atrodyti labai lengvas vardas. Taip pat lengva rašyti. Pavadinimas reiškia „įžvalga“.

28. Taip:

Ja yra mažas ir mielas vardas telugų mergaitėms. Vardo reikšmė taip pat gana patraukli. Ja reiškia „protingas ir gražus“. Vardas yra gana mažas, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis šeimų ne itin nori savo pirmąją dukrą pavadinti šiuo vardu. Tai populiarus telugų augintinio vardas.

29. Jaya:

Tai ne tik telugų kalba, bet ir gana garsus Indijos vardas. Žodžio Jaya reikšmė yra „pergalinga“. Yra daug tokių pavadinimų su panašiomis reikšmėmis su panašiomis reikšmėmis, aptartomis aukščiau, tačiau jie skamba ne taip, kaip šis.

30. Jasoda:

Jasoda apibūdina Viešpaties Krišnos motiną. Kažkam tikrai pasisektų, jei jį pavadintų Viešpaties Krišnos motinos vardu. Jasoda yra labai gražus Indijos vardas mergaitėms, ir tai yra vienas gražiausių kūdikių vardų telugų kalba.

31. Jivika:

Tai vienas tradiciškiausių telugų vardų. Jivikos prasmė yra „gyvybės šaltinis“. Tas, kuris labiau nei bet ką myli savo mergaitę, gali ją pavadinti šiuo vardu. Tai reiškia, kad mergaitė bus to žmogaus gyvenimo šaltinis. Tai naujausias kūdikio vardas telugų kalba.

32. Raagavi:

Raagavi skirtas visiems tiems žmonėms, kurie mėgsta muziką. Tai reiškia „kas dainuoja su raga“.

33. Radhya:

Radhya reiškia „garbinamas“. Pavadinimas yra poetiškas ir klasikinis.

34. Ravali:

Ravali yra dar vienas egzotiškas vardas, kurio nebūtumėte dažnai girdėję. Vardas yra geras indų telugų kūdikio vardas, reiškiantis „Dievas“.

35. Saachi:

Saachi reiškia „gegutė“. Tai simbolizuoja gamtos dalyką, kuris taip pat nėra labai kenksmingas ir yra labiau mylintis taiką.

36. Sarojini:

Sarojini gali būti senas vardas. Tačiau tai reiškia „lotosas“ ir kitas deivės Lakšmi vardas. Tai simbolizuoja pozityvumą gyvenime.

37. Tejaswini:

Tejaswinini yra labai populiarus vardas Pietų Indijoje. Tai reiškia „tas, kuris apšviečia“. Tai dar viena konotacija tiems, kurie skleidžia pozityvumą ir nurodymus.

38. Veena:

Dažnai girdimas vardas yra Veena, kuris yra tradicinis indų muzikos instrumentas.

39. Vama:

Vama apibūdina Viešpaties Viešpatį Šivą. „Vama“ yra geras telugų berniukų vardas ir galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių kūdikių vardų telugų kalba. Vardas tikrai gražus ir apibūdina galingą asmenybę.

40. Veeru:

Veeru yra vienas iš dažniausiai naudojamų telugų berniukų vardų. Šio vardo reikšmė yra „nugalėtojas“ arba tas, kuris laimi. Vardas užtikrins, kad neatsiliktų nuo jūsų statuso, nes kiekvieną gyvenimo iššūkį laimite kaip bosas.

41. Vrišinas:

Čia yra fantastiškas telugų berniukų vardas. Tai taip pat yra vienas iš geriausių ir labiausiai praktikuojamų vaikų vardų telugų kalba. Pavadinimas yra gana unikalus ir gražus, kaip ir prasmė. Vrishin reiškia „povas“.

Dvynių kūdikių vardai mergaitėms:

1. Aarya ir Sahurya: Merginoms Aarya reiškia „deivė Durga/Lakšmi, o Shaurya -„ drąsa “.

2. Alekhya ir Lekhya: Pirmasis reiškia „paveikslą“ arba „tapybą“, o antrasis – „pasaulį“. Šie vaikų vardai telugų kalba yra labai madingi!

3. Amala ir Vimala: Amala reiškia „tyras“, o „Vimala“ reiškia „švarus ar šventas“. Tai yra dvyniai vardai pagal tai, ką tai reiškia.

4. Ganga ir Gauri: „Ganga“ reiškia Ganga upę ir kažką, kupiną energijos ir gyvybės. Gauri reiškia „sąžininga moteris“.

5. Gita ir Gitika: Gita reiškia šventąją knygą, Bhagavad Gita ir Gitika reiškia „maža/maža daina“.

6. Haarika ir Viharika: Haarika turi religinį ryšį su deive Parvati ir lordu Venkateshwara. Viharika reiškia „puikus“.

7. Iswarya ir Soundarya: Pirmasis reiškia „Dievo klestėjimas“, o Soundarya reiškia gražų žmogų.

8. Jyoti ir Jyotika: Abu jie reiškia šviesą, būdą parodyti juos kaip pagrindinę jėgą tamsoje.

9. Lakšmi ir Parvati: Tai turbūt labiausiai paplitę kūdikių dvynių vardai. Abu nurodo Viešpatį.

10. Sita ir Gita: Sita nurodo Lordo Ramos žmoną, o Gita yra religinė induistų knyga.

Dvynių kūdikių vardai berniukams:

1. Amey ir Amit: Amey nurodo Lordą Ganeshą, o Amit reiškia begalinį žmogų.

2. Anitas ir Anisas: Anit reiškia nesibaigiantį džiaugsmą, o Anish – „artimas draugas“. Šie du pavardės yra dar vienas įprastas telugų vardas.

3. Chandas ir Chandanas: Pirmasis reiškia mėnulį, o antrasis – „kvepalus“. Jie abu signalizuoja apie pozityvumą, kuris skleis aplink juos.

4. Dev ir Dhruv: Dev reiškia Dievas Šiva, o Dhruvas yra polių žvaigždė.

5. Griežtas ir karštas: Griežtas reiškia „jaudulys ar džiaugsmas“, o Harshil taip pat reiškia džiaugsmą. Tai dar vienas naujagimio dvynio vardas telugų kalba.

6. Ishanas ir Ishankas: Abu šie vardai reiškia ir rodo Viešpatį Šivą. Tiems, kurie ieško religinių dvynių kūdikių vardų, tai gali būti geras pasirinkimas.

7. Kamal ir Karan: Kamalis reiškia „lotosas“, o pagal indų mitologiją Karanas vadinamas pirmagimiu Kunti sūnumi..

8. Mayank ir Mayur: Pirmasis reiškia „mėnulis“, o antrasis – „povas“.

9. Prem ir Pratik: Prem, kaip žinome, reiškia „meilė“, o Pratik – „simbolis“.

10. Rashi ir Rish: Pirmasis reiškia „zodiako ženklą“, o Rish reiškia drąsų ir dominuojantį žmogų.

Telugu unisex vardai:

1. Bobis: Bobby yra unisex vardas daugeliu kalbų.

2. Pravinas: Pravinas reiškia, kad kažkas yra kvalifikuotas arba yra ekspertas.

3. Dilshadas: Dilshad reiškia laimingą ir gali būti geras telugų vardas jūsų kūdikiui, jei ieškote unisex vardo.

4. Šamšadas: Pavadinimas reiškia gražią.

Jei jums sunku rasti gerą vardą, kuris reikštų jūsų kūdikiui, mūsų pasiūlymai jums tikrai padės. Telugų vardų sąrašas bus naudingas tinkamu laiku. Pažvelkite į visus pavadinimus ir susiaurinkite, kas jums patinka.