Naujagimiai mūsų šeimai yra lyg nauja pradžia. Mes matome juos kaip visagalio palaiminimus ir linkime jiems teisingo. Nedaugelis tėvų net nori pavadinti savo vaiką, kuris simbolizuoja Dievą. Jei galvojate šiomis eilutėmis, šie Viešpaties Višnu kūdikių vardai berniukams ir mergaitėms gali padėti. Mes dirbome kojas ir surinkome geriausius populiarius, prasmingus Viešpaties Višnu kūdikių vardus kaip tik jums!

lord vishnu kūdikių vardai

Nuo tradicinių iki modernių ir unikalių pavadinimų pasirinkimų turime visus. Patikrinkime unikalius Viešpaties Višnu vardus.

Viešpaties Višnu įkvėpti berniukų ir mergaičių vaikų vardai:

Šie Viešpaties Višnu kūdikių vardai idealiai tinka šios kartos gimusiems kūdikiams ir nori turėti tradicinę jų vardo reikšmę. Mūsų pasiūlymai dėl garsiausių ir mieliausių kūdikių vardų, susijusių su Viešpačiu Višnu, yra skirti berniukams ir mergaitėms.

Lordo Višnu kūdikių berniukų vardai:

Turime daug pasirinkimų berniukams, kurie ateina į vardų sąrašą, įkvėptą mūsų mėgstamiausio Viešpaties Višnu. Tai tradicinių ir senovinių vardų pasirinkimo ir šiuolaikiškų bei sudėtingų gražių vardų idėjų mišinys. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galite pamatyti, kas geriausiai tinka jūsų mažajai žvaigždei. Eikime ir patikrinkime Viešpaties Višnu kūdikių vardus.

1. Aashritas:

Aashrit reiškia valdovą. Viešpats Višnu laikomas vienu iš svarbiausių dievų induizmo mitologijoje, jis laikomas valdovu ir gynėju. Taigi vardas Aashrit gali būti idealus, unikalus ir gražus berniukui.

2. Achyut:

„Achyut“ reiškia nesunaikinamą ar nesugadinamą. Tiesą sakant, vardas vėl labai gerai atkartoja Viešpatį Višnu ir yra graži trumpa ir moderni berniuko vardo idėja.

3. Gilus:

Adeep yra labai naujas ir retai randamas berniukų vardas. Tai reiškia Viešpaties Višnu šviesą. Tai idealus pasirinkimas naujagimiams ir šiuolaikiniams tėvams, norintiems prasmingos ir visiškai naujos vardo idėjos.

4. Adhritas:

Adhrito vardas reiškia žmogų, kuris palaiko ir visada gina kitus. Viešpats Višnu laikomas visatos gynėju ir kelis kartus įgavo įvairias formas bendram labui ir įveikė blogį. Vardas Adhritas visiškai pakartoja Višnu palaiminimą.

5. Ajan:

Ajan sanskrito kalba reiškia meilę iš Viešpaties Višnu. Tai keturių raidžių mielas ir trumpas, mielas berniuko vardas, turintis tokią intensyvią reikšmę. Tai yra mūsų mėgstamiausias tarp Viešpaties Višnu vardų berniukui.

6. Aksharas:

Aksharas reiškia žmogų, kuris yra nemirtingas ar amžinas. Vardas netiesiogiai simbolizuoja Viešpatį Višnu ir yra puikus šiuolaikiškas, tačiau prasmingas vardo pasirinkimas.

7. Amitash:

Amitash yra populiarus šiuolaikinis berniukų vardas, dažniausiai pastebėtas Šiaurės Indijoje. Pavadinimas „Amitash“ hindi kalba reiškia visur esantį. Tai taip pat yra kitas mūsų Dievo Višnu vardas. Tai populiarus tarp Viešpaties Višnu vardų berniukui, pradedant nuo A..

8. Anantas:

Anant reiškia begalę. Tai taip pat reiškia begalinį. Vardas gali būti vertinamas kaip simbolis mūsų Dievui Višnu. Šiuo metu jis yra vienas populiariausių tarp Vishnu sahasranamam kūdikių berniukų vardų sąrašo.

9. Anisas:

XXI amžiuje „Anish“ vėl tampa madingu ir garsiu vardu. Vardas Anish reiškia aukščiausią būtį. Galima lengvai susieti vardo reikšmę su mūsų Viešpačiu Višnu.

10. Bhaveshas:

Bhaveshas reiškia žmogų, valdantį visą pasaulį. Vardas jau yra žinomas ir dažnai sutinkamas, taip pat susijęs su mūsų Viešpaties vardu.

11. Čakradharas:

Čakradharas reiškia asmenį, kuris neša čakrą. Tai ne kas kitas, o Dievas Višnu. Tai labai tradicinis, senas, tačiau nesenstantis berniukų vardų pasirinkimas. Vardai yra populiarus berniukų pasirinkimas telugų kalba Viešpačiui Višnu.

12. Devesh:

Deveshas reiškia visų valdovų valdovą. Pats Viešpats Višnu paėmė keletą avatarų ir formų, kad nugalėtų mūsų mitologijų blogį.

13. „Dharesh“:

„Dharesh“ reiškia visos Žemės Dievą, o vardas naudojamas Dievui Višnu simbolizuoti. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių berniukų vardų.

14. Durjay:

Durjay reiškia asmenį, kurio negalima nugalėti ar užkariauti. Viešpats Višnu visada iškovojo pergalę ir yra tas, kurio niekada negali nugalėti tai, ko jis siekia.

15. Hari:

Hari vardas vėl yra paplitęs pasirinkimas, o tai reiškia visagalis. Simboliką ir vardo reikšmę galima greitai susieti su Dievu Višnu.

16. Hemang:

Hemang reiškia žmogų, kurio kūnas auksinis ar blizgantis. Pavadinimas asocijuojasi ir netiesiogiai reiškia Viešpatį Višnu.

17. Inesh:

Inesh reiškia stiprų ar galingą lyderį ar valdovą.

18. Jagadišas:

Jagadišas vėl yra plačiai paplitęs berniukų vardas, ypač Pietų Indijos valstijose. Pavadinimas reiškia pasaulio valdovą, kilusį iš dviejų žodžių Jagat ir Ish. Tai galima sieti su Dievu Višnu.

19. Janardhanas:

Janardhanas vėl yra garsus ir klasikinis berniukų vardo pasirinkimas, o tai reiškia mūsų pačių Viešpatį.

20. Jayant:

Jayant arba Jayanth visada reiškia pergalingą asmenį. Tai vėlgi modernus ir stilingas berniuko vardas naujos kartos kūdikiams.

21. Džišnu:

Jishnu yra dar vienas Viešpaties Vishnu vardas, reiškiantis pergalingą. Tai populiarus, tačiau šiuolaikinis kūdikių berniukų vardo pasirinkimas induistams.

22. Keshava:

Keshava reiškia žmogų, kuris turi ilgus, žvilgančius, gražius plaukus. Tai gali būti siejama su Viešpačiu Višnu, Brahma ir Šiva, kurie yra kūrinijos ir esmės valdovas. Tai populiarus ir labai tradicinis kūdikio vardo pasirinkimas.

23. Loknatas:

Loknath reiškia Viešpatį Višnu, kuris yra aukščiau visų kitų visame pasaulyje. Tai vėl labai gražus, tačiau įprastas ir senovinis pavadinimas, kuris yra nesenstantis. Tai gali būti tinkamas pasirinkimas tėvams, kurie nori intensyvaus ir tradicinio savo berniukų vardo.

24. Madhusudanas:

Madhusudanas yra demono Madhu naikintojas. Pavadinimas jame simbolizuoja Viešpatį Krišną ir Viešpatį Višnu.

25. Murthy:

Murthy tiesiog reiškia stabą ar Dievo statulą. Vardas gali būti suprantamas kaip bet koks Dievo stabas ir dažniausiai gali simbolizuoti ir susieti su mūsų Dievu Vishnu Ji.

26. Narsimha:

Pats vardas Narsimha reiškia Dievą Narsimha, liūto Dievą. Tačiau jis yra Viešpaties Višnu reinkarnacija.

27. Narajanas:

Narayanas – dar vienas garsus vardas, ypač berniukų telugų ir tamilų kalbomis. Pavadinimas netiesiogiai simbolizuoja Viešpatį Višnu. Šie Viešpaties Višnu ir Narajanos berniuko vardai, prasidedantys raide N, yra graži tradicinė berniukų vardų idėja.

28. Nikešas:

Nikesh yra šiuolaikiškas mielas mielas berniuko vardas, reiškiantis begalinį žmogų. Šie Višnu vardai berniukui reiškia ne kas kitas, kaip mūsų Dievas.

29. Pramodas:

Pramodas yra paplitęs tarp vardų telugų ir hindi kalbomis; tai reiškia malonumą ar šypseną. Pavadinimą įkvėpė Viešpats Višnu ir Krišna Ji.

30. Rakshanas:

Rakshanas yra gynėjas ar sargas. Šį vardą įkvėpė lordas Višnu, kuris, kaip žinoma, yra visatos gynėjas.

31. Reyaansh:

Reyaansh reiškia valdovo Višnu sielos dalį. Pavadinimas taip pat reiškia saulės spindulius ar dalį saulės. Tai labai stilingas, modernus ir gražus šios kartos berniukų vardas.

32. Rišikas:

Rishik reiškia saulės spindulius. Vardas netiesiogiai asocijuojasi su mūsų Viešpačiu. Jis yra unikalus tarp Lordo Višnu vardų berniukui, pradedant R.

33. Rohin:

Rohinas yra tiesiog kitas dievo Višnu Ji vardas. Pavadinimas daugiausia matomas Šiaurės Indijos valstijose. Tačiau tai yra neįprasta ir retai randama. Šis terminas taip pat reiškia pakilimą ar kopimą.

34. Samarjitas:

Samarjit reiškia visų mūšių nugalėtoją. Pavadinimas taip pat reiškia pergalingą asmenį. Pavadinimą įkvėpė mūsų pačių Viešpats.

35. Shatrughanas:

Shatrugan arba Shatrughan reiškia visų priešų naikintoją. Šis vardas yra dar vienas populiarus vardas, suteiktas pačiam Viešpačiui Višnu.

36. Šreemanas:

„Shreeman“ yra labai tradicinis vardas, reiškiantis garbingą ar palankų. Pavadinimas atkartoja ir simbolizuoja Viešpatį Višnu. Tai taip pat madinga tarp lordo Perumal vardų berniukui tamilų kalba.

37. Šrinivas:

Srinivas yra deivės Lakšmi buveinė, kuri yra niekas kitas kaip Viešpats Višnu. Pavadinimą taip pat galima rašyti kaip Shrinivas.

38. Taranas:

„Taran“ yra trumpas ir mielas šiuolaikinis berniuko vardo pasirinkimas induistų kūdikiams. Tai reiškia dangų, griaustinį ir šviesą. Visi jie gali būti lengvai susieti su Viešpačiu Višnu.

39. Trilokeshas:

Trilokešas reiškia visų trijų pasaulių Dievą. Tai labai įprastas vardo pasirinkimas, simbolizuojantis mūsų mėgstamą Dievą.

40. Trivikramas:

Trivikramas yra dar vienas Dievo Višnu vardas. Tai reiškia asmenį, kurio žingsniai apėmė visą visatą ir žemę. Tai labai tradicinė ir įprasta, tačiau prasminga berniuko vardo idėja.

41. Upendra:

Upendra reiškia Viešpaties Indros brolį, kuris yra Viešpats Višnu.

42. Varūnas:

Varunas reiškia saulę. Pavadinimas taip pat reiškia spindintį. Tai jau žinomas ir populiarus vardas, bet taip pat siejamas su mūsų Dievu Višnu.

43. Vasu:

Vasu yra trumpas, tačiau labai žinomas ir žinomas berniuko vardas. Tai reiškia turtus, neįkainojamą vertę ir perlą. Šis vardas siejamas su Dievu Višnu.

44. Venkatas:

Venkat reiškia dievišką ir egzistuojantį. Šis vardas yra simboliškas ir Viešpačiui Višnu.

45. Viresh:

Viresh reiškia drąsų valdovą. Vardas simbolizuoja mūsų mėgstamą Dievą ir yra tradicinis ir garsus berniuko vardo pasirinkimas.

46. ​​Višrutas:

Vishruth reiškia žmogų, kuris yra drąsus ir gerai žinomas. Pavadinimas skamba moderniai ir elegantiškai ir gali būti idealus kūdikio vardas.

47. Visvakarma:

Viskvakama arba Višvakama reiškia visos visatos kūrėją. Pavadinimas yra simboliškas Viešpačiui Brahmai ir Viešpačiui Višnu. Tai vėl labai senas ir tradicinis berniuko vardo pasirinkimas.

48. Visva:

Visva arba Vishvam yra dar vienas vardas, reiškiantis pasaulį ar visatą. Tai garsus ir dar klasikinis berniukų vardo pasirinkimas.

49. Vitalas:

Vithal yra dar vienas Dievo Višnu vardas. Pavadinimas taip pat reiškia žmogų, kuris atneša gerovę ir palankumą.

50. Yajnesh:

Yajnesh reiškia garbinimo Viešpatį. Vardas gali būti siejamas su keliais dievais ir deivėmis.

Viešpaties Višnu kūdikių mergaičių vardai:

Taip pat turime pasiūlymų mergaitėms, įkvėptų simbolinių Dievo vardų. Šie Viešpaties Višnu vardai mergaitei yra laikomi palankiais, taip pat intensyviais ir tradiciniais. Čia yra keletas vardų idėjų ir pasirinkimų, skirtų mergaičių vardams.

51. Dyuti:

Dyuti reiškia saulės šviesą ir saulę. Pavadinimas taip pat reiškia saulės spindesius ir spindesį. Pavadinimas yra modernus, taip pat saldus ir retai sutinkamas.

52. Nivriti:

Nivriti reiškia palaimą ir Dievo palaiminimą. Tai tradicinis, tačiau retai sutinkamas mergaitės vardas. Šiomis dienomis šis vardas yra vienas iš populiariausių mergaičių vardų, susijusių su Viešpačiu Višnu, varduose.

53. Harika:

Harika yra populiarus mergaičių vardas telugų ir kanadų kalbomis. Šis vardas reiškia patį Viešpatį Višnu.

54. Indira:

Indira yra Dievo Višnu žmona, taip pat yra kitas deivės Lakšmi vardas. Tai tradicinis Dievo Višnu vardų pasirinkimas mergaitei.

55. Lalima:

Lalima vėl yra labai tradicinis vardas ir yra dar vienas Viešpaties Višnu žmonos vardas.

56. Savya:

Savya reiškia Viešpats Višnu. Vardas taip pat reiškia gražų ir tobulą žmogų. Šis vardas malajalių kalba yra populiarus mergaitėms, turinčioms Viešpaties Višnu vardus.

57. Shree:

Shree dažnai yra vardo priešdėlis, o kartais net ir pats vardas. Tai reiškia Dievo žmoną. Tai garsūs Vishnu Dievo vardai sanskrito kalba.

58. Srigna:

Srigna yra unikalus ir labai retai sutinkamas vardas. Vardas Srigna reiškia Viešpaties Višnu užsakymą.

59. Vaišnavi:

Vaišnavi yra populiarus Indijos namų pavadinimas keliose valstijose ir kalbomis. Vaisnavi mergaitės vardas reiškia Viešpaties Višnu garbintoją.

60. Višnuja:

Pati Višnuja yra mergaitės vardas, simbolizuojantis paties Viešpaties Višnu dukterį.

„Unisex“ kūdikio vardo idėjos, susijusios su Viešpačiu Višnu:

Šis unisex kūdikių vardų idėjų rinkinys gali būti tinkamas tiek berniukams, tiek mergaitėms pavadinti. Šie vardai yra tradiciniai ir šiuolaikiniai kūrybiniai pavadinimai, atkartojantys Višnu simboliką.

61. Eha:

Eha yra dar vienas Dievo Višnu vardas. Tai unikalus ir nežinomas trumpas ir mielas vardas, idealiai tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms.

62. Džesta:

Jyeshta yra žvaigždės arba nakšatros vardas. Tačiau tai taip pat populiarus berniukų ir mergaičių unisex vardas, simbolizuojantis Viešpatį Višnu.

63. Mahatru:

Mahatru yra labai senas ir senas vardas, tačiau tai yra klasikinis pasirinkimas. Tai reiškia Viešpatį Višnu, didžiausią iš visų.

64. Shauri:

Shauri reiškia žmogų, kuris visada yra drąsus. Vardas paimtas pagal Viešpaties Višnu vardą ir idealiai tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

65. Vithala:

Vithala yra dar vienas Dievo Višnu vardas. Tai labai tradicinis kūdikio vardas Indijoje.

Dvynių kūdikio vardo idėjos Viešpačiui Višnu:

Mes netgi turime pasiūlymų dėl berniukų ir mergaičių vardų dvynių atveju. Visi jie taip pat bendrauja su mūsų mylimiausiu Dievu.

66. Adinath – Adisesh:

Abu vardai tiesiogiai susiję ir simbolizuoja Viešpatį Višnu. Tai yra kiti Dievo vardai ir yra populiarus tradicinis berniukų pasirinkimas.

67. Badri – Balis:

Abu yra trumpi ir mieli berniukų berniukų vardai, prasidedantys raide B. tai kiti Viešpaties Višnu vardai.

68. Hariomas – Hiranya:

Tai yra dviejų berniukų ir mergaičių vardų idėjos, susijusios su Viešpačiu Višnu. Hiranya reiškia turtus ir auksą, simbolizuojantį Dievą, o Hariom tiesiogiai reiškia patį Dievą.

69. Kamal Kant – Kumud:

Tai yra berniukų ir mergaičių vardų idėjos. Abu vardai reiškia patį Viešpatį Višnu.

70. Satindra – Satveeris:

Šie Viešpaties Višnu vardai berniukui, prasidedantys S, abu simbolizuoja patį Dievą. Tai tradicinės, tačiau retai sutinkamos pavadinimo idėjos.

Tikimės, kad iš šio Viešpaties Višnu kūdikių vardų berniukams ir mergaitėms sąrašo radote tinkamą pasirinkimą. Tai puikus tradicinių ir šiuolaikinių žodžių derinys. Jie taip pat yra prasmingi, unikalūs ir labai užburiantys. Taip pat pasakykite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias. Mums patinka išgirsti jus!

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę, atsižvelgiant į kontekstą, susijusį su Indijos šalimi. Šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų, šalių, regionų ir kalbų. Patariame atlikti išsamų tyrimą prieš suprasdami keletą pavadinimo interpretacijų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad tai tik informacinis vadovas apie kūdikio vardo idėjas ir pasirinkimus; autorius neatsako už klaidas ar neatitikimus.