Vardas yra kiekvieno žmogaus tapatybė. Mes visi norime savo vaikui geriausio. Kiekvienas žmogus turi skirtingas nuostatas, ir jei jūs ieškote kažko lengvo ir juokingo pasirinkimo, mes turime juokingų mergaičių vardų idėjų jūsų naujagimiui. Tai gana įdomūs, modernūs ir unikalūs prasmingi vardai, kuriuos galbūt norėsite ištirti. Jie yra stilingi, nauji ir daro jiems žavingą poveikį. Ir ne tik, šiuos juokingiausius vardus taip pat geriausia vadinti savo geriausiu draugu, mergina ir žmona ar net savo šeimos nariais. Jie idealiai tinka moterims ir moterims.

Ar ne šaunu? Kodėl laukti? Leiskite mums eiti į priekį ir ištirti viską apie gražius ir naujausius bei populiariausius juokingiausius merginų vardų pasirinkimus. Štai ir einame!

Prasmingi juokingi vardai jūsų mergaitei 2020 m

Juokingų kūdikių mergaičių vardų idėjos 2021 m.

Kai mes kalbame apie juokingus vardus, turime trumpus ir mielus atsitiktinius, juokingus vardus arba labai juokingus vardus ir gražius, bet funky. Tarp idėjų ir kelių variantų juokingų mergaičių vardų idėjų ir reikšmių turime keletą variantų ir pageidavimų. Štai šį sezoną populiariausi mieli, juokingi mergaičių vardai iš daugybės mūsų galvoje esančių derinių ir idėjų!

Naujausi 25 juokingiausi moterų vardai:

Jei tyrinėjate ir ieškote naujausių, naujausių, tačiau populiarių ir stilingų juokingų merginų vardų pasirinkimų, kodėl daug ieškoti? Turime sąrašą su savimi! Čia yra 25 juokingų mergaičių vardų sąrašas ir reikšmės.

1. Azalija:

Tai nuostabus rožinis žiedas. Manome, kad daugelis iš mūsų matė mus aplink, tačiau apskritai nežinome pavadinimo. Azalija yra žinoma dėl savo gražių rožinių žiedlapių ir gali būti išskirtinai juokingas jūsų mergaitės vardas. Tai dar gražūs ir moteriški juokingi moterų vardai!

2. Adrienne:

Kodėl gi ne tiesiog į priekį ir pavadinti savo mergaitę Adrienne Rich, kuri išsiskiria tarp labiausiai neabejotinų ir iškiliausių moterų aktyvistų, kuriuos stebėjo pasaulis, simbolių? Tai taip pat skamba kaip juokingų merginų vardo išdėstymas.

3. Kalvina:

Moteriškas italų Calvino tipas, šis vardas reiškia mergaitę su mažiau plaukų. Tai juokingas merginos vardas, vaizduojantis nuplikusias moteris. Ar ne juokingi damų vardai taip pat unikalūs?

4. Sekvija:

„Sequoina“ yra kilęs iš indėnų „Cherokee“ pavadinimo – mamuto raudonmedžio medžių, esančių Kalifornijoje. Medis pavadintas pusiau kraujo tyrinėtojo George’o Gisto, „Cherokee“ raidžių tvarkos naujovininko, vardu. Pavadinimas „Sequoia“ („kiaulės pėda“) jam buvo suteiktas po persekiojimo nelaimės, kuri deformavo jo pėdą.

5. Kalendra:

Šis angliškas pavadinimas pavadinimą ir prasmę gavo iš skonio pavadinimo kalendra (papildomai reguliariai vadinama kalendra). Jis taip pat yra kilęs iš lotynų kalbos Coriandrum, iš graikų karnizo („bučiavosi klaida“) su papildomu komponentu – Anderis „imasi paskui“ (užsimindamas apie žievės kvapą, panašų į blakių kvapą), nuo šiol „turi panašų aromatą prie blakės.

6. Daisy:

Tai yra vienas iš populiariausių ir juokingų moterų vardų, populiarių tarp jo lyderių. Mes visi jau turime idėją apie tai. Tai gražus balto žiedo pavasario augalas. Daisy yra vienas iš labiausiai žinomų žydėjimo pavadinimų visame pasaulyje. Tai gali būti pagrindinis, puikus ir išskirtinis jūsų brangaus kūdikio vardas.

7. „Shabooboo“:

Tai taip pat yra vienas iš juokingų mergaičių vardų, kuris skamba kaip klouno vardas. Na, tai iš tikrųjų nėra prasmė, bet ar tonas skamba ne taip? Jis taip pat primena pokemonų personažą ir yra vienas iš juokingiausių vardų

8. „Bon Qui Qui“:

Tai juokingas merginų vardas, o tai reiškia, kad jūsų kepsnys bus baigtas. Tačiau Prancūzijos vyriausybė uždraudė naudoti šį pavadinimą, nes jis diktuoja prievartą prieš vaikus.

9. Aileen:

Aileen yra vienas iš neįprastų ir juokingų merginų vardų: škotų posūkis į airišką vardą Eileen. Tai reiškia „šviesą“ ir gali būti fantastiškas unikalus sprendimas jūsų jaunajai panelei. Pavadinimas skamba juokingai, tačiau turi tokią užburiančią prasmę ir reikšmę. Ką jūs taip manote?

10. „Bluebell“:

Gėlių pavadinimai yra neįtikėtinai garsūs, tačiau „Bluebell“ yra viena iš neįprastų alternatyvų. Mes dažnai negirdime apie pavadinimą. Mėlynieji varpai yra ikoniniai senojo britų miško komponentai. Tai švelnesnė violetinės spalvos adaptacija ir geriausia, kai ji atrodo kaip subtilios violetinės ir mėlynos spalvos mišinys. Alyviniai žiedai išsiskiria tarp variantų ir yra puikiausi žydintys ryšuliai.

11. Rožė:

Šiam žiedui ar jo pavadinimui nereikia ypatingo paminėjimo; tačiau galima pagrįstai teigti, kad tai viena gėlė, paversta dieviška garsiomis Šekspyro eilutėmis „Rožė bet kokiu kitu pavadinimu kvepėtų saldžiai“. Nors laipiojimas papildomai turi labai religinę nuorodą, jis išlieka išskirtinis tarp dažniausiai naudojamų juokingų moterų vardų jaunoms moterims. Mes visi jau esame susipažinę su Rose kaip moterišku vardu, ar ne!

12. Koralas:

Koralas yra gražus ir juokingas merginų vardas bet kuriai jaunai moteriai. Koralinis rifas yra povandeninis ekosistemos komponentas ir dažnai sutinkamas grupėmis. Jie taip pat yra grožio ir žavios išvaizdos sinonimai.

13. Abha:

Tai vėlgi egzotiška ir graži juokinga merginos pravardė, reiškianti šviesos ir grožio spindulius. Merginos, palaimintos šiuo vardu, turėtų būti nepaprastai gražios ir elegantiškos, žavingiausios asmenybės.

14. Loganas:

Jei norite, kad jūsų princesė būtų drąsi ir bebaimė, o ne drovi ir santūri, loganas yra puikus pasirinkimas. Tai unisex vardas, reiškiantis drąsą ir drąsą. Jis kilęs iš gėlų žodžio lagan. Argi ne žavi?

15. Melodija:

Jei laukiatės tikro dainininko, šis muzikinis vardas jums tinka. Melodija yra melodijos įvairovė, turinti graikų šaknis. Melodie reiškia „muziką“ ir būtų nuostabus juokingas vardas mergaitėms.

16. Nadetta:

Tai vienas iš juokingų moterų vardų, vaizduojančių prasmę, kad kiekvienam tėvui reikia, kad jo vaikas drąsiai įveiktų kiekvieną gyvenimo kliūtį. Šis vokiškas vardas čia reiškia vokiečių meškos drąsą. Ar vardas nėra prasmingas ir gražus?

17. Seeley:

Seeley arba Seeleey reiškia labai laimingą žmogų. Pavadinimas yra gana retai randamas ir yra puikus, juokingas vardas.

18. Sissie:

Sissie valų kalba reiškia šeštą ar net aklą žmogų. Tačiau tai yra labai trumpas ir įdomus vardo pasirinkimas, kurį reikia išbandyti.

19. Tabatha:

Pakeitus kūdikio vardo rašybą, jis gali būti svetimas. „Tabatha“ yra pavadinimo „Tabitha“ variantas, reiškiantis „gazelę“.

20. Teshi:

Teshi reiškia kupiną linksmumo, čirškiančio jausmo ir juoko. Pavadinimas kilęs iš Afrikos kalbos ir yra gana trumpas ir juokingas tariant.

21. Viena:

Vaikų pavadinimas turistų lankomų vietų ar tautų vardu nėra dar vienas naujas modelis; mes jau seniai matome šią tendenciją. Kad ir kaip ten būtų, galite padaryti savo kūdikį nuostabų pasirinkdami neįprastus vietų pavadinimus, pavyzdžiui, Vieną.

22. Wanda:

Wanda yra genčių vardas slavų kalba. Tai gana retai sutinkamas vardas, tačiau labai trumpas, mielas ir juokingas. Ar ne, ką jūs manote?

23. Oho:

O kaip pavadinimas Whoopi? Na, mes irgi apie tai negirdėjome iki šiol. Nors vardo kilmė nėra gerai žinoma ir nusistovėjusi, tai išties yra linksmas ir įmantrus vardo pasirinkimas mažoms mergaitėms.

24. Mikė:

Nors Winifredas gali atrodyti šiek tiek pasenęs, Mikė yra dabartinis skambus vardas, kuris suteiks jūsų dukrai kūrybiškumo. Jis mielas, trumpas ir puikus. Ar ne?

25. Zooey:

„Zooey“ techniškai reiškia gyvenimą. Pavadinimas yra graikų kilmės, kuris taip pat simbolizuoja brangų. Pavadinimas skamba juokingai ir yra puikus pasirinkimas mergaitėms.

juokingiausi moteriški vardai

Juokingi slapyvardžiai mergaitėms ir naminių gyvūnėlių vardai:

Na, o kaip apie juokingus merginų vardus, kaip naminių gyvūnėlių vardus ir pravardes namų skambučiui? Argi ne nuostabu ir jaudina? Taip pat labai miela ir madinga namuose turėti įdomių vardų. Pažvelkime į keletą slapyvardžių idėjų ir pasirinkimų.

26. Bambi:

Pavadinimas neturi jokios tokios reikšmės, tačiau yra gana mielas skambinant ir skambant.

27. Burundukas:

O kaip burundukas? Na, tai taip pat neturi jokios reikšmės, tačiau skamba labai juokingai ir linksmai. Ar ne!

28. „Coo Coo“:

„Coo coo“ yra panašus į gegutės paukščio toną ir triukšmą.

29. Elektra:

Ši juokinga merginos pravardė turi kibirkštį. Tai labai panašu į elektrinį impulsą,

30. kikena:

Giggles reiškia juoktis, laimę. Pavadinimas iš esmės reiškia džiaugsmo ir juoko išraišką.

31. Muzzie:

Muzzie vėl neturi jokios reikšmės, tačiau taip pat yra labai miela kaip slapyvardis.

32. Pigtail:

Pigtail anglų kalba iš esmės reiškia vaiko šukuoseną, kurios abiejose pusėse yra du poniai. Pavadinimas taip pat simbolizuoja švelnumą ir juokingą išvaizdą.

33. Snukis:

Snukis vėl neturi reikšmės, tačiau simbolizuoja žmogų, kuris visada juokiasi ir saugo keistus veidus.

34. Žvilgsnis:

Mirksėjimas simbolizuoja spindinčią žvaigždę danguje. Tai taip pat populiarūs juokingi senų moterų vardai.

35. Ūsai:

Pavadinimas ūsai dažnai sutapatinamas su augintinio plaukais. Tai žavus ir juokingas vardas. Tai yra viena iš geriausių juokingų slapyvardžių mergaitėms.

juokingi mergaičių vardai dvyniai

Juokingi dvynių kūdikių vardai:

Mes taip pat turime sąrašą juokingų dvynių kūdikių vardų, kuriuos galite išbandyti, jei turite dvynių. Jie taip pat yra labai žavingi ir gražūs. Pažvelk!

36. Angela – obuolys:

Abu pavadinimai prasideda abėcėle „A.“ Angela graikų kalba reiškia Dievo pasiuntinį, ir mes visi žinome, ką reiškia obuolys. Bet kartu, kaip derinys, jie abu skamba labai juokingi ir mieli.

37. Billie – Blanche:

O kaip vardai Billie ir Blanche? Šie pavadinimai neturi jokios konkrečios reikšmės. Tačiau juos išgirsti labai keista. Ką tu manai?

38. Esė – Gilda:

Essie persų kalba reiškia žvaigždę. Gilda reiškia auksinę spalvą. Jie abu yra gražūs, prasmingi ir juokingų atspalvių vardai.

39. Kaley – Kayla:

Kaley graikų kalba reiškia gražią ir liekną. Kayla iš anglų kalbos reiškia gryną. Jie abu yra gražūs ir žavingi juokingi vardų pasirinkimai mažoms mergaitėms.

40. Rue – Ruthie:

Rue reiškia apgailestavimą, o Ruthie hebrajų kalba reiškia draugą ir kompanioną. Jie abu rimuoja garsą ir abėcėlę, taip pat yra žavingi ir juokingi.

Juokingi Indijos vardai mergaitei:

Galiausiai, panagrinėkime gražiausius ir nuostabiausius juokingus Indijos kūdikių vardų pasirinkimus mažiesiems.

41. Aloo:

Nesvarbu, ar jums labai patinka „Aloo“ (angliškai – bulvė), ar žmogus ant sofos, „Aloo“ kvaili mergaičių vardai yra gana žinomi. Tai taip pat juokingos merginos slapyvardžiai.

42. Bulbulas:

Bulbulą dažnai simbolizuoja tie, kurie yra hiperaktyvūs ir visada kalba ir klykia. Tai gana komiški merginos vardai.

43. Bukkadas:

„Bukkad“ arba „Bukkhad“ techniškai simbolizuoja žmogų, kuris visada alkanas, arba gurmaną, kuris negali nustoti galvoti apie maistą. Tai garsus juokingas vardo pasirinkimas Indijoje.

44. Čoti:

Choti indų hindi kalba simbolizuoja trumpą ir mažą. Pavadinimas taip pat reiškia moterų ar mergaičių pynių šukuoseną. Tai gana mielas ir juokingas vardas mergaitėms. Tai garsios juokingos slapyvardžiai trumpoms mergaitėms.

45. Garbanotas:

Turi garbanotus plaukus? Garbanotas vardas dažnai labai linksmai naudojamas Indijoje. Tai vienas iš juokingų merginos vardų.

46. ​​Gudija:

Gudija hindi kalba reiškia lėlę. Tai gana dažnas mergaičių juokingo vardo pasirinkimas. Tai yra tarp linksmų merginų vardų.

47. Moti:

Moti hindi kalba reiškia riebalai. Nors tai nėra tinkamas juokingas vardas, jis yra plačiai naudojamas pasirinkimas.

48. Nautanki:

Nautanki reiškia žmogų, kuris yra labai neklaužada ir aplinkui sukuria daug dramos ir šurmulio. Tai gana garsūs keisti, juokingi mergaičių vardai.

49. Pataka:

Pataka hindi kalba techniškai reiškia krekerį. Pavadinimas simboliškai naudojamas toms merginoms, kurios yra kupinos nuotaikos ar per daug veiksmo.

50. Pagli:

Pagli hindi kalba reiškia iš proto. Tai taip pat reiškia beprotišką ar žmogų, kuris elgiasi keistai. Šie juokingi indų ir moterų hindi vardai mergaitėms yra mielas ir žavingas vardo pasirinkimas.

Tikimės, kad jums visiems patiko šie super juokingi mergaičių vardų pasirinkimai ir idėjos, populiarios visame pasaulyje. Šie juokingi mergaičių vardai taip pat yra žavingi ir mieli, todėl juos geriausia skambinti lengvesnėms akimirkoms. Ką manote apie šiuos ir kurį labiausiai mėgstate? Praneškite mums savo mintis; mums patinka išgirsti jus!

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau pateikti pavadinimai turi reikšmę, atsižvelgiant į skirtingas šalis, regionus ir kalbas. Taigi šios reikšmės ir simboliai gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kultūrų ir regionų. Patariame atlikti išsamų tyrimą prieš suprasdami keletą pavadinimo interpretacijų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad tai tik informacinis vadovas apie juokingus merginų vardus, idėjas ir pasirinkimus; autorius neatsako už klaidas ar neatitikimus.