Mažas kūdikis negali kontroliuoti savo pusiausvyros, o kūdikio kėdutės yra puikus būdas priversti kūdikį būti nepriklausomu ankstyvoje stadijoje. Tai suteikia jums laisvę lengvai atlikti savo darbą. Gerai suprojektuotos ir patogios kūdikių kėdutės taip pat yra įtrauktos į jūsų biudžetą. Šio tipo kėdės yra naudingos toms mamoms, kurių kūdikis negali tinkamai išlaikyti pusiausvyros.

Paprasti ir skirtingi kūdikių kėdžių tipai:

Čia yra įvairių tipų kūdikių kėdės, kurios suteikia jaukumo ir džiaugsmo.

1. Sūpynės kūdikio kėdė:

kūdikių kėdės

Kėdė yra labai patogi, saugi ir saugi naudoti. Galite įdėti savo kūdikį, kai esate užsiėmęs darbu. Kėdutė turi supimo mechanizmą, kuris gali padėti užmigdyti ir jūsų kūdikį.

2. Kėdutė kūdikiui:

Kėdutė kūdikiui

Kai jūsų kūdikis yra pakankamai stiprus, kad galėtų sėdėti ant kėdės, turėtumėte investuoti į kūdikio kėdutę. Ši kėdė bus vieta, kur galėsite pamaitinti savo vaiką. Šią vaikišką kėdutę galite pastatyti prie valgomojo stalo ir leisti vaikui būti jūsų šeimos valgio dalimi. Ši graži kėdė taip pat bus skirta jūsų biudžetui.

3. Kūdikių maitinimo kėdė:

Kūdikio maitinimo kėdė

Jo apačioje yra ratai, todėl jį galima lengvai vaikščioti po namus. Stalas su kėde yra tuščiaviduris, kad būtų galima lengvai pritvirtinti dubenį, stiklą ir tt. Taip galėsite lengvai laikyti dubenį su maistu nejudėdami. Kūdikiui taip pat patiks jo maistas ir kita veikla. Kėdžių medžiagos kokybė yra gera, reguliuojama kojų padėtis yra naudinga šioje kėdėje.

4. Sūpynės kūdikių kėdės:

Swing kūdikio kėdutė

Ši nuostabi kūdikio sūpynės kėdė yra geriausias dalykas, kurį galite turėti savo kūdikio pramogoms. Kėdė pritvirtinta prie tvirtos ir tvirtos trikampio rėmo konstrukcijos. Kėdė supasi ir saugiai juda paties rėmo viduje. Galite pasiimti kūdikį su šia kėdute sode; Jūs galite išlaikyti savo kūdikį užsiėmę valandą. Jūsų kūdikiui patiks ši pramoga.

5. Kėdė kūdikiui:

Kėdė kūdikiui

Šio tipo kėdės plotis yra 28 cm, o aukštis – 15 colių. Maži didesni kūdikiai gali lengvai atsisėsti į šią mielą ir tvirtą kūdikio kėdutę. Kėdės svoris yra 900 g, ji ​​pagaminta iš tvirto, tvirto plastiko ir lengvai nesulūžta. Kėdė turi vaikiškus raštus, pagamintus ryškiomis ir drąsiomis spalvomis.

6. Lopšio kūdikio kėdės:

Lopšio kūdikio kėdutė

Šis nuostabus lopšys turi sūpynės struktūrą, kuri padeda kūdikiui gerai išsimiegoti. Miego erdvė yra patogi. Jūs gausite plaunamą čiužinį, kurį taip pat lengva nuimti. Lopšio kėdėje yra tinklelis nuo uodų, kad būtų išvengta vabzdžių. Sūpynės kėdė yra labai naudinga ir jums, kad jūsų kūdikis būtų laimingas.

7. Maža kūdikio valgymo kėdė:

Maža kūdikio valgymo kėdė

Įsigykite šią universalią kūdikio valgymo kėdutę, kuri padės jūsų kūdikiui pavalgyti. Kėdės priekyje pritvirtintas platus stalas, skirtas laikyti kūdikio vandens buteliuką ir maisto dubenėlius. Butelių laikymo įdubos taip pat yra labai atsparios išsiliejimui.

8. Kūdikių valgomojo kėdė:

Kūdikių valgomojo kėdė

Pasirinkite šią valgomojo kėdę savo kūdikiui, nes tai padeda priversti kūdikį valgyti su šeima. Valgomoji kėdė pagaminta specialiai jūsų kūdikio saugumui. Stalas jūsų kūdikiui yra pakankamai platus, kad ant jo būtų viskas. Ši kėdė padeda tėvams sklandžiai maitinti kūdikį. Vaikui taip pat padedama išmokti valgyti.

9. Stalo kėdė kūdikiui:

Stalo kėdė kūdikiui

Tai puikus būdas pradėti savo kūdikį rašyti ir mokytis. Tai taip pat padeda valgyti ir žaisti. Tai lengva nešiotis, patogi vieta stalui. Ši kūdikio stalo kėdė yra labai tvirta ir spalvinga. Stalo kėdė yra pakankamai trumpa jūsų kūdikio ūgiui. Kėdė yra plati ir gali padėti kūdikiams ant jos atsistoti. Tai yra pirmasis jūsų vaikų pasirinkimas pietums ir vakarienei.

10. Arklio supamosios kėdės:

Arklio supamoji kėdė

Ši puiki arklio supamoji kėdė yra nuostabi jūsų kūdikiui. Tvirta plastikinė kėdė yra spalvinga ir lengvai prižiūrima. Kėdę taip pat galima išmontuoti ir pasiimti į lauką. Supamoji kėdė turi sijas kojų atramai.

11. Kelionės kūdikių kėdutės:

Kelionė kūdikiui

Tai labai geras produktas daug keliaujantiems žmonėms. Ši nešiojama ir patogi kelionėms kėdė gali būti lengvai pritvirtinama prie stalų. Tai labai lengva išmontuoti ir užima mažiau vietos jūsų bagaže. Jei planuojate išvykti su savo kūdikiu, ši kėdė yra tinkama jūsų kūdikiui mėgautis jo linksmybėmis. Išbandykite šią kėdę savo kūdikiui ir atsipalaiduokite pagal savo planus.

12. Paplūdimio kėdė kūdikiui:

Paplūdimio kėdutė kūdikiui

Ši paplūdimio kėdė turi skėčio priedą, todėl puikiai tinka saulėtoms paplūdimio dienoms. Kėdėje taip pat yra vietos jūsų kūdikio daiktams laikyti, kurių prireiks paplūdimyje. Ši vaikiška kėdutė yra tikrai geras pirkinys.

13. Vonios kėdutė kūdikiui:

Vonios kėdutė kūdikiui

Taip kūdikis maudydamasis bus saugus ir laimingas. Kėdutė turi šiek tiek supantį mechanizmą, kad kūdikis neverktų maudantis. Tai puiku laikyti ant stalviršio šalia kriauklės ir duoti kūdikiui maudytis.

14. I Pad kūdikių kėdės:

„I Pad Baby“ kėdutė

Padėkite savo kūdikį naudodami šią naujausios technologijos kūdikių kėdę „I Pad“, kurioje yra supimo mechanizmas. Kėdutė turi lizdą „I Pad“ laikymui, kad jūsų kūdikis galėtų žiūrėti mėgstamas laidas. Tai suteikia jums laisvę taip pat daryti savo darbą aplink savo kūdikį.

15. Patogios kūdikių kėdutės:

Patogios kūdikių kėdutės

Maža kėdė yra gera, kad jūsų kūdikis nebūtų nuo grindų. Priekyje esanti apsauginė sija apsaugo jūsų kūdikį nuo kritimo. Jame yra spalvingų karoliukų, kad jūsų kūdikis būtų laimingas ir sužavėtas.

Jūsų kūdikis taip pat galės mėgautis šiomis kėdėmis. Kėdė yra pakankamai trumpa, kad kūdikis galėtų sėdėti. Galite pasirinkti vaikiškas kėdutes pagal savo poreikius. Jūsų kūdikio saugumas pirmiausia yra jūsų poreikis. Išbandykite keletą vaikiškų kėdžių, tačiau geros kokybės. Taip pat galite išbandyti kai kurias firmines kėdutes savo kūdikiui. Pasirinkite pagal savo pasirinkimą ir mėgaukitės linksmybėmis su savo kūdikiu.