Labiausiai įvykstantis ir paklausiausias yra nedidelio baro suprojektavimas namo ar butų kampe. Svarbu atsipalaiduoti ir mėgautis nepakartojamu alaus ir vyno skoniu.

Baro kėdės ar kėdės yra suprojektuotos iš daugybės patrauklių dizainų ir medžiagų, o jūs sutvarkote tą, kuri labiausiai tinka vietoje.

Naujausios ir stilingos baro kėdės:

Pažvelkime į 15 geriausių baro kėdžių rūšių, kurias galima įdėti į barus.

1. Stilingos juodos baro kėdės:

baro kėdės

Šios juodos metalinės baro kėdės yra šiuolaikiškos ir išskirtinės. Kėdė turi sunkiojo metalo pagrindą, kad atlaikytų kėdę, gali būti reguliuojama pagal jūsų ūgį ir komforto zoną, ir turi išskirtinės išvaizdos plastikines sėdynes. Šios labai protingos stilingos baro kėdės, kurios gali apšviesti aplinką ir atrodo šauniai baruose, sukurtos šiuolaikiškai.

2. Dizainerio permatomos baro kėdės:

Dizainerio permatomos baro kėdės

Baro kėdės kėdės sėdynė pagaminta iš polikarbonato pluošto, o sėdynės yra šiek tiek išlenktos ir suteikia jai patrauklią išvaizdą. Baro kėdė turi fiksuotas metalines kojas su idealiu pėdų atramu ir yra įvairių skaidrių arba vientisų spalvų, todėl galite pasirinkti tą, kuri atitinka jūsų interjerą.

3. Apvalios formos meno baro kėdės:

Apvalios formos meninės baro kėdės

Tai gražios, elegantiškos senovinės aukštos baro kėdės, kurios buvo naudojamos prieš dešimtmečius, tačiau atrodo elegantiškai, kai laikomos šalia jūsų baro prekystalio. Kėdė yra apvalios formos, ištiesta nugaros atrama, pagaminta iš grynos odos, net su tvirtomis geležinėmis kojomis, kad būtų patogiau sėdint.

4. Metalinės baro kėdės:

Metalinės baro kėdės

Kėdės juosta yra pagaminta iš patvaraus, tvirto plieno metalo ir yra lygios ir blizgios. Kojos suprojektuotos skirtingai ir stilingai, priekyje yra atrama, kurioje galite laikyti kojas ir sėdėti, atsipalaiduoti. Kėdė turi minkštą paminkštintą sėdynę, o spalvų derinys suteikia kėdei daugiau išvaizdos.

5. Kietos atlošo juostos kėdės:

Tvirtos atlošo baro kėdės

Čia yra aukštos baro kėdės su kietu atlošu ir jaukios, lygios paminkštintos sėdynės. Medinės baro kėdės yra suprojektuotos taip, kad viršutinė kūno dalis būtų virš baro stalo, o tvirtas atlošas leistų mėgautis gėrimu kartu su draugais ar šeima.

6. Kometos formos šiuolaikinės baro kėdės:

Kometos formos šiuolaikinės baro kėdės

Kėdė sukurta kometos formos su tvirtu trimito stiliaus pagrindu. Baro kėdė turi žemą sėdynę ir yra nepaprastai patogi. Kėdės yra įvairių ryškių spalvų, suteikiančių gyvą išvaizdą aplinkai.

7. Gamtos įkvėpti baro kėdės:

Gamtos įkvėptos baro kėdės

Kėdės forma įkvėpta natūralaus organinio ir atrodo labai patraukli akims. Jame yra meniškai apvalios kojos su metalinėmis ir medinėmis sėdynėmis su pagalvėmis, suteikiančiomis daugiau komforto ir suteikiančios malonų vaizdą šiai vietai..

8. Odinės baro kėdės:

Odinės baro kėdės

Kėdės pasižymi įtaigia ir unikalia išvaizda su žemu atlošu. Baro kėdė turi metalines kojas, o pagalvė pagaminta iš rudos odos, tinkamai atremta į kojas. Šio tipo baro kėdės gali būti dedamos į bet kokius barus, nes sėdint atrodo fantastiškai ir gana patogiai.

9. Madingi baro kėdės:

Madingos baro kėdės

Kėdė turi aukštą atlošą, ant kurio yra lentjuostės, horizontaliai išdėstytos gale. Šio tipo baro kėdės yra prabangiai atrodančios aplinkoje ir idealiai tinka kaimo vietovėse ar kolonijiniuose namuose. Retro ir stilinga baro kėdė yra tai, kas gali būti bet kokio baro kambario dalis.

10. Bambuko baro kėdė su pintomis sėdynėmis:

Bambuko baro kėdė su pintomis sėdynėmis

Baro kėdė iš kėdės yra pagaminta iš bambuko ir atrodo puošniai, patraukia akį, kai yra šalia baro. Jis apšviečia atmosferą ir turtingą atlošą, kuris yra sukonstruotas taip, kad suteiktų komfortą, o pintos sėdynės išryškina kėdės išvaizdą daug kartų.

11. Šiuolaikinės baro kėdės:

Šiuolaikinės baro kėdės

Iš kėdės atsiveria labai malonus vaizdas ir ji atrodo išskirtinai elegantiška šalia baro skaitiklių. Zebro atspaudas ant nugaros atlošo atrodo labai patrauklus, o kėdės gali pasisukti bet kokiu kampu. Šios baro kėdės yra stilingos ir niekada neišeinančios iš mados. Jie yra idealios, putojančios nuostabios atspausdintos baro kėdės.

12. Austi aukšti baro kėdės:

Austi aukšti baro kėdės

Baro kėdė pagaminta iš natūralių ir patvarių medžiagų, kėdės rėmas pagamintas iš tvirto raudonmedžio, o sėdynės yra austi rankomis, todėl atrodo neįtikėtinai. Kėdė yra aukščio ir yra labai paklausi, nes jai suteikiama neįtikėtina išvaizda ir ji atrodo labai rafinuota.

13. Mėlynos spalvos pasukamos baro kėdės:

Pasukamos baro kėdės mėlynos spalvos

Ši baro kėdė gali pasukti ar pasukti bet kuria norima kryptimi. Jis turi platėjančias kojas ir patogius porankius su tinkamu kojų atrama, minkštą paminkštintą mėlyną pagalvėlę sėdint ir užpakalinėje dalyje, suteikiantį daug patogumo sėdint.

14. Unikali ryklio formos baro kėdė:

Unikali ryklio formos baro kėdė

Kėdė sukurta ryklio burnos formos, pagaminta iš tvirto plastiko pluošto. Unikali kėdės forma suteikia patrauklią ir žavingą išvaizdą ir traukia akį. Taigi, kai jis pastatytas šalia baro skaitiklio, jis suteikia daugiau išvaizdos.

15. Reguliuojama baro kėdė:

Reguliuojama baro kėdė

Šio tipo kėdės yra įvairių ir raminančių spalvų. Kėdės yra padengtos odine rexine danga ir gali būti reguliuojamos pagal jūsų ūgį. Kėdės paprastai dedamos į tinkamą barą ir į komercines patalpas, nes jos yra ekonomiškos ir tvirtos.

Skirtingai atrodančios baro kėdės ir patrauklios vyno lentynos daro atmosferą malonesnę ir yra ideali vieta atsipalaiduoti su draugais ir šeima. Kėdės suprojektuotos iš natūralios medienos, vėsių plastikų ar išskirtinio ir elegantiško dizaino metalų. Taigi, suteikiant jums platų pasirinkimą ir suprojektuoti alaus daryklą, atpalaiduojančią aplinką.