Senovėje nebuvo jokių garantijų dėl antraeilių veiksnių, tokių kaip komfortas, kosinusai ir pan. Tačiau laikui bėgant viskas pradėjo vystytis. Dabar kėdės ne tik tarnauja sėdėti, bet ir suteikia komfortą. Galų gale kėdės buvo suskirstytos į keletą tokių kategorijų, tokių kaip sėdmaišių kėdės, „Adirondack“ kėdės, akcento kėdės, taburetės, kempingo kėdės, gultai ir daugelis kitų. Plastikas, medis, metalas, įvairių audinių ir spalvų apmušalai yra įvairių rūšių medžiagos. Šiame konkrečiame straipsnyje mes kalbėsime apie fotelį.

Geriausi fotelių dizainai ir idėjos Indijoje:

Pažvelkime į 15 geriausių fotelių dizainų, kurie suteiks idėją juos perkant.

1. „Camnut Arm“ kėdė:

Camnut Arm kėdė

Kėdė su numatytais porankiais dažniausiai vadinama foteliais. Rankų atramos ne tik suteikia papildomo pasitenkinimo, bet ir padeda tolygiai paskirstyti kūno svorį, kai rankos dedamos ant porankių. Jūs netgi galite papuošti savo kėdę rankomis, kurios suteiks jums daugiau komforto.

2. Medinė pasienio kėdė:

Medinė pasienio kėdė

Medinis fotelis paprastai yra tvirtas ir ilgaamžis. Nors kai kurie asortimentai yra gana dideli ir juos nėra lengva perkelti, kai kuriuos galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Taip pat galite dažyti medieną oro sąlygoms atspariais dažais, kad apsaugotumėte ją nuo ekstremalių oro sąlygų ir ilgiau tarnautų.

3. Plati U kėdė:

Plati U kėdė

Odinis fotelis yra klasikinis baldų stilizavimo būdas. Ši oda yra ne tik įvairių spalvų, bet ir įvairių veislių. Oda suteikia komfortą, kurio nėra jokiame kitame gaminyje. Naudoti kėdę su odinėmis pagalvėmis yra labai patogu. Tai puiki vieta poilsiui po įtemptos ir ilgos dienos.

4. Maža apvali minkšta kėdė:

Maža apvali minkšta kėdė

Pagrindinis mažų fotelių privalumas yra tas, kad jie yra nešiojami ir gali būti perkelti pagal poreikį. Galite pastatyti nedidelę kėdę, suporuojant ją su atitinkančiu ar kontrastingu osmanu, arba netgi naudoti ją papildomai sėdėti prie pietų stalo. Taip pat galite pastatyti jį prie savo kompiuterio ir patogiai mėgautis filmais.

5. Šiuolaikinės kėdės:

Šiuolaikinės kėdės

Svetainės zonoje paprastai yra sofų komplektai ir centras arba kavos staliukas. Tačiau dėl naujų sofų dizaino svetainės kėdės yra didelis dalykas ir, matyt, gali pakeisti bendrą jūsų svetainės vaizdą. Svetainės foteliai paprastai yra dideli ir juos sunku nešiotis.

6. Baltos taškuotos kraštinės kėdės:

Baltos taškuotos pasienio kėdės

Balta yra ne tik taikos spalva, bet ir gali padaryti mažą vietą didelę. Balto fotelio naudojimo pranašumas yra tas, kad jis tinka bet kokiam spalvotam fone. Maža balta kėdė gali būti pagaminta iš bet kokios kokybės – nuo odos iki bet kokio audinio apmušalo ir gali būti suporuota su kontrastingos spalvos osmanu, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

7. Blaivios plačiosios kėdės:

Blaivios plačiosios kėdės

Šios kėdės jūsų namų dekorui gali suteikti patrauklios tekstūros. Pilka yra raminanti spalva ir tinka šviesiems bei ryškių spalvų fonams. Pilkos kėdės dažniausiai tinka odos tekstūrai.

8. Dviejų sluoksnių aukštos kėdės:

Dviejų sluoksnių aukštos kėdės

Kėdė su aukšta nugarėle jūsų namų dekorui suteikia klasikinės išvaizdos. Kėdės su aukštu atlošu suteikia papildomą pasitenkinimą jūsų nugarai, nes turite daugiau vietos. Tinka skaityti knygas ir žiūrėti filmus. Jis gali būti tikrai sunkus, todėl jo negalima labai lengvai perkelti.

9. Dengta aukšta kėdė:

Dengta aukšta kėdė

Naujas dizainas su aukšto atlošo fotelio dizainu suteikia grakščią išvaizdą ir pilną stogo dangą. Kėdės dangai suteikiamas aksominis prisilietimas su plieniniu apvadu. Dėl žemiau išlenktų išmatų strypų madingiau papuošti savo gyvenimą.

10. Sūpynės rankos kėdė:

Sūpuojanti rankos kėdė

Sūpynės dažniausiai naudojamos vaikų kambariui ar vyresniojo kambariui papuošti. Kėdė pagaminta iš pluošto su plienine danga ir dviem medinėmis kreivėmis žemiau, kuri leidžia kėdę supti. Tai puikus dizainas pailsėti skaitant.

11. Veleno kėdė su rankos dizainu:

Veleno kėdė su rankos dizainu

Antikvarinis dizainas kartu su pilku fotelio dizainu suteikia jūsų kambariui pirmykštę išvaizdą. Kėdė pagaminta iš medinių juostelių su švelniu aukso spalvos prisilietimu. Kad būtų patogiau, ant jo galima uždėti mažą apvalią pagalvėlę.

12. Atlošo kėdės dizainas:

Kėdės atlošo dizainas

Atlošo kėdės dizainą dažniausiai priima vyresnio amžiaus žmonės. Odinis fotelis iki galo turi vilnonį centrą. Kojų dalis taip pat gali pakilti, kad suteiktų komfortą jūsų kojoms, ypač nėščioms moterims. Tokios kėdės taip pat žinomos kaip teatro kėdės.

13. Rankena su kišenine kėdė:

Rankena su kišenine kėde

Karališko dydžio minkšta sofos kėdė su rankiniu komplektu dabar taip pat turi kišenę, kurioje galite laikyti savo knygas, nuotolinio valdymo pultą ar kitus daiktus, kuriuos naudojate sėdėdami ant kėdės. Kėdės viršelis yra atspausdintas, kad būtų galima įspausti jo išvaizdą.

14. Itališko stiliaus kėdė:

Itališko stiliaus kėdė

Karališkai atrodantis itališkas fotelio dizainas nepriekaištingai papuoštų jūsų senovinių daiktų kolekciją. Kėdė pagaminta iš medinės auksinės spalvos. Pagalvėlės apačioje ir gale yra kursyvo formos dizainas su gėlių amatais.

15. Kėdė su delno dizainu:

Kėdė su delno dizainu

Odinė fotelis su delno išvaizda suteikia sėdyniui didžiausią komfortą. Kėdė pagaminta iš odos, o apačioje – plieninis tvirtinimas, kad ji būtų visiškai palaikoma. Minkšta kėdė suteikia stilingą išvaizdą jūsų laukimo ar miegamojo kambariams.

Nuobodus fotelių dizainas dabar pakeičiamas liūdna sausra, o tai taip pat padidino paguodos lygį, kad sėdynė galėtų atsipalaiduoti. Kai kurie pirkėjų populiarūs dizainai yra valgomojo kėdė, tradicinis fotelis, senovinis, sklandytuvai, klebono kėdė, liepsnojančių adatų kėdė, pintos kėdės ir daug daugiau. Tokie dizainai pakėlė vartotojų pasitenkinimą į aukštesnį lygį, skatindami gamintojus pateikti naujus dizainus.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.