Keičiantis žmonių mąstysenai, viskas žmogaus gyvenime keičiasi. Pradedant nuo interjero dekoro idėjų iki modulinės virtuvės, pokyčių galima rasti visur. Augant laikui, stiliaus apibrėžimas pasikeitė. Sūpynės dabar pakeistos į kėdes su pagalvėmis, kurios suteikia įmantresnę išvaizdą ir papildomą komfortą. Įvairių tipų sodo baldai arba kiemo baldai padeda mums atnaujinti viso mūsų namo išvaizdą.

Be interjero dizaino, susirūpinimą turėtų kelti ir išorinis namo projektavimas. Mes norime sėdėti savo balkone, verandoje ar kieme ir mėgautis nuostabiu kavos puodeliu. Ramus saulėtekis ir ramus saulėlydis yra viskas, ko žmogui reikia norint praleisti dieną.

Šiuolaikinės poilsio kėdės dizaino idėjos Indijoje 2020:

Čia rasite 15 geriausių poilsio kėdžių dizaino.

1. Poilsio kėdės dizainas:

Poilsio kėdės dizainas

Šių kėdžių dizainas yra gana unikalus ir paprastas. Jį sudaro fotelis su pufu apačioje. Porankiai ne tik suteikia papildomo pasitenkinimo, bet ir padeda tolygiai paskirstyti kūno svorį, kai rankos dedamos ant porankių. Paprastai jis pateikiamas kartu su pufu, kad galėtume išlaikyti ištemptas kojas.

2. Lauko poilsio kėdė:

Lauko poilsio kėdė

Lauko poilsio kėdės paprastai dedamos šalia baseino arba kieme. Po atsipalaidavimo baseine galite ateiti ir pailsėti ant kėdės. Šioje lauko kėdėje nėra fotelio ir osmanų, vietoj jų yra lengvos kėdės, kurias tikrai lengva nešiotis. Jie gali būti padengti odinėmis pagalvėmis ir gali būti įvairių spalvų.

3. Šiuolaikinė poilsio kėdė:

Moderni poilsio kėdė

Moderni poilsio kėdė yra būtina norint sukurti jaukią atmosferą namuose. Šiuolaikinė kėdė yra patobulinimas, palyginti su pagrindiniu kėdės dizainu. Jį sudaro nauji stilingi dizainai, kurie suteikia mūsų kambariui tokią išvaizdą, kokios nori. Atsiradus interjero dekoravimui pas specializuotus žmones, nauji ir modernūs daiktai gali būti panaudoti jūsų namų išvaizdai pagerinti.

4. Odinė poilsio kėdė:

Odinės poilsio kėdės

Kadangi poilsio kėdės dažniausiai dedamos lauke, oda atrodo geras būdas. Galimos įvairios odos savybės. Platus spalvų pasirinkimas taip pat galimas odinėms kėdėms. Sakoma, kad bėgant laikui odos pojūtis gerėja. Taigi žmonėms, norintiems vieną kartą investuoti, odinės kėdės yra geriausias būdas.

5. Apvalios poilsio kėdės:

Apvalios poilsio kėdės

Apvalios kėdės dažniausiai dedamos priekinėje verandoje arba svetainėje, o centre yra centrinis stalas arba kavos staliukas. Jie nėra dideli ir yra vidutiniškai maži. Jie dažniausiai yra padengti odinėmis pagalvėlėmis ir yra išmatų formos, užima mažiau vietos. Paprastai jie naudojami ten, kur erdvė yra šiek tiek mažesnė kaip studijos tipo apartamentuose.

6. Baltoji poilsio kėdė:

Baltoji poilsio kėdė

Balta poilsio kėdė priekinėje verandoje ar balkone arba svetainėje sukuria jaukią atmosferą jūsų vietoje atvykstantiems svečiams. Balta spalva įneša šviesos į namus ir gali pakeisti bendrą namo vaizdą, jei baldai yra tinkamai išdėstyti. Jame yra ištemptos metalinės kojos ir maža pagalvėlė ant galvos dalies.

7. Sulankstoma poilsio kėdė:

Sulankstoma poilsio kėdė

Sulankstomos kėdės yra lengvai nešiojamos kėdės, kurias galima nešti iš vienos vietos į kitą. Lengvas nešiojimas padeda nešti kėdę į paplūdimį, iškylas ar kiemą. Net namuose, kuriuose yra mažiau vietos, ši sulankstoma poilsio kėdė gali būti naudojama reikiamu laiku ir valandomis, o tada gali būti laikoma atokiau.

8. Vintage poilsio kėdė:

Vintažinė poilsio kėdė

Tai senovinis kėdės dizainas, kurį naudojo mūsų seneliai. Galinės kėdės kojos yra plačios ir ištemptos. Dvi storos pagalvėlės dedamos atlošui ir sėdėjimo vietai. Šioje medinėje salėje yra daug erdvės, kad būtų patogu sėdėti. Įdėję šią kėdę į savo gyvenamąją zoną, visada priminsite savo auksinius prisiminimus su seneliu.

9. Klasikinė poilsio kėdė:

Klasikinė poilsio kėdė

Ši balta poilsio kėdė papildys jūsų svetainės klasę. Prie šios kėdės galite turėti net atitinkamas sofas. Dvi mažos minkštos pagalvėlės, kuriose galite atsigulti ir pailsėti. Kadangi jis yra pastatytas šalia lango, atsigulus galima pasižvalgyti lauke. Tai suteiks jums nuostabios patirties lietaus sezono metu.

10. Miegamojo kėdė:

Kėdė miegamajam

Ši odinė poilsio kėdė pagerins jūsų miegamojo išvaizdą. Kėdė yra daugiaspalvio apskrito dizaino. Jis yra trumpas, su mažomis aštriomis kojomis. Abiejose pusėse yra dvi storos rankų atramos, kad jūsų petys atsipalaiduotų. Atsigulęs jame, žmogus gerai išsimiegos ir net po trumpo miego gali pajusti žvalumą.

11. Unikali poilsio kėdė:

Unikali poilsio kėdė

Ši sulankstoma poilsio kėdė geriausiai tinka jūsų biuro vietai, kur darbuotojai, norėdami atgaivinti, gali kurį laiką atsigulti. Tai padidins jų efektyvumo lygį ir atvėsins jūsų darbo atmosferą. Tai dviejų spalvų kėdė ir sulankstoma ji neužims daug vietos. Šioje kėdėje viršutinė dalis yra maža, o apatinė – didelė.

12. Aliuminio poilsio kėdė:

Aliuminio poilsio kėdė

Tai lauko poilsio kėdės, pagamintos iš aliuminio miltų su atlošo ratu. Jis bus atsparus aliuminiui, todėl pagalvėlių laikymas bus geresnis pasirinkimas. Nugaros kėdės gale yra gėlių dizainas, kuris atrodo patraukliai. Jūs netgi galite perkelti šią kėdę naudodami galinius ratus.

13. Netradicinė poilsio kėdė:

Netradicinė poilsio kėdė

Tai šlovinantis kėdės poilsio salės kūrimas. Mediniai ritiniai yra išdėstyti taip meniškai, kad būtų poilsio erdvė. Tai tiesiog patrauklus kėdės gabalas su stovu kojoms išlaikyti. Pastatę jį patalpoje ar lauke, jis besąlygiškai sulauks pagyrų ir visi stengsis joje sėdėti. Tai bus traukos centras ir sukurs malonią atmosferą.

14. Poilsio kėdė su baldakimu:

Poilsio kėdė su baldakimu

Turėti tokią gražią apvalią poilsio kėdę šalia baseino zonos ar kiemo bus papildomas privalumas. Poilsio kambaryje taip pat yra pritvirtintas baldakimas, kuris suteiks prieglobstį jūsų galvai. Šiame apvaliame poilsio salone galima mėgautis nepertraukiamu grynu oru. Praleidę laiką atvirame danguje, pripildysite naujų minčių ir motyvacijos.

15. Dviguba poilsio kėdė:

Dviguba poilsio kėdė

Ši miela lauko kėdė skirta vaikams. Dvigubiems žmonėms čia gali sėdėti du vaikai. Ši medinė poilsio erdvė dekoruota pagalve ir pastoge. Ant pagalvėlės yra zigzago formos dizainas. Vaikams patinka leisti laiką lauke ir čia jie bus tiesioginių saulės spindulių. Norint sveikai auklėti vaikus, taip pat būtina žaisti.

Rinkoje yra įvairių kėdžių, skirtų įvairiems tikslams. Nors pagrindinis tikslas yra sėdėjimas, plati įvairovė suteikia komfortą kitam lygiui. Dėl tokio plataus asortimento pirkėjui tampa lengviau pasirinkti. Siekiant pagaminti produktą, kurį būtų galima plačiai gaminti ir taupyti kišenėje, atsirado poilsio kėdė.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.