Sofos kėdės yra viengulės arba dvivietės ir paverčiamos viengulėmis lovomis. Sofos komplektams gaminti dažniausiai naudojama mediena, tačiau dabar šiai sofai gaminti naudojama ir plastiko ar plieno medžiaga. Gyvūnų plaukai naudojami paminkštinimui. Sofa gali būti pritvirtinta bet kokiu natūralaus ar mišraus audinio sprendimu. Nailonas ir vilna; tai yra geriausi sprendimai jų konkrečių pluoštų, tačiau viskozės ar medvilnės, kategorijoje; jie turi savo ypatingas naudingas savybes. Išorinis paviršius gali būti padengtas apsaugine danga, kuri yra netinkama dėmėms.

Yra trys pagrindiniai sofų dydžiai. 84 plataus dydžio yra skirti pilnai sofai. Dviejų vietų ir meilės sėdimosios sofos yra su 60 ir 80 colių. Likusi dalis priklauso nuo sofų dizaino ir naudojimo. Nuo aukštesnių žmonių iki paprastų žmonių sofos keičiasi kiekvieną dieną. Šiuolaikiškos, tradicinės ir šiuolaikiškos sofos kėdės puikiai tinka visiems. Įsigykite šias sofos kėdes savo namams ir biurui iš odos, zomšos ar audinio.

Geriausios ir naujausios sofos kėdės:

Čia paminėtos geriausios ir naujausios sofos kėdės, kurios jūsų namams suteiks nepaprastą išvaizdą.

1. Sofos kėdė:

sofos kėdės

Šios zomšinės išvaizdos poilsio sofos kėdės yra puikus jūsų poilsio zonos priedas. Įsigykite šią plačią kėdę, kad jaustumėtės patogiai ir patogiai. Minkštas kėdės pamušalas labai atpalaiduoja. Jis taip pat yra įvairių spalvų, galite pasirinkti pagal savo pasirinkimą ir biudžetą.

2. Vienos sofos kėdė:

Vienvietė sofa -kėdė

Tai yra medžio sofos komplekto dalis. Tai puikiai tinka jūsų moderniam stiliui ir patogumui. Šios vienvietės sofos kėdės puikiai tinka namams ir biurui. Medžio apdaila daro ją elegantišką, o balta apmušalas suteikia jai malonės.

3. Minkštos sofos kėdė:

Kumpio sofos kėdė-3

Įsigykite šią karališkai atrodančią kuoduotą kėdės sofą, kuri siūlo puikų komfortą ir eleganciją. Plati pagalvėlė, padengta minkštu pamušalu, puikiai tinka, o trumpos kojos atrodo stilingai. Sofos kėdžių porankiai yra minkšti ir suteikia poilsio pavargusiam kūnui. Tai tinka restoranams, barams ar viešbučiams.

4. Besiūlė sofos kėdė:

Besiūlė sofos kėdė

Čia yra puikus sofos kėdės dizainas, kuris yra vientisas ir atrodo labai prašmatnus. Priekinis porankis ir sofos kėdės atlošas atrodo vientisai ir moderniai. Šios sofos kėdės turi nedidelę pagalvėlę, kuri suteikia papildomo komforto.

5. Sofos kėdės lova:

Sofos kėdės lova

Ši raudona ir šviesi sofa -lova yra atpalaiduojantis jūsų namų priedas. Šios sofos kėdės tinka ir kaip mini lova vienam asmeniui. Jis gali būti atidarytas ir naudojamas kaip lova, o tada vėl sulankstomas, kad taptų kėdė.

6. Odinė sofos kėdė:

Odinė sofos kėdė

Įsigykite šią egzotišką ir stilingą odinę sofos kėdę, kuri dvelkia prabanga. Elegantiška dvivietė sofos kėdė suteikia patogumo sėdėti ir miegoti. Oda yra minkšta, o vidinis įdaras puikiai tinka ir geram nakties poilsiui. Tai lengva valyti, jei yra dulkių problemų.

7. Mini sofos kėdė:

Mini sofos kėdė

Čia yra naudinga sofos kėdė mažoms erdvėms ir namams. Ši mini sofos kėdė yra nuostabi turėti namuose, nes ji užima mažiau vietos ir yra kompaktiška. Baltas baldas suteikia didesnį pojūtį, o išlenktas kraštas daro jį modernų. Vaikams patiks jo asmeninė maža sofos kėdė.

8. Miegamojo sofos kėdė:

Miegamojo sofos kėdė

Naudokite šiuos nuostabius baldus savo miegamajam ir padarykite erdvę dar jaukesnę. Miegamojo sofos kėdė yra pailga ir turi vieną pagalvėlę. Kėdė puikiai tinka atsipalaiduoti ir pakelti kojas.

9. Viktorijos laikų sofos kėdė:

Viktorijos laikų sofos kėdė

Čia yra nuostabi senovinė Viktorijos laikų sofos kėdė, dėl kurios miegas atrodo stilingai. Sofos kėdės kreivė yra graži, o subtilus medžio darbas yra labai karališkas. Audinys naudojamas gėlėmis, o cilindrinė pagalvėlė suteikia žavesio.

10. Kavinės sofos kėdė:

Kavinės sofos kėdė

Naudokite šią nuostabią kavinės sofos kėdę, kad jūsų erdvė būtų rafinuotesnė. Ši plati atlošo sofos kėdė puikiai tinka uždengti nuobodžią sieną. Sofos kėdė gali užimti du žmones ir miegamoji vieta vienam.

11. Sofos audinio kėdė:

Sofos audinio kėdė

Čia yra nuostabi miegamosios sofos kėdė, kuri yra konvertuojama ir naudinga mažoms erdvėms. Audinio sofos kėdė yra plati ir erdvi kaip sofa. Porankis atpalaiduoja. Tada kėdė virsta lova, kurioje gali tilpti žmogus.

12. Apvali sofos kėdė:

Apvali sofa

Tai įnoringa sofos kėdė, kuri gali būti daugelio pokalbių pradžia. Apvali sofos kėdė turi apvalią sėdynę ir išlenktą atlošą. Vidinis kėdės užpildas leidžia sėdėti labai patogiai ir atsipalaidavus.

13. Grindų sofos kėdė:

Sofos kėdė ant grindų

Tai unikali koncepcija, kuri puikiai tinka mažoms erdvėms. Šią sofos kėdę galima pastatyti ant grindų, o po to atidaryti, kad susidarytų lova. Kėdę sudaro tik pagalvėlės, sujungtos be medinio rėmo.

14. Šiuolaikinė sofos kėdė:

Moderni sofos kėdė

Įsigykite šią modernią ir šiuolaikišką spalvingą sofos kėdę, kuri yra stilinga. Besiūlė kėdė neturi porankio. Naudota medžiaga yra labai patogi ir minkšta. Ši sofa puikiai atrodys jūsų svetainėje. Jaunimas yra geriausias pasirinkimas šiai sofai.

15. „Art Deco“ sofos kėdė:

Art Deco sofos kėdė

Čia yra art deco sofos kėdė iš aksomo. Minkšta medžiaga puikiai tinka ir miegui. Sofos kėdėje yra dvi pagalvėlės, kurios leidžia patogiai sėdėti. Ventiliatoriaus formos dizainas yra nuostabus ir įspūdingas.

Sofos kėdės būna įvairių formų ir dydžių. Jie puikiai tinka mažoms erdvėms ir konvertuojami į lovas. Naudokite juos biurui, namams ar net poilsio zonoms. Sofos gaminamos gamyklose ir mažose dirbtuvėse. Čia gausite įvairių veislių plačioje sofų kolekcijoje. Kai kurie universitetai taip pat siūlo kursus baldų gamyboje. Nauji dizainai yra eilėje, galite pasirinkti pagal savo pasirinkimą. Patogumui patikrinkite internetinę galimybę įsigyti sofą. Investuodami nemažą sumą į sofą, atsipalaiduokite su kokybe ir svoriu.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.