Plastikinės kėdės yra vienas iš dažniausiai naudojamų baldų dekoruojant namus ar biurą, nes jas lengva nešiotis. Plastikinės kėdės gali būti pagamintos iš įvairių sintetinių junginių, įskaitant polipropileną, akrilą, PVC, kuris patenka į termoplastiko kategoriją, kuri naudojama gaminant mono blokines plastikines kėdes, įpurškiamas plastikines kėdes. Kietos plastikinės kėdės gamybai dažniausiai naudojamos termostato dervos, kurios negali būti deformuotos.

Jei norite išsamiau sužinoti apie plastikinės kėdės tipą, tai tikrai padės suteikti daug žinių žmonėms, planuojantiems pakeisti savo biuro įvaizdį arba kuriant jūsų namą paprastu ir maloniu interjeru.

Paprastos ir modernios plastikinės kėdės:

Čia yra 25 šiame straipsnyje nurodyti plastikinių kėdžių tipai, kurie padės suprojektuoti namų ar biuro interjerą su žavingomis spalvingomis plastikinėmis kėdėmis.

1. Plastikinės sulankstomos kėdės:

plastikinės kėdės

Plastikinės sulankstomos kėdės yra mažiau vietos užimantys baldai, kurie ne tik padeda jaustis patogiai, bet ir suteikia daug vietos, kai kėdės nenaudojamos. Šio tipo kėdės yra pagamintos iš vieno bloko plastikinės medžiagos su lygia apdaila. Norėdami pagaminti standžią plastikinę kėdę, galite naudoti termoreaktingą plastiką.

2. Liejamos blizgios plastikinės kėdės:

Formuota blizgi plastikinė kėdė

Ši viengubo plastiko kėdė patenka į konsolės kategoriją, kuri remiasi iš pagrindo, o ne keturių stovų, o tai yra įprasta kėdžių konstrukcija. Šio tipo plastikinės kėdės dažniausiai naudojamos restoranuose, soduose ir mažose užeigose dėl akį traukiančio dizaino ir blizgios apdailos, pagamintos iš vienos spalvos. Kojos suprojektuotos su išlenkimais, kurių viduje garbanos sukuria puikią formą kojai pailsėti. Kadangi tai yra konsolinė kėdė, kėdė turi būti pakankamai stora, kad atlaikytų apkrovą.

3. Plastikinės supamosios kėdės:

Supamoji plastikinė kėdė

Supamosios kėdės visada yra mėgstamiausias kėdžių dizainas tarp senyvo amžiaus žmonių. Seni žmonės mėgsta miegoti klausydamiesi senų dainų ir nedidelio judesio, kurį suteikia supamosios kėdės supamas pjūklo judesys. Kėdė sudaryta iš porankio, apatinio, viršutinio ir vidurinio bėgelių. Svirties pagrindą galima pakeisti tik tuo atveju, jei kėdė nėra pagaminta iš vieno plastikinio bloko.

4. Plastikinės kėdės su pagalve:

Plastikinė kėdė su pagalve

Plastikinės kėdės dažniausiai parduodamos be pagalvėlės, todėl jos yra pigesnės ir prieinamos visiems žmonėms. Žmonėms, kurie jaučiasi nepatogiai sėdėdami ant kieto ir lankstaus paviršiaus, pagalvėlės suprojektuotos plastikinės kėdės yra tikrai geriausias pasirinkimas. Pagalvėlę galima pritaikyti arba įsigyti atskirai parduotuvėje. Pagalvėlės spalva gali būti tokia pati kaip plastikinės kėdės, o smūgiui gali būti panaudota dizainerio pagalvėlė, kuri gali būti pagaminta iš aksomo arba siuvinėjimo medžiagos..

5. Išgalvotos plastikinės kėdės:

Išgalvota plastikinė kėdė

Išgalvota dizainerio kėdė dažniausiai matoma „Hotel Lounges“, grožio salone ar nedidelėje kuprinėje. Kėdės pečių atrama yra suprojektuota įvairių formų, todėl dažniausiai naudojamas „Leaf“ dizainas. Ryškiausias skirtumas nuo įprastų plastikinių kėdžių yra šios puošnios kėdės apdaila, jos turi šiek tiek šiurkščią ir standžią apdailą, kuri yra tarsi stora plastikinė kėdė.

6. Plastikiniai rutuliniai kėdės su pagalve:

Plastikinė rutulinė kėdė su pagalve

Plastikinė rutulinė kėdė taip pat vadinama orbitos kėdės konstrukcija, kurios dizainas yra apvalus, kreivas, o sėdėjimo vieta centre yra ovalo formos su plačia atlošu. Pagalvėlę galima įsigyti atskirai kartu su kėdute arba plastikine kėdė su klijuota pagalve. Šio tipo kėdės gali suteikti namui modernizuotą išvaizdą. Kėdės pagrindas labai skiriasi nuo kojos kėdės, čia kėdė turi apvalų tuščiavidurį pagrindą, ant jo pritvirtintas ovalo formos plastikinis rutulys, kurio centre yra išgraviruota išvaizda, todėl kėdė atrodo su pagalve prisirišimas.

7. Vaikų roko kėdės:

Vaikų roko kėdė

Vaikiška supamoji kėdė yra spalvingiausia plastikinė kėdė, turinti dviejų spalvų derinį. Merginoms rožinės ir grietinėlės derinys skamba geriausiai, o berniukams naudojama bet kokia spalva, išskyrus rožinę !! Apatinėje kėdės dalyje yra išlenktas pagrindas, palengvinantis supimo judesį, pritvirtintą prie įprastos kėdės konstrukcijos. Jaukiam pojūčiui sėdynė pagaminta iš pagalvėlės, kuri gali būti suprojektuota naudojant animacinių filmų personažus, todėl ji tampa patrauklesnė vaikams.

8. Plastikinės vaikiškos kėdutės:

Plastikinė vaikiška kėdutė

Kėdutės kūdikiams yra neįtikėtinai brangios, kai tėvai jas naudoja tik po kelių mėnesių, o vaikas tikrai stengiasi jų nenaudoti. Tokiu atveju verta rinktis plastikinę kūdikių kėdutę, kurią galima naudoti ir parduoti ir vėliau, o šios kėdės kaina yra gerokai mažesnė nei medinių aukštų kėdžių. Šios aukštos kėdės kojos yra gana ilgos su mažu stačiakampiu stalu, pritvirtintu išilgai mažo sėdimojo pagrindo.

9. Plastikinės geometrinio dizaino kėdės:

Plastikinio geometrinio dizaino kėdė

Ši dizainerio kėdė turi įprastą sėdynę ir apatinį bėgelį su keturiais stovais. Ryškus bruožas yra tai, kad trūksta viršutinio ir vidurinio bėgelių, o šios kėdės yra sudarytos iš apatinio bėgelio tęsinio su viena plastikinės plokštės plokšte, suprojektuota į susipynusias linijas, kurios veikia kaip pečių atrama. Šioje kėdėje nėra rankos atramos ir Manchette.

10. Plastikinės dušo kėdės:

Plastikinė dušo kėdė

Žmonėms, kurie yra įpratę sėdėti ir atsipalaiduoti vonioje, siūloma tokio tipo dušo kėdė. Sėdynė yra gana plati su perforacija, kuri padeda išleisti vandenį, o tai padeda išvengti vandens stagnacijos. Norint išlaikyti kūno svorį, stovai paprastai yra pagaminti iš metalo ir plastiko derinio.

11. Apvalios plastikinės kėdės:

Apvali plastikinė kėdė

Šio tipo kėdės yra standartiniai baldai, matomi visuose namų ūkiuose, taip pat mažose elektros ar dailidžių parduotuvėse ir mažuose išsinešti viešbučiuose. Šio tipo kėdės dizainas yra paprastas ir tarnauja sėdėti be jokio įmantraus dizaino. Kėdė pagaminta iš lankstaus plastiko su keturiais plačiais stovais su apskrito formos sėdyne. Sėdynėje nėra pagalvėlės.

12. Plastikinės LED kėdės:

Plastikinė LED kėdė

Ši viengubo termoreaktyvi kėdė yra standi ir stabili. Kėdė primena banketinės kėdės dizainą su plačia sėdyne ir plačiu pečių atlošu be jokių turėklų. Švino žibintai yra pritvirtinti apatinėje kėdės dalyje, kuri skleidžia šviesą tamsoje. Šviesa gali būti skirtingos spalvos, tokio tipo pigesnės ledinės kėdės išpopuliarėjo baruose.

13. Liejamos plastikinės kvadratinės biuro kėdės:

Plastikinė kvadratinė biuro kėdė

Ši skaidri plastikinė kėdė pagaminta iš vienos plastikinės medžiagos, kuri gali būti skirtingos spalvos. Kėdė turi keturis vidutinio storio stovus su kvadrato formos sėdyne be porankio. Ši kėdė geriausiai tinka žiniasklaidos komunikacijos biurui, kur interjeras yra labai vertinamas.

14. Plastikinės pokylių kėdės:

Banketinė kėdė iš plastiko

Plastikinę kėdę galima paversti pokylių kėde, naudojant tik įprastą plastikinę kėdę ir ilgą ištemptą audeklą, arba šiais laikais dėl puikiai išvystytų mašinų pokylio kėdės dizainą galima atkartoti tik naudojant spalvingą plastikinę medžiagą. Šio tipo kėdė turi platų pagrindą, kuris sudaro kėdės stovą su sėdyne ir ilgu pečių atlošu be šoninio porankio.

15. Žemo lygio plastikinės vejos kėdės:

Žemo lygio plastikinės vejos kėdė

Šią žemo lygio plastikinę kėdę lengva pasodinti iš termoplastinės arba termoreaktyvios medžiagos. Šios kėdės turi ilgą šoninį porankį, kuris suteikia įmantresnę išvaizdą. Šios kėdės yra poros arba 4 ir daugiau rinkinių, kurie yra su centriniu stalu.

16. Perforuotos plastikinės kėdės:

Perforuota plastikinė kėdė

Perforuotos plastikinės kėdės suteikia elegantišką išvaizdą. Šio tipo kėdės dažniausiai naudojamos biure ar kuriant naują naujai renovuoto namo dizainą. Kėdė pagaminta iš standžios plastikinės medžiagos su daugybe skylių sėdynėje ir ant peties.

17. Dizainerių konsolinės plastikinės kėdės:

Dizainerio konsolės plastikinė kėdė

Šis kitas konsolės konstrukcijos tipas įgauna paramą tik su dviem priekiniais storais stovais, kurie susisuka ir sudaro dėžutės formos pagrindą. Tada priekiniai du stovai ir toliau sudaro sėdynę ir pečių atramą. Sėdynė ir pečių atrama gali būti suprojektuoti į ištisinį porėtą dizainą, kuris sudaro unikalų dizainą.

18. Plastikinės valgomojo kėdės:

Plastikinė valgomojo kėdė

Plastikinės valgomojo kėdės yra ekonomiškai efektyvios ir gali būti nudažytos skirtingomis mūsų pasirinktomis spalvomis, kurios yra papildomas šio tipo kėdžių privalumas. Pirkdami brangų valgomojo stalo komplektą, mes linkę vengti bet kokių pakeitimų, tačiau šias paprastas valgomojo kėdes galima keisti ir pritaikyti pagal mūsų poreikius.

19. Gėlių dizaino plastikinės kėdės:

Gėlių dizaino plastikinė kėdė

Ši dizainerio kėdė yra pati paprasčiausia ir lengviausiai dekoruojama kėdė, pagaminta naudojant paprastą monoblokinę kėdę. Gėlių dizainas gali būti dažytas arba 3D atvaizdų popierius gali būti tiksliai priklijuotas ant kėdės. Šio tipo kėdės gali būti naudojamos teminių vakarėlių funkcijai.

20. Plastikinės deimantinės formos kėdės:

Plastikinė deimanto formos kėdė

Ši deimanto formos kėdė naudojama restoranuose, fotostudijose ar interjero dekoravimo studijose. Visa kėdė pagaminta iš vienos spalvos, kurią sudaro keturi ploni stovai su plačia sėdimoji vieta, o atlošo pagrindinė tema yra deimanto formos..

21. Plastikinės lengvosios kėdės:

Lengva plastikinė kėdė

Lengvosios kėdės taip pat gali būti vadinamos „Patio“ kėdėmis, kurios gali būti naudojamos terasose su centriniu stalu, kuris gali sukurti puikią nuotaiką išgerti puodelį kavos. Šios kėdės pagamintos iš termoplastiko, kaip polipropilenas.

22. Vaikų plastikinės kėdės:

Plastikinė vaikų kėdė

Tai yra standartinė sukraunama plastikinė kėdė, kuri parduodama skirtingomis spalvomis, nes vaikai traukia įvairių tipų spalvas, o patraukliausia savybė yra forma. Kojelė suprojektuota į cilindro formą su kvadratine sėdyne ir plačiu atlošu. Kėdės tipas yra lengvas, todėl vaikams lengva nešiotis.

23. Susietos plastikinės biuro kėdės:

Susieta plastikinė biuro kėdė

Šio tipo nuosekliai išdėstytos kėdės išryškina tvarkingą apdailą nei įprastai išdėstytos plastikinės kėdės biure. Kėdė turi platų atlošą, tada plačią išlenktą sėdynę, pagamintą iš vieno plastiko bloko. Ši sąranka pritvirtinta prie ilgo metalinio stovo bloko.

24. Perdirbto plastiko dizaino kėdės:

Perdirbto plastiko dizaino kėdė

Ši stora plastikinė kėdė pagaminta iš vieno plastiko bloko, pagaminto iš perdirbtų plastikinių butelių ir plastikinių virtuvės reikmenų. Šis daugkartinio naudojimo plastiko tipas labai stipriai paveikė baldų pramonę dėl to, kad šiais laikais žmonės suprato, kad aplinka yra ekologiška mažinant plastiko atliekas. Ši plastikinė kėdė turi unikalų dizainą su mažu šoniniu porankiu.

25. Korinio dizaino plastikinės valgomojo kėdės:

Korinio dizaino plastikinė valgomojo kėdė

Šių kėdžių atlošas suprojektuotas naudojant korinį dizainą, kuriame yra daug perforuotų nelygių apskritimų. Šio tipo kėdės pagamintos iš akrilo medžiagos, kuri suteikia permatomą apdailą ir turi blizgančią išvaizdą. Ši kėdė taip pat pagaminta iš vieno akrilo bloko su keturiomis kojomis, išilgai į viršų, kad būtų suformuota korio modelio sėdynė ir atlošas.

Norint palengvinti gyvenimą keičiant namus ar darbo vietą, geriausia turėti lengvus baldus. Stalai, pagaminti iš plastiko, nėra tokie patogūs naudoti biure, nes dažniausiai būna be šoninių stalčių, tačiau tada galima naudoti sukrautas ir dizainerių kėdes kartu su medinėmis kėdėmis, kurios gali padėti išlaikyti įmonės biudžeto planą. Šiuo metu perdirbta plastikinė kėdė su pagalve, kurią gali naudoti įmonės vadovas ir vadovai, o tai tikrai nėra toks žemas standartas, kaip mes manome.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.