Šiuo judriu ir modernizuotu laikmečiu namuose gaminančių žmonių tapo neįtikėtinai mažai, o daugelis restoranų tai įvertino kaip pranašumą, sukurdami naują atmosferą ir suprojektuotus baldus taip, kad pritrauktų minias. Vienas iš tokių interjero dekoravimo baldų yra kėdės, kurios priverčia žmones patogiai sėdėti ir mėgautis maistu.

Paprasti ir stilingi restoranų kėdės:

Čia yra 9 gražiausio dizaino restorano kėdės.

1. Medinės rankos restorano kėdės:

restorano kėdės

Šios paprastos ir patogiausios kėdės restoranui, pagamintos iš medžio, yra svertinės pagal aukštį iš kitos rūšies medžio raižytos kėdės. Šios kėdės pagamintos iš medžio dulkių, kurios suspaudžiamos, kad būtų suformuota kėdė su šoniniu porankio dizainu.

2. Metalinės restoranų kėdės:

Metalo restorano kėdė

Dažniausiai naudojama terasa arba lauko kėdė, naudojama restorane vasarą ir ankstyvą pavasarį. Ši kėdė pasižymi nepakartojamu žavesiu, išsiskiriančia puikia matine apdaila, pagaminta iš aliuminio metalo. Kėdėje yra ventiliuojama galinė sėdynė su šonine ranka, kuri susisuka aplink nugarą.

3. Medinės pagalvėlės kėdės:

Medinė pagalvėlė kėdė

Ši kėdė pagaminta iš tiko tikmedžio arba rožinės medienos, kuri puikiai atrodo dėl puikios apdailos. Sėdynė ir atlošas aprūpinti dizainerio pagalvėlėmis, prisiūtomis prie medinio kėdės pagrindo. Šio tipo medinės restorano kėdės naudojamos trijų iki penkių žvaigždučių viešbučiuose, prie kurių priderintas medžio masyvo stalas.

4. Faneruotos medinės sėdynės restorano kėdės:

Faneruotos medinės sėdynės restorano kėdė

Ši kėdė pagaminta iš sintetinės medžiagos, kuri primena medieną, nudažytą juoda spalva. Dėl juodos spalvos šią kėdę galima priderinti prie bet kokios spalvos stalo. Sėdynė pagaminta iš grynos medienos, nudažytos juodais dažais. Šios raštuotos kėdės naudojamos mažuose baruose esančiuose restoranuose.

5. Šiuolaikinės restoranų kėdės:

Šiuolaikinė restorano kėdė

Ši modernizuota kėdė pasižymi ypatingu dizainu, pagaminta iš sintetinės faneros, primenančios medieną. Ši kėdė pagaminta iš rudos spalvos faneros, pritaikytos taip, kad suformuotų išlenktą atlošą, kuris padėtų patogiau pailsėti..

6. Šiuolaikinės spalvingos restoranų kėdės:

Šiuolaikinė spalvinga restorano kėdė

Šiuolaikinio dizaino plastikinis pagrindas naudojamas kuriant kėdę, kurios tema yra modernaus dizaino kėdė. Kėdės yra nudažytos skirtingomis ryškiomis spalvomis, kurios suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Kojos pagamintos iš metalo, o tai suteikia kontrastingą apdailą plastiko pagrindu.

7. Bistro aukščio reguliuojamos kėdės:

Bistro reguliuojamo aukščio kėdė

Bistro suprojektuotos kėdės yra kilusios iš Italijos, kur garsėja bistro koncepcija. Šie restoranai turi aukštą stalo dizainą, kartu su aukšta reguliuojama kėdė. Kėdės gali būti pagamintos nuo plastiko iki stiklo, tai yra individualus restorano dizainerio pasirinkimas.

8. Skandinaviško dizaino restoranų kėdės:

Skandinaviško dizaino restorano kėdė

Skandinaviškas dizainas garsėja savo kėdės dizainu. Kėdės kojos kilo iš sėdynės pagrindo, kuris tada išsiskleidžia keturiomis kryptimis. Dėl tokio dizaino kėdė tampa tvirtesnė ir patvaresnė. Skandinaviškos kėdės naudojamos kepyklose ir mažuose restoranuose.

9. „Chester“ restorano kėdės:

Chester restorano kėdė

„Chester“ kėdės yra garsios restoranų valgomojo kėdės dėl patrauklaus dizaino. Šios kėdės pagamintos iš audinio arba odos, sėdynė ir atlošas yra su sagomis, žinomos kaip Česterio raštas, kartu su išlenktu atlošu. Šio tipo kėdės naudojamos visuose vidutinio ir aukšto lygio restoranuose.

Restorano dizaino išdėstymas yra pirmasis sėkmingo restorano, apimančio interjero dekoravimą, žingsnis. Svarbiausias veiksnys yra tobulo dizaino kėdės pasirinkimas, suteikiantis malonios atmosferos skonį. Šiuolaikinio ir šiuolaikinio dizaino kėdės yra geriausias kėdžių tipas restoranams, kuriuose veikia tema. Medinės arba „Chester“ kėdės yra kėdės, naudojamos aukščiausios klasės viešbučiuose.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.