Džiuto kėdės puikiai tinka karštoms vasaros dienoms ir puikiai tinka jūsų namams ir biurui. Aukšta nugaros kėdė ir sūpynės puikiai tinka atsipalaiduoti. Valgomojo kėdės ir sofos kėdės puikiai tinka jūsų gyvenamosioms patalpoms.

Šiuolaikinės ir naujausios džiuto kėdės:

Čia paminėtos džiuto kėdės yra pasirinktinai paminėtos jūsų stilingiems namams.

1. Atlošo džiuto kėdė:

Atlošo džiuto kėdė

Jūsų patogumui įsigykite visas tradicines džiuto kėdes su atlošu. Šios kėdės yra labai erdvios ir puikiai tinka karštoms vasaros dienoms. Džiutas sudaro minkštą sėdynę ir gali būti minkštas. Šios aukštos kėdės yra apvalios prie pagrindo ir užima šiek tiek vietos. Pasirinkite juos dėl jų patvarumo.

2. Džiuto ir medžio kėdė:

Džiuto ir medžio kėdė

Šios madingos džiuto kėdės ant medinio rėmo yra modernus tradicinių džiuto kėdžių posūkis. Išlenktos kėdės kojos atrodo labai stilingai ir dailiai. Čia padaryta džiuto juosta yra sudėtinga ir geometrinio pobūdžio. Tai sukuria labai stiprią atlošo ir sėdynės struktūrą.

3. Džiuto kėdės juostos:

Džiuto kėdės juostos

Tai dar viena džiuto kėdės technika. Tai vadinama juostomis ir tai yra plačios džiuto audinio gijos, austi kryžminiu būdu. Džiuto kėdės juostos sukuria tvirtą kėdę, kuri tarnaus visą gyvenimą. Naudojamos spalvos gali būti derinamos, kad būtų suteikta išgalvota išvaizda.

4. Džiuto atsipalaidavimo kėdė:

Džiuto atsipalaidavimo kėdė

Kitą džiuto juostos, skirtos kėdei, versiją galima pamatyti šioje atpalaiduojančioje kėdėje, kurios modelis yra lėkštė. Šviesios spalvos džiuto siūlai yra įrišti įmantriai, kad būtų galima ištirti, tačiau atrodyti atvirai. Plonos medinės kojos suteikia žavesio. Šias atpalaiduojančias kėdes galite pasirinkti savo sodui ar gyvenamajai erdvei.

5. Džiuto sofos kėdė:

Džiuto sofos kėdė

Įsigykite šią sofos komplekto kėdę iš džiuto su porankiais. Suapvalintos medinio rėmo kreivės yra labai elegantiškos ir atrodo blizgios. Tamsi džiuto spalva papildo miškingo rėmo blizgesį. Sudėtinga džiuto audimo technika sukuria tvirtą pagrindą ir ilgai tarnaus. Sofos kėdę galima prijungti prie dvivietės sofos kėdės.

6. Džiuto supamoji kėdė:

Džiuto supamoji kėdė-6

Pasirinkite džiuto supamąją kėdę savo sodui ar svetainei. Ši džiuto supamoji kėdė taip pat turi platų atlošą ir ranką. Medinis kojos rėmas leidžia rokeriui atrodyti protingai. Džiuto audimo darbai atlikti labai tvarkingai. Priekyje atliekamas papildomas audimas suteikia kėdei daugiau stiliaus.

7. Džiuto poilsio kėdės:

Džiuto poilsio kėdės

Jūsų poilsio zona neatrodys tokia pati su šiomis elegantiškomis džiuto poilsio kėdėmis. Kėdės turi daugiau vietos sėdynėms, todėl yra erdvios ir patogios. Džiutas ir medinė kėdė suteikia jūsų erdvei charakterio. Spalvos yra silpnos ir taip susimaišo su fonu.

8. Džiuto valgomojo kėdė:

Džiuto valgomojo kėdė

Šios džiuto valgomojo kėdės puikiai papildo jūsų valgomojo stalą. Baltas medinis stalas ir džiuto kėdės puikiai derina. Visa džiuto audimo atlošas ir sėdynė yra tvirti ir tvirti. Medinės kėdės kojos yra plonos ir atrodo dailiai bei stilingai. Pasirinkite šį nuostabų rinkinį savo valgomajam ir tikrai būsite miesto kalba.

9. Džiuto sūpynės kėdė:

Džiuto sūpynės kėdė

Įsigykite šią nuostabią džiuto sūpynės kėdę savo lauko erdvei ar balkonui. Tai yra puikus pokalbio pradininkas ir puikiai tinka miegoti ir atsipalaiduoti. Džiuto pynimas yra apjuostas viršuje, o sėdynė įmantriai austa. Keturios plakatų grandinės taip pat yra austi džiutu ir sudaro tvirtą struktūrą.

Džiuto kėdės pagamintos iš smulkaus džiuto, yra tvirtos ir tarnauja ilgai. Džiuto kėdės reikalauja minimalios priežiūros ir puikiai tinka kiekvienuose namuose. Jie gerai dirba ir vasarą, nes jie yra vėsūs. Džiuto poilsio kėdės, valgomojo kėdės ir sūpynės kėdės yra elegantiškos detalės ir gali būti stilingai papildytos jūsų vieta.