Kiekviename biure yra registratūra, užpildyta kėdėmis lankytojams. Šios kėdės netgi lemia įmonės stiprumą ir reputaciją. Kėdės yra specialiai sukurtos lankytojų patogumui. Tai gali būti plieninės, odinės ar net medinės kėdės. Šių kėdžių tipas ir stilius skiriasi priklausomai nuo įmonės. Kartais pageidautina viena kėdė, o kartais – visa sofa.

Lankytojų kėdės

Šiuolaikiškos ir stilingos lankytojų kėdės:

Čia paminėtos kėdės, pasirinktos stilingai jūsų namų ar biuro dizainui.

1. Šiuolaikinės biuro kėdės:

Šiuolaikinės biuro kėdės

Šiuolaikinės biuro lankytojų kėdės labiausiai pageidaujamos IT ir aukštųjų technologijų biuruose. Jie suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir daro kambarį ar registratūrą elegantišką. Šiems gaminiams gaminti naudojama medžiaga skiriasi nuo plastiko iki odos, o dažniausiai naudojama juoda ir balta spalva.

2. Vykdomosios lankytojų kėdės:

Vykdomosios lankytojų kėdės

Šios kėdės naudojamos tam, kad suteiktų šiai vietai vykdomąjį vaizdą, ir naudojamos biure, kuris apima pardavimą ir klientų vizitus. Tai dažniausiai ginkluotos lankytojų kėdės ir dažniausiai pagamintos iš medžio ir odos.

3. Laukiantys lankytojų kėdės:

Laukiančios lankytojų kėdės

Tai dažniausiai naudojamos biuro lankytojų kėdės. Jie dažniausiai naudojami klinikose ir vyriausybinėse vietose. Jie naudojami kekėse, o ne kaip viena kėdė. Šių kėdžių eilė sujungta.

4. Medinės lankytojų kėdės:

Medinės lankytojų kėdės

Medinės kėdės naudojamos retai ir jos naudojamos verslo vietoje. Tai dažniausiai lankytojų kėdės su ranka ir visada yra medžio ir odos derinys. Jų galima įsigyti įvairių dydžių.

5. Plastikinės lankytojų kėdės:

Plastikinės lankytojų kėdės

Tai yra labiausiai pageidaujamos biuro lankytojų kėdės. Tai pigios ir geriausios biuro lankytojų kėdės, naudojamos daugelyje įmonių. Nors jiems nėra taip patogu ilgai sėdėti, jie puikiai tinka tai vietai.

6. Vinilo lankytojų kėdės:

Vinilo lankytojų kėdės

Tai tradicinės lankytojų kėdės su rankomis. Jie pagaminti iš vinilo medžiagos – plastiko, pagaminto iš cheminės medžiagos. Jie dažniausiai yra raudonos spalvos ir naudojami restoranuose bei tradicinėse vietose.

7. Odinės lankytojų kėdės:

Odinės lankytojų kėdės

Odinės lankytojų kėdės dažniausiai naudojamos priėmimuose. Dažniausiai jie yra juodos spalvos ir naudojami kaip atskiros kėdės. Jie yra patogūs ir suteikia prabangią išvaizdą. Tai dažniausiai mažo ūgio ir taip pat padeda atsipalaiduoti laukiant.

8. Metalinės lankytojų kėdės:

Metalinės lankytojų kėdės

Jie yra panašūs į laukimo kėdes, tačiau visiškai pagaminti iš metalo. Jie dažniausiai naudojami toje vietoje, kur reikia daug kėdžių. Kėdės yra sujungtos kartu su bendru pagrindu, todėl jas galima įsigyti tik dideliu kiekiu.

9. Konsolės lankytojų kėdės:

Konsolės lankytojų kėdės

Kaip rodo pavadinimas, konsolės kėdės turi tik vieną galą. Jie naudojami norint suteikti elegantišką ir vykdomą išvaizdą. Jie pritvirtinti viename gale ir padeda palaikyti bei atpalaiduoti nugarą. Jie pagaminti iš metalo ir odos.

Įmonės lankytojų kėdė yra pirmasis įspūdis, padarytas asmeniui, apsilankiusiam vietoje. Visada geriau atrodyti geriausiai ir pritraukti žmogaus dėmesį. Yra daug lankytojų biuro kėdžių, kurias galima įsigyti pagal biudžetą. Populiariausi yra vykdomieji ir odos tipai, nes jie suteikia elegantišką ir prabangią išvaizdą. Tikrai svarbu pasirinkti tinkamą stilių tinkamam verslui. Ne kiekviena kėdė tiks kiekvienai vietai. Pasirinkimas visiškai priklauso nuo verslo ir vietos. Tai niekada nepriklauso nuo savininko skonio, nes vieta gali atrodyti šiek tiek nepatogi ir nepatogi.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.