Dešimtmečius buvo naudojamos panašios kėdės, pagamintos iš medžio arba bet kokio metalo, tačiau dabar čia yra kėdė, užpildyta dujomis. Šio tipo kėdės yra pripūstos oro ir atrodo labai madingos, o namų dekoras atrodo labai stilingas. Šio tipo pripūstos kėdės pranašumas yra tas, kad ją galima priderinti mažoje vietoje.

Geriausios ir naujausios pripučiamos kėdės:

Taigi, leiskime į kelionę iki 9 geriausių pripučiamų kėdžių rūšių:

1. Nešiojamos futbolo stiliaus pripučiamos kėdės:

Nešiojama futbolo stiliaus pripučiama kėdė

Šios nešiojamos pripučiamos kėdės, sukurtos kaip futbolo formos, yra labai populiarios ir puikiai atrodo. Juodos ir baltos spalvų derinys atrodo nuostabiai, kai pastatomas, o pripučiama sofa pagaminta iš vandeniui atsparios medžiagos, todėl ant jos išsiliejęs skystis nepakenks šios kėdės išvaizdai.

2. Lauko dvivietės pripučiamos kėdės:

Lauko dvivietė pripučiama kėdė

Čia yra patogi ir jauki dvivietė pripučiama sofa arba kėdė, kurią prireikus galima susprogdinti. Spalvotos dėmės svetainės zonoje suteikia patobulintą ir prailgintą išvaizdą. Tokio tipo lauko pripučiamos kėdės gali būti dedamos lauke, pavyzdžiui, sodo zonoje arba balkonuose, ir tai suteikia gyvybingą išvaizdą.

3. Spalvingos pripučiamos kėdės:

Spalvingos pripučiamos kėdės

Madingos ir patraukliai atrodančios šios pripūstos kėdės. Pripūstą kėdę galima pritaikyti skirtingoms vientisoms spalvoms ir naudoti bet kokiai veiklai. Kėdė idealiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams ir suteikia papildomos išvaizdos bet kuriai vietai.

4. Smiley stiliaus pripučiamos kėdės:

Smiley stiliaus pripučiama kėdė

Visų laikų mėgstamiausia ir mielai atrodanti šypsenėlė pripūstos kėdės. Kėdė yra specialiai sukurta šypsenėlės formos ir yra pagaminta iš storo ir patvaraus plastiko. Taigi nusipirkus galima naudoti ilgiau ir atrodyti labai šauniai, kai laikoma svetainėje ar net balkone.

5. Gamtos įkvėptos pripučiamos paplūdimio kėdės:

Pripučiama paplūdimio kėdė gamtos įkvėpta

Tai šauniausiai atrodančios pripūstos kėdės bet kokiam paplūdimio vakarėliui. Kėdė turi gražų įvairių atspalvių atspaudą ir atrodo elegantiškai. Kėdė idealiai tinka degintis paplūdimyje, terasoje ar kampanijos metu ir jums pavydėtų visi stovyklos dalyviai.

6. Pripučiama sofa vyresnio amžiaus žmonėms:

Pripučiama sofa vyresnio amžiaus žmonėms

Tai idealiai pripučiamos sofos vyresnio amžiaus žmonėms, nes jos yra gana didelės nei įprastos. Jame netgi yra porankiai ir atlošas, todėl sėdint suteikiamas komfortas, juose galite mėgautis žaidimais ar filmais ir praleisti puikius vakarus.

7. Apvalios formos pripučiami foteliai:

Apvalios formos pripučiami foteliai

Gražiai ir maloniai atrodančios šios apvalios formos pripūstos kėdės su tinkamu žvilgančios sidabro spalvos porankiais ir atlošu. Sėdimoje vietoje yra rausvos spalvos paminkštinta pagalvėlė, suteikianti komforto jums sėdint. Kėdės yra įvairių spalvų, jas taip pat galima naudoti kavinėse ir poilsio kambariuose.

8. Sensacingos pripučiamos pupelių maišo kėdės:

Sensacingos pripučiamos sėdmaišio kėdės

Mielos ir gražios atrodo šios pripūstos sėdmaišių kėdės, skirtos atsipalaiduoti. Kėdės yra gana patvarios, jas galima pastatyti lauke arba patalpose, jas taip pat galima lengvai ištuštinti ir laikyti.

9. „Pink Frozen Disney“ pripučiamos kėdės vaikams:

„Pink Frozen Disney“ pripučiama kėdė vaikams

Puiki pripučiama kėdė vaikams, ant kurios spausdinami „Disney“ personažai, taip pritraukiantys vaikus ir priverčiantys jaustis ypatingais. Pripučiama vaikiška kėdė pagaminta iš storų, ekologiškų medžiagų ir yra gana lengva. Taigi vaikai gali mėgautis ir tuo pačiu atsipalaiduoti ant savo mėgstamos kėdės.

Pripūstos kėdės yra įvairių dizainų, spalvų ir raštų, taip pat galite pasirinkti vieną pagal savo poreikius ir stilių. Jos pranašumas yra tas, kad ją galima laikyti mažoje vietoje, net jei ji nėra pripildyta oro, o jos dydis ir kėdės forma priklauso nuo jūsų pripildyto oro. Taigi pasiimkite patrauklią kėdę ir suteikite savitą išvaizdą bet kuriai vietai.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.