Jei planuojate tyrinėti įspūdingą vaizdingą Indijos grožį, idealus būdas yra keliauti keliais. Vaizdinga aplinka ir nuostabios floros bei faunos vaizdas tiesiogine prasme gali atimti kvapą. Žemiau pateikiamas 7 įspūdingai gražių vietų ir maršrutų sąrašas, kuriuos tikrai turėtumėte aplankyti su draugais ar šeima kartą gyvenime.

Manalis – Lehas:

Kelionės kryptys, kurias reikia ištirti Indijoje keliu1

Vaizdingo grožio, keliaujant keliu iš Manali į Lehą, neįmanoma išreikšti žodžiais. Jei keliaujate džipu ar kulka, gražus vaizdas išgraviruos nuolatinę vietą jūsų širdyje. Manalis į Leh yra 490 km ilgio, daugiau nei 4000 m aukštyje. Jei norite pamatyti nuostabiausias kalnų grandines ir slėnius, tiesiog susikraukite krepšį ir leiskitės į kelią.

Pambano tiltas:

Pambano tiltas

Ieškote lengvo vairavimo? Pambano tiltas yra jūsų kelionės tikslas. Šis tiltas, iškilęs virš Indijos vandenyno vandenų, jungia Pambano salą su Ramšvaramu. Važiuokite per tiltą vakaro valandomis, kad pamatytumėte įspūdingą vaizdą į jūrą ir aplinkines salas. Pambano tilto atstumas yra 13,5 km, kurį galima lengvai įveikti per 25 minutes. Šiandien leiskitės į kelionę prie Pambano tilto ir pajuskite drėgną odos vėją.

Mumbajus – Goa:

Mumbajus - Goa

Trokšti ilgo važiavimo? Tada važiuokite palei NH17, kad nuvažiuotumėte nuostabią kelionę, kuri tęsiasi iki pat Goa. Nesvarbu, ar keliaujate automobiliu, ar važinėjate motociklu, kelionė jums yra įspūdinga. Mumbajus-Goa yra 615 km, o tai tikrai užtrunka 10–12 valandų. Gražūs kriokliai ir šventyklos gali būti priežastis blaškytis prieš pasiekiant Goa.

Bangalore – Coorg:

Bangalore į Coorg

Jei ieškote gražaus vaizdingo vaizdo, mėgaukitės kelione į Indijos Škotiją- Coorg. Važiavimas iš Bangalore į Coorg yra gana sudėtinga ir nuotykių kupina patirtis. Saugokitės stačių pakilimų ir staigių vingių. Atstumas nuo Banglore iki Coorg yra apie 260 km, kurį galima lengvai įveikti per 5-6 valandas. Su žaluma ir žaviu kavos kvapu aplink jus pasiruoškite jaustis labiau atsipalaidavę ir žvalūs.

Delis – Džaipuras:

Delis - Džaipuras

Norite ištirti ir pasigrožėti Indijos architektūros ekstravagancija? Garsusis rožinis miestas yra tinkama vieta jums. Tačiau važiavimas iš sostinės daro jūsų kelionę dar įdomesnę. Apytikslis atstumas yra 274 km, jį galima lengvai įveikti per 5-6 valandas. NH8 yra geriausias siūlomas maršrutas norint pasiekti Džaipūrą. Bet jei jūsų gurmanas, nepamirškite užsukti į netoliese esančias dhabas, siūlančias geriausią indišką virtuvę.

Kolkata – Puri:

Kolkata - Puri

Planuojate kelionę į paplūdimių šalį? Kelionė keliu laikoma patogiausiu ir patogiausiu variantu. Važiuoti iš Joy miesto tiesiai į Puri tikrai verta. Jei jaučiate jūros gėrybių skonį, jums tiesiog patiks čia keptos jūros gėrybės. Atstumas yra 500 km nuo Kolkatos ir tikrai užtrunka daugiau nei 11 valandų jūsų laiko. Pabandykite išvykti iš miesto anksti ryte, kad pasiektumėte Puri prieš saulėlydį.

Ahmedabadas – Kutch:

Ahmedabadas - Kutch

Jei ieškote įsimintino vairavimo, tiesiog susikraukite savo lagaminus ir pradėkite važiuoti iš Ahmedabado į Kutch. Kutch yra kraštas, pilnas kontrastų. Keliai yra puikūs, ir jūs turėsite galimybę atrasti įvairių vietų, tokių kaip Rann of Kutch ir Wild Ass Sanctuary. Atstumas nuo Ahmedabado iki Kutch yra apie 400 km ir trunka apie 7 valandas. Grįždami nepamirškite apžiūrėti vietinių rankdarbių darbų.

Keliauti keliais tikrai yra geresnis pasirinkimas nei tiesiog įlipti į nuobodų traukinį ar trumpą skrydį. Viskas, ko jums reikia, yra automobilis ar motociklas ir tik medalis ant pedalo. Važiavimas būtų tiesiog įspūdingas.