„Tanga“ kelnaitės yra europietiško stiliaus kelnaitės, kurios labiau dengia nei dirželis ir mažiau nei bikinis. Šis stilius daro jį labai mėgstamą moterų, nes jis yra seksualus ir tuo pat metu patogus.

Geriausios ir seksualiausios moterų tanga kelnaitės, kurios artėja prie tendencijos:

Iš šių sąrašų galite pasirinkti savo tanga kelnaičių stilių,

1. Nėrinių tanga kelnaitės:

Nėrinių Tanga kelnaitės

Išbandykite šias itin seksualias kelnaites iš nėrinių. Baltos nėrinių tanga kelnaitės puikiai tinka ir atrodo nuostabiai. Rinkitės tai dėvėti ypatingą dieną ir jausitės seksualiai iš vidaus.

2. Brazilijos tanga kelnaitės:

Braziliškos Tanga kelnaitės

Peržiūrėkite šias braziliškas tanga stiliaus kelnaites, pagamintas lazeriu. Kelnės yra vientisos išvaizdos ir yra įvairių spalvų. Galite pasirinkti juos įsigyti šešių arba vienetų pakuotėje. Jie yra labai patogūs ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

3. Nėrinių nugaros tanga kelnaitės:

Nėrinių nugaros Tanga kelnaitės

Vienas iš geriausių tanga kelnaičių stilių yra nėrinių nugara. Čia kelnaitės priekyje yra medvilnė, o nugara pagaminta iš nėrinių. Tai taip pat gali būti kontrastingos spalvos. Šios kelnaitės yra labai seksualios ir keičiasi nuo kasdienių.

4. Spausdintos „Tanga“ kelnaitės:

Spausdintos „Tanga“ kelnaitės

Galite rinktis spausdintas kelnaites, kad pakeistumėte nėrines ir tvirtas kelnaites. Šios moteriškos tanga kelnaitės yra drąsios ir gražios, o atspaudai taip pat nuostabūs. Peržiūrėkite platų šių produktų asortimentą ir tada išsirinkite savo mėgstamiausią.

5. Stilingos „Tanga“ kelnaitės:

Stilingos Tanga kelnaitės

Norite kažko seksualesnio? Pasirinkite satino kelnaites, turinčias turtingą satino medžiagą ir nėrinių apvadą. Kelnaitės pasiūtos iš minkšto satino, kuris puikiai jaučiasi prie odos. Kelnaitės taip pat turi minkštą nėrinių apvadą, kuris nesupjauna odos.

6. „Hipster Tanga“ kelnaitės:

„Hipster Tanga“ kelnaitės

Jei esate plius dydžio moteris, galite pasirinkti šias itin seksualias hipsterines plius dydžio tanga kelnaites, kurios yra iš išskirtinės nėrinių medžiagos. Kelnaitės yra labai atsipalaidavusios ir lengvai dėvimos. Tai tikrai leis jums jaustis seksualiai ir spalvingai.

7. Tanga rinkinys:

Tanga rinkinys

Pasirinkite kitai aprangai tanga kirpimo kelnaičių rinkinį su atitinkančia liemenėle. Šį rinkinį sudaro tos pačios medžiagos kelnės ir liemenėlė iš tos pačios medžiagos. Pasirinkite iš įvairių galimų spaudinių ir spalvų.

8. Besiūlės „Tanga“ kelnaitės:

Besiūlės Tanga kelnaitės

Įsigykite keletą šio kasdienio įvairių atspalvių kelnaičių tanga stiliaus. Šios kelnaitės yra pasiūtos, todėl dėvint aptemptus drabužius nerodo jokių kelnių linijų. Besiūlės kelnaitės taip pat yra labai patogios, nes elastinės neskauda.

9. Baltos tanga kelnaitės:

Baltos Tanga kelnaitės

Šios mielos baltos tanga kelnaitės yra dar vienas puikus pirkinys. Pasirinkite iš nėrinių nugaros arba pilnų nėrinių kelnaičių. Šios kelnaitės priekyje yra mielas lankelis, kuris tuo pat metu atrodo seksualiai. Įsigykite porą šių gražuolių kasdienai ar bet kuriai ypatingai progai.

„Tanga“ stiliaus kelnaitės yra patogus drabužis, kurį mėgsta daugelis moterų. Stilius turi nėrinius ir satiną bei net medvilninę medžiagą. Šio stiliaus tanga kelnaitės atrodo seksualiai; iš šio modelio gausite mažus ir didelius viename dydyje. Šioms kelnaitėms plauti reikia naudoti šaltą vandenį, niekada nedžiovinkite šių kelnaičių jokiu karščiu. Šio stiliaus kelnaitės suteiks natūralumo. Galite naudoti su džinsais reguliariai, išbandykite šias kelnaites ir kaip maudymosi kostiumėlį. Kiekvienas iš jų padaro kelnaites labai atsipalaidavusias ir patogias.