Keičiantis drabužių tendencijoms, vidinis drabužis taip pat suteikia rinkai naujų patrauklių dizainų, ypač moterims. Paprastos medvilninės kelnaitės dabar pakeistos brangiomis nėrinių kelnaitėmis, kelnaitėmis, hipsteriais ir daug daugiau, kad vidinis dėvėjimas būtų jausmingesnis.

styginės KelnaitėsPanašus modelis yra kelnių kelnaitės, kurios yra įvairių kitų dizainų. Pagaminti iš vienos dvigubos ar kelių stygų, jie taip pat yra plačiai parinkti kaip bikiniai su dėvimais ar naujosios nuotakos, kad atrodytų seksualiai.

Styginės kelnaitės moterims:

Toliau pateikiami keli skirtingi virusų modeliai rinkoje, suteikiantys styginių kelnaitėms kitokią perspektyvą.

1. Grynosios styginių kelnaitės:

Tinklinės styginių kelnaitės

Šifonu pagamintos beveik baltos g styginių kelnaitės šiais laikais gana plačiai naudojamos jaunoms patelėms. Kelnaitės centre yra šifono danga, kurioje yra megzti smulkūs piešiniai. Šoninis laikiklis turi tris šifono stygas, kad būtų galima tvirtai suimti. Kad būtų jauku, prie blizgančių kelnaičių pridedamas perlas.

2. Belaidės kelnaitės:

Belaidės kelnaitės

Šios belaidės kelnaitės, dar žinomos kaip „C string“ kelnės, tampa populiarios, ypač tarp įžymybių. Raudonos kelnaitės turi paprastą tinklelio dangtelį priekyje ir gale, kad paslėptų jautrias dalis. Jis turi ploną kreivę, kuri lieka fiksuota tarp šlaunų, kad būtų galima tvirtai užfiksuoti.

3. Blizgios V formos kelnaitės:

Blizgios V formos kelnaitės

Ieškai kažko madingo ir dar patogaus! Blizgios v stygų kelnaitės yra geriausios, kurių ieškote. Kelnaitės uždengia žemiau esantį skyrių iki klubų, kad būtų galima tvirtai suimti. Jis pagamintas iš spindinčios medžiagos, plačiai pasirinktos maudytis ar jausmingoje fotosesijoje.

4. Paprasta kelnaitės:

Paprasta kelnaitės kelnaitės

Paprastas, bet patrauklus dizainas su medvilne ir šifonu yra styginių kelnaičių dizainas. Tai suteikia visą dangą iš priekio ir nugaros, sujungtą viena virvele apatinėje pilvo dalyje. Jis yra kelių spalvų, tačiau balta yra plačiai parinkta, kad oda būtų tinkamai apšviesta.

5. Išgalvota styginių kelnaitė:

Išgalvota styginių kelnaitė

Ieškote įmantrios ir jausmingos išvaizdos bet kokiam baseino tematikos vakarėliui! T styginių kelnaitės yra gana plačiai parinktos. Jis pagamintas iš tinklo ir poliesterio derinio, kad būtų žavinga išvaizda. Jis pagamintas iš stygų, kurios yra susietos su juo suformuoto lanko pagalba.

6. Reguliuojamos styginių kelnaitės:

Reguliuojamos styginių kelnaitės

Tarp dėvėtų virvelių, baltos styginių kelnaitės su reguliuojamomis stygomis yra plačiai atrinktos jaunų moterų visame pasaulyje. Kelnaitės pagamintos iš medvilnės, poliesterio arba likros. Kelnaitės pagamintos iš apačios ir nugaros dangtelio, pritvirtintos virvele, kurią galima dėvėti žemiau pilvo.

7. Dėmėtos styginių kelnaitės:

Dėmėtos styginių kelnaitės

Moterų plačiai dėvėtas nešiotas dizainas yra dėmėtas stygų dizainas. Satininių kelnaičių dizainas pagamintas iš satino medžiagos, elastinga viršutinėje dalyje ir šonuose, kad sukibtų. Baltai kelnaitei duodami raudoni taškeliai, kad ji būtų nerangi.

8. Mazgo styginių kelnaitės:

Mazgų styginių kelnaitės

Šifonas ir satinas suteikia nuostabų derinį, kad būtų sukurtas puikus paplūdimio kelnaičių dizainas. Vidutinė kelnaitės dalis yra pagaminta iš šifono, suteikiančio mažų bruožų, ir ant jos nusagstyta baltais perlais. Kelnaitės yra pagamintos iš satino, kuris yra pririšamas prie mazgo, kad būtų galima tinkamai suimti klubus.

9. Trikampio kelnaitės dizainas:

Trikampės kelnaitės dizainas

Norite dėvėti naują dizainą kelnaitėmis su raštais Gaukite liesą kelnaičių dizainą, kuris žiūrovui atskleis jūsų jausmingą odą. Dizainas pagamintas iš trikampio satino stygų, o centras – iš tinklinės medžiagos.

Styginių kelnaičių modeliai yra plačiai dėvimi modelių ar paplūdimio vakarėliams. Jie suteikia karštą ir jausmingą efektą, kai dėvimi ypač su satino naktiniais drabužiais moterims. Ne tik moterims, kai kurie styginių kelnaičių dizainai taip pat dėvimi vyrų, kad būtų patogūs.