Nuotakos kelnaitės leidžia nuotakai jaustis seksualiai ir spalvingai. Šios šilko, satino ir nėrinių kelnaitės pagamintos iš geriausių medžiagų ir suteikia stulbinantį efektą.

Geriausios vestuvinių kelnaičių kolekcijos:

Pažvelkime į 9 populiariausių vestuvių kelnių kolekcijas skirtinguose modeliuose.

1. Monogramos nuotakos kelnaitės:

Monogramos nuotakos kelnaitės

Jūsų ypatingai dienai įsigykite monogramuotas nuotakos kelnaites, ant kurių yra sutuoktinio inicialai. Šios kelnaitės pasiūtos iš nėrinių, o inicialas susiuvamas ant kelnaičių šone. Jie gali būti padaryti balta arba bet kokia kita jūsų pasirinkta spalva.

2. Asmeninė vestuvių kelnaitė:

Individualizuota nuotakos kelnaitė

Ženkite vieną žingsnį į priekį ir suasmeninkite savo vestuvines kelnaites. Tai gali būti jūsų vardas ir jūsų vestuvių data. Peržiūrėkite šriftų stilius, kuriuos galite naudoti. Nuotakos kelnaitės gali būti ir šilko.

3. Nuotakos „aš darau“ kelnaitės:

Nuotaka „Aš darau“ Kelnaitės

Kažkas seno, kažkas naujo ir kažkas mėlyna yra senas vestuvių nuotakos posakis. Šios mėlynos nuotakos kelnaitės yra būtent tai, ko jums reikia norint užbaigti posakį. Mėlynos kelnaitės pagamintos iš gryno šilko, kad jaustumėtės ypatingai ir seksualiai.

4. „Hipster“ vestuvių kelnaitės:

„Hipster“ vestuvių kelnaitės

Šios šviesiai mėlynos kelnaitės vestuvėms yra dar vienas dalykas, kurį galite apsvarstyti. Hipsteriško stiliaus kelnaitės puikiai tinka komforto lygiui. Mielos nėrinių briaunos ir lankai šone prideda žavesio prie kelnaičių.

5. Sekvenuota nuotakos kelnaitė:

Sekvenuota nuotakos kelnaitė

Įsigykite šią nuostabią vestuvių naktinių kelnaičių porą ypatingai jūsų gyvenimo nakčiai. Šios nuoseklios nuotakos kelnaitės puikiai tinka su nėrinių kraštais. Žodžiai „nuotaka“ daromi sidabro spalvos sekomis ir sukuria stulbinantį efektą.

6. Plius dydžio vestuvinis apatinis trikotažas:

Plius dydžio vestuvinis apatinis trikotažas

Plius dydžio nuotakos gali turėti seksualiausią apatinį trikotažą su nėrinių kolekcija. Šios plius dydžio nuotakos kelnaitės pasiūtos iš tampraus audinio ir nėrinių. Dėl jų kelnaitės atrodo pritrenkiančiai ir jaudinančiai. Su šiomis kelnaitėmis galite gauti atitinkamą liemenėlę kaip rinkinį. Įsigykite tokio tipo stilių kartu su atitinkamomis liemenėlėmis.

7. Nėrinių nugaros vestuvių kelnaitės:

Nėrinių nugaros vestuvių kelnaitės

Labiausiai paplitusios nuotakos kelnaitės yra baltos nuotakos kelnaitės, pagamintos iš nėrinių. Šios kelnaitės skleidžia daug kvapų ir priverčia nuotaką jaustis seksualiai iš vidaus. Kelnaitės su nėrinių nugarėle pasiūtos iš satino medžiagos priekyje. Žodžius galima atspausdinti ir ant kelnaičių.

8. Patogios vestuvių kelnaitės:

Komfortiškos nuotakos kelnaitės

Toms nuotakoms, kurioms labiau rūpi patogumas, šios lengvo stiliaus nuotakos kelnaitės yra puikus kelias. Nuotakos su kelnaitėmis turi jaustis atsipalaidavusios savo ypatingą dieną, ir šie paprasti stiliai priverčia jaustis taip. Tam papildomam stiliui prie kelnaičių galite pridėti eilės žodžių.

9. Nuotakos kelnaitės aukštu juosmeniu:

Nuotakos kelnaitės aukštu juosmeniu

Gaukite šias nuostabias nuotakos kelnaites, kurios yra aukšto juosmens stiliaus. Kelnaitės pagamintos iš minkštos blizgios medžiagos, o viršutinė juosmens dalis yra padengta nėriniais. Minkšti nėriniai puikiai jaučiasi prie odos. Pasirinkite juos norimomis spalvomis arba balta spalva.

Nuotakos kelnaitės yra viena iš pagrindinių pirkinių nuotakoms. Kelnaitės yra minkštos ir patogios, tuo pačiu itin seksualios ir spalvingos. Šios kelnaitės gali būti pagamintos iš nėrinių arba šilko ir gali būti atliekamos eilės darbai. Tiesą sakant, rinkoje gausite gerų dizainų vestuvinių kelnaičių kolekcijos kolekcijoje, tačiau galite išbandyti ir kai kuriuos skonio tipo dizainus, naujos kompanijos pristato kai kuriuos mėgstamo skonio dizainus, pavyzdžiui, vanilės, šokolado ar braškių modelio. Gaukite bet kokį dizainą su skoniu, kad sužavėtumėte savo mylimąjį.