Günümüzde kemerler sadece pantolonu yerinde tutmak için değil, kadın ve erkek için önemli bir aksesuara dönüşmüştür. Kemerler, herhangi bir kıyafeti daha ilginç hale getirmede çok önemli bir rol oynamaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için kemerler çok önemli bir moda aksesuarıdır. Erkekler ve kadınlar, doğru zamanda doğru seçimi yapan herkesi gösteren hakiki el yapımı kemerleri bile giymeyi tercih ediyor. İnsanlar ayrıca markalı kemer seçimi ile görülür veya tanınır ve bu nedenle bir ilk izlenim yaratır. Her gün pazara çok çeşitli deri kemerler akıyor ve bu da size en uygun olanı seçme konusunda destek aramanıza olanak tanıyor. Bu makale doğru kemer tasarımınızı seçmenize yardımcı olacak.

Trend Erkekler İçin Şık ve Rahat Kemerler:

Modadaki erkekler için en iyi 25 kemere bakalım.

1. Kişiselleştirilmiş Erkek Deri Kemer:

Kişiselleştirilmiş Erkek Deri Kemer

Erkekler için kemerlerin her zaman vücutlarında bir moda parçası olduğu kanıtlanmıştır. Perdeli kemerler veya kumaş kemerler olabilen kişiselleştirilmiş deri kemerler, her işleve en iyi şekilde uyar. Erkek kemeri, giyen kişiye daha iyi bir kişilik kazandırır. Bu kişiselleştirilmiş erkek deri kemer, kıyafetlerinize resmi bir görünüm kazandırır. Bu lüks el yapımı deri kemer, hayattaki en güzel şeylere değer veren herkes için mükemmel bir hediyedir..

2. Yanan Erkek Deri Yardımcı Kemer:

Burning Erkek Deri Yardımcı Kemer

Deri kemerler, kıyafetiniz için mükemmel bir aksesuardır. Erkeklerin kişiliklerini geliştirmeleri için çeşitli kemer tasarımları mevcuttur. Bu yanan erkek deri yardımcı kemer kamu hizmetleri için kullanılır ve hareket halindeyken değerli eşyalarınızı korumak için korunaklı ve güvenli bir konum sağlamak için ceplere sahiptir..

3. Altın Tokalı Geometrik Kemer:

Altın Tokalı Geometrik Kemer

Altın kaplama kemer tokası üzerindeki geometrik desen, lazerle kesilmiş ve altın kaplama malzemeye oyulmuş elle çizilmiş resimle başlar, bu kemer daha fazla koruma ve dayanıklılık sağlar. Kemer tokası geometrik desen görünümü verir, bu nedenle geometrik kemer olarak adlandırılabilir..

4. Tel Sarılmış Tasarım Deri Kemer:

Tel Sarılmış Tasarım Deri Kemer

Bükülmüş deri malzemeden yapılmış bu tel sarılı tasarım kemer ve yumuşak, parlak ve tek renkli bir görünüm kazandıracak, bu kemer her türlü durum için mükemmel bir aksesuardır ve bu kemeri gündelik kıyafetleriniz için takabilirsiniz..

5. Soyulmuş Dokuma Kırmızı Kuşak:

Soyulmuş Dokuma Kırmızı Kuşak

Erkekler için kemerler çeşitli renklerde mevcuttur, bir malzeme olarak deri, esnek, aynı zamanda doğada güçlü ve dayanıklı olması nedeniyle uzun süredir popülerliğini kanıtlamıştır, erkekler için en iyi kemerler deridir, paslanmaz gümüş kemerler ve pamuklu kanvas kemerler daha dayanıklı.

6. Batı Erkek Kemeri:

Batı Erkek Kemeri

Kemerler herkesin görmesi için gururla sergileniyor. Erkek kıyafetleri için birçok kemer üretilmektedir. Sade ve şık görünmenizi sağlar. Bu batılı erkek kemeri, küçük tasarımlarla elle sandıklanmış ve resmi bir görünüm veren koyu mavi renk tasarımlarıyla süslenmiştir..

7. Kemerli Dövülmüş Toka:

Kemerli Dövülmüş Toka

Erkek kemerleri bir dizi renk, genişlik ve kaplamada mevcuttur. Piyasada çok çeşitli Best erkek kemerleri mevcuttur, benzersiz tasarımınızı seçebilir ve görünümünüzü erkeksi kadar yapabilirsiniz. Bu kemerler deriden yapılmıştır ve tokası çekiç tasarımına sahip altın malzeme ile tamamlanmıştır..

8. Şerit Kemer:

Şerit Kemer

Son zamanlardaki eğilimde, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kayış stilleri var, boyama işlemiyle farklı renklerde kayışlar yapılıyor. Şerit kemerler, her yaştan erkek ve genç tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır..

9. Erkek Askeri Kemeri:

Erkek Askeri Kemer

Kemerler askeri güçte önemli bir rol oynamaktadır; çoğu gencin bu tür askeri kemerleri takmaya ilgisi vardır. Bu kemeri her türlü durumda takabilirsiniz; bu, kıyafetiniz için şık ve modaya uygun bir görünüm verir.

10. Mercan ve Donanma Deniz Halka Kemeri:

Mercan ve Donanma Denizcilik Halka Kemeri

Pamuk baskılı malzemeden yapılmış bu mercan, lacivert deniz halka kemer. Bu, çeşitli boyut ve renklerde mevcut olabilir. Bu kemer, göz alıcı bir görünüm veren koyu siyah çapa tasarımıyla süslenmiştir. Bu kemeri her türlü gündelik kıyafet için takabilirsiniz..

11. Kahverengi Deri Vintage Kemer:

Kahverengi Deri Vintage Kemer

Kahverengi deri kemer resmi ve geleneksel bir görünüm verir. Bu eski batı kemeri, birinci sınıf dana derisindendir ve ABD’de üretilmiştir. Taba derisi biraz eskitilmiş olup eskitme durumu iyidir.

12. Gümüş Kemerli Siyah Deri:

Gümüş Kemerli Siyah Deri

Gerçek kaliteli el yapımı deri kemerin görünümü de size oldukça düzgün bir görünüm vererek, sizi her yerde tanıştığınız veya insanlarla çalıştığınız her yerde çarpıcı bir birey haline getirir. Bu siyah deri kemer, beline çarpıcı bir görünüm kazandıran som gümüş tasarımla tamamlanmıştır..

13. Deri Kemerli Ahşap Toka:

Deri Kemerli Ahşap Tokalı

Deri kemerli el yapımı ahşap toka, bir fırsatta, bir toplantıda veya sadece sokakta yürürken diğerleri arasında ayrıcalıklı olmanızı sağlar. Bu küçük ahşap tokalı kemer deriden yapılmıştır ve rustik bir görünüm veren ahşap tokalı tasarımla tamamlanmıştır. Bu koyu kahverengi deri hoş bir vintage yapı verir, bu zarif ve yüksek kaliteli işçilikle ve kavisli kenarlarla yapılabilir..

14. Beyaz Çizgili Tasarımlı Donanma Kemeri:

Beyaz Çizgili Tasarımlı Lacivert Kemer

Lacivert ve beyaz çizgili gibi klasik kemerler her şeyle uyumludur; Bu orijinal donanma halklarının yeni versiyonu olabilir, nikel halkalı zümrüt yeşili dokuma ile beyaz çizgili kurdele ile tasarlanmıştır. Kostüm renginize uyacak şekilde kendi kurdele renginizi seçebilirsiniz..

15. Eşsiz Siyah Beyaz Kuşak:

Eşsiz Siyah Beyaz Kuşak

Bu eşsiz siyah beyaz kemer, kemer severler için mükemmel bir ziyafettir; Kemer pamuklu kanvas malzemeden üretilmiştir ve kıyafetlerinize daha şık bir görünüm kazandıran beyaz ve siyah işaretli kutu ile tasarlanmıştır. Bu kemer, mükemmel bir uyum sağlayan eğrisi nedeniyle rahat olabilir..

16. Aqua Renkli Kemer:

Aqua Renkli Kemer

Kemerler zevk ve tercihlerinizi yansıtabilir. Kemerleri her türlü durum için ve düzenli kullanım için takabilirsiniz. Aqua renkli kemer, saf deri malzemeden üretilmiştir ve gümüş ayarlanabilir kanca ile tasarlanmıştır. Bu aqua renkli kemer, kıyafetleriniz için mükemmel klas bir görünüm verir..

17. Makrome Erkek Kemeri:

Makrome Erkek Kemer

Rahat, güzel ve pratik makrome kemer hem klasik pantolonlara hem de kot pantolonlara mükemmel uyum sağlar. Bu kemer, gri renkli yumuşak kordonlara sahiptir, kordon, kemer turistlerinin, inşaatçıların ve bir kemere isteğe bağlı ekipman ve aletler bağlaması gereken diğerlerinin kullanımına izin verir. Bu kemeri farklı renk ve ebatlarda satın alabilirsiniz..

18. El Aletli Deri Kemer:

El Aletli Deri Kemer

El işlemeli deri kemer, deri malzeme ile tasarlanmıştır ve kıyafetinize geleneksel ve resmi bir görünüm kazandıran, el yapımı çiçek tasarımlarına sahiptir. Evlilik yıldönümleri ve diğer parti kutlamaları için bu tür kemerleri takabilirsiniz, bu da tamamen özelleştirilmiş bir görünüm verir. Bu el yapımı kemer kesinlikle size kalabalıklardan benzersiz bir görünüm kazandırıyor..

19. Afrika Boncuklu Erkek Kemeri:

Afrika Boncuklu Erkek Kemeri

Muhteşem boncuklu kemer her yaştan erkek ve genç tarafından yaygın olarak giyilir, bu kemer yumuşak kanvas malzemeden yapılmış ve küçük beyaz boncuklarla süslenmiş, görünümünüzü benzersiz kadar göstermeyi seven biriyseniz, bu boncuklu kemerle gidin, kesinlikle sana erkeksi bir görünüm verecek.

20. Çok Renkli Streç Naylon Kemer:

Çok Renkli Streç Naylon Kemer

Daha uzun ömürlü bir kemer ihtiyacınız varsa, naylon kemerler uzun süreli etki ile mükemmel bir seçimdir. Piyasada yapay elmaslar, perçinler ve boyalı tasarımlar gibi çeşitli süslü kemerler mevcuttur. Bu çok renkli streç naylon kemer, gündelik veya iş kıyafetleri için ideal bir seçimdir. Naylon geçme gerilebilir ve kullanıcılara rahat bir his verir. Deri metal toka ile sona ererken, uzun ömürlülüğü ve sofistike olmayı destekler.

21. Hakiki Beyaz Deri Kemer:

Hakiki Beyaz Deri Kemer

Renkli kemerin yanı sıra bu beyaz kemer, kıyafetiniz için düzgün ve mükemmel bir görünüm kazandıracak; bu tarz kemerleri kontrast renkli kostümleriniz için kullanabilirsiniz. Bu hakiki beyaz deri kemer, beliniz için pürüzsüz ve cilalı bir görünüm sunar. Kemerinizi seçmenin en iyi anahtarı renk koordinasyonudur. Kemeri satın alırken, kemerin rengine dikkat edin..

22. Çivili Kelly Yeşil Kuşak:

Çivili Kelly Yeşil Kuşak

Renkli kemerler günlük giyiminize biraz moda havası katar, her erkeğin kendi kemerleri olmalıdır. Bu çivili Kelly yeşili kuşak, insanlar için göz alıcı bir görünüm sunuyor. Bu moda kemerde vurgulanan üç sıra Gümüş taş piramit çivi. Tek uçlu bir toka, deri kemerin taklidini tamamlar, açık renk kostümleriniz için mükemmel uyum sağlar. Düğün işlevleri ve diğer işlevler için bu tür kemerleri seçebilirsiniz..

23. Morina Balığı Deri Kemer:

Morina Balığı Deri Kemer

İyi yapılmış bir kemer, uzun süreler boyunca bile rahat ve güvenlidir. Online mağazalarda yılan derisi, plastik, kumaş, streç, dokuma, örgülü, kabartmalı vb. birçok kemer malzemesi bulunmaktadır. Morina balığı deri kemer, moda bilincine sahip bir adamsanız, kullanıcılar için benzersiz bir görünüm sağlar. bu morina derisi kemer ile kesinlikle, bu diğerlerinden benzersiz bir görünüm verecektir.

24. Timsah Yüzük Kemeri:

Timsah Yüzük Kemer

Kemer yapımında sadece inek derisi kullanıldığını düşünürseniz, kemer yapımında manda, timsah, köpekbalığı, devekuşu, kertenkele ve vatoz derileri de kullanılıyor. Timsah derisi kemerler, kıyafetiniz için olağanüstü bir aksesuardan oluşuyor. Bu timsah kemerleri uzun ömürlüdür ve kullanıcılara daha rahat bir his verir. Koyu kahverengi renk deri ile yapılabilir ve kıyafetler için sade ve şık bir görünüm sağlar..

25. Özel Amerikan Deri Kemer:

Özel Amerikan Deri Kemer

İnsanlara ekstra çekici bir görünüm katan, kişiye özel bayrak tasarımlarını kemerlerinize ekleyin. Bu kemer saf koyu deriden yapılmıştır ve kıyafetinize özel bir görünüm kazandıran Amerikan bayrağı tasarımlarıyla süslenmiştir. Elbiselerinize ve görünümlerinize uygun, özgün ve size özel tasarım kemerlerinizi seçebilirsiniz. Altın yaldızla vurgulanabilen iki yıldızdan oluşan kemer, zengin bir görünüm kazandıracak.

Modern dünyada kemerler birçok insan için günlük bir moda öğesidir. Kemerler ve tokalar, pantolonu dik ve sıkı tutmak için en iyi hizmeti verdiği için erkek giyim için gerekli parçalardır. Aslında, kemerler, cep telefonları, aletler ve belki de diğer benzer aletler gibi bir dizi ek eşyayı tutmak için kullanılır. Sağladığı kullanımların yanı sıra, kullanıcının kişisel tarzı hakkında da çok şey söylüyor. Bugün piyasada bulunan stil renkli kumaş, baskılı tasarımlar ve dokuma desenleri gibi çok sayıda kemer koleksiyonu bulabilirsiniz. Modayı anladığı için odak noktanız tokaya yerleştirilmelidir..

Kemerlerin pantolonları tutmak için destekleyici bir öğe olarak kullanıldığı zamanlar geride kaldı. Bugün moda ifadesidir ve piyasada mevcut olan en iyisini seçmelisiniz. Sadece bir moda aksesuarı olarak adlandırılsa da aslında kıyafetinizi güzelleştirmede hayati bir rol oynuyor. Vazgeçilmez hale gelen doğru olanı seçmelisiniz. Bir kemer satın almayı planladığınızda, önce boyutunu göz önünde bulundurun. Yanlış uzunlukta olanı seçtiğinizden ve bel ölçünüzden daha büyük olduğundan emin olun..

Bir dahaki sefere pazara gittiğinizde, kemer satın almak için bel ölçünüzü doğru olarak almayı unutmayın ve ardından tokayı başlatmak için bel ölçünüzü orta delikten ölçen bir kemer seçin. Vücudunuz zamanla değişirse, ayarlamak için merkezin her iki tarafında iki deliğin esnekliğine sahip olacaksınız. Umarız ayarlama daha büyük bir yöne gitmez. Online alışveriş yapacaksanız size ve kıyafetinize uygun beden ve renk tercih edin. Uzunluk gibi genişlik de dikkate alınmalıdır. Gardırobunuza hakim olan rengi seçme konusunda tuhaf olun.

Kot pantolon giyiyormuş gibi yaptığınızda, zincirleri, metal pulları ve mermileri olan gündelik erkek kemerlerini tercih etmeye çalışın. Çevrimiçi satın almaya karar verdiğinizde, yalnızca satış yapan bir mağaza seçmeye çalışın. Bu mağazalarda en iyisini bulma şansınız daha yüksek olur. Kadınlar için kıyafetlerinize son bir dokunuş katacak olanı bulabilirsiniz. Her durum için geniş, dar ve süslemeli gibi farklı modellerden satın alarak yatırımınızı değere dönüştürebilirsiniz..