Kemerler, dikişsiz ve küçük bir aksesuar gibi görünebilir, ancak bize güvenin, tırmanabilir ve kişinin görünümünü büyük ölçüde tanımlayabilirler. Profesyonel mekanlar görünüme çok önem verir ve bunun için resmi kemerler bir kıyafeti akıllı ve zarif bir şekilde bir araya getirebilir. Mükemmel detayları seven biriyseniz, resmi kemerlerle ilgili bu kılavuz yardımcı olabilir. İster şık görünmeyi seven biri olun, ister yeni başlayan ve acemi biri olun, kadın ve erkek resmi kemerleri hakkındaki ipuçlarımız ve derlemelerimiz işinizi görebilir. Başlayalım!

Modada Erkekler ve Kadınlar İçin Şık Resmi Kemerler:

 • Erkek Resmi Kemer Listesi:
 • Kadınlar için Resmi Kemerlerin Listesi:

Resmi Kemerlerin Özellikleri:

Moda pazarında farklı kayışların çeşitleri ve tasarımları varken, bu resmi veya profesyonel görünümlerin hassasiyet gerektirdiği göz önüne alındığında, bu aksesuarların her türlü resmi görünümle iyi uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Belirli bir giyim anlayışı stili, resmi kemerlerin belirli özellikleri veya özellikleri konusunda ilk önce size yardımcı olmamıza izin verir..

 • Resmi kemerlere karar verirken kontrol etmeniz gereken ilk ve en önemli şey tokadır. Resmi kemerleri gündelik ve diğerlerinden farklı kılan çerçeve tipi zarif metal tokadır. Toka da burada daha düz ve düzgün.
 • Resmi kemerlerin çoğu bir inç veya daha kapsamlıdır. Resmi kemerlerin aksine, gündelik kemerler incedir ve çeşitli doku ve desenlerde olabilir, ancak biz zarif, düzgün bir tasarım ve düz bir görünüm arıyoruz.
 • Resmi kemerin rengi de önemli bir rol oynar. Bu tür elbise kemerlerini seçerken siyah veya kahverengi geleneksel renklerdir. Aksi takdirde, modern görünüm gri, ten rengi ve beyaz gibi renkleri de içerir..
 • İşte bir ipucu: Tokanızı her zaman kıyafet renginize veya ayakkabı derisi renginize uydurmaya çalışın; bu çok profesyonel ve resmi bir yeni gün görünümü verebilir.

Gentsin Son Tasarımlar İçin En İyi ve Trend Resmi Kemerler:

Erkekler paraları için en iyisini aramayı zor bulduklarından, farklı Tasarımlardaki en iyi Erkek Resmi Kemerlerimize bakın. Aşağıdaki listeden en iyisini seçin.

1. Erkekler için Resmi Deri Kemerler:

Erkek Resmi Deri Kemerler

ŞİMDİ AL

Siyah ve kahverengi renkteki bu Louis Philippe resmi kemeri, son iki yılda en çok rağbet gören çeşitlerden biridir. Deri kemer, her iki tarafta iki renkte kullanılabilen, ters çevrilebilir bir varyantla birlikte gelir. Bu çok renkli amaç akıllı ve modaya uygun olup erkeklere resmi giyimde onurlu ve profesyonel bir görünüm kazandırır..

 • Tasarım: Louis Philippe’ten Siyah ve Kahverengi Tersinir Deri Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: İnce, Atletik ve Kaslı
 • Bakım: Tozu temizlemek için sadece kuru bir bezle silin.

2. Woodland Resmi Kemerleri:

Woodland Resmi Kemerleri

ŞİMDİ AL

Ten rengi kahverengi renk hoş ve zariftir, çoğu resmi kıyafet rengiyle uyumludur. Woodland’dan gelen bu geleneksel ten rengi kahverengi resmi kemer, bir türden biridir. Kusursuz bir şekilde şık ve elit bir görünüm verir, düzenli ve temiz bir görünüm tercih eden genç yaş grupları için idealdir..

 • Tasarım: Woodland Tan Kahverengi Renk Resmi Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: atletik
 • Bakım: Tozu temizlemek için kemeri sadece kuru bir bezle silin..

3. Gucci G Resmi Markalı Kemerler:

Gucci G Resmi Markalı Kemerler

ŞİMDİ AL

Gucci ayrıca erkek siyah resmi kemer yelpazesine sahiptir ve bahse gireriz eşsizdir. Kemer, markanın tipografik harfini temsil eden, birbirine kenetlenen G şeklinde bir toka ile birlikte gelir. Gucci’nin resmi erkek kemeri, hakiki ve birinci sınıf deri ve elit, sofistike ve ihtişamlı görünümüyle dünya çapında en çok aranan görünümlerden biridir. Bu şüphesiz üst düzey toplantılar veya partiler için hoş bir seçimdir..

 • Tasarım: Gucci Kilitli Toka G Siyah Kuşak
 • Malzeme: Gerçek Deri
 • Vücut Tipi: Kimse
 • Bakım: Kemeri kuru bir bezle silin ve sadece temiz bir yerde saklayın..

4. Levis Erkek Tasarımcı Resmi Kemer:

Levis Erkek Tasarımcı Resmi Kemer

ŞİMDİ AL

Artık cebe uygun ancak üstün kaliteli Levis kemerle bile güzel resmi ve profesyonel görünümü zahmetsizce elde edebilirsiniz. Kahverengi erkek kemeri, şimdiye kadar rastladığımız basit ama zarif ve şık bir tasarımdır. Bunu günlük kullanım için deneyin ve bu da rahat görünebilir.

 • Tasarım: Kahverengi Renk Levis Designer Resmi Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: Kaslı ve Atletik
 • Bakım: Kemeri temiz ve kuru bir bezle silin.

5. Siyah Louis Philippe Resmi Kemer:

Siyah Louis Philippe Resmi Kemer

ŞİMDİ AL

Dokulu kemer her geçen gün popülerlik kazanırken, geometrik perdeli dokuya sahip bu Louis Philippe siyah resmi kemer bizim kalbimizde. Siyah kendi kendine tasarım ve zarif stil ifadesi ile, bu siyah deri kemerin normal ofis toplantıları veya partiler ve kokteyl etkinlikleri için peluş ve ihtişamlı bir görünümle nasıl çok iyi gidebileceğini seviyoruz..

 • Tasarım: Louis Philippe’ten Siyah Dokulu Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: Atletik ve Üçgen
 • Bakım: Kemeri sadece kuru bir bezle silin

6. Erkekler için Rolling Lock Resmi Kemerler:

Erkekler için Rolling Lock Resmi Kemerler

Erkek resmi kemer tasarımı, karışık tokalı tasarımıyla oldukça popüler. Bu tokaya pirinç, çinko ve rodyum kaplamadan yapılmış bir döner kilit modeli verilmiştir. Kenneth Cole Reaction şirketinin deri kemeri, güvenilecek en dayanıklı kemerlerden biridir..

7. Alfabetik Vintage Resmi Kemer:

Alfabetik Vintage Resmi Kemer

Hermes’ten çarpıcı bir tasarım olan kemer, resmi törenler için ideal bir kemer. Kayışa, formallere basitleştirilmiş bir görünüm veren düz siyah bir doku verilmiştir. Kemer tokası, firma anlamına gelen H harfi ile alfabetik olarak verilmiştir..

8. Ters Veba Erkek Resmi Kemeri:

Ters Veba Erkek Resmi Kemer

Calvin Klein, taşıdığı toka tasarımları ile erkeklere her zaman moda bir görünüm kazandırmıştır. Buradaki resmi kemer tokaları tasarımında, kemeri dört farklı şekilde takmanızı sağlayan bir ters eşleşme verilmiştir. Güzel bir gümüş tokalı sade siyah kemerler, resmi giyim için mükemmel bir kombinasyondur..

9. Sınırlı Resmi Kemer:

Sınırlı Resmi Kemer

Resmi deri kemerler, sınırlı bir tasarım verildiğinde kemerlere ve kullanıcıya yeni bir görünüm kazandırır. Nautical tarafından tasarlanan bir tasarım, eşit bir bakış sağlar. Kemer, rahat bir tutuş için kenarlarında tonlu dikiş ve ters gümüş toka ile polyester tüyden yapılmıştır.

10. Kaba Tasarım Resmi Kemer:

Kaba Tasarım Resmi Kemer

Kapsamlı bir şekilde benimsenen erkek resmi deri kemer tasarımı, orta genişlikte gelir. Kemer ayrıca, şirketin adı Hilfiger’ı taşıyan antik pirinçten yapılmış bir tokayı taşıyan kaba bir dokudan yapılmıştır. Sağlam kayış, kaba ve zorlu kullanım için ithal malzeme ile birlikte gelir.

11. Düz Tokalı Resmi Kemer:

Düz Tokalı Resmi Kemer

Mütevazı deri kemerler, resmi kemer tokalarıyla takıldığında resmi kıyafetlerde kullanıcıya cömert bir görünüm verir. Deri kemer, logolu, içinde çelik metal tasarımlı düz bir toka verilir. Kemere ayrıca düzeltilmiş bir görünüm için dikişli kenar tasarımı verilir.

12. Üçlü Şerit Resmi Kemer:

Üçlü Şerit Resmi Kemer

Herhangi bir resmi pantolon veya pantolon için mükemmel olan siyah bir resmi kemer, pürüzsüz ama sağlam bir dokuya sahiptir. Kemerin kenarına noktalı bir görünüm veren küçük dikişler verilir. Kemerin tokasında ayrıca belde güçlü bir toka bulunan üç çelik şerit şerit bulunur..

13. Dakika Ekose Resmi Kemer:

Dakika Ekose Resmi Kemer

Pazardaki gençler, berg tasarımlı resmi deri kemerleri yaygın olarak benimsiyor. Kalın deri kayışlara, baskılı tasarım ve basit bir çelik kayış ile küçük kutu tasarımları verilir. Kemerin kalınlığı, tüm gün boyunca taşımayı rahat hale getirir.

14. Resmi Kemeri Yuvarlayın:

Resmi Kemer Üzerinden Yuvarlayın

Erkek resmi kemer kategorisinde yeni bir tasarım deri ve kaba ham dokuya sahip. Kayışa, hafif korkak görünmesi için pürüzsüz deri kemer üzerinde mavi süet deri hareketler verilir. Basit kemer ve kemerin iki tutucusu, ofisler için daha gelişmiş görünmesini sağlar.

15. Dalidou Resmi Kemeri:

Dalidou Resmi Kemer

Dalidou her zaman en kaliteli kayışları dairesel aletli bir şekilde belirgin bir tasarıma sahip olmuştur. Siyah resmi kemere, kemeri daha sevimli hale getirmek için küçük bir vizyonla kenarlarda çift dikiş verilir. Kemere ayrıca çelikten tere çapraz tasarımlı harika bir toka verilir..

Görüntülü Bayan Resmi Kemer Modelleri:

Gelin hep birlikte modadaki bayanlar için en iyi ve şık forma kemer tasarımlarına göz atalım..

1. Geniş Resmi Kemerler:

Geniş Resmi Kemerler

ŞİMDİ AL

Kahverengi renkteki bu geniş askılı resmi kemer hem cebe sığar hem de profesyoneldir. Ofislerde düzenli olarak resmi kıyafet giyen kadınlar için bu, denemek için iyi bir günlük giyim kemeri olabilir. Hem rahat bir görünüm sağlar hem de düzenli ve temiz bir görünüm sağlar..

 • Tasarım: Kahverengi Geniş Askılı Resmi Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: İnce, Kum Saati
 • Bakım: Tozu temizlemek için kemeri sadece kuru bir bezle silin..

2. Tan Dokulu Resmi Kemer:

Tan Dokulu Resmi Kemer

ŞİMDİ AL

Bu ten rengi açık kahverengi rustik dokulu resmi kemer, tokalı bir kapamaya ve çok şımarık ve cesur bir görünüme sahiptir. Her zamanki siyah ve kahverengi renklerden pek hoşlanmıyorsanız ve benzersiz, hoş ama profesyonel bir şey seçmeyi tercih ediyorsanız, bu mükemmel ve ideal bir seçim olabilir. Resmi kıyafetlerinizde o çağdaş ama şık havayı elde etmek için bu resmi bel kemerini deneyin.

 • Tasarım: Kahverengi Açık Renk Tokalı Kemer
 • Malzeme: Poliüretan
 • Vücut Tipi: Kum saati, Armut ve Kıvrımlı
 • Bakım: Kemeri sadece temiz ve kuru bir bezle silin.

3. Tommy Hilfiger Resmi Kemerleri:

Tommy Hilfiger Resmi Kemerler

ŞİMDİ AL

Bu Tommy Hilfiger çift yönlü kadın resmi kemeri şu anda en çok satan modellerden biridir. Siyah ve gri renkli kayış tersine çevrilebilir ve bir itme pimi ile birlikte gelir. Kusursuz bir şekilde çok elit ve peluş bir görünüm verir, üst düzey partiler, resmi giyimde kokteyl etkinlikleri ve hatta ofis toplantıları ile akşam yemeği toplantıları için idealdir..

 • Tasarım: Tommy Hilfiger’dan Siyah ve Gri Tersinir Resmi Kemer
 • Malzeme: Deri
 • Vücut Tipi: Kemeri sadece kuru bir bezle silin.
 • Bakım: Kemeri sadece kuru bir bezle silin.

4. Kahverengi İnce Resmi Kemerler:

Kahverengi İnce Resmi Kemerler

ŞİMDİ AL

İnce dokulu kayışa sahip bu bütçeye uygun resmi kemer hoştur, çok dışa dönük ve üst düzey bir model istemeyen modern genç kızlar için idealdir. Bayanlara yönelik bu resmi kemerler, kızlara ve kadınlara sinirli ve zarif, şık bir görünüm verirken, aynı zamanda temiz ve profesyonel ve onurlu bir görünüm sağlar..

 • Tasarım: Kahverengi İnce Resmi Kemer
 • Malzeme: Sentetik
 • Vücut Tipi: İnce, Armut ve Elma
 • Bakım: Kemeri sadece kuru bir bezle silin.

5. Resmi Kanvas Kemerler:

Resmi Kanvas Kemerler

ŞİMDİ AL

Kadınlar için bu kanvas kemer, yarı resmi, gündelik ve resmi normal giyim görünümleri için yeterli olabilir ve şık görünebilir. Kızlar ve kadınlar için siyah kanvas resmi kemer, küçük yaş grubu için parantez ve normal gündelik giyim için idealdir. Kolay ve rahat bir görünüm sağlar ve resmi giyim, elbise ve kot üzerine giyilebilir. Bu çok amaçlı, çok yönlü kemer, her ofis çalışanı için olmazsa olmazdır..

 • Tasarım: Siyah Kanvas Kemer
 • Malzeme: Tuval
 • Vücut Tipi: Kıvrımlı, Kum Saati, Armut
 • Bakım: Kemeri sadece temiz ve kuru bir bezle silin.

Erkekler ve kadınlar için resmi kemerler, ofis çalışanları veya profesyoneller için olmazsa olmazdır. Bu onurlu ve temiz, düzgün bir görünüm vermek için partiler ve toplantılar gibi diğer etkinlikler için çok yönlü ve kullanışlı olabilirler. En sevdiğinizi alın ve deneyin; onları da beğenebilirsin.